Wereldkampioenschap U-23 - Uitslagen Dames 2018
Polen - 25 Juli 2018 - 29 Juli 2018
1 | Verenigde Staten (Isabel Weiss, Jennifer Mundelius, Carlisle Wheeler, Samantha Lamos, Sarah Johanek) | 07:02.600 |
2 | Italië (Diletta Diverio, Laura Meriano, Benedetta Faravelli, Claudia Destefani, Giovanna Schettino) | 07:08.970 |
3 | Rusland (Elena Shapurova, Marina Rubtsova, Olga Zaruba, Veronika Voino, Elizaveta Krylova) | 07:11.140 |
4 | Duitsland (Katja Ruebling, Katja Fuhrmann, Sonja Schlosser, Charlotte Koerner, Elisa Saks) | 7:22.360 |
1 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:40.970 |
2 | Nederland (Mieke Wilms, Minke Holleboom, Martine Van Den Boomgaard, Bente Paulis) | 06:43.880 |
3 | Groot-Brittannië (Kyra Edwards, Zoe Adamson, Saska Budgett, Lucy Glover) | 06:45.680 |
4 | Duitsland (Sophie Leupold, Maren Voelz, Alicia Bohn, Melanie Goeldner) | 06:51.000 |
5 | Canada (Hayley Chase, Grace Vandenbroek, Marilou Duvernay Tardif, Louise Munro) | 06:53.530 |
6 | Verenigde Staten (Arianna Lee, Megan Hinkle, Isabella Strickler, Claire Campbell) | 07:02.940 |
- Dubbel Vier (W4x) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:40.970 |
2 | Nederland (Mieke Wilms, Minke Holleboom, Martine Van Den Boomgaard, Bente Paulis) | 06:43.880 |
3 | Groot-Brittannië (Kyra Edwards, Zoe Adamson, Saska Budgett, Lucy Glover) | 06:45.680 |
4 | Duitsland (Sophie Leupold, Maren Voelz, Alicia Bohn, Melanie Goeldner) | 06:51.000 |
5 | Canada (Hayley Chase, Grace Vandenbroek, Marilou Duvernay Tardif, Louise Munro) | 06:53.530 |
6 | Verenigde Staten (Arianna Lee, Megan Hinkle, Isabella Strickler, Claire Campbell) | 07:02.940 |
1 | Italië (Giulia Mignemi, Paola Piazzolla, Allegra Francalacci, Arianna Noseda) | 06:54.850 |
2 | Nederland (Marike Veldhuis, Anna Verkuil, Floor Van Lieshout, Martine Veldhuis) | 06:59.990 |
3 | Frankrijk (Lou Lamarque, Loanne Guivarc H, Aurelie Morizot, Marion Colard) | 07:03.320 |
4 | Duitsland (Larissa Schaefer, Marion Reichardt, Johanna Reichardt, Elisabeth Mainz) | 07:05.810 |
5 | Japan (Yuka Ishigaki, Miharu Takashima, Ayumi Naruse, Hinako Takimoto) | 07:06.420 |
6 | Verenigde Staten (Grace Joyce, Elizabeth Ray, Janice Hagerman, Olivia Farrar) | 07:12.070 |
1 | Rusland (Kira Yuvchenko, Elizaveta Kornienko, Anna Aksenova, Valentina Plaksina) | 06:31.490 |
2 | Roemenië (Madalina Heghes, Amalia Beres, Madalina-Gabriela Casu, Roxana Parascanu) | 06:34.220 |
3 | China (Xueren Liu, Zifeng Wang, Xiaoxin Liu, Dongfang Zhao) | 06:35.430 |
4 | Wit-Rusland (Anastasiya Siamionava, Darya Novikava, Hanna Khrapkina, Tatsiana Filipava) | 06:35.610 |
5 | Nieuw-Zeeland (Kate Haines, Davina Waddy, Catherine Layburn, Charlotte Spence) | 06:37.220 |
6 | Groot-Brittannië (India Somerside, Alice Bowyer, Flo Donald, Megan Slabbert) | 06:46.130 |
- Vier Zonder (W4-) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Denemarken (Ida Petersen, Marta Kempf, Astrid Steensberg, Julie Poulsen) | 06:33.960 |
2 | Griekenland (Dimitra-Sofia Tsamopoulou, Ioanna Bitzilaiou, Margarita Georgidou, Athina-Maria Angelopoulou) | 06:35.220 |
3 | Italië (Alesia Ruggiu, Caterina Di Fonzo, Beatrice Millo, Sarah Caverni) | 06:41.440 |
4 | Verenigde Staten (Chase Shepley, Niamh Martin, Teresa Rokos, Meghan Gutknecht) | 096:47.730 |
5 | Duitsland (Lena Osterkamp, Janka Kirstein, Leonie Berge, Marieluise Witting) | 06:52.700 |
1 | Rusland (Kira Yuvchenko, Elizaveta Kornienko, Anna Aksenova, Valentina Plaksina) | 06:31.490 |
2 | Roemenië (Madalina Heghes, Amalia Beres, Madalina-Gabriela Casu, Roxana Parascanu) | 06:34.220 |
3 | China (Xueren Liu, Zifeng Wang, Xiaoxin Liu, Dongfang Zhao) | 06:35.430 |
4 | Wit-Rusland (Anastasiya Siamionava, Darya Novikava, Hanna Khrapkina, Tatsiana Filipava) | 06:35.610 |
5 | Nieuw-Zeeland (Kate Haines, Davina Waddy, Catherine Layburn, Charlotte Spence) | 06:37.220 |
6 | Groot-Brittannië (India Somerside, Alice Bowyer, Flo Donald, Megan Slabbert) | 06:46.130 |
1 | Canada (Laura Court, Sydney Payne, Madison Mailey, Stephanie Grauer, Morgan Rosts, Avalon Wasteneys, Kendra Wells, Ivy Elling Quaintance, Isabel Ruby-Hill) | 06:04.610 |
2 | Nederland (Eline Berger, Miriam Visser, Anne-Eva Petersen, Lisa Gossens, Eve Stewart, Dieuwertje Den Besten, Nika Vos, Hijleke Nauta, Ilse Kolkman) | 06:06.580 |
3 | Verenigde Staten (Leigh Warner, Brooke Pierson, Elise Beuke, Marlee Blue, Alison Rusher, Liliane Lindsay, Claire Collins, Kaitlyn Kynast, Hadley Irwin) | 06:08.040 |
4 | Groot-Brittannië (Fionnuala Gannon, Alex Rankin, Margaret Saunders, Alice Davies, Eleanor Stewart, Holly Dunford, Lauren Irwin, Sophia Heath, Autumn Mackay) | 06:08.230 |
5 | Duitsland (Lena Sarassa, Hannah Reif, Sina Kuehna, Christin Stoehner, Annabel Oertel, Marie-Sophie Seidler, Isabelle Huebener, Carolin Dold, Neele Erdtmann) | 06:08.940 |
6 | Australië (Eloise Parker, Ellen Pozzi, Maddison Brown, Kathryn Rowan, Lucy Pearce, Dyone Bettega, Elise Franetic, Rafaela Stalph, Rebecca Harrisson) | 06:17.230 |
- Acht Met (W8+) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Victoria-Stefania Petreanu, Vasilica-Alexandra Rusu, Maria-Magdalena Rusu, Raluca-Georgiana Dinulescu, Andrea-Ioana Budeanu, Ioana-Madalina Morosan, Andreea Popa, Roxana-Iuliana Anghel, Monica-Georgiana Andron) | 06:17.350 |
2 | Rusland (Elizaveta Krylova, Veronika Voino, Marina Rubtsova, Tatiana Kulikova, Olga Zaruba, Iuliia Meleshkina, Olga Nesterenko, Elena Shapurova, Elena Mozgunova) | 06:18.890 |
3 | Frankrijk (Agathe Maupoux, Emma Lunatti, Camille Loisel, Juliette Lequeux, Emma Cornelis, Adele Brosse, Audrey Feutrie, Sandie Weber, Pauline Lotti) | 06:19.340 |
1 | Canada (Laura Court, Sydney Payne, Madison Mailey, Stephanie Grauer, Morgan Rosts, Avalon Wasteneys, Kendra Wells, Ivy Elling Quaintance, Isabel Ruby-Hill) | 06:04.610 |
2 | Nederland (Eline Berger, Miriam Visser, Anne-Eva Petersen, Lisa Gossens, Eve Stewart, Dieuwertje Den Besten, Nika Vos, Hijleke Nauta, Ilse Kolkman) | 06:06.580 |
3 | Verenigde Staten (Leigh Warner, Brooke Pierson, Elise Beuke, Marlee Blue, Alison Rusher, Liliane Lindsay, Claire Collins, Kaitlyn Kynast, Hadley Irwin) | 06:08.040 |
4 | Groot-Brittannië (Fionnuala Gannon, Alex Rankin, Margaret Saunders, Alice Davies, Eleanor Stewart, Holly Dunford, Lauren Irwin, Sophia Heath, Autumn Mackay) | 06:08.230 |
5 | Duitsland (Lena Sarassa, Hannah Reif, Sina Kuehna, Christin Stoehner, Annabel Oertel, Marie-Sophie Seidler, Isabelle Huebener, Carolin Dold, Neele Erdtmann) | 06:08.940 |
6 | Australië (Eloise Parker, Ellen Pozzi, Maddison Brown, Kathryn Rowan, Lucy Pearce, Dyone Bettega, Elise Franetic, Rafaela Stalph, Rebecca Harrisson) | 06:17.230 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie