De site voor alle sporten

Menu
 

Schoonspringen - Europees Kampioenschap Junioren - 2022

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Europees Kampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2022

RoemeniëRoemenië - Otopeni - 18 Juli 2022 - 24 Juli 2022


synchroon - 10m platform Heren - 19 Juli 2022


1GBR Groot-Brittannië (Euan Mccabe, Robbie Lee)265.74
2ITA Italië (Tommaso Zanella, Francesco Casalini)263.16
3UKR Oekraïne (Marko Barsukov, Danylo Avanesov)254.76
4GER Duitsland (Jaden Eikermann, Espen Prenzyna)238.38
5GRE Griekenland (Grigorios Mitrou, Konstantin Papadimitriou)204.72
6ROU Roemenië (Alexandru Avasiloae, Tudor-Iorgu Popa)193.65
7TUR Turkije (Bertug Demir, Baris Ikinci)172.92

1m - plank Jeugd B Heren - 19 Juli 2022


1UKRKyryllo Azarov (UKR)407.50
2GBROscar Kane (GBR)379.15
3CROMarko Huljev (CRO)364.65
4ITAValerio Mosca (ITA)361.50
5GERMax Otto (GER)358.20
6ITASimone Conte (ITA)357.20
7GERMahi Leon Gruchow (GER)356.15
8SWEPeder Saur Hubred (SWE)344.30
9GBRTodd Geggus (GBR)343.35
10SWEEmil Rostlund (SWE)329.25
11AUTSamuel Platt (AUT)328.75
12UKRMaksym Mirza (UKR)326.45

1m - plank Jeugd A Heren - 20 Juli 2022


1ITAMatteo Santoro (ITA)478.15
2ITAStefano Belotti (ITA)478.10
3IRLJake Passmore (IRL)455.00
4GBRLeon Baker (GBR)444.65
5GERJonathan Schauer (GER)432.20
6CROMatej Nevescanin (CRO)428.85
7GBRDanny Mabbott (GBR)416.60
8ESPPau Comas Morera (ESP)406.05
9CRODavid Ledinski (CRO)393.90
10SWEOliver Cazaly (SWE)389.95
11CZEJosef Hugo Sorejs (CZE)386.80
12AUTAnton Knoll (AUT)360.90

synchroon - 3m Heren - 21 Juli 2022


1ITA Italië (Matteo Santoro, Stefano Belotti)284.49
2GBR Groot-Brittannië (Hugo Thomas, Leon Baker)280.32
3CRO Kroatië (Matej Nevescanin, David Ledinski)275.16
4GER Duitsland (Jonathan Schauer, Espen Prenzyna)269.37
5UKR Oekraïne (Maksym Mirza, Kyryllo Azarov)239.49
6ESP Spanje (Max Linan Canela, Pau Comas Morera)239.43
7SUI Zwitserland (Damian O'dell, Thomas Michellod)235.38
8AUT Oostenrijk (Paul Schmitt, Moritz Flandorfer)215.28
9SWE Zweden (Peder Saur Hubred, Isac Faxius)209.31
10GRE Griekenland (Konstantin Papadimitriou, Grigorios Mitrou)208.38
11TUR Turkije (Baris Ikinci, Bertug Demir)195.48

10m platform Jeugd B Heren - 21 Juli 2022


1GBRJordan Fisher-Eames (GBR)396.35
2ITASimone Conte (ITA)396.00
3UKRMarko Barsukov (UKR)371.90
4GERHannes Eberspaecher (GER)344.35
5ESPBiel Clemente Gonzalez (ESP)342.55
6ESPRodrigo Cardona Herrero (ESP)342.00
7GREStavros Sifnaios (GRE)340.90
8GBROscar Willcox (GBR)327.95
9FINAaron Hoffman (FIN)314.80
10POLEryk Drozdz (POL)304.55
11SWEAxel Sinclair (SWE)304.25
12SRBAleksa Teofilovic (SRB)285.85

3m - plank Jeugd A Heren - 22 Juli 2022


1ITAMatteo Santoro (ITA)585.60
2GERJonathan Schauer (GER)547.10
3GBRLeon Baker (GBR)532.10
4GEREspen Prenzyna (GER)506.50
5IRLJake Passmore (IRL)502.05
6GBRHugo Thomas (GBR)491.50
7ITAMatteo Cafiero (ITA)484.05
8CRODavid Ledinski (CRO)472.75
9CROMatej Nevescanin (CRO)467.85
10SWEOliver Cazaly (SWE)463.75
11ESPMax Linan Canela (ESP)437.15
12ROUAlexandru Avasiloae (ROU)436.70

3m - plank Jeugd B Heren - 23 Juli 2022


1UKRKyryllo Azarov (UKR)448.20
2GBRTodd Geggus (GBR)445.45
3UKRMaksym Mirza (UKR)422.85
4ITASimone Conte (ITA)421.50
5GERMahi Leon Gruchow (GER)419.90
6ITAValerio Mosca (ITA)405.70
7SWEPeder Saur Hubred (SWE)401.10
8GERMax Otto (GER)383.15
9AUTSamuel Platt (AUT)381.00
10ESPBiel Clemente Gonzalez (ESP)376.00
11GREKonstantin Papadimitriou (GRE)375.15
12ESPRodrigo Cardona Herrero (ESP)367.40

10m platform Jeugd A Heren - 24 Juli 2022


1GERJaden Eikermann (GER)523.15
2ITAFrancesco Casalini (ITA)488.40
3GBRRobbie Lee (GBR)480.30
4UKRVladyslav Klimko (UKR)473.80
5GERTim Axer (GER)451.65
6UKRDanylo Avanesov (UKR)449.50
7ESPMax Linan Canela (ESP)443.55
8NORIsak Borslien (NOR)435.45
9GBREuan Mccabe (GBR)417.90
10AUTAnton Knoll (AUT)414.95
11SUIDamian O'dell (SUI)405.35
12POLMaksymilian Sawoniewicz (POL)387.30

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden