De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trophée d'Or Féminin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trophée d'Or Féminin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Saint-Doulchard - Orval - 99,1 km - 24 Augustus 2016Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal2:41:02
2LTUDaiva Ragazinskiene-Tuslaite (LTU)Inpa - Bianchi0:00
3JAPMinami Ueno (JAP)0:00
4JAPEri Yonamine (JAP)0:02
5CANAlison Jackson (CAN)Twenty16 - Ridebiker0:07
6BELKaat Hannes (BEL)Lensworld - Zannata - Etixx0:07
7LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano0:07
8FRAPascale Jeuland-Tranchant (FRA)Poitou-Charentes Futuroscope-860:07
9ITAMarta Bastianelli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:07
10ITALara Vieceli (ITA)Inpa - Bianchi0:07
11ITASusanna Zorzi (ITA)Lotto - Soudal0:07
12FRAEugénie Duval (FRA)Poitou-Charentes Futuroscope-860:07
13GERLiane Lippert (GER)0:07
14BELSarah Inghelbrecht (BEL)Lares - Waowdeals0:07
15ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:07
16COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:07
17BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:07
18AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion Nö0:07
19BELValerie Demey (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:07
20ITASoraya Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:07
21BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal0:07
22NEDBryony Van Velzen (NED)0:07
23FRACoralie Demay (FRA)Poitou-Charentes Futuroscope-860:07
24ITAMichela Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:07
25FRAGreta Richioud (FRA)Poitou-Charentes Futuroscope-860:07
26BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal0:07
27FRAElise Delzenne (FRA)Lotto - Soudal0:07
28JAPMiho Yoshikawa (JAP)0:07
29THAJaruwan Somrat (THA)0:07
30FINLaura Vainionpää (FIN)0:07
31ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion Nö0:07
32BELGilke Croket (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:07
33MEXBrenda Andrea Santoyo Perez (MEX)0:07
34MEXErika Haydee Varela Huerta (MEX)0:07
35HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox0:07
36ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Bizkaia - Durango0:07
37ESPMaría Mayalen Noriega Belausteguigoitia (ESP)0:07
38NEDRoos Hoogeboom (NED)Bizkaia - Durango0:07
39VIEThi That Nguyen (VIE)0:07
40CANLex Albrecht (CAN)Bepink - Laclassica0:07
41BELFien Delbaere (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:07
42UKRTetyana Riabchenko (UKR)Inpa - Bianchi0:07
43ITANicole Nesti (ITA)Aromitalia - Vaiano0:07
44PORLiliana Domingues de Jesus (POR)0:07
45ITASimona Bortolotti (ITA)Bepink - Laclassica0:07
46RUSTatiana Shamanova (RUS)0:07
47GERChrista Riffel (GER)0:07
48MEXAna María Hernández Delgado (MEX)0:07
49MEXClaudia Verónica Leal Balderas (MEX)0:07
50JAPYumiko Goda (JAP)0:07
51FRAVictorie Guilman (FRA)Poitou-Charentes Futuroscope-860:07
52LUXChantal Hoffmann (LUX)Lotto - Soudal0:07
53ITANicole Dal Santo (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:07
54ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:44
55ARGMaria Mercedes Fadiga (ARG)Weber - Shimano Ladies Power0:47
56ITAElena Franchi (ITA)Aromitalia - Vaiano0:47
57COLRocio Parrado Guarnizo (COL)Weber - Shimano Ladies Power0:07
58ITAAlessia Martini (ITA)Aromitalia - Vaiano1:01
59AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion Nö0:07
60MEXMarcela Elizabeth Prieto Castañeda (MEX)1:37
61JAPYumi Kajihara (JAP)0:07
62LTUSilvija Latozaite-Paceviciene (LTU)Aromitalia - Vaiano1:48
63ITABeatrice Rossato (ITA)Ale Cipollini Galassia1:53
64ITAGiulia Nanni (ITA)Bepink - Laclassica1:53
65ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:53
66LATLija Laizane (LAT)Servetto - Footon2:05
67JAPKiyoka Sakaguchi (JAP)0:07
68NEDMonique Van De Ree (NED)Lares - Waowdeals2:30
69JAPTsubasa Makise (JAP)3:56
70ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox3:56
71ESPLaura Méndez García (ESP)5:25
72ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia - Durango5:25
73SWESara Olsson (SWE)Inpa - Bianchi5:25
74ITAAnnalisa Cucinotta (ITA)Ale Cipollini Galassia5:25
75USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion Nö6:05
76MEXMaria Antonieta Gaxiola Gonzalez (MEX)7:55
77PORRita Soares (POR)7:55
78GERBianca Bernhard (GER)7:55
79PORAna Tomás (POR)7:55
80MEXAriadna Gutierrez Arzaluz (MEX)7:55
81ESPMaría Casanova (ESP)7:55
82ITAFederica Nicolai (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox7:55
83PORSoraia Silva (POR)7:55
84GERAnna-Lena Nowak (GER)7:55
85ITASara Mariotto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo7:55
86ESPElisabet Escursell Valero (ESP)Bizkaia - Durango7:55
87ESPIrati Idirin Egana (ESP)Bizkaia - Durango7:55
88PORCelina Carpinteiro (POR)7:55
89AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals7:55
90ARGCaterin Elisabeth Previley (ARG)Weber - Shimano Ladies Power7:55
91ITAMichela Maltese (ITA)Bepink - Laclassica7:55
92ESPEsther Villaret Reche (ESP)8:00
93ESPSandra Santanyés Murillo (ESP)8:00
94PORAna Azenha (POR)17:43
DNFESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia-
DNFCOLJessenia Alejandra Meneses Gonzalez (COL)Weber - Shimano Ladies Power-
DNFGERFranka Heidenreich (GER)-
DNSITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo-

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden