De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2016

Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2016

DuitslandDuitsland - 8 April 2016 - 10 April 2016


Algemeen klassement - 10 April 2016


1GERJohannes Hodapp (GER)2:39:29
2AUTFlorian Kierner (AUT)0:00
3GERNiklas Märkl (GER)0:06
4DENAndreas Lund Andresen (DEN)0:10
5GERPer Münstermann (GER)0:10
6GERKarlo Brüser (GER)0:10
7GERFabian Käßmann (GER)0:10
8GERTarik Haupt (GER)0:10
9CZEDaniel Babor (CZE)0:10
10GERHenrik Pakalski (GER)0:10
11NOREmil Svendsbö (NOR)0:10
12BELVince Vrancken (BEL)0:10
13CZEVaclav Sirucek (CZE)0:10
14GERDennis Classen (GER)0:10
15GERMaximilian Hamberger (GER)0:10
16GERRichard Banusch (GER)0:10
17POLKajetan Albanowski (POL)0:10
18LATKristers Ansons (LAT)0:10
19GERMarc Clauss (GER)0:10
20GERNils Goeke (GER)0:10
21GERJosh Falk Mechsner (GER)0:10
22GERBrune Schmitz (GER)0:10
23SWEChristoffer Wall (SWE)0:10
24GERTimo Funck (GER)0:10
25DENKristian Kaimer Eriksen (DEN)0:09
26AUTTobias Bayer (AUT)0:10
27LATNiklavs Cakss (LAT)0:10
28GERBastian Flicke (GER)0:10
29GERTom Kamlot (GER)0:10
30GERJakob Lutz (GER)0:10
31GERCarlos Ambrosius (GER)0:10
32LATKristaps Pelcers (LAT)0:10
33GERElias Sonntag (GER)0:10
34GERPepe Kunert (GER)0:10
35NORKristjan Osaland (NOR)0:10
36GERRico Brückner (GER)0:10
37GERLukas Baldinger (GER)0:10
38GERLouis Zierenner (GER)0:10
39GERMaciej-Marek Litkowski (GER)0:10
40AUTManuel Haugeneder (AUT)0:10
41LATKristofers Bindemanis (LAT)0:10
42POLBartosz Rudyk (POL)0:10
43GERJanik Petereit (GER)0:10
44GERJohannes Banzer (GER)0:10
45NORThomas Ognedal (NOR)0:07
46GERJuri Hollmann (GER)0:09
47GERMika Hahner (GER)0:10
48GERJan Hugger (GER)0:10
49SWEAndreas Andersson (SWE)0:10
50GERConstantin Kasterich (GER)0:10
51GERRaphael Dienert (GER)0:10
52POLPiotr Michalski (POL)0:10
53GERJon Knolle (GER)0:10
54GERDominik Röber (GER)0:10
55GERMaximilian Zschocke (GER)0:10
56GERFinnley Hartz (GER)0:10
57DENMorten Hulgaard (DEN)0:10
58GERNick Winkler (GER)0:10
59GERNicolas Nikuradse (GER)0:10
60GERMartin Meiler (GER)0:10
61GERMarian Reineck (GER)0:10
62GERLukas Ortner (GER)0:10
63GERFelix Wacker (GER)0:05
64GERJan Henrik Otto (GER)0:10
65NOREirik Lunder (NOR)0:10
66LATMarcis Kalnins (LAT)0:10
67GERTobias Nolde (GER)0:10
68POLCezary Szytniewski (POL)0:10
69GERRene Otterbein (GER)0:10
70CZEPetr Klabouch (CZE)0:10
71DENMarcus Olsen (DEN)0:10
72GERFelix Groß (GER)0:10
73GERMaximilian Lehr (GER)0:10
74POLSebastian Okuniewski (POL)0:10
75CZEAdam Simunek (CZE)0:10
76GERRobert Deike (GER)0:10
77BELGerben Thijssen (BEL)0:10
78POLPatryk Pazik (POL)0:10
79BELWesley Mol (BEL)0:10
80GERConstantin Tenbrock (GER)0:10
81SWERasmus Nilsson (SWE)0:10
82GERPaul Rudys (GER)0:42

Etappe 1 - Drebkau - Drebkau - 77,2 km - 8 April 2016Sprint


Etappe 2a - Drachhausen - Drachhausen - 11,4 km - 9 April 2016Individuele Tijdrit


Etappe 2b - Cottbus - Cottbus - 6 km - 9 April 2016Sprint


Etappe 3 - Dissen - Dissen - 12 km - 10 April 2016Sprint


1GERJohannes Hodapp (GER)2:39:29
2AUTFlorian Kierner (AUT)0:00
3GERNiklas Märkl (GER)0:06
4DENAndreas Lund Andresen (DEN)0:10
5GERPer Münstermann (GER)0:10
6GERKarlo Brüser (GER)0:10
7GERFabian Käßmann (GER)0:10
8GERTarik Haupt (GER)0:10
9CZEDaniel Babor (CZE)0:10
10GERHenrik Pakalski (GER)0:10
11NOREmil Svendsbö (NOR)0:10
12BELVince Vrancken (BEL)0:10
13CZEVaclav Sirucek (CZE)0:10
14GERDennis Classen (GER)0:10
15GERMaximilian Hamberger (GER)0:10
16GERRichard Banusch (GER)0:10
17POLKajetan Albanowski (POL)0:10
18LATKristers Ansons (LAT)0:10
19GERMarc Clauss (GER)0:10
20GERNils Goeke (GER)0:10
21GERJosh Falk Mechsner (GER)0:10
22GERBrune Schmitz (GER)0:10
23SWEChristoffer Wall (SWE)0:10
24GERTimo Funck (GER)0:10
25DENKristian Kaimer Eriksen (DEN)0:09
26AUTTobias Bayer (AUT)0:10
27LATNiklavs Cakss (LAT)0:10
28GERBastian Flicke (GER)0:10
29GERTom Kamlot (GER)0:10
30GERJakob Lutz (GER)0:10
31GERCarlos Ambrosius (GER)0:10
32LATKristaps Pelcers (LAT)0:10
33GERElias Sonntag (GER)0:10
34GERPepe Kunert (GER)0:10
35NORKristjan Osaland (NOR)0:10
36GERRico Brückner (GER)0:10
37GERLukas Baldinger (GER)0:10
38GERLouis Zierenner (GER)0:10
39GERMaciej-Marek Litkowski (GER)0:10
40AUTManuel Haugeneder (AUT)0:10
41LATKristofers Bindemanis (LAT)0:10
42POLBartosz Rudyk (POL)0:10
43GERJanik Petereit (GER)0:10
44GERJohannes Banzer (GER)0:10
45NORThomas Ognedal (NOR)0:07
46GERJuri Hollmann (GER)0:09
47GERMika Hahner (GER)0:10
48GERJan Hugger (GER)0:10
49SWEAndreas Andersson (SWE)0:10
50GERConstantin Kasterich (GER)0:10
51GERRaphael Dienert (GER)0:10
52POLPiotr Michalski (POL)0:10
53GERJon Knolle (GER)0:10
54GERDominik Röber (GER)0:10
55GERMaximilian Zschocke (GER)0:10
56GERFinnley Hartz (GER)0:10
57DENMorten Hulgaard (DEN)0:10
58GERNick Winkler (GER)0:10
59GERNicolas Nikuradse (GER)0:10
60GERMartin Meiler (GER)0:10
61GERMarian Reineck (GER)0:10
62GERLukas Ortner (GER)0:10
63GERFelix Wacker (GER)0:05
64GERJan Henrik Otto (GER)0:10
65NOREirik Lunder (NOR)0:10
66LATMarcis Kalnins (LAT)0:10
67GERTobias Nolde (GER)0:10
68POLCezary Szytniewski (POL)0:10
69GERRene Otterbein (GER)0:10
70CZEPetr Klabouch (CZE)0:10
71DENMarcus Olsen (DEN)0:10
72GERFelix Groß (GER)0:10
73GERMaximilian Lehr (GER)0:10
74POLSebastian Okuniewski (POL)0:10
75CZEAdam Simunek (CZE)0:10
76GERRobert Deike (GER)0:10
77BELGerben Thijssen (BEL)0:10
78POLPatryk Pazik (POL)0:10
79BELWesley Mol (BEL)0:10
80GERConstantin Tenbrock (GER)0:10
81SWERasmus Nilsson (SWE)0:10
82GERPaul Rudys (GER)0:42

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden