De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Servië Division 1 - Superliga - 2018/2019 - Home

Voetbal - Servië Division 1 - Superliga - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Servië
  • Crvena Zvezda Beograd
  • FK Backa Palanka
  • FK Cukaricki Stankom
  • FK Dinamo Vranje
  • FK Partizan Belgrad
  • FK Rad Belgrad
  • FK Radnik Surdulica
  • FK Spartak Subotica
  • FK Vozdovac
  • FK Zemun
  • Macva Sabac
  • Mladost Lucani
  • Napredak Krusevac
  • Proleter Novi Sad
  • Radnicki Nis
  • Vojvodina Novi-Sad

Home

Servië Division 1 - Superliga - Home

ServiëServië

WinnaarCrvena Zvezda Beograd : Crvena Zvezda Beograd

 
 

Regulier Seizoen (Servië - 20/07/2018 - 07/04/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Crvena Zvezda Beograd843027307916+63
2Radnicki Nis753023615817+41
3FK Partizan Belgrad543015964520+25
4FK Cukaricki Stankom543015964825+23
5Mladost Lucani4630137103929+10
6Napredak Krusevac4130101193235-3
7Vojvodina Novi-Sad3930109112425-1
8Proleter Novi Sad3830911103129+2
9FK Spartak Subotica3830108123240-8
10FK Radnik Surdulica3830115142535-10
11FK Vozdovac3730114152837-9
12Macva Sabac323088141626-10
13FK Backa Palanka253067172654-28
14FK Rad Belgrad213049171639-23
15FK Dinamo Vranje203055201862-44
16FK Zemun183039181947-28
7 April 2019
17h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom0 - 0Mladost LucaniMladost Lucani
17h00FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje0 - 3FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
17h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica1 - 0FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
17h00FK VozdovacFK Vozdovac1 - 0Macva SabacMacva Sabac
17h00Napredak KrusevacNapredak Krusevac1 - 0FK ZemunFK Zemun
17h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad3 - 2FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
17h00Radnicki NisRadnicki Nis5 - 1FK Backa PalankaFK Backa Palanka
19h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd4 - 0Proleter Novi SadProleter Novi Sad

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Servië - 12/04/2019 - 19/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FK Radnik Surdulica2872321310+3
2FK Spartak Subotica277223990
3FK Vozdovac257133811-3
4Macva Sabac257232812-4
5FK Rad Belgrad23733165+1
-FK Dinamo Vranje23741265+1
7FK Zemun217331176+11
8FK Backa Palanka187124514-9
12 April 2019
17h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica2 - 0FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
13 April 2019
18h00FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica1 - 1FK Backa PalankaFK Backa Palanka
19h00FK VozdovacFK Vozdovac2 - 2FK ZemunFK Zemun
19h00Macva SabacMacva Sabac2 - 0FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
19 April 2019
16h00FK ZemunFK Zemun0 - 0FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica
20 April 2019
16h00FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje1 - 0FK VozdovacFK Vozdovac
17h00FK Rad BelgradFK Rad Belgrad1 - 0FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
17h00FK Backa PalankaFK Backa Palanka2 - 2Macva SabacMacva Sabac
25 April 2019
18h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica0 - 1FK Backa PalankaFK Backa Palanka
18h00FK VozdovacFK Vozdovac1 - 1FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
18h00Macva SabacMacva Sabac1 - 5FK ZemunFK Zemun
18h00FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica1 - 1FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
1 Mei 2019
16h00FK Rad BelgradFK Rad Belgrad1 - 0FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
16h00FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica4 - 2FK VozdovacFK Vozdovac
16h00FK ZemunFK Zemun7 - 0FK Backa PalankaFK Backa Palanka
18h00Macva SabacMacva Sabac2 - 1FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica
5 Mei 2019
16h00FK VozdovacFK Vozdovac1 - 1Macva SabacMacva Sabac
16h00FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje1 - 0FK ZemunFK Zemun
16h00FK Backa PalankaFK Backa Palanka1 - 2FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
16h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica3 - 3FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
11 Mei 2019
16h00Macva SabacMacva Sabac0 - 0FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
16h00FK VozdovacFK Vozdovac1 - 0FK Backa PalankaFK Backa Palanka
16h00FK ZemunFK Zemun2 - 1FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
16h00FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje2 - 1FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica
19 Mei 2019
19h00FK Backa PalankaFK Backa Palanka0 - 1FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
19h00FK Rad BelgradFK Rad Belgrad1 - 1FK ZemunFK Zemun
19h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica2 - 1FK VozdovacFK Vozdovac
19h00FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica3 - 0Macva SabacMacva Sabac

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Servië - 13/04/2019 - 19/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Crvena Zvezda Beograd607601174+13
2Radnicki Nis48724113130
3FK Partizan Belgrad427502138+5
4FK Cukaricki Stankom3973311511+4
5Mladost Lucani347322108+2
6Napredak Krusevac2872141415-1
7Proleter Novi Sad227106312-9
8Vojvodina Novi-Sad227025317-14
13 April 2019
18h00Mladost LucaniMladost Lucani2 - 1Napredak KrusevacNapredak Krusevac
18h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd3 - 0Radnicki NisRadnicki Nis
19h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad0 - 1Proleter Novi SadProleter Novi Sad
19h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad3 - 0FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom
20 April 2019
17h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom3 - 2Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd
17h00Napredak KrusevacNapredak Krusevac5 - 0Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
21 April 2019
17h00Proleter Novi SadProleter Novi Sad0 - 1Mladost LucaniMladost Lucani
18h30Radnicki NisRadnicki Nis3 - 1FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
25 April 2019
15h30Radnicki NisRadnicki Nis2 - 2FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom
18h00Napredak KrusevacNapredak Krusevac2 - 0Proleter Novi SadProleter Novi Sad
18h00Mladost LucaniMladost Lucani3 - 1Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
19h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd2 - 1FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
30 April 2019
18h00Proleter Novi SadProleter Novi Sad2 - 3Radnicki NisRadnicki Nis
1 Mei 2019
16h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad0 - 5Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd
18h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad2 - 1Mladost LucaniMladost Lucani
18h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom5 - 2Napredak KrusevacNapredak Krusevac
5 Mei 2019
18h00Radnicki NisRadnicki Nis0 - 0Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
18h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd1 - 0Mladost LucaniMladost Lucani
18h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad2 - 1Napredak KrusevacNapredak Krusevac
18h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom3 - 0Proleter Novi SadProleter Novi Sad
10 Mei 2019
18h00Proleter Novi SadProleter Novi Sad0 - 1Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd
11 Mei 2019
16h00Mladost LucaniMladost Lucani1 - 1FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom
16h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad1 - 2FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
16h00Napredak KrusevacNapredak Krusevac3 - 3Radnicki NisRadnicki Nis
19 Mei 2019
19h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom1 - 1Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
19h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad2 - 0Proleter Novi SadProleter Novi Sad
19h00Radnicki NisRadnicki Nis2 - 2Mladost LucaniMladost Lucani
19h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd3 - 0Napredak KrusevacNapredak Krusevac

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden