De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - OFC Champions League - 2020 - Home

Voetbal - OFC Champions League - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ABM Galaxy FC
  • AS Magenta
  • AS Tiare Tahiti
  • AS Vénus
  • Auckland City FC
  • Ba FC
  • Eastern Suburbs AFC
  • Henderson Eels FC
  • Hienghène Sport
  • Lae City FC
  • Lautoka FC
  • Lupe o le Soaga
  • Malampa Revivors FC
  • Pago Youth FC
  • PRK Hekari United
  • Solomon Warriors FC
  • Tupapa Maraerenga FC
  • Veitongo

Home

OFC Champions League 2020 - Home

Kwalificatieronde (Nieuw-Zeeland - Auckland - 25/01/2020 - 31/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lupe o le Soaga (SAM)4211020+2
2Tupapa Maraerenga FC (COK)22020220
3Veitongo (TGA)1201124-2
4Pago Youth FC (ASA)00000000
25 Januari 2020
09h00Lupe o le Soaga (SAM)Lupe o le SoagaUitgesteldVeitongoVeitongo (TGA)
28 Januari 2020
04h00Lupe o le Soaga (SAM)Lupe o le SoagaUitgesteldTupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
31 Januari 2020
04h00Tupapa Maraerenga FC (COK)Tupapa Maraerenga FCUitgesteldVeitongoVeitongo (TGA)

Detail van de uitslagen


Groep A (Papoea-Nieuw-Guinea - Port Moresby - 16/02/2020 - 22/02/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Eastern Suburbs AFC (NZL)7321083+5
2ABM Galaxy FC (VAN)4311175+2
3PRK Hekari United (PNG)43111550
4Hienghène Sport (NCL)13012310-7
16 Februari 2020
02h00ABM Galaxy FC (VAN)ABM Galaxy FCUitgesteldHienghène SportHienghène Sport (NCL)
06h00Eastern Suburbs AFC (NZL)Eastern Suburbs AFCUitgesteldPRK Hekari UnitedPRK Hekari United (PNG)
19 Februari 2020
03h00Eastern Suburbs AFC (NZL)Eastern Suburbs AFCUitgesteldABM Galaxy FCABM Galaxy FC (VAN)
06h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène SportUitgesteldPRK Hekari UnitedPRK Hekari United (PNG)
22 Februari 2020
03h00Eastern Suburbs AFC (NZL)Eastern Suburbs AFCUitgesteldHienghène SportHienghène Sport (NCL)
06h00PRK Hekari United (PNG)PRK Hekari UnitedUitgesteldABM Galaxy FCABM Galaxy FC (VAN)

Detail van de uitslagen


Groep B (Vanuatu - Luganville - 15/02/2020 - 21/02/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Malampa Revivors FC (VAN)5312063+3
2Henderson Eels FC (SOL)5312087+1
3Lae City FC (PNG)43111106+4
4Lautoka FC (FIJ)13012311-8
15 Februari 2020
01h00Lae City FC (PNG)Lae City FCUitgesteldHenderson Eels FCHenderson Eels FC (SOL)
05h00Lautoka FC (FIJ)Lautoka FCUitgesteldMalampa Revivors FCMalampa Revivors FC (VAN)
18 Februari 2020
01h00Lae City FC (PNG)Lae City FCUitgesteldLautoka FCLautoka FC (FIJ)
05h00Malampa Revivors FC (VAN)Malampa Revivors FCUitgesteldHenderson Eels FCHenderson Eels FC (SOL)
21 Februari 2020
01h00Henderson Eels FC (SOL)Henderson Eels FCUitgesteldLautoka FCLautoka FC (FIJ)
05h00Malampa Revivors FC (VAN)Malampa Revivors FCUitgesteldLae City FCLae City FC (PNG)

Detail van de uitslagen


Groep C (Nieuw-Caledonië - Nouméa - 01/03/2020 - 07/03/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AS Magenta (NCL)6220052+3
2Solomon Warriors FC (SOL)3210112-1
3Tupapa Maraerenga FC (COK)00000000
4AS Tiare Tahiti (TAH)0200224-2
1 Maart 2020
06h00Solomon Warriors FC (SOL)Solomon Warriors FCUitgesteldAS Tiare TahitiAS Tiare Tahiti (TAH)
09h00AS Magenta (NCL)AS MagentaUitgesteldTupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
4 Maart 2020
04h00Solomon Warriors FC (SOL)Solomon Warriors FCUitgesteldTupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
10h00AS Magenta (NCL)AS MagentaUitgesteldAS Tiare TahitiAS Tiare Tahiti (TAH)
7 Maart 2020
02h00AS Tiare Tahiti (TAH)AS Tiare TahitiUitgesteldTupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
09h00AS Magenta (NCL)AS MagentaUitgesteldSolomon Warriors FCSolomon Warriors FC (SOL)

Detail van de uitslagen


Groep D (Tahiti - Pirae - 02/03/2020 - 08/03/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Auckland City FC (NZL)9330090+9
2AS Vénus (TAH)63201103+7
3Lupe o le Soaga (SAM)33102411-7
4Ba FC (FIJ)03003514-9
2 Maart 2020
04h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FCUitgesteldBa FCBa FC (FIJ)
07h00AS Vénus (TAH)AS VénusUitgesteldLupe o le SoagaLupe o le Soaga (SAM)
5 Maart 2020
04h00Lupe o le Soaga (SAM)Lupe o le SoagaUitgesteldBa FCBa FC (FIJ)
07h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FCUitgesteldAS VénusAS Vénus (TAH)
8 Maart 2020
04h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FCUitgesteldLupe o le SoagaLupe o le Soaga (SAM)
07h00AS Vénus (TAH)AS VénusUitgesteldBa FCBa FC (FIJ)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Nieuw-Zeeland - Auckland - 06/04/2020 - 11/05/2020)



Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden