De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Tsjechië - 27 September 2008
1 | Martin Bina (CZE) | Cyklo Team Tábor | 1.01.12 |
2 | Petr Dlask (CZE) | Fidea Cycling Team | 0.33 |
3 | Jaroslav Kulhavy (CZE) | Michelin - Specialized Mtb Team | 0.33 |
4 | Christian Heule (SUI) | Stevens Racing Team | 1.20 |
5 | Johannes Sickmüller (GER) | Harvestehuder RV 1909 e.V. | 1.22 |
6 | Vladimir Kyzivat (CZE) | Johnson Controls AS MB | 2.02 |
7 | Milan Barenyi (SVK) | CK ZP Sport A.S. | 2.08 |
8 | Lukas Kloucek (CZE) | Stevens International Cyclocross Team | 2.36 |
9 | Zdenek Stybar (CZE) | Fidea Cycling Team | 2.37 |
10 | David Kasek (CZE) | Cyklo Team Tábor | 2.39 |
11 | Jan Skarnitzl (CZE) | Dimpa - Giant Team | 3.03 |
12 | René Birkenfeld (GER) | Harvestehuder RV 1909 e.V. | 3.37 |
13 | Martin Zlamalik (CZE) | Prodoli Racing Team | 3.54 |
14 | Lubomir Petrus (CZE) | Bkcp-Powerplus Cycling Team | 4.07 |
15 | Lukas Prihoda (CZE) | Klub Cyklistiky Hlinsko | 4.43 |
16 | Robert Glajza (SVK) | CK ZP Sport A.S. | 5.11 |
17 | Filip Adel (CZE) | Cyklo Team Tábor | 5.17 |
18 | David Menger (CZE) | Cyklo Team Tábor | 5.50 |
19 | Martin Haring (SVK) | CK ZP Sport A.S. | 6.23 |
20 | Tomás Satinský (CZE) | Scott Scania Team Kolín | 1 ronde |
21 | Robert Gavenda (SVK) | Fidea Cycling Team | |
22 | Jirí Podrazil (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | |
23 | Philipp Becker (GER) | Harvestehuder RV 1909 e.V. | 2 rondes |
24 | Karel Nepras (CZE) | TJ Slezan Fr | |
25 | Petr Vacek (CZE) | Poštovní Sporitelna - Marin Team | |
26 | Lukás Kovanda (CZE) | Cyklo Team Tábor | 3 rondes |
27 | David Kasper (CZE) | CT J.hradec U SK Kamen | |
28 | Martin Jentzsch (GER) | TSV | |
29 | Thomas Puhmer (AUT) | Team Sport Nora | |
30 | Petr Brezina (CZE) | Bike Team Kola Kankovsk | |
31 | Tomás Podrazil (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | |
32 | Petr Linhart (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | 4 rondes |
33 | Jirí Sotona (CZE) | CT Mladá Boleslav | |
34 | Martin Frano (SVK) | CK ZP Sport A.S. | |
35 | Jan Klabouch (CZE) | Cyklo Team Tábor | |
36 | Fabio Aru (ITA) | Sardegna Sottozero Ozierese CC | |
37 | Stefan Gajdosik (SVK) | CK ZP Sport A.S. | 5 rondes |
38 | Daniel Novotný (CZE) | Max Cursor | |
39 | Tomás Havelka (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | |
40 | Tomás Nový (CZE) | Cyklo Team Tábor | 6 rondes |
41 | Marek Farkas (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun |