De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Jayco Herald Sun Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Jayco Herald Sun Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2020

Jayco Herald Sun Tour 2020

AustraliëAustralië - 5 Februari 2020 - 9 Februari 2020


Algemeen klassement - 9 Februari 2020


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb14:50:23
2AUSSebastian Berwick (AUS)0:17
3AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:36
4USANeilson Powless (USA)EF Education First1:00
5AUSJay Vine (AUS)Nero Continental1:28
6AUSJesse Ewart (AUS)Sapura1:32
7AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:59
8FRAThomas Lebas (FRA)Kinan2:02
9AUSRudy Porter (AUS)2:41
10NZLJames Oram (NZL)Black Spoke2:50
11ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan3:01
12CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolo3:29
13NZLHayden McCormick (NZL)Black Spoke4:05
14GERJonas Rutsch (GER)EF Education First5:09
15CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation6:21
16ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation7:00
17AUSSamuel Hill (AUS)7:19
18AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane7:37
19GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott7:50
20AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First8:35
21USAConor Schunk (USA)Aevolo9:29
22AUSJames Whelan (AUS)EF Education First9:42
23NZLAri Scott (NZL)Black Spoke9:56
24AUSMark O'Brien (AUS)10:54
25GERFlorian Stork (GER)Sunweb11:05
26NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott13:50
27AUSMarcus Culey (AUS)Sapura14:03
28AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First14:07
29AUSCarter Turnbull (AUS)14:37
30AUSCalan White (AUS)15:30
31CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development15:55
32ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan16:18
33AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott17:33
34CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation17:46
35CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation18:23
36AUSAngus Lyons (AUS)18:42
37RSABrendon Davids (RSA)18:44
38AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott19:38
39AUSRobert Power (AUS)Sunweb20:57
40AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane21:22
41AUSSebastian Presley (AUS)21:53
42AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast23:53
43AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continental25:48
44AUSBen Carman (AUS)Nero Continental26:08
45NZLThomas Scully (NZL)EF Education First27:09
46AUSBen Metcalfe (AUS)27:48
47AUSConnor Reardon (AUS)28:10
48AUSRyan Cavanagh (AUS)29:42
49NZLAlex Heaney (NZL)30:22
50NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First30:29
51ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation30:33
52GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation30:34
53NZLJoel Yates (NZL)32:17
54USATyler Stites (USA)Aevolo32:31
55AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast32:50
56AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast33:14
57AUSGodfrey Slattery (AUS)33:50
58AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast35:32
59AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast36:01
60AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scott36:11
61ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb36:21
62GERMax Kanter (GER)Sunweb36:31
63AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continental38:39
64AUSLiam White (AUS)38:53
65AUSRiley Fleming (AUS)38:53
66AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast40:22
67USAScott McGill (USA)Aevolo40:27
68AUSThomas Bolton (AUS)40:51
69JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan41:04
70JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan42:42
71NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke43:32
72NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke43:32
73JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan43:38
74DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb43:50
75NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke45:48
76AUSBen Hill (AUS)46:08
77USADavid Williams (USA)46:24
78AUSConor Murtagh (AUS)51:34
79AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental51:48
80NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott55:32

Etappe 1 - Nagambie - Shepparton - 122,4 km - 5 Februari 2020Sprint

Image © Jayco Herald Sun Tour. Source : Site officiel du Herald Sun Tour


1ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb2:36:42
2AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scottzt
3NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
4ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nationzt
5AUSGodfrey Slattery (AUS)zt
6AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
7NEDRoy Eefting (NED)Sapurazt
8JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinanzt
9NZLThomas Scully (NZL)EF Education Firstzt
10AUSThomas Bolton (AUS)zt
11NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spokezt
12USAScott McGill (USA)Aevolozt
13USATyler Stites (USA)Aevolozt
14AUSJames Whelan (AUS)EF Education Firstzt
15USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
16AUSBen Carman (AUS)Nero Continentalzt
17NZLHayden McCormick (NZL)Black Spokezt
18AUSCraig Wiggins (AUS)zt
19AUSMyles Stewart (AUS)Nero Continentalzt
20AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelanezt
21AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
22NZLKees Duyvesteyn (NZL)zt
23USACade Bickmore (USA)Aevolozt
24GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
25GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
26NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
27ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
28AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
29CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
30AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
31ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
32AUSCarter Turnbull (AUS)zt
33AUSConor Leahy (AUS)zt
34AUSJay Vine (AUS)Nero Continentalzt
35AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
36AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
37AUSBentley Niquet-Olden (AUS)Nero Continentalzt
38USASean McElroy (USA)Aevolozt
39AUSBen Hill (AUS)zt
40CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
41NZLAri Scott (NZL)Black Spokezt
42NZLEthan Batt (NZL)Black Spokezt
43NZLJames Oram (NZL)Black Spokezt
44JAPYudai Arashiro (JAP)Kinanzt
45AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
46USAConor Schunk (USA)Aevolozt
47CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolozt
48AUSCalan White (AUS)zt
49AUSRudy Porter (AUS)zt
50AUSBen Metcalfe (AUS)zt
51AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
52NZLXander White (NZL)Black Spokezt
53NZLJoshua Kench (NZL)Black Spokezt
54FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
55AUSConnor Reardon (AUS)zt
56JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinanzt
57NZLAlex Heaney (NZL)zt
58AUSLiam White (AUS)zt
59AUSSebastian Berwick (AUS)zt
60AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education Firstzt
61AUSSebastian Presley (AUS)zt
62ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
63AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
64USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
65CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
66RSABrendon Davids (RSA)zt
67JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinanzt
68GERJonas Rutsch (GER)EF Education Firstzt
69AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
70AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
71AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
72AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continentalzt
73AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
74AUSDaniel Gandy (AUS)zt
75GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
76AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continentalzt
77AUSSamuel Hill (AUS)zt
78AUSMark O'Brien (AUS)zt
79NZLJoel Yates (NZL)zt
80USADavid Williams (USA)zt
81AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
82MASMuhammad Hakimi Ajis (MAS)zt
83AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
84AUSRiley Fleming (AUS)zt
85AUSDaniel Di Domenico (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
86AUSAngus Lyons (AUS)zt
87GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
88DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
89NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott0:18
90CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development0:18
91AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast0:18
92AUSRyan Cavanagh (AUS)0:18
93AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental1:13
94AUSConor Murtagh (AUS)3:18
95AUSNicholas White (AUS)3:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Beechworth - Falls Creek - 117,6 km - 6 Februari 2020Berg

Image © Jayco Herald Sun Tour. Source : Site officiel du Herald Sun Tour


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb3:06:29
2AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
3AUSSebastian Berwick (AUS)zt
4USANeilson Powless (USA)EF Education First0:13
5AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:37
6AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:49
7AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:01
8AUSJay Vine (AUS)Nero Continental1:01
9FRAThomas Lebas (FRA)Kinan1:05
10AUSRobert Power (AUS)Sunweb1:09
11AUSRudy Porter (AUS)1:29
12NZLJames Oram (NZL)Black Spoke1:44
13GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:55
14CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation2:11
15ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan2:11
16GERJonas Rutsch (GER)EF Education First2:16
17CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolo2:16
18AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First2:38
19AUSCarter Turnbull (AUS)2:46
20NZLHayden McCormick (NZL)Black Spoke2:50
21ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation2:50
22AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane3:47
23NZLAri Scott (NZL)Black Spoke4:39
24AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott5:27
25AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First5:27
26USAConor Schunk (USA)Aevolo5:57
27GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott5:58
28RSABrendon Davids (RSA)6:00
29AUSSamuel Hill (AUS)6:00
30USATyler Stites (USA)Aevolo8:15
31AUSMark O'Brien (AUS)8:41
32ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan8:57
33AUSSebastian Presley (AUS)8:57
34NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott11:09
35NZLThomas Scully (NZL)EF Education First11:09
36CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation11:09
37CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development11:09
38AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast11:09
39AUSAngus Lyons (AUS)11:09
40AUSMarcus Culey (AUS)Sapura11:09
41AUSBen Carman (AUS)Nero Continental11:45
42AUSCalan White (AUS)12:36
43AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott14:45
44GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation14:45
45AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast14:45
46AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane14:45
47AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continental16:14
48AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continental16:14
49AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast16:14
50AUSConnor Reardon (AUS)16:14
51AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast16:14
52NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First16:14
53AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast16:14
54ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation16:14
55AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast16:14
56CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation16:14
57NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke17:41
58ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb19:27
59AUSBentley Niquet-Olden (AUS)Nero Continental19:27
60GERMax Kanter (GER)Sunweb19:27
61AUSRiley Fleming (AUS)19:27
62NZLAlex Heaney (NZL)19:27
63AUSThomas Bolton (AUS)19:27
64AUSGodfrey Slattery (AUS)19:27
65AUSBen Metcalfe (AUS)19:27
66NZLJoel Yates (NZL)19:27
67AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scott19:27
68AUSRyan Cavanagh (AUS)19:27
69USADavid Williams (USA)19:27
70JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan19:27
71NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke21:06
72JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan21:08
73JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan21:15
74DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb22:16
75USACade Bickmore (USA)Aevolo22:30
76USAScott McGill (USA)Aevolo22:30
77AUSConor Leahy (AUS)23:53
78AUSLiam White (AUS)23:53
79JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan24:34
80NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott25:38
81AUSBen Hill (AUS)25:38
82AUSMyles Stewart (AUS)Nero Continental25:38
83AUSDaniel Di Domenico (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast25:38
84AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental25:38
85NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke25:38
86AUSCraig Wiggins (AUS)25:52
87NZLXander White (NZL)Black Spoke26:12
88USASean McElroy (USA)Aevolo27:18
89AUSConor Murtagh (AUS)27:18
OTLMASMuhammad Hakimi Ajis (MAS)-
OTLAUSDaniel Gandy (AUS)-
OTLNEDRoy Eefting (NED)Sapura-
93USAAidan McNeil (USA)Aevolo
94NZLKees Duyvesteyn (NZL)
95AUSNicholas White (AUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bright - Wangaratta - 178,1 km - 7 Februari 2020Sprint

Image © Jayco Herald Sun Tour. Source : Site officiel du Herald Sun Tour


1AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scott4:07:27
2ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
3ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nationzt
4NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
5AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
6AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast0:02
7NZLHayden McCormick (NZL)Black Spoke0:02
8ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation0:02
9AUSGodfrey Slattery (AUS)0:02
10AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane0:02
11USANeilson Powless (USA)EF Education First0:02
12ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:02
13AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:02
14NZLAri Scott (NZL)Black Spoke0:02
15AUSJames Whelan (AUS)EF Education First0:02
16AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:02
17AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:02
18NZLAlex Heaney (NZL)0:02
19AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:02
20FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:02
21AUSRyan Cavanagh (AUS)0:02
22USAConor Schunk (USA)Aevolo0:02
23NZLThomas Scully (NZL)EF Education First0:02
24AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:02
25AUSConnor Reardon (AUS)0:02
26AUSBen Carman (AUS)Nero Continental0:02
27RSABrendon Davids (RSA)0:02
28ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:02
29AUSSebastian Berwick (AUS)0:02
30AUSRudy Porter (AUS)0:02
31CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolo0:02
32AUSSamuel Hill (AUS)0:02
33NZLJames Oram (NZL)Black Spoke0:02
34AUSJay Vine (AUS)Nero Continental0:02
35CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation0:02
36AUSBen Metcalfe (AUS)0:08
37AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First0:08
38CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation0:08
39GERJonas Rutsch (GER)EF Education First0:08
40AUSCalan White (AUS)0:08
41AUSMarcus Culey (AUS)Sapura0:15
42NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:20
43AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:27
44AUSMark O'Brien (AUS)0:27
45AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast0:34
46AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First0:37
47CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:44
48CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development0:44
49GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:46
50AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continental1:02
51NZLJoel Yates (NZL)2:08
52USAScott McGill (USA)Aevolo2:08
53AUSSebastian Presley (AUS)2:08
54AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast2:08
55GERMax Kanter (GER)Sunweb2:08
56NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke2:08
57AUSLiam White (AUS)4:26
58JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan4:26
59AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental4:26
60JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan4:26
61AUSAngus Lyons (AUS)4:26
62GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation4:26
63DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:26
64AUSCarter Turnbull (AUS)4:26
65AUSRiley Fleming (AUS)4:26
66GERFlorian Stork (GER)Sunweb4:26
67AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continental4:26
68AUSThomas Bolton (AUS)4:26
69JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan4:26
70AUSConor Murtagh (AUS)4:26
71AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast8:27
72USADavid Williams (USA)8:27
73AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast8:27
74USATyler Stites (USA)Aevolo8:27
75NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke8:27
76AUSRobert Power (AUS)Sunweb8:27
77NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke8:27
78AUSBen Hill (AUS)8:27
79AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott12:05
80NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott12:05
81AUSDaniel Di Domenico (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast
82AUSBentley Niquet-Olden (AUS)Nero Continental
83JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan
84AUSMyles Stewart (AUS)Nero Continental
85AUSCraig Wiggins (AUS)
86USASean McElroy (USA)Aevolo
87USACade Bickmore (USA)Aevolo
88NZLXander White (NZL)Black Spoke
89AUSConor Leahy (AUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Mansfield - Mount Buller - 12 km - 8 Februari 2020Berg

Image © Jayco Herald Sun Tour. Source : Site officiel du Herald Sun Tour


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb3:01:25
2AUSSebastian Berwick (AUS)zt
3AUSJay Vine (AUS)Nero Continental0:09
4AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:17
5USANeilson Powless (USA)EF Education First0:18
6AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott0:22
7AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:22
8CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:23
9ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:23
10FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:30
11AUSRudy Porter (AUS)0:43
12NZLJames Oram (NZL)Black Spoke0:48
13AUSMark O'Brien (AUS)0:48
14GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:48
15AUSSamuel Hill (AUS)0:50
16CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolo0:50
17AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:53
18NZLHayden McCormick (NZL)Black Spoke0:55
19AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:23
20AUSCalan White (AUS)1:44
21CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development1:59
22GERJonas Rutsch (GER)EF Education First1:59
23AUSAngus Lyons (AUS)2:01
24NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott2:09
25AUSMarcus Culey (AUS)Sapura2:12
26GERFlorian Stork (GER)Sunweb2:23
27CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation2:28
28USAConor Schunk (USA)Aevolo3:03
29AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane3:21
30ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation3:31
31NZLAri Scott (NZL)Black Spoke3:52
32AUSJames Whelan (AUS)EF Education First4:42
33AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First5:17
34AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane5:51
35CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation6:12
36ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan6:17
37AUSBen Metcalfe (AUS)6:27
38AUSCarter Turnbull (AUS)6:27
39AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continental6:32
40AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First6:52
41RSABrendon Davids (RSA)8:42
42AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast8:42
43NZLJoel Yates (NZL)9:34
44AUSRyan Cavanagh (AUS)9:37
45AUSRobert Power (AUS)Sunweb9:37
46AUSSebastian Presley (AUS)9:40
47AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast9:40
48AUSConnor Reardon (AUS)10:07
49AUSLiam White (AUS)10:07
50GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation10:12
51NZLAlex Heaney (NZL)10:12
52AUSBen Hill (AUS)11:53
53AUSRiley Fleming (AUS)13:54
54AUSGodfrey Slattery (AUS)13:54
55GERMax Kanter (GER)Sunweb13:54
56AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast13:54
57AUSBen Carman (AUS)Nero Continental13:54
58NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First14:05
59ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation14:05
60JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan14:05
61NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke14:11
62AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast14:39
63AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast14:39
64NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott15:31
65NZLThomas Scully (NZL)EF Education First15:31
66USAScott McGill (USA)Aevolo15:31
67USATyler Stites (USA)Aevolo15:31
68NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke15:31
69AUSConor Murtagh (AUS)15:31
70NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke15:40
71AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continental16:02
72USADavid Williams (USA)16:12
73AUSThomas Bolton (AUS)16:12
74JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan16:22
75JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan16:22
76DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb16:50
77ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb16:52
78AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scott16:52
79AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental19:01
80AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast19:30

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Melbourne - Melbourne - 89,1 km - 9 Februari 2020Sprint

Image © Jayco Herald Sun Tour. Source : Site officiel du Herald Sun Tour


1AUSKaden Groves (AUS)Mitchelton - Scott1:58:38
2NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
3NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
4AUSMichael Rice (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coastzt
5ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nationzt
6DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
7USAScott McGill (USA)Aevolozt
8NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spokezt
9CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
10USATyler Stites (USA)Aevolozt
11AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
12NZLHayden McCormick (NZL)Black Spokezt
13AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
14GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
15ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
16AUSRyan Cavanagh (AUS)zt
17NZLJames Oram (NZL)Black Spokezt
18FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:07
19AUSSebastian Berwick (AUS)0:07
20ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:07
21AUSJay Vine (AUS)Nero Continental0:07
22AUSMarcus Culey (AUS)Sapura0:09
23AUSLiam White (AUS)0:09
24AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:09
25USANeilson Powless (USA)EF Education First0:09
26AUSRudy Porter (AUS)0:09
27NZLThomas Scully (NZL)EF Education First0:09
28CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Aevolo0:09
29AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:09
30AUSBen Hill (AUS)0:09
31AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane0:09
32AUSGodfrey Slattery (AUS)0:09
33AUSBen Carman (AUS)Nero Continental0:09
34AUSSamuel Hill (AUS)0:09
35USAConor Schunk (USA)Aevolo0:09
36AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First0:14
37ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation0:19
38NZLAlex Heaney (NZL)0:23
39JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan0:28
40GERJonas Rutsch (GER)EF Education First0:28
41AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:28
42AUSThomas Bolton (AUS)0:28
43AUSCarter Turnbull (AUS)0:40
44AUSMark O'Brien (AUS)0:40
45AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:40
46AUSCalan White (AUS)0:44
47GERMax Kanter (GER)Sunweb0:44
48AUSConor Murtagh (AUS)0:44
49ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:44
50AUSRyan Thomas (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast0:44
51CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:44
52AUSRiley Fleming (AUS)0:48
53AUSSebastian Presley (AUS)0:50
54NZLJoel Yates (NZL)0:50
55AUSAngus Lyons (AUS)0:50
56GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:53
57AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First0:53
58AUSSebastian Barrett (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast0:53
59NZLAri Scott (NZL)Black Spoke1:05
60AUSJesse Coyle (AUS)Nero Continental1:12
61JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan1:17
62CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation1:23
63NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke1:26
64AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott1:26
65AUSRobert Power (AUS)Sunweb1:26
66AUSBen Metcalfe (AUS)1:28
67AUSConnor Reardon (AUS)1:29
68AUSMichael Potter (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast1:29
69AUSChristopher Miller (AUS)Nero Continental1:29
70AUSAshley Mackay (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast1:29
71CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development1:29
72NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott1:42
73AUSDylan McKenna (AUS)Nero Continental1:42
74NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke1:46
75USADavid Williams (USA)2:00
76GERFlorian Stork (GER)Sunweb2:03
77JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan2:48
78RSABrendon Davids (RSA)3:42
79AUSJames Whelan (AUS)EF Education First3:42
80AUSMichael Freiberg (AUS)Australian Cycling Academy - Pro Racing Sunshine Coast3:42

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden