De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Auensteiner Radsporttage - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Auensteiner Radsporttage - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2016

Auensteiner Radsporttage 2016

DuitslandDuitsland - 11 Juni 2016 - 12 Juni 2016


Algemeen klassement - 12 Juni 2016


1RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla4:45:29
2GERLisa Brennauer (GER)Canyon - Sram Racing1:45
3NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS2:01
4AUSKatrin Garfoot (AUS)Orica - AIS2:33
5SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High52:47
6FRAElise Delzenne (FRA)Lotto - Soudal3:13
7UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg3:14
8GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla3:18
9DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bms - Birn3:20
10GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal3:26
11AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS3:29
12POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia3:45
13DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)Bms - Birn3:46
14NEDRiejanne Markus (NED)Liv - Plantur6:39
15ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx6:46
16BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal6:46
17KORAh-reum Na (KOR)6:52
18LTUDaiva Ragazinskiene-Tuslaite (LTU)Inpa - Bianchi6:59
19GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla8:13
20FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla8:15
21GERTrixi Worrack (GER)Canyon - Sram Racing8:27
22AUTMartina Ritter (AUT)Btc - City Ljubljana8:30
23ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx8:31
24GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing8:35
25GERJacqueline Dietrich (GER)8:41
26GERBeate Zanner (GER)8:43
27SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia8:44
28NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg8:47
29NEDSophie De Boer (NED)8:55
30NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg9:02
31GERWiebke Rodieck (GER)Koga9:03
32POLMarta Lach (POL)9:10
33GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla9:21
34MGLEnkhjargal Tuvshinjargal (MGL)12:45
35SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH13:39
36POLMonika Brzezna (POL)13:40
37ROUAna Maria Covrig (ROU)Inpa - Bianchi14:29
38GERStefanie Paul (GER)19:30
39POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)25:27
40SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla25:29
41BELLieselot Decroix (BEL)Lotto - Soudal25:33
42ITAMichela Pavin (ITA)Inpa - Bianchi26:01
43AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals30:32
44CZEJarmila Machacová (CZE)31:00
45SUIJutta Stienen (SUI)31:00
46GERTatjana Paller (GER)31:02
47GERTheres Klein (GER)31:13
48GERDorothee Lorch (GER)31:15
49NEDLotte Van Hoek (NED)Lares - Waowdeals31:20
50GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana33:25
51DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Bms - Birn33:42
52GERMieke Kröger (GER)Canyon - Sram Racing33:44
53GERElisabeth Brandau (GER)34:07
54DENTine Holst Christensen (DEN)34:46
55SWEEmmy Thelberg (SWE)34:49
56GERBianca Bernhard (GER)34:56
57SUISandra Weiss (SUI)BH35:13
58SWESara Penton (SWE)45:27
59NEDBianca Lust (NED)Koga48:01
60POLLucja Pietrzak (POL)Lks Atom Boxmet Dzierzoniow48:29
61SUIMartina Weiss (SUI)BH48:59
62GERLuisa Beck (GER)49:01

Etappe 1 - Auenstein - Auenstein - 88 km - 11 Juni 2016Ontsnapping


1GERLisa Brennauer (GER)Canyon - Sram Racing2:18:38
2RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:00
3NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:00
4SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:29
5FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:29
6AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS0:29
7FRAElise Delzenne (FRA)Lotto - Soudal0:29
8POLMarta Lach (POL)0:29
9LTUDaiva Ragazinskiene-Tuslaite (LTU)Inpa - Bianchi0:29
10ITAMichela Pavin (ITA)Inpa - Bianchi0:29
11BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal0:29
12ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx0:29
13NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:29
14POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:29
15BELKaat Hannes (BEL)Lensworld - Zannata - Etixx0:29
16AUSSarah Roy (AUS)Orica - AIS0:29
17KORAh-reum Na (KOR)0:29
18GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla0:29
19NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:29
20BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal0:29
21NEDRiejanne Markus (NED)Liv - Plantur0:29
22ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx0:29
23GERBeate Zanner (GER)0:29
24UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:29
25ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:29
26AUSKatrin Garfoot (AUS)Orica - AIS0:29
27GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:29
28DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bms - Birn0:29
29SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:29
30POLMonika Brzezna (POL)0:29
31AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - AIS0:29
32GERTrixi Worrack (GER)Canyon - Sram Racing0:29
33AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:29
34GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:29
35GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:29
36GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla0:29
37DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)Bms - Birn0:29
38GERJacqueline Dietrich (GER)0:29
39SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH0:29
40ROUAna Maria Covrig (ROU)Inpa - Bianchi0:29
41BELLieselot Decroix (BEL)Lotto - Soudal0:29
42NEDSophie De Boer (NED)0:29
43POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)0:29
44AUTMartina Ritter (AUT)Btc - City Ljubljana0:29
45ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:29
46SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla0:29
47NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg0:29
48GERWiebke Rodieck (GER)Koga0:29
49AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals4:54
50GERTheres Klein (GER)6:00
51MGLEnkhjargal Tuvshinjargal (MGL)6:00
52CZEJarmila Machacová (CZE)6:00
53GERStefanie Paul (GER)6:00
54GERTatjana Paller (GER)6:00
55GERDorothee Lorch (GER)6:00
56SWESara Penton (SWE)6:00
57RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx6:00
58SWESara Olsson (SWE)Inpa - Bianchi6:00
59NEDLotte Van Hoek (NED)Lares - Waowdeals6:00
60SUIJutta Stienen (SUI)6:00
61NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg6:00
62POLKatarzyna Wilkos (POL)6:00
63DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Bms - Birn9:04
64GERElena Büchler (GER)9:04
65GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana9:04
66NEDAnouk Rijff (NED)Lotto - Soudal9:04
67GERElisabeth Brandau (GER)9:04
68NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)9:04
69DENTine Rasch Hansen (DEN)Bms - Birn9:04
70SUIMartina Weiss (SUI)BH9:04
71SUISandra Weiss (SUI)BH9:04
72GERBianca Bernhard (GER)9:04
73NEDBianca Lust (NED)Koga9:04
74GERLuisa Beck (GER)9:04
75POLLucja Pietrzak (POL)Lks Atom Boxmet Dzierzoniow9:04
76SWEEmmy Thelberg (SWE)9:04
77GERFranziska Banzer (GER)9:04
78DENTine Holst Christensen (DEN)9:04
79SUILarissa Brühwiler (SUI)9:04
80ITAAnnalisa Cucinotta (ITA)Ale Cipollini Galassia9:04
81GERMieke Kröger (GER)Canyon - Sram Racing9:04
82NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Zannata - Etixx9:04

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Auenstein - Auenstein - 7,6 km - 12 Juni 2016Individuele Tijdrit


1NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS10:26
2RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:07
3GERLisa Brennauer (GER)Canyon - Sram Racing0:13
4AUSKatrin Garfoot (AUS)Orica - AIS0:32
5GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:36
6FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:38
7FRAElise Delzenne (FRA)Lotto - Soudal0:43
8UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:44
9SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:46
10GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana0:46
11GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla0:48
12GERTrixi Worrack (GER)Canyon - Sram Racing0:50
13DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bms - Birn0:50
14NEDRiejanne Markus (NED)Liv - Plantur0:51
15AUTMartina Ritter (AUT)Btc - City Ljubljana0:53
16ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx0:54
17GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:56
18ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx0:58
19BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal0:58
20GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:58
21AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:59
22DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Bms - Birn1:03
23GERJacqueline Dietrich (GER)1:04
24KORAh-reum Na (KOR)1:04
25GERMieke Kröger (GER)Canyon - Sram Racing1:05
26BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal1:05
27GERBeate Zanner (GER)1:06
28SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia1:07
29NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg1:10
30LTUDaiva Ragazinskiene-Tuslaite (LTU)Inpa - Bianchi1:11
31POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia1:15
32DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)Bms - Birn1:16
33NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg1:16
34NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg1:18
35NEDSophie De Boer (NED)1:18
36NEDBianca Lust (NED)Koga1:22
37POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)1:23
38CZEJarmila Machacová (CZE)1:25
39SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla1:25
40SUIJutta Stienen (SUI)1:25
41GERWiebke Rodieck (GER)Koga1:26
42MGLEnkhjargal Tuvshinjargal (MGL)1:26
43AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - AIS1:27
44GERTatjana Paller (GER)1:27
45GERElisabeth Brandau (GER)1:28
46BELLieselot Decroix (BEL)Lotto - Soudal1:29
47SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH1:29
48SWESara Olsson (SWE)Inpa - Bianchi1:29
49POLMonika Brzezna (POL)1:30
50BELKaat Hannes (BEL)Lensworld - Zannata - Etixx1:33
51POLMarta Lach (POL)1:33
52DENTine Rasch Hansen (DEN)Bms - Birn1:33
53NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg1:34
54NEDAnouk Rijff (NED)Lotto - Soudal1:34
55GERTheres Klein (GER)1:38
56GERDorothee Lorch (GER)1:40
57ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)1:40
58ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - Sram Racing1:42
59GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla1:44
60NEDLotte Van Hoek (NED)Lares - Waowdeals1:45
61ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia1:47
62RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx1:47
63NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Zannata - Etixx1:48
64AUSSarah Roy (AUS)Orica - AIS1:50
65POLLucja Pietrzak (POL)Lks Atom Boxmet Dzierzoniow1:50
66POLKatarzyna Wilkos (POL)1:50
67ITAAnnalisa Cucinotta (ITA)Ale Cipollini Galassia1:50
68GERStefanie Paul (GER)1:51
69SWESara Penton (SWE)1:52
70GERFranziska Banzer (GER)1:53
71NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)1:57
72ITAMichela Pavin (ITA)Inpa - Bianchi1:57
73AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS2:02
74AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals2:03
75DENTine Holst Christensen (DEN)2:07
76SWEEmmy Thelberg (SWE)2:10
77GERBianca Bernhard (GER)2:17
78ROUAna Maria Covrig (ROU)Inpa - Bianchi2:19
79SUIMartina Weiss (SUI)BH2:20
80GERLuisa Beck (GER)2:22
81SUILarissa Brühwiler (SUI)2:26
82SUISandra Weiss (SUI)BH2:34
83GERElena Büchler (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Auenstein - Auenstein - 82 km - 12 Juni 2016Medium berg


1RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla2:16:18
2AUSKatrin Garfoot (AUS)Orica - AIS1:39
3SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High51:39
4GERLisa Brennauer (GER)Canyon - Sram Racing1:39
5DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bms - Birn2:08
6POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia2:08
7UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg2:08
8GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla2:08
9FRAElise Delzenne (FRA)Lotto - Soudal2:08
10AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS2:08
11GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal2:08
12DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)Bms - Birn2:08
13NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS2:08
14LTUDaiva Ragazinskiene-Tuslaite (LTU)Inpa - Bianchi5:26
15BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal5:26
16KORAh-reum Na (KOR)5:26
17NEDRiejanne Markus (NED)Liv - Plantur5:26
18MGLEnkhjargal Tuvshinjargal (MGL)5:26
19ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx5:26
20GERBeate Zanner (GER)7:15
21ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx7:15
22GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla7:15
23POLMarta Lach (POL)7:15
24NEDSophie De Boer (NED)7:15
25GERWiebke Rodieck (GER)Koga7:15
26AUTMartina Ritter (AUT)Btc - City Ljubljana7:15
27GERJacqueline Dietrich (GER)7:15
28GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing7:15
29FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla7:15
30SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia7:15
31NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg7:15
32GERTrixi Worrack (GER)Canyon - Sram Racing7:15
33NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg7:24
34GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla7:15
35GERStefanie Paul (GER)11:46
36POLMonika Brzezna (POL)11:48
37ROUAna Maria Covrig (ROU)Inpa - Bianchi11:48
38SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH11:48
39DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Bms - Birn23:42
40GERElisabeth Brandau (GER)23:42
41CZEJarmila Machacová (CZE)23:42
42GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana23:42
43GERTheres Klein (GER)23:42
44SUIJutta Stienen (SUI)23:42
45SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla23:42
46NEDLotte Van Hoek (NED)Lares - Waowdeals23:42
47GERMieke Kröger (GER)Canyon - Sram Racing23:42
48SUISandra Weiss (SUI)BH23:42
49DENTine Holst Christensen (DEN)23:42
50AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals23:42
51GERBianca Bernhard (GER)23:42
52SWEEmmy Thelberg (SWE)23:42
53ITAMichela Pavin (ITA)Inpa - Bianchi23:42
54GERDorothee Lorch (GER)23:42
55BELLieselot Decroix (BEL)Lotto - Soudal23:42
56POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)23:42
57GERTatjana Paller (GER)23:42
58SWESara Penton (SWE)37:42
59NEDBianca Lust (NED)Koga37:42
60SUIMartina Weiss (SUI)BH37:42
61GERLuisa Beck (GER)37:42
62POLLucja Pietrzak (POL)Lks Atom Boxmet Dzierzoniow37:42

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden