De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 28 Januari 1971
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Veghel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 6 Nederlagen
Las Vegas van 26 Februari tot 4 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 50-41 | |
Europees Kampioenschap van 13 April tot 15 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cédric Melnytschenko | 2-0 | |
Ho Chi Minh van 22 Mei tot 28 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Robinson Morales-Lopez | 50-24 | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 50-41 | |
Halve Finale | verslagen door | Myung-Woo Cho | 50-34 | |
Porto van 26 Juni tot 2 Juli 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Chang-Hoon Seo | 50-33 | |
Kwartfinales | verslagen door | Hong Chiem Thai | 50-44 | |
Wereldkampioenschap van 6 September tot 10 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Berkay Karakurt | 50-46 | |
Veghel van 22 Oktober tot 29 Oktober 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 50-31 | |
Kwartfinales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 50-33 | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Merckx | 50-45 | |
Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 50-22 | |
Seoul van 6 November tot 12 November 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sameh Sidhom | 50-32 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
WK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-28 | |
Halve Finale | verslagen door | Pedro Gonzalez | 40-39 | |
Ankara van 21 Februari tot 27 Februari 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 50-45 | |
Kwartfinales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 50-29 | |
Wereldspelen van 13 Juli tot 17 Juli 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-35 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 December tot 11 December 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Daniel Sanchez | 50-47 | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 50-44 | |
Kwartfinales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 50-22 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 50-45 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Blankenberge)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 40-31 | |
Kwartfinales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-28 | |
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ruben Legazpi | 40-40 | |
Blankenberge van 17 Juni tot 23 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 40-23 | |
Halve Finale | verslaat | Jung-Han Heo | 40-39 | |
Finale | verslagen door | Javier Palazon | 40-26 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-30 | |
Achtste finales | verslagen door | Dion Nelin | 41-40 | |
Sharm El Sheikh van 8 December tot 14 December 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Semih Sayginer | 40-30 | |
Kwartfinales | verslaat | Myung-Woo Cho | 40-36 |
Overwinning : 1 (La Baule)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-35 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Javier Palazon | 42-41 | |
La Baule van 22 Oktober tot 28 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-18 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-33 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 40-30 | |
Halve Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 40-34 | |
Finale | verslaat | Jae-Ho Cho | 40-39 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Porto van 3 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-23 | |
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 40-22 | |
Kwartfinales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-26 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-33 | |
Achtste finales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-24 | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 20 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-16 | |
Europees Kampioenschap van 12 April tot 14 April 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Andreas Niehaus | 40-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-6,6-15,15-12,15-14) | |
Europees Kampioenschap van 24 Mei tot 27 Mei 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Frédéric Mottet | 40-37 | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 40-24 | |
Halve Finale | verslagen door | Raimond Burgman | 40-37 | |
Wereldkampioenschap van 5 September tot 9 September 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-15 | |
Suwon van 17 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 3-2 (14-15,6-15,15-10,15-4,15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (15-0, 13-15, 15-7, 15-6) | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 3-2 (15-13,15-8,5-15,12-15,15-12) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-1 (3-15, 15-12, 15-14, 15-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Vinh Ly The | 3-0 (15-11,15-7,15-2) | |
Trabzon van 14 Februari tot 20 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andreas Efler | 3-0 (15-9,15-12,15-13) | |
Europees Kampioenschap van 16 Juni tot 19 Juni 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Raimond Burgman | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-0 | |
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-1 (15-7,8-15,15-9,15-8) | |
Wereldkampioenschap van 15 Juli tot 16 Juli 2011 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-2 (15-6,4-15,15-1,2-15,15-8) | |
Suwon van 29 Augustus tot 4 September 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 3-1 (15-3,9-15,15-12,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Dick Jaspers | 3-0 (15-11, 15-4, 15-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jérémy Bury | 3-0 (15-11, 15-12, 15-9) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-2 (15-7,12-15,7-15,15-6,15-1) | |
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 3-1 (10-15, 15-10, 15-8, 15-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Adnan Yuksel | 3-2 (10-15, 15-12, 15-9, 6-15, 15-14) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Matosinhos)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 6 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jean Van Erp | 3-0 (15-7,15-11,15-7) | |
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-2 (15-6, 10-15, 15-5, 6-15, 15-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-2 (15-9, 9-15, 13-15, 15-13, 15-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (13-15, 15-9, 15-14, 15-7) | |
Suwon van 6 April tot 11 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 3-1 (15-12,3-15,15-13,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Jérémy Bury | 3-2 (9-15, 15-13, 6-15, 15-11, 15-10) | |
Europees Kampioenschap van 24 Juni tot 27 Juni 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 | |
Matosinhos van 12 Juli tot 18 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-2 (14-15,15-7,15-5,14-15,15-8) | |
Achtste finales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-0 (15-12, 15-11, 15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-0 (15-11, 15-3, 15-8) | |
Halve Finale | verslaat | Dick Jaspers | 3-2 (11-15, 15-14, 6-15, 15-12, 15-11) | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-0 (15-14, 15-14, 15-9) | |
Wereldkampioenschap van 20 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 (15-8,15-1,15-8) | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérôme Barbeillon | 3-1 (7-15,15-7,15-5,15-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Kouji Funaki | 3-1 (15-10, 3-15, 15-11, 15-13) |
Overwinning : 1 (Antalya)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Sluiskil van 19 Januari tot 25 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-2 (15-5,7-15,15-11,3-15,15-5) | |
Antalya van 4 Mei tot 10 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Reyes | 3-0 (15-5,15-13,15-8) | |
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-2 (15-8, 12-15, 14-15, 8-15, 15-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-1 (15-13, 3-15, 15-4, 15-4) | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-0 (15-5, 15-9, 15-12) | |
Finale | verslaat | Dick Jaspers | 3-1 (15-13, 7-15, 15-11, 15-4) | |
Europees Kampioenschap van 21 Mei tot 24 Mei 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-2 | |
Matosinhos van 29 Juni tot 5 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Reverchon | 3-1 (7-15,15-12,15-9,15-11) | |
Achtste finales | verslaat | Jung Kyu Kim | 3-1 (15-10, 3-15, 15-12, 15-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 3-1 (13-15, 15-6, 15-12, 15-5) | |
Wereldkampioenschap van 14 November tot 15 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Roland Forthomme | 3-1 (15-14,13-15,15-5,15-4) | |
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-1 (7-15,15-5,15-9,15-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Ryuji Umeda | 3-1 (15-7, 9-15, 15-11, 15-11) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sung-Won Choi | 3-1 (15-8,15-8,9-15,15-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 3-1 (15-7, 15-1, 4-15, 15-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 8 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ronald Daniels | 3-2 (7-15,15-3,14-15,15-13,15-6) | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 3-1 (5-15, 15-8, 15-14, 15-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 (14-15, 15-4, 15-4, 15-2) | |
Europees Kampioenschap van 5 Juni tot 8 Juni 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | John Tijssens | 3-0 (15-1,15-12,15-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Ramon Rodriguez | 3-0 (15-4, 15-10, 15-11) | |
Itapuato van 25 Augustus tot 31 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Merlin Romero | 3-0 (15-8,15-11,15-0) | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-0 (15-5, 15-4, 15-12) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Christian Rudolph | 3-2 (15-11,9-15,10-15,15-12,15-12) | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 19 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-0 (15-14, 15-14, 15-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 (7-15, 15-10, 15-10, 15-6) | |
Hurghada van 16 November tot 22 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Deuk-Hee Hwang | 3-0 (15-13,15-9,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Thomas Andersen | 3-0 (15-9, 15-8, 15-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-2 (15-12, 15-8, 14-15, 8-15, 15-2) | |
Alcala de Guadaira van 15 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-0 (15-9,15-10,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | Ramon Rodriguez | 3-1 (15-7, 15-13, 5-15, 15-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-0 (15-10, 15-9, 15-12) | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (15-14, 15-7, 5-15, 15-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 Juni tot 11 Juni 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Raul Hernandez | 3-1 (15-10, 15-12, 15-13-15, 15-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-1 (4-15, 15-8, 15-6, 15-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 29 April tot 2 Mei 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Murat Naci Coklu | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Yilmaz Ozcan | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Jacob Haack-Soerensen | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jorge Theriaga | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 4 Mei tot 6 Mei 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tonny Carlsen | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 5 Mei tot 7 Mei 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Peter Banyai | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Tonny Carlsen | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Semih Sayginer | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 2 Mei tot 30 April 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kostas Papakonstantinou | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Fonsy Grethen | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Dion Nelin | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 11 April tot 13 April 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Koen Ceulemans | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Nikos Tremoulis | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 14 September tot 16 September 1995 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Gerhard Kostistansky | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 April tot 3 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mario Ribeiro | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Maximo Aguirre | 3-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Landenteams van 4 Mei tot 5 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Horn - R. Lindemann | verslaat | D. Jaspers - R. Burgman | 40-37 |
Halve Finale | M. Horn - R. Lindemann | verslagen door | F. Caudron - E. Merckx | 40-22 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Horn - R. Lindemann | verslagen door | S. Sayginer - T. Tasdemir | 40-31 |