De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - FAI Cup - 2019 - Home

Voetbal - FAI Cup - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Ierland

Home

FAI Cup - Home

IerlandIerland - 19 April 2019 - 25 Augustus 2019


Kwalificatieronde (26/05/2019)
19 April 2019
20h00Maynooth University SC (IRL)Maynooth University SC5 - 1Rockmount FC CorkRockmount FC Cork (IRL)
20h45St. Mochtas FC (IRL)St. Mochtas FC0 - 1Collinstown FCCollinstown FC (IRL)
20 April 2019
15h00Glebe North FC (IRL)Glebe North FC2 - 1Midleton FCMidleton FC (IRL)
15h00Newtown Rangers AFC (NIR)Newtown Rangers AFC3 - 4 verlengingenAvondale United FCAvondale United FC (IRL)
16h00University College Cork FC (IRL)University College Cork FC0 - 2Malahide United FCMalahide United FC (IRL)
21 April 2019
16h00Glengad United FC (IRL)Glengad United FC1 - 1 (5 str 4)Home Farm FCHome Farm FC (IRL)
25 Mei 2019
16h00St. Michael's A.F.C. (IRL)St. Michael's A.F.C.1 - 0Sheriff YCSheriff YC (IRL)
26 Mei 2019
14h00Lucan United FC (IRL)Lucan United FC3 - 1 verlengingenAisling Annacotty AFCAisling Annacotty AFC (IRL)

1/16de finales (13/08/2019)
9 Augustus 2019
20h00Cobh Wanderers FC (IRL)Cobh Wanderers FC0 - 1Limerick FCLimerick FC (IRL)
20h45Glebe North FC (IRL)Glebe North FC0 - 8Sligo RoversSligo Rovers (IRL)
20h45Derry City (NIR)Derry City1 - 0Wexford YouthsWexford Youths (IRL)
20h45Cabinteely FC (IRL)Cabinteely FC2 - 2 (4 str 5)Cork CityCork City (IRL)
20h45Drogheda UTD (IRL)Drogheda UTD2 - 1Avondale United FCAvondale United FC (IRL)
20h45St Patrick's Athletic (IRL)St Patrick's Athletic2 - 1Bray WanderersBray Wanderers (IRL)
20h45Bohemians Dublin (IRL)Bohemians Dublin3 - 2FC ShelbourneFC Shelbourne (IRL)
21h00Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers1 - 0Finn HarpsFinn Harps (IRL)
10 Augustus 2019
16h00St. Michael's A.F.C. (IRL)St. Michael's A.F.C.0 - 0 (0 str 1)Glengad United FCGlengad United FC (IRL)
19h00Crumlin United F.C. (IRL)Crumlin United F.C.3 - 1Malahide United FCMalahide United FC (IRL)
20h00Cobh Ramblers (IRL)Cobh Ramblers0 - 1Dundalk FCDundalk FC (IRL)
11 Augustus 2019
12h00Lucan United FC (IRL)Lucan United FC2 - 1Donnycarney FCDonnycarney FC (IRL)
15h00Collinstown FC (IRL)Collinstown FC1 - 2Galway United FCGalway United FC (IRL)
15h00University College Dublin (IRL)University College Dublin5 - 2Letterkenny Rovers FCLetterkenny Rovers FC (IRL)
16h00Maynooth University SC (IRL)Maynooth University SC0 - 2Waterford FCWaterford FC (IRL)
13 Augustus 2019
20h45Longford Town FC (IRL)Longford Town FC3 - 1Athlone TownAthlone Town (IRL)

Achtste finales (25/08/2019)
25 Augustus 2019
22h00University College Dublin (IRL)University College Dublin - St Patrick's AthleticSt Patrick's Athletic (IRL)
22h00Sligo Rovers (IRL)Sligo Rovers - Limerick FCLimerick FC (IRL)
22h00Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers - Drogheda UTDDrogheda UTD (IRL)
22h00Glengad United FC (IRL)Glengad United FC - Waterford FCWaterford FC (IRL)
22h00Galway United FC (IRL)Galway United FC - Cork CityCork City (IRL)
22h00Derry City (NIR)Derry City - Dundalk FCDundalk FC (IRL)
22h00Crumlin United F.C. (IRL)Crumlin United F.C. - Lucan United FCLucan United FC (IRL)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden