De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Chile - 2019 - Home

Voetbal - Copa Chile - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Chili

Home

Copa Chile - Home

ChiliChili - 23 Maart 2019 - 14 Juni 2019


Eerste ronde (24/03/2019)
23 Maart 2019
21h30CD Trasandino de Los AndesCD Trasandino de Los Andes0 - 0 (4 str 1)San Luis QuillotaSan Luis Quillota
21h30San Antonio UnidoSan Antonio Unido1 - 2C.D. La SerenaC.D. La Serena
21h30Colina DeportesColina Deportes1 - 3Santiago MorningSantiago Morning
21h30Deportes RengoDeportes Rengo2 - 3AC BarnecheaAC Barnechea
22h00Deportes IberiaDeportes Iberia1 - 2NublenseNublense
22h00Deportes VallenarDeportes Vallenar2 - 1Deportes CopiapóDeportes Copiapó
24 Maart 2019
00h00CD Arturo Fernández VialCD Arturo Fernández Vial2 - 2 (2 str 3)Deportes TemucoDeportes Temuco
16h00CD Provincial OsornoCD Provincial Osorno1 - 3CD Puerto MonttCD Puerto Montt
21h30Deportes RecoletaDeportes Recoleta0 - 0 (6 str 7)Unión San FelipeUnión San Felipe
21h30CD PilmahueCD Pilmahue0 - 2Deportes ValdiviaDeportes Valdivia
21h30Lautaro de BuinLautaro de Buin0 - 3Deportes MelipillaDeportes Melipilla
21h30CD General VelásquezCD General Velásquez1 - 4C.D. MagallanesC.D. Magallanes
21h30Deportes ConcepciónDeportes Concepción1 - 4Santiago WanderersSantiago Wanderers
21h30Colchagua CDColchagua CD1 - 1 (4 str 5)Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
21h30Independiente de CauquenesIndependiente de Cauquenes2 - 2 (3 str 5)Rangers de TalcaRangers de Talca
21h30CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica3 - 1CobreloaCobreloa

1/16de Finales (14/06/2019)
31 Mei 2019
03h00CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica0 - 2Deportes IquiqueDeportes Iquique
5 Juni 2019
21h30Deportes IquiqueDeportes Iquique2 - 0CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
21h30C.D. PalestinoC.D. Palestino4 - 3Santiago MorningSantiago Morning
8 Juni 2019
21h00Rangers de TalcaRangers de Talca0 - 2C.F. Universidad de ChileC.F. Universidad de Chile
21h00CD Trasandino de Los AndesCD Trasandino de Los Andes0 - 1Everton de Viña del MarEverton de Viña del Mar
21h30C.D. MagallanesC.D. Magallanes0 - 2Unión La CaleraUnión La Calera
21h30Deportes MelipillaDeportes Melipilla0 - 0Unión EspañolaUnión Española
23h30Santiago WanderersSantiago Wanderers1 - 2Audax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano
9 Juni 2019
00h00Deportes VallenarDeportes Vallenar1 - 0CD CobresalCD Cobresal
00h00Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz3 - 2CD O'HigginsCD O'Higgins
02h00C.D. La SerenaC.D. La Serena1 - 0Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica
18h00AC BarnecheaAC Barnechea1 - 2Deportes AntofagastaDeportes Antofagasta
18h30Deportes TemucoDeportes Temuco2 - 1C.D. HuachipatoC.D. Huachipato
21h00CD Puerto MonttCD Puerto Montt2 - 0Colo ColoColo Colo
21h00Unión San FelipeUnión San Felipe3 - 1Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
21h30NublenseNublense0 - 1Curicó UnidoCuricó Unido
21h30Santiago MorningSantiago Morning1 - 1C.D. PalestinoC.D. Palestino
22h00Deportes ValdiviaDeportes Valdivia0 - 0Universidad de ConcepciónUniversidad de Concepción
12 Juni 2019
00h00Audax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano3 - 1Santiago WanderersSantiago Wanderers
01h30Unión EspañolaUnión EspañolaUitgesteldDeportes MelipillaDeportes Melipilla
02h30Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad CatólicaUitgesteldC.D. La SerenaC.D. La Serena
21h30CD CobresalCD CobresalUitgesteldDeportes VallenarDeportes Vallenar
13 Juni 2019
00h15C.F. Universidad de ChileC.F. Universidad de Chile1 - 1Rangers de TalcaRangers de Talca
01h00Universidad de ConcepciónUniversidad de Concepción1 - 1 (3 str 5)Deportes ValdiviaDeportes Valdivia
01h30Curicó UnidoCuricó Unido1 - 2 (2 str 4)NublenseNublense
01h30CD O'HigginsCD O'Higgins4 - 1Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
02h00Everton de Viña del MarEverton de Viña del MarUitgesteldCD Trasandino de Los AndesCD Trasandino de Los Andes
22h00Deportes AntofagastaDeportes Antofagasta1 - 2 (3 str 4)AC BarnecheaAC Barnechea
23h30Unión La CaleraUnión La Calera3 - 2C.D. MagallanesC.D. Magallanes
14 Juni 2019
01h00C.D. HuachipatoC.D. HuachipatoUitgesteldDeportes TemucoDeportes Temuco
01h30Coquimbo UnidoCoquimbo Unido1 - 1Unión San FelipeUnión San Felipe
02h00Colo ColoColo Colo4 - 2 (5 str 3)CD Puerto MonttCD Puerto Montt

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden