De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Slowaakse Beker - 2021/2022 - Home

Voetbal - Slowaakse Beker - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Slowakije
  • 1.MFK Kezmarok
  • AS Trencín
  • FC Rohozník
  • FC STK 1914 Samorín
  • FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
  • FK Humenné
  • FK Pohronie
  • FK Púchov
  • FK Senica
  • FK Zeleziarne Podbrezová
  • KFC Komárno
  • MFK Dolný Kubín
  • MFK Kosice
  • MFK Ruzomberok
  • MFK Skalica
  • MFK Vranov Nad Toplou
  • MFK Zemplín Michalovce
  • MSK Slavoj Spisská Belá
  • MSK Spisské Podhradie
  • MSK Tesla Stropkov
  • MSK Zilina
  • OBFZ Galanta
  • OFK Baník Lehota pod Vtácnikom
  • OSK Besenová
  • SK Belá
  • SK Odeva Lipany
  • SK Sasová
  • Slávia TU Kosice
  • Slovan Bratislava
  • Spartak Trnava
  • TJ Rovinka
  • TJD Príbelce

Home

Slowaakse Beker 2021/2022 - Home

SlowakijeSlowakije - 19 Oktober 2021 - 21 November 2021


1/16de finales
19 Oktober 2021
14h001.MFK Kezmarok1.MFK Kezmarok0 - 3MFK SkalicaMFK Skalica
20 Oktober 2021
15h00OFK Baník Lehota pod VtácnikomOFK Baník Lehota pod Vtácnikom0 - 1FK PohronieFK Pohronie
26 Oktober 2021
17h00FK Zeleziarne PodbrezováFK Zeleziarne Podbrezová2 - 2 (6 str 7)Spartak TrnavaSpartak Trnava
27 Oktober 2021
14h30TJD PríbelceTJD Príbelce0 - 3AS TrencínAS Trencín
14h30Slávia TU KosiceSlávia TU Kosice0 - 5Slovan BratislavaSlovan Bratislava
14h30SK BeláSK Belá0 - 1MFK Vranov Nad ToplouMFK Vranov Nad Toplou
14h30OBFZ GalantaOBFZ Galanta1 - 2FK HumennéFK Humenné
14h30SK SasováSK Sasová3 - 2TJ RovinkaTJ Rovinka
16h00MFK RuzomberokMFK Ruzomberok1 - 0SK Odeva LipanySK Odeva Lipany
2 November 2021
13h30OSK BesenováOSK Besenová1 - 5FK SenicaFK Senica
13h30MFK Dolný KubínMFK Dolný Kubín2 - 3MSK ZilinaMSK Zilina
3 November 2021
13h00MSK Slavoj Spisská BeláMSK Slavoj Spisská Belá0 - 12FC STK 1914 SamorínFC STK 1914 Samorín
10 November 2021
13h30KFC KomárnoKFC Komárno2 - 1MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce
17 November 2021
13h00MSK Tesla StropkovMSK Tesla StropkovUitgesteldFK PúchovFK Púchov
13h00MSK Spisské PodhradieMSK Spisské PodhradieUitgesteldFC ViOn Zlaté Moravce - VrábleFC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
21 November 2021
13h00FC RohozníkFC Rohozník0 - 2MFK KosiceMFK Kosice

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden