De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
10/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
14/09 | Las Vegas | Crossvegas (Cross After Dark Series) | Noordamerikaanse crossen | L. van der Haar |
14/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cross Vegas | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
17/09 | Washington | The Starcrossed Race (Cross After Dark Series) | Noordamerikaanse crossen | B. Wellens |
17/09 - 18/09 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
18/09 | Erpe-Mere | Steenbergcross | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
18/09 | USA | Catamount Grand Prix | Noordamerikaanse crossen | N. Bazin |
18/09 | USA | Rad Racing GP | Noordamerikaanse crossen | B. Wellens |
19/09 | Issaquah | Rapha Focus GP | Noordamerikaanse crossen | B. Wellens |
21/09 | St. Louis | Gateway Cross Cup (Cross After Dark Series) | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
24/09 | BEL | Neerpelt (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
24/09 | NED | Harderwijk | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
24/09 | CZE | Stribro | Toi Toi Cup | Z. Stybar |
24/09 | BEL | Neerpelt | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
24/09 - 25/09 | USA | Planet Bike Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
25/09 | SUI | Supercross Baden | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
25/09 | USA | Rohrbach's Ellison Park Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | N. Bazin |
28/09 | CZE | Mnichovo Hradiste | Toi Toi Cup | M. Zlamalik |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 | SVK | Podbrezova | Andere wedstrijden | R. Gavenda |
02/10 | Kalmthout | Vlaamse Industrieprijs Bosduin | Andere wedstrijden | N. Albert |
02/10 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
02/10 | Kerava | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
02/10 | BEL | Kalmthout | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
02/10 | BEL | Kalmthout | Andere U-23 Wedstrijden | L. van der Haar |
08/10 | CZE | Lostice | Toi Toi Cup | P. Dlask |
08/10 | BEL | Ereprijs Albert Van Damme | Veldritten Nationaal Niveau | S. Nys |
09/10 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | N. Albert |
09/10 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | W. Bosmans |
09/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | W. Van Aert |
09/10 | ITA | Monte di Buja | Andere wedstrijden | E. Franzoi |
09/10 | GBR | National Trophy - South Shields | National Trophy Series Heren | T. Al |
09/10 | BEL | Ruddervoorde | Andere dameswedstrijden | H. Wyman |
13/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
15/10 | ESP | Villarcayo | Andere wedstrijden | V. Baestaens |
15/10 | Irvine | Spooky Cross (Cross After Dark Series) | Noordamerikaanse crossen | R. Trebon |
16/10 | Plzen | Wereldbeker - Heren Elite - Plzen | Wereldbeker Heren-Elite | S. Nys |
16/10 | CZE | Wereldbeker Dames - Plzen | Wereldbeker Dames | K. Compton |
22/10 | ESP | Medina de Pomar | Andere wedstrijden | D. Sweeck |
23/10 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | K. Pauwels |
23/10 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | K. Nash |
23/10 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | L. van der Haar |
23/10 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | M. van der Poel |
23/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | J. Adams |
23/10 | SUI | Uster | Andere wedstrijden | L. Flückiger |
25/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | B. Aernouts |
25/10 | Woerden | Nacht Van Woerden | Andere dameswedstrijden | D. Van Den Brand |
28/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | C. Pfingsten |
29/10 | Gent | GP De Gentenaar | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
30/10 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | N. Albert |
30/10 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | W. Bosmans |
30/10 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | M. van der Poel |
30/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
30/10 | FRA | Challenge National - Lignières-en Berry | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
30/10 | FRA | Challenge National Dames - Lignières-en-Berry | Challenge National Dames | L. Chainel |
30/10 | GBR | National Trophy - Leicester | National Trophy Series Heren | J. Brackman |
30/10 | BEL | Zonhoven | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | BEL | Gva - Heren - Koppenbergcross | GVA - Heren | K. Pauwels |
01/11 | BEL | Gva - Dames - Oudenaarde | GVA - Dames | S. Van Paassen |
01/11 | BEL | Gva - U23 - Oudenaarde | GVA - U23 | J. Adams |
05/11 | BEL | Grand Prix de la Région Wallonne | Andere wedstrijden | N. Albert |
05/11 | Toronto | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/11 | Lucca | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/11 | SUI | Hittnau | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
06/11 | BEL | Gva - Heren - GP Mario De Clercq | GVA - Heren | K. Pauwels |
06/11 | BEL | Gva - U23 - Ronse | GVA - U23 | M. Vanthourenhout |
11/11 | FRA | Nommay | Andere wedstrijden | F. Mourey |
11/11 | BEL | Niel (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
11/11 | FRA | Nommay | Andere dameswedstrijden | L. Chainel |
12/11 | CZE | Louny | Toi Toi Cup | C. Pfingsten |
12/11 - 13/11 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
13/11 | BEL | Superprestige - Hamme-Zogge | Superprestige Heren | Z. Stybar |
13/11 | BEL | Superprestige - U23 - Hamme-Zogge | Superprestige - U23 | M. Teunissen |
13/11 | BEL | Superprestige Junioren - Hamme-Zogge | Superprestige Junioren | M. van der Poel |
13/11 | SUI | Frenkendorf | Andere wedstrijden | F. Mourey |
13/11 | Åstorp | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/11 | GBR | National Trophy - Southampton | National Trophy Series Heren | F. De Tier |
13/11 | BEL | Hamme-Zogge | Andere dameswedstrijden | D. Van Den Brand |
17/11 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | C. Pfingsten |
19/11 | BEL | Gva - Heren - Hasselt | GVA - Heren | K. Pauwels |
19/11 | BEL | Gva - U23 - Hasselt | GVA - U23 | L. van der Haar |
19/11 - 20/11 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
20/11 | BEL | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | K. Pauwels |
20/11 | BEL | Superprestige - U23 - Asper-Gavere | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
20/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | M. van der Poel |
20/11 | FRA | Challenge National - Rodez | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
20/11 | FRA | Challenge National Dames - Rodez | Challenge National Dames | P. Ferrand Prevot |
20/11 | BEL | Asper-Gavere | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
25/11 - 27/11 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
26/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | S. Nys |
26/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | D. Van Den Brand |
26/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | G. Bosman |
26/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | M. van der Poel |
27/11 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | S. Nys |
27/11 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
27/11 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | M. van der Poel |
27/11 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | J. Brackman |
27/11 | NED | Gieten | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/12 | Igorre | Wereldbeker - Heren Elite - Igorre | Wereldbeker Heren-Elite | K. Pauwels |
04/12 | LUX | GP Julien Cajot | Andere wedstrijden | P. Dlask |
04/12 | GER | Frankfurter Rad-Cross | Andere wedstrijden | C. Pfingsten |
04/12 | GER | Frankfurt | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
06/12 | ESP | Asteasuko Ziklo-krosa | Andere wedstrijden | E. Murgoitio Rekal. |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | E. Franzoi |
10/12 | BEL | Scheldecross (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
10/12 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | D. Kasek |
10/12 | BEL | Scheldecross | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
11/12 | SUI | Rennaz | Andere wedstrijden | J. Taramarcaz |
11/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | S. Nys |
11/12 | Prievidza | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | FRA | Challenge National - Besançon | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
11/12 | FRA | Challenge National Dames - Besançon | Challenge National Dames | L. Chainel |
11/12 | GBR | National Trophy - Bradford | National Trophy Series Heren | P. Oldham |
11/12 | Overijse | Vlaamse Druivencross | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
17/12 | Mosonmagyaróvár | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/12 | BEL | Gva - Heren - GP Rouwmoer | GVA - Heren | B. Wellens |
17/12 | BEL | Gva - Dames - Essen | GVA - Dames | M. Vos |
17/12 | BEL | Gva - U23 - Essen | GVA - U23 | T. Eising |
18/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | S. Nys |
18/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | M. Vos |
20/12 | Surhuisterveen | Centrumcross (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | G. De Knegt |
20/12 | NED | Surhuisterveen | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
23/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | N. Albert |
23/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
23/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | M. van der Poel |
23/12 | BEL | Diegem | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | K. Pauwels |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | M. Vos |
28/12 | BEL | Gva - Heren - Azencross | GVA - Heren | N. Albert |
28/12 | BEL | Gva - Dames - Loenhout | GVA - Dames | M. Vos |
28/12 | BEL | Gva - U23 - Loenhout | GVA - U23 | W. Bosmans |
29/12 | Bredene | Sylvestercyclo-Cross | Andere wedstrijden | J. Denuwelaere |
30/12 | BEL | Leuven (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
30/12 | BEL | Leuven | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
31/12 | Sint-Michielsgestel | GP Groenendaal | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
31/12 | Sint-Michielsgestel | GP Groenendaal | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | J. Gadret |
01/01 | BEL | Gva - Heren - GP Sven Nys | GVA - Heren | S. Nys |
01/01 | BEL | Gva - Dames - Baal | GVA - Dames | D. Van Den Brand |
01/01 | BEL | Gva - U23 - Baal | GVA - U23 | L. van der Haar |
06/01 - 08/01 | Madison | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 | Dublin | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | R. Seymour |
07/01 | Unicov | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 | Unicov | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | Z. Stybar |
07/01 - 08/01 | Beromünster | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Huijbergen | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Kayl | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Kleinmachnow | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Ipswich | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Bolzano | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Hooglede-Gits | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Elk | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Burgos | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Quelneuc | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Pula | Kroatische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Haderslev | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Grafenbach | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
14/01 | Lebbeke | Kleicross | Andere wedstrijden | R. Peeters |
14/01 | ITA | Idroscalo-Segrate | Andere wedstrijden | E. Silvestri |
15/01 | Liévin | Wereldbeker - Heren Elite - Liévin | Wereldbeker Heren-Elite | Z. Stybar |
15/01 | Liévin | Wereldbeker Dames - Liévin | Wereldbeker Dames | M. Vos |
15/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Liévin | Wereldbeker - Heren U23 | L. van der Haar |
15/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Lievin | Wereldbeker - Heren Junioren | M. van der Poel |
15/01 | GBR | National Trophy - Shrewsbury | National Trophy Series Heren | L. Killeen |
21/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | R. Peeters |
21/01 | NED | Rucphen (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | B. Aernouts |
21/01 | NED | Rucphen | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
22/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | K. Pauwels |
22/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | M. Vos |
22/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | L. van der Haar |
22/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | M. van der Poel |
28/01 | Sid | Servische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | Koksijde | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |