De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - CAF Confederation Cup - 2018/2019 - Home

Voetbal - CAF Confederation Cup - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

CAF Confederation Cup - Home

WinnaarEl Zamalek : El Zamalek

 
 

Kwalificatieronde (27/11/2018 - 05/12/2018)

27 November 2018
14h00Green Eagles FC (ZAM)Green Eagles FC2 - 0Young BuffaloesYoung Buffaloes (SWZ)
14h00Mtibwa Sugar FC (TAN)Mtibwa Sugar FC4 - 0Northern Dynamo FCNorthern Dynamo FC (SEY)
14h00FC Kariobangi Sharks (KEN)FC Kariobangi Sharks6 - 1Arta/Solar7Arta/Solar7 (DJI)
15h30USM Bel-Abbès (ALG)USM Bel-Abbès4 - 0LISCR FCLISCR FC (LBR)
16h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda4 - 0Orapa United FCOrapa United FC (BOT)
17h00FC San Pédro (CIV)FC San Pédro1 - 1Armed ForcesArmed Forces (GAM)
18h00Nouakchott King's (MTN)Nouakchott King's1 - 2Stade d'AbidjanStade d'Abidjan (CIV)
18h00NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey2 - 0Diables NoirsDiables Noirs (CGO)
18h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir4 - 0AS GNNAS GNN (NIG)
19h00Salitas FC (BUR)Salitas FC2 - 0Wakriya ACWakriya AC (GUI)
28 November 2018
12h30ASSM Elgeco Plus (MAD)ASSM Elgeco Plus0 - 0CD Unidad MalaboCD Unidad Malabo (GEQ)
13h00Miracle Club de Bandrani (COM)Miracle Club de Bandrani0 - 8Al-Ittihad TripoliAl-Ittihad Tripoli (LBA)
14h00Free State Stars (RSA)Free State Stars0 - 0Mukura Victory Sports FCMukura Victory Sports FC (RWA)
14h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko1 - 0 (forfait)Eding Sport FCEding Sport FC (CMR)
14h00Green Buffaloes FC (ZAM)Green Buffaloes FC2 - 0Al Merreikh Juba (SSU)
15h00New Star de Douala (CMR)New Star de Douala0 - 0Vital'O F.C.Vital'O F.C. (BDI)
15h30Cercle Mbéri Sportif FC (GAB)Cercle Mbéri Sportif FC1 - 0Silver Strikers FCSilver Strikers FC (MAW)
15h30AS CotonTchad (CHA)AS CotonTchad2 - 0Gomido FCGomido FC (TOG)
15h30Daring Club Motema Pembe (COD)Daring Club Motema Pembe4 - 1Anges de FatimaAnges de Fatima (CAF)
16h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers2 - 0Defence Force SCDefence Force SC (ETH)
17h30Génération Foot (SEN)Génération Foot0 - 0Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
18h00Al-Ahli Shendi (SUD)Al-Ahli Shendi1 - 0AS NyukiAS Nyuki (COD)
18h30Kaizer Chiefs FC (RSA)Kaizer Chiefs FC4 - 0Zimamoto FCZimamoto FC (ZAN)
4 December 2018
14h00Armed Forces (GAM)Armed Forces0 - 1FC San PédroFC San Pédro (CIV)
14h00Eding Sport FC (CMR)Eding Sport FC0 - 1 (forfait)Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
14h00Zimamoto FC (ZAN)Zimamoto FC2 - 1Kaizer Chiefs FCKaizer Chiefs FC (RSA)
14h30Northern Dynamo FC (SEY)Northern Dynamo FC0 - 1Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC (TAN)
15h30Diables Noirs (CGO)Diables Noirs1 - 1NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
16h30AS GNN (NIG)AS GNN0 - 0HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
17h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC0 - 1Génération FootGénération Foot (SEN)
17h00Stade d'Abidjan (CIV)Stade d'Abidjan0 - 1Nouakchott King'sNouakchott King's (MTN)
17h30Wakriya AC (GUI)Wakriya AC3 - 1Salitas FCSalitas FC (BUR)
5 December 2018
13h30Silver Strikers FC (MAW)Silver Strikers FC1 - 0 (2 str 3)Cercle Mbéri Sportif FCCercle Mbéri Sportif FC (GAB)
14h00Arta/Solar7 (DJI)Arta/Solar70 - 3FC Kariobangi SharksFC Kariobangi Sharks (KEN)
14h00Al Merreikh Juba (SSU)0 - 0Green Buffaloes FCGreen Buffaloes FC (ZAM)
14h00Vital'O F.C. (BDI)Vital'O F.C.1 - 4New Star de DoualaNew Star de Douala (CMR)
14h00Defence Force SC (ETH)Defence Force SC1 - 3Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
14h00Young Buffaloes (SWZ)Young Buffaloes2 - 3Green Eagles FCGreen Eagles FC (ZAM)
14h30Mukura Victory Sports FC (RWA)Mukura Victory Sports FC1 - 0Free State StarsFree State Stars (RSA)
15h30Anges de Fatima (CAF)Anges de Fatima1 - 1Daring Club Motema PembeDaring Club Motema Pembe (COD)
15h30AS Nyuki (COD)AS Nyuki1 - 0 (4 str 2)Al-Ahli ShendiAl-Ahli Shendi (SUD)
16h00Gomido FC (TOG)Gomido FC1 - 1AS CotonTchadAS CotonTchad (CHA)
17h00LISCR FC (LBR)LISCR FC1 - 0USM Bel-AbbèsUSM Bel-Abbès (ALG)
18h00Orapa United FC (BOT)Orapa United FC0 - 2Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
18h00CD Unidad Malabo (GEQ)CD Unidad Malabo2 - 1ASSM Elgeco PlusASSM Elgeco Plus (MAD)
18h00Al-Ittihad Tripoli (LBA)Al-Ittihad TripoliGeannuleerdMiracle Club de BandraniMiracle Club de Bandrani (COM)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde (14/12/2018 - 23/12/2018)

14 December 2018
15h30AS Nyuki (COD)AS Nyuki0 - 1Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
20h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir2 - 0Génération FootGénération Foot (SEN)
15 December 2018
13h00FC Kariobangi Sharks (KEN)FC Kariobangi Sharks0 - 0Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
14h00Green Eagles FC (ZAM)Green Eagles FC0 - 0NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
14h00Al Ahly Tripoli (LBA)Al Ahly Tripoli1 - 1New Star de DoualaNew Star de Douala (CMR)
14h00Kampala Capital City Authority FC (UGA)Kampala Capital City Authority FC3 - 0Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC (TAN)
15h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel3 - 0Stade d'AbidjanStade d'Abidjan (CIV)
15h30Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club0 - 2Salitas FCSalitas FC (BUR)
15h30Daring Club Motema Pembe (COD)Daring Club Motema Pembe1 - 1FC San PédroFC San Pédro (CIV)
16h00USM Bel-Abbès (ALG)USM Bel-Abbès0 - 0Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
17h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane3 - 0Al-Ittihad TripoliAl-Ittihad Tripoli (LBA)
17h30Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD)Al-Hilal Al-Ubayyid0 - 0Mukura Victory Sports FCMukura Victory Sports FC (RWA)
18h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien4 - 1Green Buffaloes FCGreen Buffaloes FC (ZAM)
18h00El Zamalek (EGY)El Zamalek7 - 0AS CotonTchadAS CotonTchad (CHA)
19h15Kaizer Chiefs FC (RSA)Kaizer Chiefs FC3 - 0ASSM Elgeco PlusASSM Elgeco Plus (MAD)
16 December 2018
17h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca5 - 0Cercle Mbéri Sportif FCCercle Mbéri Sportif FC (GAB)
21 December 2018
16h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda1 - 0AS NyukiAS Nyuki (COD)
17h00Stade d'Abidjan (CIV)Stade d'Abidjan1 - 0Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)
22 December 2018
12h30ASSM Elgeco Plus (MAD)ASSM Elgeco Plus0 - 3Kaizer Chiefs FCKaizer Chiefs FC (RSA)
14h00Mtibwa Sugar FC (TAN)Mtibwa Sugar FC1 - 2Kampala Capital City Authority FCKampala Capital City Authority FC (UGA)
14h30Mukura Victory Sports FC (RWA)Mukura Victory Sports FC0 - 0 (5 str 4)Al-Hilal Al-UbayyidAl-Hilal Al-Ubayyid (SUD)
15h30Cercle Mbéri Sportif FC (GAB)Cercle Mbéri Sportif FC1 - 0Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
16h30Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko2 - 1FC Kariobangi SharksFC Kariobangi Sharks (KEN)
17h00Al-Ittihad Tripoli (LBA)Al-Ittihad Tripoli0 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
17h00Salitas FC (BUR)Salitas FC0 - 0Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
17h00FC San Pédro (CIV)FC San Pédro2 - 0Daring Club Motema PembeDaring Club Motema Pembe (COD)
17h45NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey2 - 1Green Eagles FCGreen Eagles FC (ZAM)
23 December 2018
14h00Green Buffaloes FC (ZAM)Green Buffaloes FC1 - 0CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
15h00New Star de Douala (CMR)New Star de Douala0 - 0Al Ahly TripoliAl Ahly Tripoli (LBA)
15h00AS CotonTchad (CHA)AS CotonTchad0 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)
16h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers2 - 0USM Bel-AbbèsUSM Bel-Abbès (ALG)
17h00Génération Foot (SEN)Génération Foot1 - 0HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)

Detail van de uitslagen


Playoff (11/01/2019 - 20/01/2019)

11 Januari 2019
15h00Al-Ahly Benghazi (LBA)Al-Ahly Benghazi1 - 0NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
12 Januari 2019
14h00Vipers SC (UGA)Vipers SC0 - 0CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
14h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC3 - 0FC San PédroFC San Pédro (CIV)
15h00African Stars FC (NAM)African Stars FC1 - 1Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
17h00Stade Malien (MLI)Stade Malien1 - 1Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
13 Januari 2019
14h00Jimma Aba Jifar FC (ETH)Jimma Aba Jifar FC0 - 1HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
14h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC2 - 1New Star de DoualaNew Star de Douala (CMR)
14h00ZESCO United FC (ZAM)ZESCO United FC3 - 1Kaizer Chiefs FCKaizer Chiefs FC (RSA)
15h00Bantu FC (LES)Bantu FC1 - 2Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
15h30Coton Sport de Garoua (CMR)Coton Sport de Garoua2 - 3Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
15h30AS Otôho d'Oyo (CGO)AS Otôho d'Oyo3 - 0Kampala Capital City Authority FCKampala Capital City Authority FC (UGA)
16h00IR Tanger (MAR)IR Tanger0 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)
17h00Al-Nasr (LBA)Al-Nasr1 - 0Salitas FCSalitas FC (BUR)
18h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman2 - 0Mukura Victory Sports FCMukura Victory Sports FC (RWA)
14 Januari 2019
17h30ASC Diaraf (SEN)ASC Diaraf2 - 0Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
19 Januari 2019
14h30Mukura Victory Sports FC (RWA)Mukura Victory Sports FC1 - 0Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
16h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda2 - 1Stade MalienStade Malien (MLI)
17h00Salitas FC (BUR)Salitas FC3 - 1Al-NasrAl-Nasr (LBA)
18h00IR Tanger (MAR)IR Tanger1 - 3El ZamalekEl Zamalek (EGY)
19h00Kaizer Chiefs FC (RSA)Kaizer Chiefs FC1 - 2ZESCO United FCZESCO United FC (ZAM)
19h00ASC Diaraf (SEN)ASC Diaraf1 - 5Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
20h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir4 - 0Jimma Aba Jifar FCJimma Aba Jifar FC (ETH)
20 Januari 2019
14h00Kampala Capital City Authority FC (UGA)Kampala Capital City Authority FC2 - 0AS Otôho d'OyoAS Otôho d'Oyo (CGO)
15h00New Star de Douala (CMR)New Star de Douala0 - 0Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
16h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers2 - 1Bantu FCBantu FC (LES)
16h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko2 - 1Coton Sport de GarouaCoton Sport de Garoua (CMR)
17h00FC San Pédro (CIV)FC San Pédro0 - 0Nkana FCNkana FC (ZAM)
17h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca1 - 0African Stars FCAfrican Stars FC (NAM)
18h00NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey3 - 1Al-Ahly BenghaziAl-Ahly Benghazi (LBA)
18h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien3 - 0Vipers SCVipers SC (UGA)

Detail van de uitslagen


Groep A (03/02/2019 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Renaissance de Berkane (MAR)116321105+5
2HUSA Agadir (MAR)86222550
3Raja Casablanca (MAR)7614176+1
4AS Otôho d'Oyo (CGO)56123410-6
3 Februari 2019
14h00AS Otôho d'Oyo (CGO)AS Otôho d'Oyo1 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
17h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir1 - 1Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
13 Februari 2019
17h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca0 - 0AS Otôho d'OyoAS Otôho d'Oyo (CGO)
20h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane2 - 1HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
24 Februari 2019
17h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca2 - 4Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
20h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir2 - 1AS Otôho d'OyoAS Otôho d'Oyo (CGO)
3 Maart 2019
14h00AS Otôho d'Oyo (CGO)AS Otôho d'Oyo1 - 0HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
20h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane0 - 0Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
10 Maart 2019
17h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca0 - 0HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
20h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane3 - 0AS Otôho d'OyoAS Otôho d'Oyo (CGO)
17 Maart 2019
14h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir1 - 0Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
14h00AS Otôho d'Oyo (CGO)AS Otôho d'Oyo1 - 4Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)

Detail van de uitslagen


Groep B (03/02/2019 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CS Sfaxien (TUN)12633052+3
2Etoile du Sahel (TUN)10631264+2
3Enugu Rangers (NGR)5612357-2
4Salitas FC (BUR)4604214-3
3 Februari 2019
14h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers2 - 0Salitas FCSalitas FC (BUR)
17h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel0 - 1CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
13 Februari 2019
17h00Salitas FC (BUR)Salitas FC0 - 0Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)
20h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien1 - 1Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
24 Februari 2019
17h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien0 - 0Salitas FCSalitas FC (BUR)
20h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel2 - 1Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
3 Maart 2019
14h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers0 - 2Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)
17h00Salitas FC (BUR)Salitas FC0 - 0CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
10 Maart 2019
17h00Salitas FC (BUR)Salitas FC1 - 1Enugu RangersEnugu Rangers (NGR)
17h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien2 - 1Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)
17 Maart 2019
14h00Enugu Rangers (NGR)Enugu Rangers0 - 1CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
14h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel1 - 0Salitas FCSalitas FC (BUR)

Detail van de uitslagen


Groep C (03/02/2019 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al Hilal Omdurman (SUD)116321116+5
2Nkana FC (ZAM)96303911-2
3Asante Kotoko (GHA)76213880
4ZESCO United FC (ZAM)76213710-3
3 Februari 2019
17h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman1 - 0Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
17h00ZESCO United FC (ZAM)ZESCO United FC2 - 0Nkana FCNkana FC (ZAM)
13 Februari 2019
14h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC2 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
17h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko2 - 1ZESCO United FCZESCO United FC (ZAM)
24 Februari 2019
14h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC3 - 1Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
17h00ZESCO United FC (ZAM)ZESCO United FC1 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
3 Maart 2019
17h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko3 - 0Nkana FCNkana FC (ZAM)
17h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman3 - 1ZESCO United FCZESCO United FC (ZAM)
10 Maart 2019
14h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC3 - 0ZESCO United FCZESCO United FC (ZAM)
17h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko1 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
17 Maart 2019
17h00ZESCO United FC (ZAM)ZESCO United FC2 - 1Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
17h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman4 - 1Nkana FCNkana FC (ZAM)

Detail van de uitslagen


Groep D (03/02/2019 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1El Zamalek (EGY)9623196+3
2Gor Mahia FC (KEN)9630389-1
3NA Hussein Dey (ALG)8622246-2
4Atlético Petróleos Luanda (ANG)76213660
3 Februari 2019
14h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC4 - 2El ZamalekEl Zamalek (EGY)
20h00NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey2 - 1Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
13 Februari 2019
17h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda2 - 1Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
20h00El Zamalek (EGY)El Zamalek1 - 1NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
24 Februari 2019
14h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC2 - 0NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
20h00El Zamalek (EGY)El Zamalek1 - 1Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
3 Maart 2019
17h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda0 - 1El ZamalekEl Zamalek (EGY)
20h00NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey1 - 0Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
10 Maart 2019
14h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda2 - 0NA Hussein DeyNA Hussein Dey (ALG)
20h00El Zamalek (EGY)El Zamalek4 - 0Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
17 Maart 2019
17h00NA Hussein Dey (ALG)NA Hussein Dey0 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)
17h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC1 - 0Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (07/04/2019 - 26/05/2019)


Kwartfinales (23/04/2019)
7 April 2019
15h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC0 - 2Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
15h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC2 - 1CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
18h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel3 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
21h00HUSA Agadir (MAR)HUSA Agadir0 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)
14 April 2019
18h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien2 - 0Nkana FCNkana FC (ZAM)
21h00El Zamalek (EGY)El Zamalek1 - 0HUSA AgadirHUSA Agadir (MAR)
21h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane5 - 1Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
23 April 2019
18h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman1 - 2Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)

Halve Finale (05/05/2019)
28 April 2019
18h00CS Sfaxien (TUN)CS Sfaxien2 - 0Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
21h00El Zamalek (EGY)El Zamalek1 - 0Etoile du SahelEtoile du Sahel (TUN)
5 Mei 2019
18h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane3 - 0CS SfaxienCS Sfaxien (TUN)
21h00Etoile du Sahel (TUN)Etoile du Sahel0 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)

Finale (26/05/2019)
20 Mei 2019
00h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane1 - 0El ZamalekEl Zamalek (EGY)
26 Mei 2019
22h00El Zamalek (EGY)El Zamalek1 - 0 (5 str 3)Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden