Belgrado - Uitslagen Dames 2018
Servië - Belgrade - 1 Juni 2018 - 3 Juni 2018
1 | Canada (Caileigh Filmer, Hillary Janssens) | 06:58.880 |
2 | Spanje (Anna Boada Peiro, Aina Cid) | 07:04.230 |
3 | Nederland (Elsbeth Beeres, Laila Youssifou) | 07:04.400 |
4 | Groot-Brittannië (Anastasia Merlott Chitty, Rebecca Muzerie, Emily Ford, Emily Ashford) | 07:05.480 |
5 | Denemarken (Hedvig Rasmussen, Christina Johansen) | 07:17.030 |
6 | Groot-Brittannië (Anastasia Merlott Chitty, Rebecca Muzerie, Emily Ford, Emily Ashford) | 07:19.670 |
- Twee Zonder (W2-) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Canada (Caileigh Filmer, Hillary Janssens) | 06:58.880 |
2 | Spanje (Anna Boada Peiro, Aina Cid) | 07:04.230 |
3 | Nederland (Elsbeth Beeres, Laila Youssifou) | 07:04.400 |
4 | Groot-Brittannië (Anastasia Merlott Chitty, Rebecca Muzerie, Emily Ford, Emily Ashford) | 07:05.480 |
5 | Denemarken (Hedvig Rasmussen, Christina Johansen) | 07:17.030 |
6 | Groot-Brittannië (Anastasia Merlott Chitty, Rebecca Muzerie, Emily Ford, Emily Ashford) | 07:19.670 |
1 | Nederland (Lies Rustenburg, Jose Van Veen, Ymkje Clevering, Monica Lanz) | 06:27.360 |
2 | Nederland II (Elisabeth Hogerwerf, Marloes Oldenburg, Aletta Jorritsma, Veronique Meester) | 06:28.650 |
3 | Rusland (Ekaterina Potapova, Anastasia Tikhanova, Ekaterina Sevostianova, Elena Oriabinskaia) | 06:30.130 |
4 | Groot-Brittannië (Fiona Gammond, Holly Norton, Karen Bennett, Rebecca Shorten) | 06:30.370 |
5 | Denemarken (Anne Larsen, Frida Sanggaard Nielsen, Marta Kempf, Trine Dahl Pedersen) | 06:34.100 |
6 | Polen (Olga Michalkiewicz, Monika Sobieszek, Monika Chabel, Joanna Dittmann) | 06:40.150 |
- Vier Zonder (W4-) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nederland (Lies Rustenburg, Jose Van Veen, Ymkje Clevering, Monica Lanz) | 06:27.360 |
2 | Nederland II (Elisabeth Hogerwerf, Marloes Oldenburg, Aletta Jorritsma, Veronique Meester) | 06:28.650 |
3 | Rusland (Ekaterina Potapova, Anastasia Tikhanova, Ekaterina Sevostianova, Elena Oriabinskaia) | 06:30.130 |
4 | Groot-Brittannië (Fiona Gammond, Holly Norton, Karen Bennett, Rebecca Shorten) | 06:30.370 |
5 | Denemarken (Anne Larsen, Frida Sanggaard Nielsen, Marta Kempf, Trine Dahl Pedersen) | 06:34.100 |
6 | Polen (Olga Michalkiewicz, Monika Sobieszek, Monika Chabel, Joanna Dittmann) | 06:40.150 |
1 | Nederland (Olivia Van Rooijen, Karolien Florijn, Sophie Souwer, Nicole Beukers) | 06:14.310 |
2 | Polen (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann) | 06:16.150 |
3 | Duitsland (Michaela Staelberg, Constanze Duell, Frauke Hundeling, Frieda Hammerling) | 06:17.420 |
4 | China (Yunxia Chen, Yan Jiang, Xiaotong Cui, Ling Zhang) | 06:21.190 |
5 | Frankrijk (Anne-Sophie Marzin, Camille Juillet, Noemie Kober, Elodie Ravera-Scaramozzino) | 06:22.410 |
6 | Rusland (Vasilisa Stepanova, Olga Khalaleeva, Iulia Volgina, Elena Zakhvatova) | 06:26.320 |
1 | Nederland (Elisabeth Hogerwerf, Marloes Oldenburg, Lies Rustenberg, Jose Van Veen, Ymkje Clevering, Monica Lanz, Aletta Jorritsma, Veronique Meester, Dieuwke Fetter) | 06:07.220 |
2 | Groot-Brittannië (Anastasia Merlott Chitty, Rebecca Muzerie, Rowan Mckellar, Harriet Taylor, Karen Bennett, Holly Norton, Fiona Gammond, Rebecca Shorten, Matilda Horn) | 06:11.130 |
3 | China (Fei Xu, Fei Wang, Liqin Yi, Rui Ju, Miaomiao Qin, Tian Miao, Min Zhang, Linlin Guo, Xiaowen Zhang) | 06:14.790 |
4 | China II (Xinyu Lin, Yanwei Zhong, Jie Wang, Xingye Xu, Kaifeng Huang, Yingying Li, Jing Chen, Shuo Yin, Haonan Zhang) | 06:28.110 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie