De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Val di Sole - 2024

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Val di Sole - Uitslagen Heren 2024

ItaliëItalië - 14 Juni 2024 - 16 Juni 2024


Cross-country Korte Cross Heren - 14 Juni 2024


Afdaling Individueel Heren - 15 Juni 2024


Olympische Cross Country Heren - 16 Juni 2024


1GBRThomas Pidcock (GBR)1:21:41
2SUINino Schurter (SUI)+0:32
3SUIMarcel Guerrini (SUI)+0:44
4SCOCharlie Aldridge (SCO)+0:46
5FRAMathis Azzaro (FRA)+0:46
6SUIFlückiger Mathias (SUI)+0:59
7GERLuca Schwarzbauer (GER)+1:04
8CANGunnar Holmgren (CAN)+1:13
9RSAAlan Hatherly (RSA)+1:15
10SUILars Forster (SUI)+1:29
11NZLSamuel Gaze (NZL)+1:33
12GERJulian Schelb (GER)+1:34
13ESPJofre Cullell Estape (ESP)+1:37
14ITASimone Avondetto (ITA)+1:39
15GERDavid List (GER)+1:39
16ITAJuri Zanotti (ITA)+1:47
17ITAFilippo Fontana (ITA)+2:02
18SUIFilippo Colombo (SUI)+2:19
19BELJens Schuermans (BEL)+2:23
20FRAVictor Koretzky (FRA)+2:36
21SUIThomas Litscher (SUI)+2:59
22SUIAndri Frischknecht (SUI)+3:04
23LATMartins Blums (LAT)+3:09
24FRAMaxime Marotte (FRA)+3:13
25GERMaximilian Brandl (GER)+3:21
26CZEOndrej Cink (CZE)+3:23
27FRAJordan Sarrou (FRA)+3:23
28FRAThomas Griot (FRA)+3:37
29USAChristopher Blevins (USA)+3:43
30SUIFabio Puntener (SUI)+3:44
31BRAUlan Bastos Galinski (BRA)+3:52
32ISRTomer Zaltsman (ISR)+4:00
33POLKrzysztof Lukasik (POL)+4:00
34SUISimon Walter (SUI)+4:00
35SUIJoel Roth (SUI)+4:07
36CHIMartin Vidaurre Kossmann (CHI)+4:08
37ESPDavid Valero Serrano (ESP)+4:08
38AUTMax Foidl (AUT)+4:15
39NZLAnton Cooper (NZL)+4:19
40NORPetter Fagerhaug (NOR)+4:25
41AUTMario Bair (AUT)+4:27
42SUIRüegg Timon (SUI)+4:45
43ITALuca Braidot (ITA)+5:05
44ITADaniele Braidot (ITA)+5:06
45NORErik Haegstad (NOR)+5:06
46AUSSam Fox (AUS)+5:08
47NORKnut Rohme (NOR)+5:34
48SUIVital Albin (SUI)+5:54
49MEXZabdiel Adair Gutierrez Prieto (MEX)+5:54
50ITAGioele Bertolini (ITA)+5:54
51NOREmil Hasund Eid (NOR)+6:02
52SUINick Burki (SUI)+6:16
53NORMats Tubaas Glende (NOR)+6:20
54GERNiklas Schehl (GER)+6:23
55BRAGustavo Xavier De Oliveira Pereira (BRA)+6:27
56ITANadir Colledani (ITA)+6:28
57FRAAntoine Philipp (FRA)+6:28
58SUIJoris Ryf (SUI)+6:28
59NOROle Rekdahl (NOR)+7:12
60ITAAndreas Emanuele Vittone (ITA)+7:22
61SUILuca Schatti (SUI)+7:23
62DENSebastian Carstensen Fini (DEN)+7:24
63NIRCameron Orr (NIR)+7:25
64CANLeandre Bouchard (CAN)+7:30
65COLDiego Alfonso Arias Cuervo (COL)+7:39
66FRALoan Cheneval (FRA)+7:40
67ISRGil Ly Gonen (ISR)+7:46
68CZEMarek Rauchfuss (CZE)+8:00
69BELPierre De Froidmont (BEL)+8:15
70HUNZsombor Palumby (HUN)+8:16
71PORRoberto Ferreira (POR)+8:25
72POLKarol Ostaszewski (POL)+8:48
73AUTGregor Raggl (AUT)+9:00
74BELClément Horny (BEL)+9:09
75FRATitouan Carod (FRA)+9:42
76FRAMaxime Loret (FRA)-1 ronde
77FRAAnthony Zaragoza (FRA)
78POLFilip Helta (POL)
79RSAJohan Van Zyl (RSA)
80CZELukas Kobes (CZE)
81CANRaphaël Auclair (CAN)
82GERSven Strahle (GER)
83GERAlex Bregenzer (GER)-2 rondes
84GERTobias Steinhart (GER)
85FRANathan Celie (FRA)
86SVKMatej Ulik (SVK)
87CANVictor Verreault (CAN)
88ITAAlessio Agostinelli (ITA)
89FRAThibault Daniel (FRA)
90FRAValentin Remondet (FRA)
91COLHilvar Yamid Malaver Calderon (COL)
92POLMaciej Jeziorski (POL)
93CZETomás Morávek (CZE)
94CZEJan Skarnitzl (CZE)
95FRALeo Bartoletti (FRA)
96SUIUrsin Spescha (SUI)
97SUIJan Sommer (SUI)
98COLJhonnatan Botero Villegas (COL)-3 rondes
99CZETomás Sevcu (CZE)
100ESPJose Miguel Ramirez De Arellano Pascual (ESP)
101CZEZdenek Vobecky (CZE)
102UKRDmytro Titarenko (UKR)
103ROURoberto Burta (ROU)
104GERLeon Reinhard Kaiser (GER)
105FRAEmile Sinquin (FRA)-4 rondes
106CZEJan Rajchart (CZE)
107UKROleksandr Koniaiev (UKR)
108GERVincent Jonatan Beckmann (GER)
109JAPRiki Kitabayashi (JAP)-5 rondes
110DENSimon Andreassen (DEN)DNF
110ESPDavid Domingo Campos Motos (ESP)DNF
110SWEAndré Eriksson (SWE)DNF
110BELArne Janssens (BEL)DNF
110GERGeorg Egger (GER)DNF
110AUTStephan Hochmuller (AUT)DNF

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden