De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | L. Keough |
18/09 | USA | The Starcrossed Race | Noordamerikaanse crossen | F. Mourey |
18/09 | USA | Catamount Grand Prix | Noordamerikaanse crossen | T. Johnson |
18/09 - 19/09 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/09 | Erpe-Mere | Steenbergcross | Andere wedstrijden | S. Nys |
19/09 | USA | Rad Racing GP | Noordamerikaanse crossen | F. Mourey |
22/09 | USA | Crossvegas | Noordamerikaanse crossen | F. Mourey |
22/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cross Vegas | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
25/09 | NED | Harderwijk (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |
25/09 | CZE | Stribro | Toi Toi Cup | Z. Stybar |
25/09 - 26/09 | Sun Prairie | Planet Bike Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
26/09 | BEL | Neerpelt (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
26/09 | USA | Rohrbach's Ellison Park Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | J. Lindine |
26/09 | BEL | Neerpelt | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
28/09 | CZE | Louny | Toi Toi Cup | Z. Stybar |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 | BEL | Gva - Heren - Namen - Citadel | GVA - Heren | Z. Stybar |
03/10 | BEL | Gva - Dames - Namen | GVA - Dames | S. Van Paassen |
03/10 | BEL | Gva - U23 - Namen | GVA - U23 | A. Jouffroy |
09/10 | Sint-Niklaas | GP De Ster | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
09/10 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | C. Pfingsten |
10/10 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | Z. Stybar |
10/10 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | J. Aernouts |
10/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | L. Sweeck |
10/10 | Helsinki | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/10 | GBR | National Trophy - Abergavenny | National Trophy Series Heren | P. Oldham |
14/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
16/10 | ESP | Villarcayo | Andere wedstrijden | S. Beelen |
17/10 | Aigle | Wereldbeker - Heren Elite - Aigle | Wereldbeker Heren-Elite | Z. Stybar |
17/10 | Aigle | Wereldbeker Dames - Aigle | Wereldbeker Dames | K. Compton |
23/10 | ESP | Medina de Pomar | Andere wedstrijden | S. Beelen |
23/10 - 24/10 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
24/10 | Plzen | Wereldbeker - Heren Elite - Plzen | Wereldbeker Heren-Elite | Z. Stybar |
24/10 | Plzen | Wereldbeker Dames - Plzen | Wereldbeker Dames | S. Van Paassen |
24/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | S. Chainel |
26/10 | NED | Woerden (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
26/10 | NED | Nacht Van Woerden | Andere dameswedstrijden | D. Van Den Brand |
28/10 | Tabor | Memorial Radomir Simunek | Andere wedstrijden | R. Simunek Jr. |
30/10 | CZE | Lostice | Toi Toi Cup | O. Bambula |
31/10 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | Z. Stybar |
31/10 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
31/10 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | L. Sweeck |
31/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
31/10 | Poiana Brasov | Roemeense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
31/10 | FRA | Challenge National - Saverne | Challenge National de Cyclo Cross Heren | S. Chainel |
31/10 | FRA | Challenge National Dames - Saverne | Challenge National Dames | C. Ferrier-Bruneau |
31/10 | GBR | National Trophy - Ipswich | National Trophy Series Heren | L. Killeen |
31/10 | BEL | Zonhoven | Andere dameswedstrijden | D. Van Den Brand |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | BEL | Gva - Heren - Koppenbergcross | GVA - Heren | S. Nys |
01/11 | BEL | Gva - Dames - Oudenaarde | GVA - Dames | H. Wyman |
01/11 | BEL | Gva - U23 - Oudenaarde | GVA - U23 | J. Adams |
06/11 | Toronto | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/11 | Frankfurt am Main | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/11 | BEL | Ronse | Andere wedstrijden | S. Nys |
07/11 | SUI | Frenkendorf | Andere wedstrijden | C. Heule |
11/11 | Nommay | Nommay | Andere wedstrijden | N. Bazin |
11/11 | Niel | Niel (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | S. Nys |
11/11 | BEL | Niel | Andere dameswedstrijden | H. Wyman |
13/11 | BEL | Grand Prix de la Région Wallonne | Andere wedstrijden | F. Mourey |
13/11 | Kumla | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/11 | CZE | Kutna Hora | Toi Toi Cup | V. Kyzivat |
14/11 | BEL | Superprestige - Hamme-Zogge | Superprestige Heren | S. Nys |
14/11 | BEL | Superprestige - U23 - Hamme-Zogge | Superprestige - U23 | J. Aernouts |
14/11 | BEL | Superprestige Junioren - Hamme-Zogge | Superprestige Junioren | S. Godrie |
14/11 | GBR | National Trophy - Kirkby Mallory | National Trophy Series Heren | N. Bazin |
20/11 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | J. Sickmüller |
20/11 | BEL | Gva - Heren - Hasselt | GVA - Heren | K. Pauwels |
20/11 | BEL | Gva - U23 - Hasselt | GVA - U23 | J. Aernouts |
20/11 - 21/11 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/11 | BEL | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | S. Nys |
21/11 | BEL | Superprestige - U23 - Asper-Gavere | Superprestige - U23 | V. Baestaens |
21/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | J. Vandekinderen |
21/11 | GER | Döhlau | Andere wedstrijden | C. Pfingsten |
21/11 | FRA | Challenge National - Miramas | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
21/11 | FRA | Challenge National Dames - Miramas | Challenge National Dames | C. Ferrier-Bruneau |
21/11 | BEL | Asper-Gavere | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
26/11 - 28/11 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
27/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | N. Albert |
27/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | K. Compton |
27/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | V. Baestaens |
27/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Sweeck |
28/11 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | T. Meeusen |
28/11 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
28/11 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | J. Skala |
28/11 | GBR | National Trophy - Southampton | National Trophy Series Heren | I. Field |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/12 | Igorre | Wereldbeker - Heren Elite - Igorre | Wereldbeker Heren-Elite | N. Albert |
05/12 | Dudelange | GP Julien Cajot | Andere wedstrijden | L. Boom |
06/12 | ESP | Asteasuko Ziklo-krosa | Andere wedstrijden | S. Nys |
08/12 | Fae di Oderzo | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | B. Aernouts |
11/12 | Mnichovo Hradiste | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | Prievidza | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | CZE | Mnichovo Hradiste | Toi Toi Cup | J. Kulhavy |
11/12 | BEL | Gva - Heren - GP Rouwmoer | GVA - Heren | S. Nys |
11/12 | BEL | Gva - U23 - Essen | GVA - U23 | L. van der Haar |
12/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | S. Nys |
12/12 | Yasu | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | USA | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | FRA | Challenge National - Saint-Jean-de-Monts | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
12/12 | FRA | Challenge National Dames - Saint-Jean-de-Monts | Challenge National Dames | C. Ferrier-Bruneau |
12/12 | GBR | National Trophy - Bradford | National Trophy Series Heren | I. Field |
18/12 | Antwerpen | Scheldecross (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | R. Simunek Jr. |
18/12 | BEL | Scheldecross | Andere dameswedstrijden | H. Kupfernagel |
19/12 | Kalmthout | Wereldbeker - Heren Elite - Kalmthout | Wereldbeker Heren-Elite | T. Meeusen |
19/12 | Kalmthout | Wereldbeker Dames - Kalmthout | Wereldbeker Dames | K. Compton |
19/12 | Kalmthout | Wereldbeker - Heren U23 - Kalmthout | Wereldbeker - Heren U23 | V. Baestaens |
19/12 | Kalmthout | Wereldbeker - Heren Junioren - Kalmthout | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Sweeck |
21/12 | Surhuisterveen | Centrumcross (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | L. Boom |
26/12 | Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | K. Compton |
26/12 | Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | W. Bosmans |
26/12 | Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Forster |
27/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | N. Albert |
27/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | L. van der Haar |
27/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | D. Van Poppel |
29/12 | BEL | Gva - Heren - Azencross | GVA - Heren | N. Albert |
29/12 | BEL | Gva - Dames - Loenhout | GVA - Dames | M. Vos |
29/12 | BEL | Gva - U23 - Loenhout | GVA - U23 | W. Bosmans |
30/12 | Bredene | Sylvestercyclo-Cross | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | F. Mourey |
01/01 | BEL | Gva - Heren - GP Sven Nys | GVA - Heren | S. Nys |
01/01 | BEL | Gva - U23 - Baal | GVA - U23 | W. Bosmans |
02/01 | BEL | Tervuren (Fidea Cyclocross Classics) | Andere wedstrijden | N. Albert |
02/01 | BEL | Tervuren | Andere dameswedstrijden | H. Kupfernagel |
08/01 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | Z. Stybar |
08/01 - 09/01 | Haderslev | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Antwerpen | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Rome | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Lanarvily | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Hittnau | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Derby | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Sint-Michielsgestel | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Lorsch | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Mosonmagyaróvár | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Preizerdaul | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Gosciecin | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Knittelfeld | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Lurgan | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Villaralbo | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
15/01 | NED | Huijbergen (Topcompetitie) | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
16/01 | Pôntchateau | Wereldbeker - Heren Elite - Pôntchateau | Wereldbeker Heren-Elite | K. Pauwels |
16/01 | Pôntchateau | Wereldbeker Dames - Pontchateau | Wereldbeker Dames | M. Vos |
16/01 | Pôntchateau | Wereldbeker - Heren U23 - Pontchateau | Wereldbeker - Heren U23 | M. Boulo |
16/01 | Pôntchateau | Wereldbeker - Heren Junioren - Pontchateau | Wereldbeker - Heren Junioren | C. Venturini |
16/01 | Zagreb | Kroatische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/01 | GBR | National Trophy - Whitwell | National Trophy Series Heren | K. Van Compernolle |
22/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere wedstrijden | R. Peeters |
22/01 | Novi Sad | Servische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | N. Albert |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | K. Compton |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | M. Boulo |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Sweeck |
29/01 - 30/01 | Sankt Wendel | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |