De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 3 Maart 1974
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Landenteams van 9 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-31 | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-30 | |
Las Vegas van 26 Februari tot 4 Maart 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 50-31 | |
Europees Kampioenschap van 13 April tot 15 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gerhard Kostistansky | 2-0 | |
Achtste finales | verslaat | Ruben Legazpi | 2-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 2-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Marco Zanetti | 2-0 |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap)
Finale : 1 (Sharm El Sheikh)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 December tot 11 December 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Martin Horn | 50-47 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 8 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-23 | |
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kostas Papakonstantinou | 40-30 | |
Achtste finales | verslagen door | Glenn Hofman | 40-25 | |
Ho Chi Minh van 20 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-40 | |
Blankenberge van 17 Juni tot 23 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-20 | |
Porto van 1 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-13 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-24 | |
Veghel van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-36 | |
Guri van 4 November tot 10 November 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-30 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-25 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pedro Gonzalez | 40-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Duc Anh Chien Nguyen | 40-36 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 14 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Muammer Rahmet | 40-25 | |
Achtste finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-21 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 40-32 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-16 | |
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Birol Uymaz | 40-26 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Trung Hau Do Nguyen | 40-28 | |
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-32 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chi-Yeon Cho | 40-28 | |
Champion of Champions van 5 Augustus tot 11 Augustus 2018 | ||||
Round Robin | verslaat | Raymond Ceulemans | 40-18 | |
Round Robin | verslaat | Semih Sayginer | 40-15 | |
Round Robin | verslagen door | Pedro Piedrabuena | 40-36 | |
Round Robin | verslaat | Sung-Won Choi | 40-31 | |
Round Robin | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-19 | |
Round Robin | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-36 | |
Round Robin | verslagen door | Dick Jaspers | 40-15 | |
Round Robin | verslagen door | Marco Zanetti | 40-28 | |
Round Robin | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-38 | |
Round Robin | verslagen door | Hugo Patino | 40-38 | |
Round Robin | verslaat | Eddy Merckx | 40-22 | |
Wereldkampioenschap van 2 Oktober tot 6 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nguyen Quoc Nguyen | 40-37 | |
La Baule van 22 Oktober tot 28 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pierre Soumagne | 40-18 | |
Achtste finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-30 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-17 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anh Vu Duong | 40-35 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Huberney Catano | 40-34 |
Overwinningen : 3 (Supercup, Luxor, Wereldspelen)
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 8 Nederlagen
Ho Chi Minh , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-30 | |
Supercup , | ||||
Finale | verslaat | Dick Jaspers | 4-3 | |
Bursa van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jung-Han Heo | 46-45 | |
Achtste finales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-19 | |
Luxor van 26 Maart tot 1 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Riad Nady | 40-6 | |
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-29 | |
Kwartfinales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-35 | |
Halve Finale | verslaat | Tayfun Tasdemir | 40-30 | |
Finale | verslaat | Dick Jaspers | 40-28 | |
Europees Kampioenschap van 28 April tot 30 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Barry Van Beers | 40-22 | |
Achtste finales | verslagen door | Adnan Yuksel | 40-26 | |
Porto van 3 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dinh Nai Ngo | 40-18 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 40-39 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-38 | |
Wereldspelen van 26 Juli tot 30 Juli 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | David Tonojan | 40-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Hugo Patino | 40-32 | |
Halve Finale | verslaat | Sameh Sidhom | 40-16 | |
Finale | verslaat | Marco Zanetti | 40-33 | |
Cheongju van 25 September tot 1 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Seung-Jin Lee | 40-11 | |
Achtste finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 40-22 | |
La Baule van 23 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-37 | |
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-38 | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-17 | |
Wereldkampioenschap van 8 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Erick Tellez | 40-32 | |
Achtste finales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-18 | |
Hurghada van 3 December tot 10 December 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ali Hares | 40-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Tonny Carlsen | 40-39 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finales : 2 (Supercup, La Baule)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Guri)
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 7 Nederlagen
Luxor , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 40-38 | |
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 40-38 | |
Kwartfinales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-36 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-21 | |
Europees Kampioenschap van 24 April tot 26 April 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arnim Kahofer | 40-39 | |
Porto van 6 Juli tot 12 Juli 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-15 | |
Achtste finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 40-23 | |
Kwartfinales | verslaat | Ruben Legazpi | 40-25 | |
Halve Finale | verslagen door | Hyung-Bum Hwang | 40-33 | |
Ho Chi Minh van 10 Augustus tot 29 Augustus 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tae-Jun Oh | 40-24 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 40-35 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-24 | |
Guri van 7 September tot 13 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-35 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 40-23 | |
Achtste finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 40-16 | |
Halve Finale | verslaat | Dick Jaspers | 40-33 | |
Finale | verslaat | Tayfun Tasdemir | 40-15 | |
Istanboel van 12 Oktober tot 18 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 40-39 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-38 | |
Kwartfinales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-29 | |
Wereldkampioenschap van 1 December tot 6 December 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-28 | |
Kwartfinales | verslaat | Ruben Legazpi | 43-42 | |
Halve Finale | verslagen door | Dong-Koong Kang | 40-29 | |
Hurghada van 13 December tot 19 December 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Semih Sayginer | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Tolgahan Kiraz | 40-27 | |
Kwartfinales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 44-42 | |
Halve Finale | verslagen door | Marco Zanetti | 40-30 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tolgahan Kiraz | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 40-31 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-26 | |
Luxor van 23 Maart tot 29 Maart 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-23 | |
Achtste finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-30 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérémy Bury | 40-28 | |
Achtste finales | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 40-21 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter Ceulemans | 40-25 | |
Guri van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-30 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-24 | |
Hurghada van 7 December tot 13 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sang-Heon Lee | 40-25 | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-25 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Guri)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Dave Christiani | 40-38 | |
Achtste finales | verslagen door | Javier Palazon | 40-35 | |
Guri van 2 September tot 8 September 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tae Hyun Lee | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Hyung-Bum Hwang | 40-38 | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 45-42 | |
Halve Finale | verslaat | Jérémy Bury | 40-17 | |
Finale | verslagen door | Dong-Koong Kang | 40-28 | |
Peloponessos van 19 September 2013 tot 22 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 43-42 | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 20 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-31 | |
Europees Kampioenschap van 12 April tot 14 April 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dion Nelin | 40-27 | |
Achtste finales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-36 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Javier Palazon | 3-0 (15-11,15-13,15-6) | |
Achtste finales | verslaat | Jae-Ho Cho | 3-0 (15-10, 15-10, 15-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Jérémy Bury | 3-2 (15-11, 4-15, 12-15, 15-2, 15-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Sung-Won Choi | 3-0 (15-5, 15-14, 15-14) | |
Europees Kampioenschap van 24 Mei tot 27 Mei 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 40-27 | |
Wereldkampioenschap van 5 September tot 9 September 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-39 | |
Suwon van 17 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Heriberto Aristizabal | 3-1 (11-15,15-9,15-7,15-7) | |
Achtste finales | verslaat | Hyun-Suk Kim | 3-2 (10-15, 15-3, 9-15, 15-9, 15-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-2 (15-4, 15-12, 5-15, 10-15, 15-5) | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-8,15-13,13-15,15-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Jérémy Bury | 3-2 (1-15, 15-5, 6-15, 15-4, 15-11) |
Overwinning : 1 (Matosinhos)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Andres Naranjo | 3-0 (15-9,15-11,15-14) | |
Trabzon van 14 Februari tot 20 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 3-2 (15-7,10-15,15-6,13-15,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 3-0 (15-10, 15-14, 15-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (15-8, 15-12, 5-15, 15-4) | |
Europees Kampioenschap van 16 Juni tot 19 Juni 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sameh Sidhom | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-2 | |
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sergio Jimenez | 3-2 (15-4,14-15,15-8,9-15,15-5) | |
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-7, 15-11, 2-15, 15-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Forthomme | 3-0 (15-4, 15-11, 15-12) | |
Halve Finale | verslaat | Jae-Ho Cho | 3-0 (15-4, 15-12, 15-8) | |
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 (11-15, 5-15, 15-12, 15-2, 15-9) | |
Wereldkampioenschap van 15 Juli tot 16 Juli 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Martin Horn | 3-2 (15-6,4-15,15-1,2-15,15-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Jérémy Bury | 3-2 (9-15, 12-15, 15-8, 15-5, 15-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 (15-4, 15-6, 15-0) | |
Suwon van 29 Augustus tot 4 September 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Luis Aveiga | 3-0 (15-5,15-5,15-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Choong-Bok Lee | 3-1 (15-11, 3-15, 15-13, 15-12) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gerhard Kostistansky | 3-1 (10-15,15-1,15-12,15-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-0 (15-10, 15-3, 15-10) |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kouji Funaki | 3-0 (15-9,15-9,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 (15-12, 12-15, 12-15, 15-5, 15-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Horn | 3-2 (15-9, 9-15, 13-15, 15-13, 15-4) | |
Suwon van 6 April tot 11 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hideaki Kobayashi | 3-2 (14-15,15-6,15-11,13-15,15-5) | |
Achtste finales | verslaat | Bong-Soo Kim | 3-1 (12-15, 15-12, 15-10, 15-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 3-2 (15-12, 15-9, 10-15, 1-15, 15-10) | |
Europees Kampioenschap van 24 Juni tot 27 Juni 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Gerhard Kostistansky | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 3-2 | |
Matosinhos van 12 Juli tot 18 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 3-0 (15-14,15-8,15-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (15-9, 10-15, 15-13, 10-15, 15-14) | |
Wereldkampioenschap van 20 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dion Nelin | 3-2 (15-6,6-15,12-15,15-14,15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 3-0 (15-4, 15-12, 15-5) | |
Halve Finale | verslaat | Sung-Won Choi | 3-1 (14-15, 15-8, 15-10, 15-5) | |
Finale | verslaat | Eddy Leppens | 3-2 (10-15, 5-15, 15-10, 15-1, 15-12) | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexander Salazar | 3-1 (15-11,5-15,15-5,15-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Javier Palazon | 3-2 (15-10, 7-15, 15-10, 6-15, 15-9) |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Sluiskil van 19 Januari tot 25 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jean Van Erp | 3-1 (15-7,7-15,15-14,15-11) | |
Antalya van 4 Mei tot 10 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Raimond Burgman | 3-1 (11-15,15-3,15-12,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-0 (15-10, 15-3, 15-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Horn | 3-1 (15-13, 3-15, 15-4, 15-4) | |
Europees Kampioenschap van 21 Mei tot 24 Mei 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | Peter De Backer | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Brian Knudsen | 3-0 | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-0 | |
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 | |
Matosinhos van 29 Juni tot 5 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sergio Jimenez | 3-2 (15-11,15-4,13-15,0-15,15-1) | |
Wereldkampioenschap van 14 November tot 15 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-0 (15-8,15-6,15-10) | |
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-1 (12-15,15-9,15-10,15-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-8, 15-8, 1-15, 15-1) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ahmet Alp | 3-2 (15-10,13-15,15-6,8-15,15-6) | |
Achtste finales | verslaat | Ricardo Garcia Alarcon | 3-1 (8-15, 15-4, 15-2, 15-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruben Legazpi | 3-1 (15-7, 6-15, 15-11, 15-11) |
Overwinning : 1 (Hurghada)
Finales : 2 (Porto, Itapuato)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Peter Ceulemans | 3-1 (15-7,15-9,6-15,15-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 3-2 (5-15, 15-9, 6-15, 15-9, 15-8) | |
Europees Kampioenschap van 5 Juni tot 8 Juni 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Roland Forthomme | 3-2 | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-0 (15-5,15-11,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | George Sakkas | 3-0 (15-0, 15-6, 15-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Forthomme | 3-0 (15-9, 15-11, 15-12) | |
Halve Finale | verslaat | Kyung-Roul Kim | 3-2 (15-4, 6-15, 15-10, 2-15, 15-5) | |
Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (10-15, 15-1, 15-14, 15-5) | |
Itapuato van 25 Augustus tot 31 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Van Erp | 3-1 (15-11,15-8,5-15,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 3-1 (15-6, 15-2, 4-15, 15-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Rodolfo Covarrubias | 3-0 (15-11, 15-9, 15-14) | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 3-1 (15-6, 8-15, 15-13, 15-13) | |
Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (7-15, 15-4, 15-8, 15-14) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jung Han Huh | 3-2 (15-5,5-15,15-2,14-15,15-12) | |
Achtste finales | verslaat | Hyun-Suk Kim | 3-2 (6-15, 8-15, 15-12, 15-11, 15-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (15-6, 5-15, 15-12, 15-8) | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 19 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dick Jaspers | 3-0 (15-1, 15-10, 15-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter De Backer | 3-1 (8-15, 15-13, 15-9, 15-12) | |
Hurghada van 16 November tot 22 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ruben Legazpi | 3-0 (15-12,15-13,15-0) | |
Achtste finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 3-1 (15-7, 15-11, 8-15, 15-14) | |
Kwartfinales | verslaat | Martin Horn | 3-2 (15-12, 15-8, 14-15, 8-15, 15-2) | |
Halve Finale | verslaat | Peter De Backer | 3-0 (15-0, 15-0, 15-0) | |
Finale | verslaat | Eddy Merckx | 3-0 (15-1, 15-5, 15-12) | |
Alcala de Guadaira van 15 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rui Manuel Costa | 3-2 (13-15,14-15,15-14,15-12,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | Javier Palazon | 3-0 (15-7, 15-4, 15-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Forthomme | 3-1 (15-10, 15-4, 3-15, 15-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-2 (15-7, 15-14, 3-15, 10-15, 15-11) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 17 Mei tot 20 Mei 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Rui Manuel Costa | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Dion Nelin | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 10 Mei tot 14 Mei 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Kostas Papakonstantinou | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Semih Sayginer | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 12 Mei tot 15 Mei 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 (15-5, 15-11, 15-1) | |
Wereldkampioenschap van 7 Juni tot 11 Juni 2005 | ||||
Achtste finales | verslaat | Brian Knudsen | 3-2 (15-8, 12-10-15, 15-13-15, 15-9, 15-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Martin Horn | 3-1 (4-15, 15-8, 15-6, 15-6) | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Leppens | 3-2 (16-14-15, 8-15, 15-1, 15-6, 15-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 29 April tot 2 Mei 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jorge Theriaga | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Adnan Yuksel | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Murat Naci Coklu | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Jacob Haack-Soerensen | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jérémy Bury | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Jacob Haack-Soerensen | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 4 Mei tot 6 Mei 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Brian Knudsen | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Martin Horn | 3-1 |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 5 Mei tot 7 Mei 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Manuel Fradinho | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Leppens | 3-1 | |
Finale | verslaat | Semih Sayginer | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 2 Mei tot 30 April 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Manfred Müller | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Tonny Carlsen | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jorge Theriaga | 3-0 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Robert Solarz | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Henk Habraken | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Martin Horn | 3-1 |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 11 April tot 13 April 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Javier Minguell | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Stefan Galla | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Martin Horn | 3-2 | |
Halve Finale | verslaat | Peter De Backer | 3-1 | |
Finale | verslaat | Jean-Christophe Roux | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 14 September tot 16 September 1995 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sami Dekor | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Martin Horn | 3-0 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Landenteams)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Landenteams van 4 Mei tot 5 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Sanchez - R. Legazpi | verslaat | M. Coklu - L. Cenet | 40-20 |
Halve Finale | D. Sanchez - R. Legazpi | verslaat | T. Andersen - D. Nelin | 40-7 |
Finale | D. Sanchez - R. Legazpi | verslagen door | F. Caudron - E. Merckx | 40-20 |