Wacht ...
Olympische Spelen - Uitslagen Heren 1996
Verenigde Staten - Atlanta - 21 Juli 1996 - 28 Juli 1996
1 | Australië (Drew Ginn, James Tomkins, Nicholas Green, Michael Mckay) | 6:06.37 |
2 | Frankrijk (Gilles Bosquet, Daniel Fauche, Bertrand Vecten, Olivier Moncelet) | 6:07.03 |
3 | Groot-Brittannië (Rupert Obholzer, Jonathan Searle, Gregory Searle, Tim Foster) | 6:07.28 |
4 | Slovenië (Denis Zvegelj, Jani Klemenaia, Milan Janaa, Sadik Mujkia) | 6:07.87 |
5 | Roemenië (Claudiu Marin, Dorin Alupei, Dimitrie Popescu, Vasile Mastácan) | 6:08.97 |
6 | Italië (Valter Molea, Riccardo Dei Rossi, Cano Mornati) | 6:10.60 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Kroatië (Sinisa Skelin, Sead Marusic, Igor Boraska, Tihomir Frankovic) | 05:54.580 |
2 | Noorwegen (Morten Bergesen, Haivor Sannes Lande, Odd-Even Bustnes, Olaf Tufte) | 05:55.190 |
3 | Duitsland (Stefan Forster, Ike Landvoigt, Stefan Scholz, Claus-Peter Fischer) | 05:57.770 |
4 | China (Xianbin Liu, Jun Sun, Hong-Ming Liang, Xiaoping Huang) | 05:58.220 |
5 | Verenigde Staten (Jason Scott, Jeffrey Klepacki, Tom Murray, Sean Hall) | 05:59.910 |
6 | Polen (Piotr Basta, Wojciech Jankowski, Piotr Olszewski, Jacek Streich) | 06:00.570 |
1 | Australië (Drew Ginn, James Tomkins, Nicholas Green, Michael Mckay) | 6:06.37 |
2 | Frankrijk (Gilles Bosquet, Daniel Fauche, Bertrand Vecten, Olivier Moncelet) | 6:07.03 |
3 | Groot-Brittannië (Rupert Obholzer, Jonathan Searle, Gregory Searle, Tim Foster) | 6:07.28 |
4 | Slovenië (Denis Zvegelj, Jani Klemenaia, Milan Janaa, Sadik Mujkia) | 6:07.87 |
5 | Roemenië (Claudiu Marin, Dorin Alupei, Dimitrie Popescu, Vasile Mastácan) | 6:08.97 |
6 | Italië (Valter Molea, Riccardo Dei Rossi, Cano Mornati) | 6:10.60 |
1 | Denemarken (Victor Feddersen, Eskild Ebbesen, Thomas Poulsen, Niels Lauland Henriksen) | 6:09.58 |
2 | Canada (Brian Peaker, Gavin Hassett, Dave Boyes, Jeffrey Lay) | 6:10.13 |
3 | Verenigde Staten (William Carlucci, Marc Schneider, Jeff Pfaendtner, David Collins) | 6:12.29 |
4 | Ierland (Anthony O'connor, Neville Maxwell, Samuel Thomas Lynch, Derek Holland) | 6:13.51 |
5 | Duitsland (Bernhard Stomporowski, Michael Buchheit, Martin Weis, Tobias Rose) | 6:14.79 |
6 | Australië (Simon Burgess, David Belcher, Gary Lynagh, Haimish Karrasch) | 6:16.16 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Frankrijk | 06:02.390 |
2 | Italië | 06:03.250 |
3 | Zuid-Afrika | 06:04.130 |
4 | Groot-Brittannië | 06:05.130 |
5 | Zwitserland | 06:05.920 |
6 | Oostenrijk | 06:06.090 |
1 | Rusland (Dmitri Kartasjov, Aleksandr Ustinov, Vladimir Mitiusjev, Andrey Shevel) | 06:23.590 |
2 | Spanje (David Morales Paz, Fernando Climent Huerta, Alfredo Giron Sopena, Juan Manuel Florido Pellon) | 06:25.810 |
3 | Portugal (Samuel Aguiar, Henrique Baixinho, Joao Fernandes, Manuel Fernandez) | 06:27.070 |
4 | Japan (Kazuaki Mimoto, Michinori Iwaguro, Yasunori Tanabe, Katsuhiko Nakamizo) | 06:28.600 |
5 | Argentinië (Federico Querin, Gabriel Scortiquini, Jorge Enriquez, Hernan Leguizamon) | 06:30.640 |
1 | Denemarken (Victor Feddersen, Eskild Ebbesen, Thomas Poulsen, Niels Lauland Henriksen) | 6:09.58 |
2 | Canada (Brian Peaker, Gavin Hassett, Dave Boyes, Jeffrey Lay) | 6:10.13 |
3 | Verenigde Staten (William Carlucci, Marc Schneider, Jeff Pfaendtner, David Collins) | 6:12.29 |
4 | Ierland (Anthony O'connor, Neville Maxwell, Samuel Thomas Lynch, Derek Holland) | 6:13.51 |
5 | Duitsland (Bernhard Stomporowski, Michael Buchheit, Martin Weis, Tobias Rose) | 6:14.79 |
6 | Australië (Simon Burgess, David Belcher, Gary Lynagh, Haimish Karrasch) | 6:16.16 |
1 | Duitsland (André Steiner, Andreas Hajek, Stephan Volkert, Andre Willms) | 5:56.93 |
2 | Verenigde Staten (Tim Young, Brian Jamieson, Jason Gailes) | 5:59.10 |
3 | Australië (Janusz Hooker, Duncan Free, Ronald Snook, Boden Hanson) | 6:01.65 |
4 | Italië (Massimo Paradiso, Alessio Sartori, Rossano Galtarossa, Alessandro Corona) | 6:02.12 |
5 | Zwitserland (René Benguerel, Michael Erdlen, Üli Bodenmann, Simon Stürm) | 6:04.52 |
6 | Zweden (Johan Flodin, Pontus Ek, Fredrik Hutten) | 6:07.75 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Oekraïne (Aleksandr Zazkalko, Oleksandr Marchenko, Nikolai Tchuprina, Leonid Shaposhnikov) | 05:53.460 |
2 | Rusland (Vladimir Sokolov, Georgiy Nikitin, Nikolay Spinev, Igor Kravtsov) | 05:54.980 |
3 | Polen (Przemyslaw Lewandowski, Marek Kolbowicz, Jaroslaw Nowicki, Vladimir Bujnarowski) | 05:55.100 |
4 | Nederland (Adri Middag, Pieter Van Andel, Joris Loefs, Sander Van Der Marck) | 05:55.150 |
5 | Wit-Rusland (Oleg Solomakhin, Konstantin Byalevitch, Denis Tabako, Sergei Tarasevitch) | 05:55.520 |
6 | Frankrijk (Yves Lamarque, Fabrice Leclerc, Vincent Lepvraud, Sébastien Vieilledent) | 06:00.480 |
1 | Duitsland (André Steiner, Andreas Hajek, Stephan Volkert, Andre Willms) | 5:56.93 |
2 | Verenigde Staten (Tim Young, Brian Jamieson, Jason Gailes) | 5:59.10 |
3 | Australië (Janusz Hooker, Duncan Free, Ronald Snook, Boden Hanson) | 6:01.65 |
4 | Italië (Massimo Paradiso, Alessio Sartori, Rossano Galtarossa, Alessandro Corona) | 6:02.12 |
5 | Zwitserland (René Benguerel, Michael Erdlen, Üli Bodenmann, Simon Stürm) | 6:04.52 |
6 | Zweden (Johan Flodin, Pontus Ek, Fredrik Hutten) | 6:07.75 |
1 | Nederland (Jeroen Duyster, Nico Rienks, Ronald Florijn, Niels Van Steenis, Niels Van Der Zwan, Koos Maasdijk, Michiel Bartman, Diederik Simon, Henk-Jan Zwolle) | 5:42.74 |
2 | Duitsland (Peter Thiede, Roland Baar, Ulrich Viefers, Thorsten Streppelhoff, Detlef Kirchhoff, Marc Sr Weber, Wolfram Huhn, Mark Kleinschmidt, Frank Richter) | 5:44.58 |
3 | Rusland (Aleksandr Loekjanov, Sergej Matvejev, Pavel Melnikov, Roman Montsjenko, Nikolai Aksjonov, Vladimir Volodenkov, Dmitri Rozinkevitsj, Andrey Gloechov, Anton Tsjermasjentsev) | 5:45.77 |
4 | Canada (Patrick Newman, Adam Parfitt, Scott Brodie, Andrew Crosby, Darren Barber, Mark Platt, Henry Hering, Philip Graham, Gregory Stevenson) | 5:46.54 |
5 | Verenigde Staten (Steven Segaloff, Fred Honebein, Donald Smith, Jonathan Brown, Jamie Koven, Edward Murphy, Porter Collins, Bob Kaehler, Doug Burden) | 5:48.45 |
6 | Australië (Brett Hayman, Richard Wearne, Robert Walker, Ben Dodwell, Jaime Fernandez, Nicholas Porzig, Robert Jährling, Geoffrey Stewart, James Stewart) | 5:58.82 |
7 | Roemenië (Marin Gheorghe, Iulica Ruican, Valentin Robu, Neculai Taga, Viorel Talapan, Dorin Alupei, Cornel Nemtoc, Andrei Banica, Claudiu Gabriel Marin) | 5:37.65 |
8 | Groot-Brittannië (Garry Herbert, Richard Hamilton, Roger Brown, Jim Walker, Ben Hunt-Davis, Peter Bridge, Alex Story, Graham Smith, Matthew Parish) | 5:40.23 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Neculai Taga, Claudiu Marin, Dorin Alupei, Marin Gheorghe, Viorel Talapan, Iulica Ruican, Cornel Nemtoc, Andrei Banica, Valentin Robu) | 05:37.650 |
2 | Groot-Brittannië (Ben Hunt-Davis, Richard Hamilton, Graham Smith, Matthew Parish, Peter Bridge, Jim Walker, Alex Story, Roger Brown, Garry Herbert) | 05:40.230 |
3 | Italië (Francesco Mattei, Franco Zucchi, Carmine Abbagnale, Patrick Casanova-Moroni, Carmine La Mura, Lorenzo Carboncini, Robert Blanda, Vincenzo Di Palma, Mattia Trombetta) | 05:41.950 |
4 | Oekraïne (Oleg Lykov, Roman Grinevitch, Vitaliy Rayevskiy, Igor Mogilny, Grigory Dmitrenko, Evgeni Sharonin, Aleksandr Kapustin, Igor Martinemko, Valeriy Samara) | 05:44.890 |
1 | Nederland (Jeroen Duyster, Nico Rienks, Ronald Florijn, Niels Van Steenis, Niels Van Der Zwan, Koos Maasdijk, Michiel Bartman, Diederik Simon, Henk-Jan Zwolle) | 5:42.74 |
2 | Duitsland (Peter Thiede, Roland Baar, Ulrich Viefers, Thorsten Streppelhoff, Detlef Kirchhoff, Marc Sr Weber, Wolfram Huhn, Mark Kleinschmidt, Frank Richter) | 5:44.58 |
3 | Rusland (Aleksandr Loekjanov, Sergej Matvejev, Pavel Melnikov, Roman Montsjenko, Nikolai Aksjonov, Vladimir Volodenkov, Dmitri Rozinkevitsj, Andrey Gloechov, Anton Tsjermasjentsev) | 5:45.77 |
4 | Canada (Patrick Newman, Adam Parfitt, Scott Brodie, Andrew Crosby, Darren Barber, Mark Platt, Henry Hering, Philip Graham, Gregory Stevenson) | 5:46.54 |
5 | Verenigde Staten (Steven Segaloff, Fred Honebein, Donald Smith, Jonathan Brown, Jamie Koven, Edward Murphy, Porter Collins, Bob Kaehler, Doug Burden) | 5:48.45 |
6 | Australië (Brett Hayman, Richard Wearne, Robert Walker, Ben Dodwell, Jaime Fernandez, Nicholas Porzig, Robert Jährling, Geoffrey Stewart, James Stewart) | 5:58.82 |
7 | Roemenië (Marin Gheorghe, Iulica Ruican, Valentin Robu, Neculai Taga, Viorel Talapan, Dorin Alupei, Cornel Nemtoc, Andrei Banica, Claudiu Gabriel Marin) | 5:37.65 |
8 | Groot-Brittannië (Garry Herbert, Richard Hamilton, Roger Brown, Jim Walker, Ben Hunt-Davis, Peter Bridge, Alex Story, Graham Smith, Matthew Parish) | 5:40.23 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie