De site voor alle sporten

Menu
 

Schoonspringen - Wereldkampioenschap Junioren - 2022

Keuze van een seizoen :

Canada

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2022

CanadaCanada - Montreal - 27 November 2022 - 4 December 2022


3m - plank Jeugd B Heren - 28 November 2022


1UKRKirill Boliukh (UKR)439.25
2CANArnaud Corbeil (CAN)423.50
3ITAValerio Mosca (ITA)414.90
4UKRKyrylo Azarov (UKR)409.20
5GBROscar Kane (GBR)406.65
6USAJoshua Hedberg (USA)403.55
7CANLuc Goertzen (CAN)387.60
8LTUMartynas Lisauskas (LTU)383.55
9COLMiguel Esteban Tovar (COL)378.25
10ITASimone Conte (ITA)376.70
11AUTSamuel Platt (AUT)374.40
12MEXJesus Albert Espinoza Garcia (MEX)371.95

1m - plank Jeugd A Heren - 29 November 2022


1ITAMatteo Santoro (ITA)469.70
2IRLJake Passmore (IRL)453.60
3USAMax Fowler (USA)451.15
4BRARafael Fogaça (BRA)448.90
5COLTomas Tamayo Meneses (COL)446.95
6CROMatej Navescanin (CRO)439.55
7JAPSenri Ikuma (JAP)429.45
8CANNoah Bernard (CAN)418.90
9ROUAlexandru Avasiloae (ROU)405.75
10SCODanny Mabbott (SCO)388.75
11USAMaxwell Miller (USA)379.25
12GBRLeon Baker (GBR)377.50

1m - plank Jeugd B Heren - 30 November 2022


1UKRKyrylo Azarov (UKR)ukr
2COLMiguel Esteban Tovar (COL)col
3USAIvor Brown (USA)usa
4GBROscar Kane (GBR)gbr
5CROMarko Huljev (CRO)cro
6GERMax Otto (GER)ger
7GERMahi Gruchow (GER)ger
8USANathaniel Grannis (USA)usa
9GBRTodd Geggus (GBR)gbr
10CANLuc Goertzen (CAN)can
11ITASimone Conte (ITA)ita
12ITAValerio Mosca (ITA)ita

synchroon - 10m Jeugd A/B Heren - 30 November 2022


1GER Duitsland (Christian Bilke, Jaden Eikermann)301.98
2GBR Groot-Brittannië (Euan Mccabe, Robbie Lee)298.74
3USA Verenigde Staten (Joshua Hedberg, Tyler Wills)297.48
4UKR Oekraïne (Danylo Avanesov, Marko Barsukov)283.62
5MAS Maleisië (Jared Aiden Anak Harold, Elvis Priestly Anak Clement)281.64
6AUS Australië (Jaxon Bowshire, Jonah Mercieca)281.28
7MEX Mexico (Daniel Eliud Salmoran Santiago, Jesus Alberto Espinoza Garcia)281.04
8KOR Zuid-Korea (Jihyeok Park, Seokyoung Kim)272.82
9CAN Canada (Samuel Talbot, Arnaud Corbeil)272.34
10NZL Nieuw-Zeeland (Luke Sipkes, Arno Lee)255.60
11CUB Cuba (Jesus David Rodriguez Melian, Yuri Prats Guerra)253.65
12BRA Brazilië (Caio Dalmaso, Diogo Silva)249.72
13ITA Italië (Francesco Casalini, Tommaso Zannella)240.36
14TUR Turkije (Bertug Demir, Baris Ikinci)174.60
15TPE Chinees Taipei (Yu-Chien Tu, Ze-Lin Li)159.12

3m - plank Jeugd A Heren - 1 December 2022


1ITAMatteo Santoro (ITA)552.40
2GERJonathan Gisbert Schauer (GER)531.55
3BRARafael Silva Max De Almeida (BRA)511.50
4USANick Harris (USA)510.10
5IRLJake Passmore (IRL)508.35
6CANNoah Bernard (CAN)503.60
7JAPSenri Ikuma (JAP)502.50
8GBRLeon Baker (GBR)501.45
9USAMax Fowler (USA)486.85
10SWEOliver Cazaly (SWE)474.40
11ITAStefano Belotti (ITA)458.35
12JAPKoga Niwa (JAP)454.35

10m platform Jeugd B Heren - 2 December 2022


1UKRKirill Boliukh (UKR)476.90
2GBRJorden Fisher-Eames (GBR)442.90
3USAJoshua Hedberg (USA)438.80
4SINMax Lee (SIN)415.15
5COLJuan Manuel Lopez Gomez (COL)390.60
6ITASimone Conte (ITA)385.05
7CANArnaud Corbeil (CAN)383.75
8MEXJesus Albert Espinoza Garcia (MEX)381.85
9ITAValerio Mosca (ITA)379.70
10AUSJonah Mercieca (AUS)369.90
11UKRMarko Barsukov (UKR)365.95
12CANSamuel Talbot (CAN)360.80

synchroon - 3m Jeugd A/B Heren - 2 December 2022


1ITA Italië (Matteo Santoro, Stefano Belotti)299.25
2CRO Kroatië (David Ledinski, Matej Nevescanin)296.25
3GBR Groot-Brittannië (Hugo Thomas, Leon Baker)289.77
4USA Verenigde Staten (Nick Harris, Max Fowler)287.61
5GER Duitsland (Jonathan Gisbert Schauer, Max Otto)286.95
6BRA Brazilië (Rafael Silva Max De Almeida, Rafael Fogaça)279.00
7UKR Oekraïne (Kirill Boliukh, Kyrylo Azarov)272.04
8JAP Japan (Senri Ikuma, Koga Niwa)267.69
9CAN Canada (Emmitt Reesor, Noah Bernard)265.92
10AUS Australië (Luis Fazzalari, Benjamin Wilson)262.38
11KOR Zuid-Korea (Seokyoung Kim, Jihyeok Park)260.19
12SUI Zwitserland (Thomas Michellod, Damian O'dell)249.54
13MAS Maleisië (Nurqayyum Nazmi Bin Mohamad Nazim, Rui Jie Yong)248.70
14COL Colombia (Tomas Tamayo Meneses, Juan Esteban Ramirez Tamayo)247.08
15MEX Mexico (Aldo Raul Hernandez Suarez, Jesus Alberto Espinoza Garcia)243.06
16TUR Turkije (Baris Ikinci, Bertug Demir)216.15
17CUB Cuba (Yuri Prats Guerra, Frank Abel Rosales Triana)195.54
18TPE Chinees Taipei (Ze-Lin Li, Yu-Chien Tu)154.50

10m platform Jeugd A Heren - 4 December 2022

Medailles

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden