De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Tsjechië - 12 Oktober 2008
1 | Martin Bina (CZE) | Cyklo Team Tábor | 1.01.10 (32,96 km/h) |
2 | Kamil Ausbuher (CZE) | Exe Jeans | 0.26 |
3 | Jan Skarnitzl (CZE) | Dimpa - Giant Team | 0.50 |
4 | Vladimir Kyzivat (CZE) | Johnson Controls AS MB | 0.58 |
5 | Ondrej Bambula (CZE) | Cyklo Team Tábor | 1.12 |
6 | Ondrej Zeleny (CZE) | Michelin - Specialized Mtb Team | 1.21 |
7 | Jiri Polnicky (CZE) | Empella Czech Team | 1.27 |
8 | David Kasek (CZE) | Cyklo Team Tábor | |
9 | Vaclav Metlicka (SVK) | Team Král | |
10 | David Menger (CZE) | Cyklo Team Tábor | 2.00 |
11 | Filip Adel (CZE) | Cyklo Team Tábor | 2.01 |
12 | Jan Chrobak (CZE) | Johnson Controls AS MB | 3.05 |
13 | Lukas Prihoda (CZE) | Klub Cyklistiky Hlinsko | 3.08 |
14 | Filip Eberl (CZE) | Scott Scania Team Kolín | |
15 | Jens Schwendler (CZE) | Scott Scania Team Kolín | 4.09 |
16 | René Birkenfeld (GER) | Harvestehuder RV 1909 e.V. | 4.24 |
17 | Tomás Satinský (CZE) | Scott Scania Team Kolín | 4.25 |
18 | Stanislav Bambula (CZE) | Cyklo Team Tábor | 4.26 |
19 | Jaroslav Musil (CZE) | Ctbudvar Tabor | 4.33 |
20 | Jirí Podrazil (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | 4.36 |
21 | Martin Hunal (CZE) | SP Pelhrimov Velosport Valenta | 4.59 |
22 | Petr Vacek (CZE) | Poštovní Sporitelna - Marin Team | 5.00 |
23 | Tomás Podrazil (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | |
24 | Ladislav Fabisovský (CZE) | Ck Koruna Pralines | 5.03 |
25 | Karel Nepras (CZE) | TJ Slezan Fr | 5.12 |
26 | Matej Nepustil (CZE) | Ceská Sporitelna Mtb | 5.24 |
27 | Jakub Jerman (CZE) | TJ Stadion Louny | 2 rondes |
28 | Tomás Hrubý (CZE) | Ac Sparta Praha | |
29 | Stefan Freudenberg (GER) | Dresdner SC 1898 | |
30 | Jakub Magnusek (CZE) | Ceská Sporitelna Mtb | |
31 | Michal Kohoutek (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | |
32 | Jan Matousek (CZE) | Sportovní Klub Ms Auto | 3 rondes |
33 | Michal Benda (CZE) | Johnson Controls AS MB | |
34 | Roland Morx (AUT) | Arbö Radsport Kiesl | 4 rondes |
35 | Jan Klabouch (CZE) | Cyklo Team Tábor | |
36 | Petr Linhart (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | |
37 | Sandro Kühnel (GER) | Rsv Chemnitz | |
38 | Lukás Kovanda (CZE) | Cyklo Team Tábor | 5 rondes |
39 | Jan Dolezal (CZE) | KC Kooperativa SG Jablonec | |
40 | David Kasper (CZE) | CT J.hradec U SK Kamen | 6 rondes |
41 | Marek Farkas (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | |
42 | Tomás Havelka (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | |
43 | Tomás Nový (CZE) | Cyklo Team Tábor | |
44 | Martin Jentzsch (GER) | TSV | |
45 | Martin Cerný (CZE) | TJ Stadion Louny | |
46 | Rico Herder (GER) | Rsv Chemnitz | 7 rondes |
47 | Oliver Ramm (GER) | Rsv Chemnitz | |
48 | Tomás Zenísek (CZE) | TJ Zce Cyklistika Plzen | 8 rondes |
49 | Tomás Lukes (CZE) | TJ Slezan Fr |