De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van China II - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van China II - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Zhuhai Hengqin - 25 September 2016Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:46:35
2ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
3ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
4LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
5DENLouis Bendixen (DEN)Coloquick - Cult0:00
6LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
7ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
8LATAndris Smirnovs (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
9ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Stradalli - Bike Aid0:00
10BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:00
11BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
12ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
13UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc0:00
14NZLLuke Mudgway (NZL)Avanti - Isowhey0:00
15LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
16KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City0:00
17CHNShijin Zhang (CHN)Hy Sport - Look0:00
18ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
19KAZMatvey Nikitin (KAZ)0:00
20UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc0:00
21UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
22KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana City0:00
23MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)0:00
24JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
25KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:00
26LATDävis Persevics (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
27TPEChien Hsien Yu (TPE)Rts - Santic0:00
28FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
29DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Coloquick - Cult0:00
30AUSNick Miller (AUS)Kenyan Riders - Down Under0:00
31KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
32GERTino Thömel (GER)Rts - Santic0:00
33GERDaniel Bichlmann (GER)Stradalli - Bike Aid0:00
34LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
35UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMP0:00
36GERNikodemus Holler (GER)Stradalli - Bike Aid0:00
37UZBRuslan Karimov (UZB)Rts - Santic0:00
38CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
39LATVitalijs Komilovs (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
40LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:00
41CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
42ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
43DENRune Andersen (DEN)0:00
44UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
45NEDThomas Rabou (NED)0:00
46BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club0:00
47NZLMorgan Smith (NZL)Kenyan Riders - Down Under0:00
48LATViesturs Luksevics (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
49LATAleksandrs Rublevskis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
50HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:00
51IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
52IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
53UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
54HKGBurr Ho (HKG)Hksi0:00
55BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
56ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Dare - Gobik - Partizan0:00
57KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:00
58CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
59GERDominik Merseburg (GER)Stradalli - Bike Aid0:00
60CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
61DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)0:00
62FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
63CHNJinchun Liu (CHN)0:00
64SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
65UKRMykyta Skorenko (UKR)Kolls - Bdc0:00
66LATKaspars Sergis (LAT)Alpha Baltic - Maratoni.lv0:00
67HKGKwun Wan Law (HKG)Hksi0:00
68CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
69CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
70BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
71HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
72HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
73NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:00
74GERMatthias Schnapka (GER)Stradalli - Bike Aid0:00
75ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
76ITARino Gasparrini (ITA)0:00
77FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)0:00
78HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:11
79KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:13
80KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City0:13
81KORBum-Jin Yoo (KOR)0:13
82CHNLu Cheng Zhou (CHN)0:13
83CHNZhengshuai Sun (CHN)0:13
84MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:13
85NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:13
86MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP0:17
87USAJustin Taylor Pfaff (USA)0:25
88ITAAntonio Nibali (ITA)Nippo - Vini Fantini0:27
89NORFrederik Wilmann (NOR)Coloquick - Cult0:27
90CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look0:29
91CHNChun Zhi Li (CHN)Beijing Innova0:30
92UKRSergej Gretchyn (UKR)0:30
93BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)0:30
94AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:42
95ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:46
96DENAlex Rasmussen (DEN)Coloquick - Cult0:52
97UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)Amore & Vita - Selle SMP0:54
98NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:54
99NZLLiam Aitcheson (NZL)Avanti - Isowhey0:54
100GERMax Walsleben (GER)Rts - Santic1:03
101LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin1:11
102AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey1:19
103KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under1:19
104ITAMattia De Marchi (ITA)1:23
105KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under2:25
106JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini2:27
107MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:32
108KAZAlisher Zhumakan (KAZ)2:59
109UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc2:59
110KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs3:29
111KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs6:02
112KORTae Min Gong (KOR)6:02
113UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc6:39
DNFCHNTianhao Gu (CHN)-
DNSHKGWan Hei Victor Lau (HKG)Jilun - Shakeland-
115ITARaffaello Bonusi (ITA)zt
115KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibszt

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden