De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Priessnitz spa - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Priessnitz spa - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - Jeseník - Jeseník - 158 km - 3 Juni 2018Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:54:31
2ESPXuban Errazkin Perez (ESP)Vito Feirense - Blackjack1:03
3POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:03
4AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development1:03
5GBREthan Hayter (GBR)1:03
6SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb Development1:03
7ITASamuele Battistella (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior1:05
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cult1:09
9GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development1:13
10DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Riwal Ceramicspeed1:13
11NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal1:18
12BELSylvain Moniquet (BEL)AGO - Aquaservice1:18
13NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen1:18
14FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:18
15BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:18
16JAPMasahiro Ishigami (JAP)1:18
17NORAndreas Leknessund (NOR)1:18
18KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City1:18
19NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam1:18
20GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol1:27
21USAGage Hecht (USA)Aevolo1:29
22BELKenny Molly (BEL)AGO - Aquaservice1:29
23GBRJake Stewart (GBR)1:29
24DENJesper Schultz (DEN)Virtu1:29
25SUIDimitri Bussard (SUI)1:38
26AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:39
27ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi1:39
28ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18961:48
29KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City1:51
30GERJohannes Adamietz (GER)Tirol1:54
31POLPiotr Pekala (POL)1:54
32ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera Gavardo1:58
33NEDMarijn Van Den Berg (NED)Delta Rotterdam2:02
34LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling2:08
35PORTiago Antunes (POR)Centre Mondial du Cyclisme2:08
36NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH2:10
37AUTMario Gamper (AUT)Tirol2:14
38LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer2:16
39NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop2:19
40KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City2:19
41CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author2:22
42FRASimon Guglielmi (FRA)2:22
43LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation2:28
44GBRAlfred Wright (GBR)2:35
45CZEJirí Petrus (CZE)2:35
46FRAAlan Riou (FRA)2:43
47ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18962:51
48SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil3:13
49CZERoman Lehky (CZE)3:56
50RSAGustav Basson (RSA)4:03
51DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon4:23
52PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)Miranda - Mortagua4:37
53CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro5:08
54SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior5:16
55USAAlex Hoehn (USA)Aevolo6:11
56USAEdward Anderson (USA)Hagens Berman - Axeon6:12
57LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch6:17
58GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol6:19
59BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulsteke6:28
60USAConor Schunk (USA)Ccb Foundation - Sicleri6:40
61KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City6:55
62ESPCristian Mota Pérez (ESP)7:07
63ESPEduard Rodes Guirao (ESP)7:13
64BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:40
65PORRui Oliveira (POR)7:40
66AUTMoran Vermeulen (AUT)Tirol7:40
67SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maserati7:44
68DENRasmus Byriel Iversen (DEN)8:50
69SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum8:52
70RUSStanislav Konyaev (RUS)8:54
71RUSSergei Rostovcev (RUS)8:54
72JAPMasaki Yamamoto (JAP)Kinan12:09
73LUXTom Wirtgen (LUX)AGO - Aquaservice13:33
74ESPDavid González Arribas (ESP)13:33
75RSADevin Shortt (RSA)13:36
76FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U15:31
77FRAJérémy Bellicaud (FRA)15:31
78SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum15:46
79AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol16:14
80ITAMattia Bais (ITA)17:37
81NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen18:36
82RUSPetr Rikunov (RUS)19:20
83RUSValeriy Fatkullin (RUS)19:20
84SLOMartin Lavric (SLO)19:20
85SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum19:20
86RUSDmitrii Markov (RUS)19:20
87SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation19:46
88PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Hagens Berman - Axeon19:46
89NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development19:52
90NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon19:56
91POLJakub Murias (POL)Centre Mondial du Cyclisme19:56
92RUSNikita Martynov (RUS)19:56
93CZEJan Rajchart (CZE)Elkov - Author19:56
94JAPTakahiro Koyama (JAP)21:16
95SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica21:19
96LUXColin Heiderscheid (LUX)Dauner D&dq - Akkon21:19
97PORGonçalo Rafael Leaça (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport21:20
98JAPAyumu Watanabe (JAP)21:20
99PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass21:20
100AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens21:23
101GBRMatthew Bostock (GBR)21:24
102KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana City21:24
103NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen23:55
104NEDFreek Van Rossem (NED)23:55
105RSAAndrew Edwards (RSA)23:55
106USACole Davis (USA)Hagens Berman - Axeon23:55
107LUXMaxime Weyrich (LUX)23:55
DNFJAPKeisuke Nakamura (JAP)-
DNFJAPKotaro Ono (JAP)-
DNFRSAMitchell Eliot (RSA)-
DNFKAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana City-
DNFSVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFSUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior-
DNFESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)-
DNFPOLDawid Migas (POL)-
DNFFRAFabien Rondeau (FRA)-
DNFITAAndrea Innocenti (ITA)-
DNFGERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de-
DNFGERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFGBRJoe Nally (GBR)-
DNFCZEMatej Stibingr (CZE)Dukla Praha-
DNSDENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu-
DNSBELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden