De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - OFC Champions League - 2019 - Home

Voetbal - OFC Champions League - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AS Central Sport
  • AS Magenta
  • Auckland City FC
  • Ba FC
  • Erakor Golden Star
  • FC Morobe Wawens
  • Henderson Eels FC
  • Hienghène Sport
  • Kiwi FC
  • Lautoka FC
  • Lotoha'Apai United
  • Malampa Revivors FC
  • Pago Youth FC
  • Solomon Warriors FC
  • Team Wellington
  • Tefana
  • Toti City Dwellers FC
  • Tupapa Maraerenga FC

Home

OFC Champions League 2019 - Home

WinnaarHienghène Sport : Hienghène Sport

 
 

Kwalificatieronde (Cookeilanden - Avarua - 27/01/2019 - 02/02/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Tupapa Maraerenga FC (COK)93300103+7
2Kiwi FC (SAM)63201148+6
3Lotoha'Apai United (TGA)33102714-7
4Pago Youth FC (ASA)03003511-6
27 Januari 2019
01h30Lotoha'Apai United (TGA)Lotoha'Apai United5 - 1Pago Youth FCPago Youth FC (ASA)
04h30Tupapa Maraerenga FC (COK)Tupapa Maraerenga FC4 - 1Kiwi FCKiwi FC (SAM)
30 Januari 2019
01h30Kiwi FC (SAM)Kiwi FC4 - 3Pago Youth FCPago Youth FC (ASA)
04h30Tupapa Maraerenga FC (COK)Tupapa Maraerenga FC4 - 1Lotoha'Apai UnitedLotoha'Apai United (TGA)
2 Februari 2019
01h30Kiwi FC (SAM)Kiwi FC9 - 1Lotoha'Apai UnitedLotoha'Apai United (TGA)
04h30Tupapa Maraerenga FC (COK)Tupapa Maraerenga FC2 - 1Pago Youth FCPago Youth FC (ASA)

Detail van de uitslagen


Groep A (Nieuw-Caledonië - Koné - 10/02/2019 - 16/02/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hienghène Sport (NCL)7321071+6
2Toti City Dwellers FC (PNG)5312086+2
3Tefana (TAH)2302167-1
4Malampa Revivors FC (VAN)13012512-7
10 Februari 2019
04h00Toti City Dwellers FC (PNG)Toti City Dwellers FC3 - 3TefanaTefana (TAH)
07h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène Sport5 - 0Malampa Revivors FCMalampa Revivors FC (VAN)
13 Februari 2019
04h00Toti City Dwellers FC (PNG)Toti City Dwellers FC4 - 2Malampa Revivors FCMalampa Revivors FC (VAN)
07h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène Sport1 - 0TefanaTefana (TAH)
16 Februari 2019
04h00Tefana (TAH)Tefana3 - 3Malampa Revivors FCMalampa Revivors FC (VAN)
07h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène Sport1 - 1Toti City Dwellers FCToti City Dwellers FC (PNG)

Detail van de uitslagen


Groep B (Fiji - Lautoka - 10/02/2019 - 16/02/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AS Central Sport (TAH)73210124+8
2Henderson Eels FC (SOL)63201158+7
3Lautoka FC (FIJ)43111128+4
4FC Morobe Wawens (PNG)03003019-19
10 Februari 2019
02h00AS Central Sport (TAH)AS Central Sport3 - 2Henderson Eels FCHenderson Eels FC (SOL)
05h00Lautoka FC (FIJ)Lautoka FC5 - 0FC Morobe WawensFC Morobe Wawens (PNG)
13 Februari 2019
02h00AS Central Sport (TAH)AS Central Sport7 - 0FC Morobe WawensFC Morobe Wawens (PNG)
05h00Henderson Eels FC (SOL)Henderson Eels FC6 - 5Lautoka FCLautoka FC (FIJ)
16 Februari 2019
02h00Henderson Eels FC (SOL)Henderson Eels FC7 - 0FC Morobe WawensFC Morobe Wawens (PNG)
05h00AS Central Sport (TAH)AS Central Sport2 - 2Lautoka FCLautoka FC (FIJ)

Detail van de uitslagen


Groep C (Vanuatu - Port Vila - 23/02/2019 - 01/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Team Wellington (NZL)93300180+18
2Ba FC (FIJ)4311164+2
3Erakor Golden Star (VAN)4311134-1
4Kiwi FC (SAM)03003120-19
23 Februari 2019
04h00Team Wellington (NZL)Team Wellington2 - 0Ba FCBa FC (FIJ)
07h00Erakor Golden Star (VAN)Erakor Golden Star2 - 0Kiwi FCKiwi FC (SAM)
26 Februari 2019
04h00Team Wellington (NZL)Team Wellington13 - 0Kiwi FCKiwi FC (SAM)
07h00Ba FC (FIJ)Ba FC1 - 1Erakor Golden StarErakor Golden Star (VAN)
1 Maart 2019
04h00Ba FC (FIJ)Ba FC5 - 1Kiwi FCKiwi FC (SAM)
07h00Team Wellington (NZL)Team Wellington3 - 0Erakor Golden StarErakor Golden Star (VAN)

Detail van de uitslagen


Groep D (Salomonseilanden - Honiara - 24/02/2019 - 02/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Auckland City FC (NZL)93300231+22
2AS Magenta (NCL)63201143+11
3Solomon Warriors FC (SOL)3310210100
4Tupapa Maraerenga FC (COK)03003235-33
24 Februari 2019
03h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FC2 - 1AS MagentaAS Magenta (NCL)
06h00Solomon Warriors FC (SOL)Solomon Warriors FC10 - 1Tupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
27 Februari 2019
03h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FC15 - 0Tupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
06h00AS Magenta (NCL)AS Magenta3 - 0Solomon Warriors FCSolomon Warriors FC (SOL)
2 Maart 2019
03h00AS Magenta (NCL)AS Magenta10 - 1Tupapa Maraerenga FCTupapa Maraerenga FC (COK)
06h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FC6 - 0Solomon Warriors FCSolomon Warriors FC (SOL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Nieuw-Zeeland - Auckland - 06/04/2019 - 11/05/2019)


Kwartfinales (08/04/2019)
6 April 2019
03h00Auckland City FC (NZL)Auckland City FC4 - 0Toti City Dwellers FCToti City Dwellers FC (PNG)
08h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène Sport2 - 1 verlengingenBa FCBa FC (FIJ)
7 April 2019
04h00Team Wellington (NZL)Team Wellington6 - 1Henderson Eels FCHenderson Eels FC (SOL)
8 April 2019
07h00AS Central Sport (TAH)AS Central Sport0 - 8AS MagentaAS Magenta (NCL)

Halve Finale (28/04/2019)
28 April 2019
05h00Hienghène Sport (NCL)Hienghène Sport2 - 0Team WellingtonTeam Wellington (NZL)
08h30AS Magenta (NCL)AS Magenta2 - 1Auckland City FCAuckland City FC (NZL)

Finale (11/05/2019)
11 Mei 2019
08h00AS Magenta (NCL)AS Magenta0 - 1Hienghène SportHienghène Sport (NCL)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden