De site voor alle sporten

Menu
 

Ijshockey - Olympische Spelen Kwalificatie Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Bosnië en Herzegovina
  • Bulgarije
  • Estland
  • Groot-Brittannië
  • Hong Kong
  • Hongarije
  • IJsland
  • Israël
  • Japan
  • Kazachstan
  • Kirgizië
  • Koeweit
  • Kroatië
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Mexico
  • Nederland
  • Oekraïne
  • Polen
  • Roemenië
  • Servië
  • Slovenië
  • Spanje
  • Taiwan
  • Thailand
  • Turkije
  • Verenigde Arabische Emiraten

Home

Olympische Spelen Kwalificatie Heren 2019/2020 - Home

Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep N (Luxemburg - Kockelscheuer - 08/11/2019 - 10/11/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Kirgizië9330002910+19
2Verenigde Arabische Emiraten6320101516-1
3Luxemburg3310201711+6
4Bosnië en Herzegovina030030731-24
8 November 2019
15h45KirgiziëKirgizië9 - 4
(1-2, 3-2, 5-0)
Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten
19h15LuxemburgLuxemburg10 - 1
(4-0, 5-0, 1-1)
Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
9 November 2019
15h45Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten6 - 3
(3-1, 2-1, 1-1)
Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
19h15KirgiziëKirgizië5 - 3
(0-1, 4-0, 1-2)
LuxemburgLuxemburg
10 November 2019
15h45KirgiziëKirgizië15 - 3
(5-2, 2-0, 8-1)
Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
19h15Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten5 - 4
(2-2, 2-2, 1-0)
LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep O (China - Sanya - 07/11/2019 - 10/11/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Taiwan933000208+12
2Thailand632010218+13
3Hong Kong3310201914+5
4Koeweit030030131-30
7 November 2019
06h00TaiwanTaiwan5 - 3
(1-1, 0-0, 4-2)
ThailandThailand
10h00Hong KongHong Kong12 - 0
(4-0, 3-0, 5-0)
KoeweitKoeweit
8 November 2019
06h00TaiwanTaiwan8 - 0
(0-0, 5-0, 3-0)
KoeweitKoeweit
10h00ThailandThailand7 - 2
(3-0, 1-1, 3-1)
Hong KongHong Kong
10 November 2019
06h00ThailandThailand11 - 1
(2-0, 4-0, 5-1)
KoeweitKoeweit
10h00TaiwanTaiwan7 - 5
(2-1, 2-2, 3-2)
Hong KongHong Kong

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep K (Roemenië - Brasov - 12/12/2019 - 15/12/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Roemenië933000433+40
2IJsland6320101514+1
3Israël230120524-19
4Kirgizië1300211032-22
12 December 2019
14h00IJslandIJsland9 - 4
(2-0, 2-2, 5-2)
KirgiziëKirgizië
18h00RoemeniëRoemenië15 - 0
(1-0, 4-0, 10-0)
IsraëlIsraël
13 December 2019
14h00IJslandIJsland5 - 0
(1-0, 2-0, 2-0)
IsraëlIsraël
18h00RoemeniëRoemenië18 - 2
(3-0, 7-1, 8-1)
KirgiziëKirgizië
15 December 2019
14h00IsraëlIsraël5 - 4 verlengingen
(1-3, 1-1, 2-0, 1-0)
KirgiziëKirgizië
18h00RoemeniëRoemenië10 - 1
(4-0, 4-0, 2-1)
IJslandIJsland

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep L (Spanje - Barcelona - 13/12/2019 - 08/01/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Nederland933000365+31
2Spanje632010296+23
3Taiwan331020826-18
4Mexico030030339-36
13 December 2019
16h00NederlandNederland17 - 1
(6-1, 5-0, 6-0)
MexicoMexico
20h00SpanjeSpanje11 - 0
(3-0, 4-0, 4-0)
TaiwanTaiwan
14 December 2019
16h00NederlandNederland14 - 1
(4-1, 7-0, 3-0)
TaiwanTaiwan
20h00SpanjeSpanje15 - 1
(4-1, 4-0, 7-0)
MexicoMexico
15 December 2019
16h00TaiwanTaiwan7 - 1
(3-0, 3-0, 1-1)
MexicoMexico
8 Januari 2020
12h00NederlandNederland5 - 3
(1-1, 2-2, 2-0)
SpanjeSpanje

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep M (Kroatië - Sisak - 13/12/2019 - 15/12/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Kroatië933000244+20
2Servië632010165+11
3Turkije331020919-10
4Bulgarije030030223-21
13 December 2019
15h00ServiëServië8 - 3
(6-0, 1-3, 1-0)
TurkijeTurkije
19h00KroatiëKroatië12 - 1
(3-0, 2-0, 7-1)
BulgarijeBulgarije
14 December 2019
15h00ServiëServië7 - 0
(1-0, 4-0, 2-0)
BulgarijeBulgarije
19h00KroatiëKroatië10 - 2
(2-1, 4-0, 4-1)
TurkijeTurkije
15 December 2019
13h00TurkijeTurkije4 - 1
(1-0, 3-1, 0-0)
BulgarijeBulgarije
17h00KroatiëKroatië2 - 1
(1-0, 0-1, 1-0)
ServiëServië

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep G (Slovenië - Jesenice - 06/02/2020 - 09/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Slovenië933000254+21
2Japan632010156+9
3Litouwen331020517-12
4Kroatië030030119-18
6 Februari 2020
15h30JapanJapan9 - 0
(4-0, 2-0, 3-0)
KroatiëKroatië
19h00SloveniëSlovenië12 - 2
(4-0, 3-1, 5-1)
LitouwenLitouwen
7 Februari 2020
15h30JapanJapan4 - 0
(4-0, 0-0, 0-0)
LitouwenLitouwen
19h00SloveniëSlovenië7 - 0
(1-0, 4-0, 2-0)
KroatiëKroatië
9 Februari 2020
15h30LitouwenLitouwen3 - 1
(2-0, 0-0, 1-1)
KroatiëKroatië
19h00SloveniëSlovenië6 - 2
(0-1, 1-0, 5-1)
JapanJapan

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep H (Kazachstan - Nur-Sultan - 06/02/2020 - 09/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Polen933000173+14
2Kazachstan632010175+12
3Oekraïne331020514-9
4Nederland030030118-17
6 Februari 2020
10h00PolenPolen8 - 0
(3-0, 4-0, 1-0)
NederlandNederland
14h30KazachstanKazachstan8 - 1
(5-1, 2-0, 1-0)
OekraïneOekraïne
7 Februari 2020
10h00PolenPolen6 - 1
(1-1, 2-0, 3-0)
OekraïneOekraïne
14h30KazachstanKazachstan7 - 1
(3-0, 1-1, 3-0)
NederlandNederland
9 Februari 2020
08h00OekraïneOekraïne3 - 0
(1-0, 2-0, 0-0)
NederlandNederland
12h00PolenPolen3 - 2
(1-0, 1-2, 1-0)
KazachstanKazachstan

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep J (Groot-Brittannië - Nottingham - 06/02/2020 - 09/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Hongarije832100114+7
2Groot-Brittannië632010128+4
3Roemenië4310111210+2
4Estland030030518-13
6 Februari 2020
16h30HongarijeHongarije4 - 1
(1-0, 2-1, 1-0)
EstlandEstland
20h30Groot-BrittanniëGroot-Brittannië4 - 3
(2-1, 2-1, 0-1)
RoemeniëRoemenië
8 Februari 2020
15h00HongarijeHongarije3 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 1-1, 1-0)
RoemeniëRoemenië
19h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië7 - 1
(0-0, 4-1, 3-0)
EstlandEstland
9 Februari 2020
15h00RoemeniëRoemenië7 - 3
(2-2, 2-0, 3-1)
EstlandEstland
19h00HongarijeHongarije4 - 1
(0-0, 2-0, 2-1)
Groot-BrittanniëGroot-Brittannië

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden