De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski Junioren - 2016/2017

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

WK Noordse Ski Junioren - Uitslagen Heren 2016/2017

Verenigde StatenVerenigde Staten - Park City - 30 Januari 2017 - 5 Februari 2017


Sprint Heren - 30 Januari 2017


1GERJanosch Brugger (GER)
2NORPetter Stakston (NOR)
3NORHerman Martens Meyer (NOR)
4NORThomas Helland Larsen (NOR)
5FINVerneri Suhonen (FIN)
6NORJo Svinsaas (NOR)
7RUSAlexander Klugen (RUS)
8RUSEgor Kazarinov (RUS)
9FINTuro Sipila (FIN)
10RUSVladislav Vechkanov (RUS)
11SWEHugo Jacobsson (SWE)
12USABill Harmeyer (USA)
13FRACamille Laude (FRA)
14SWEJacob Nystedt (SWE)
15FRAMartin Collet (FRA)
16SWEAdam Persson (SWE)
17CANEtienne Hébert (CAN)
18GERPhilipp Unger (GER)
19SUILivio Matossi (SUI)
20USALance McKenney (USA)
21GERJakob Leismueller (GER)
22ITASimone Dapra (ITA)
23AUTMichael Foettinger (AUT)
24ESTHenri Roos (EST)
25CANReed Godfrey (CAN)
26SLOLuka Markun (SLO)
27USALogan Diekmann (USA)
28CZEJan Pechousek (CZE)
29USAKamran Husain (USA)
30RUSKirill Kilivnyuk (RUS)
31CANAntoine Blais (CAN)
32FINMiro Karppanen (FIN)
33FRAArnaud Chautemps (FRA)
34FINSanteri Pirneskoski (FIN)
35SVKJozef Sefcik (SVK)
36CANTy Godfrey (CAN)
37ITAStefano Dellagiacoma (ITA)
38AUTPhilipp Leodolter (AUT)
39SWEEric Rosjoe (SWE)
40SUIDario Imwinkelried (SUI)
41CZEKarel Machac (CZE)
42AUTBenjamin Moser (AUT)
43ESTKarl Erik Rabakukk (EST)
44FRAPierre Tichit (FRA)
45CZEAdam Matous (CZE)
46POLMateusz Haratyk (POL)
47SVKFrantisek Sulek (SVK)
48UKRAndrii Orlyk (UKR)
49JAPHyuga Otaki (JAP)
50ITAMattia Armellini (ITA)
51ESTAlvar Ratt (EST)
52ROURaul Mihai Popa (ROU)
53ITAJean Luc Perron (ITA)
54AUSLiam Burton (AUS)
55JAPHaruki Yamashita (JAP)
56JAPTaisei Goto (JAP)
57CROMarko Skender (CRO)
58GBRDuncan Gibb (GBR)
59DENHerman Borring Valset (DEN)
60ARGMatías Zuloaga (ARG)
61AUSSeve De Campo (AUS)
62ARGMarco Dal Farra (ARG)
63AUSMatthew Bull (AUS)
64BRAVictor Santos (BRA)
65DENJoachim Weel Rosbo (DEN)
66ARGFranco Dal Farra (ARG)
67BRALucas Martins (BRA)
68BRALucas Lima (BRA)

10 km Heren - 1 Februari 2017


1RUSVladislav Vechkanov (RUS)23:08.6
2RUSEgor Kazarinov (RUS)23:16.5
3RUSYaroslav Rybochkin (RUS)23:21.9
4NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)23:23.8
5RUSKirill Kilivnyuk (RUS)23:47.1
6GERJanosch Brugger (GER)23:47.2
7FRAHugo Lapalus (FRA)23:47.7
8ITASimone Dapra (ITA)23:55.1
9NORThomas Bucher-Johannessen (NOR)23:56.3
10ITALuca Del Fabbro (ITA)24:08.5
11NORHerman Martens Meyer (NOR)24:13.7
12FINMiro Karppanen (FIN)24:16.8
13SWEJacob Nystedt (SWE)24:19.7
14ESPMarti Vigo del Arco (ESP)24:20.2
15ROURaul Mihai Popa (ROU)24:23.4
16USAHunter Wonders (USA)24:25.8
17NORThomas Helland Larsen (NOR)24:26.1
18ITAMartin Coradazzi (ITA)24:28.9
19USAWyatt Gebhardt (USA)24:30.5
20CANGareth Williams (CAN)24:33.2
21FRAMartin Collet (FRA)24:45.2
22SUIMaurus Lozza (SUI)24:48.6
23UKRAndrii Orlyk (UKR)24:50.9
24FINVerneri Suhonen (FIN)24:54.7
25POLMateusz Haratyk (POL)25:04.8
26FINSanteri Pirneskoski (FIN)25:05.9
27AUTPhilipp Leodolter (AUT)25:08.2
28FINJuuso Tossavainen (FIN)25:08.3
29USABill Harmeyer (USA)25:11.2
30SWELeo Johansson (SWE)25:11.4
31GERJakob Leismueller (GER)25:14.1
32CANAntoine Blais (CAN)25:16.4
33FRAArnaud Chautemps (FRA)25:16.7
34GERAlbert Kuchler (GER)25:17.5
35CANPhilippe Boucher (CAN)25:18.9
36SUILivio Matossi (SUI)25:21.3
37FRACamille Laude (FRA)25:23.0
38CZETomas Kalivoda (CZE)25:23.5
39GERJacob Vogt (GER)25:24.2
40SUIAndri Schlittler (SUI)25:29.6
41SUIDario Imwinkelried (SUI)25:36.5
42AUTBenjamin Moser (AUT)25:42.0
43JAPHyuga Otaki (JAP)25:43.2
44ESTKarl Erik Rabakukk (EST)25:44.7
45ITAJean Luc Perron (ITA)25:45.8
46AUSLiam Burton (AUS)25:45.9
47AUTMichael Foettinger (AUT)25:48.3
48SWEEric Rosjoe (SWE)25:50.0
49CZEAdam Matous (CZE)25:52.3
50CANRémi Drolet (CAN)25:57.7
51SVKFrantisek Sulek (SVK)26:02.6
52SLOLuka Markun (SLO)26:05.0
53CZEKarel Machac (CZE)26:05.6
54JAPHaruki Yamashita (JAP)26:08.7
55CZEJan Pechousek (CZE)26:19.0
56JAPTaisei Goto (JAP)26:24.6
57SWEFredrik Andersson (SWE)26:45.8
58AUSSeve De Campo (AUS)26:58.7
59DENHerman Borring Valset (DEN)27:21.3
60DENJoachim Weel Rosbo (DEN)27:22.8
61USALance McKenney (USA)27:31.9
62SVKJozef Sefcik (SVK)27:34.2
63ESTHenri Roos (EST)27:40.7
64ARGMarco Dal Farra (ARG)27:50.4
65AUSJarrah Forrer (AUS)27:58.7
66BRALucas Lima (BRA)28:17.0
67ARGMatías Zuloaga (ARG)28:22.8
68GBRDuncan Gibb (GBR)29:01.8
69CROMarko Skender (CRO)29:13.0
70BRAVictor Santos (BRA)30:02.7
71ARGFranco Dal Farra (ARG)31:28.6
72BRALucas Martins (BRA)32:43.6

Skiathlon Heren - 3 Februari 2017


1RUSVladislav Vechkanov (RUS)49:40.5
2NORThomas Helland Larsen (NOR)49:42.4
3NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)49:42.7
4RUSEgor Kazarinov (RUS)49:49.9
5ITASimone Dapra (ITA)50:11.2
6FRAHugo Lapalus (FRA)50:11.7
7RUSKirill Kilivnyuk (RUS)50:29.1
8GERJanosch Brugger (GER)50:33.5
9ITALuca Del Fabbro (ITA)50:45.1
10FRAMartin Collet (FRA)51:00.1
11CANGareth Williams (CAN)51:04.5
12USAWyatt Gebhardt (USA)51:23.2
13GERAlbert Kuchler (GER)51:24.9
14SWEEric Rosjoe (SWE)51:25.6
15RUSYaroslav Rybochkin (RUS)51:27.8
16SUILivio Matossi (SUI)51:32.9
17NORJon Rolf Skamo Hope (NOR)51:38.2
18USAHunter Wonders (USA)51:38.4
19SWEJacob Nystedt (SWE)51:38.7
20UKRAndrii Orlyk (UKR)51:39.8
21FRACamille Laude (FRA)51:40.2
22SWELeo Johansson (SWE)51:40.5
23FINMiro Karppanen (FIN)52:04.8
24ITAMattia Armellini (ITA)52:36.6
25SUIMaurus Lozza (SUI)52:38.8
26CANPhilippe Boucher (CAN)52:56.2
27POLMateusz Haratyk (POL)52:57.1
28ESPMarti Vigo del Arco (ESP)53:09.2
29FINSanteri Pirneskoski (FIN)53:14.0
30FRAPierre Tichit (FRA)53:30.5
31CANRyan Jackson (CAN)53:33.0
32ESTKarl Erik Rabakukk (EST)53:33.3
33CZEAdam Matous (CZE)53:43.4
34JAPHaruki Yamashita (JAP)53:54.6
35ROURaul Mihai Popa (ROU)53:58.8
36CZETomas Kalivoda (CZE)54:06.8
37SLOLuka Markun (SLO)54:15.4
38SWEFredrik Andersson (SWE)54:17.3
39GERPhilipp Unger (GER)54:36.7
40AUTBenjamin Moser (AUT)54:42.9
41ITAJean Luc Perron (ITA)55:11.0
42AUTPhilipp Leodolter (AUT)55:25.7
43SVKFrantisek Sulek (SVK)55:41.5
44SUIAndri Schlittler (SUI)55:41.8
45AUTMichael Foettinger (AUT)56:03.6
46ESTHenri Roos (EST)56:11.1
47CZEJan Pechousek (CZE)56:17.9
48JAPHyuga Otaki (JAP)56:18.4
49CANRémi Drolet (CAN)56:37.8
50USAKamran Husain (USA)56:39.5
51CZEKarel Machac (CZE)56:39.8
52JAPTaisei Goto (JAP)57:22.7
53USALogan Diekmann (USA)57:27.8
54ESTAlvar Ratt (EST)58:07.6
55SUIDario Imwinkelried (SUI)58:28.5
56ARGMarco Dal Farra (ARG)58:39.1
57DENJoachim Weel Rosbo (DEN)58:44.0
58AUSSeve De Campo (AUS)58:55.3
59DENHerman Borring Valset (DEN)01:01:00.4
60ARGMatías Zuloaga (ARG)01:01:05.2
61ARGFranco Dal Farra (ARG)01:02:13.4

Aflossing Junioren Heren - 5 Februari 2017

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden