De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Finland - SM-liiga - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Finland - SM-liiga - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Finland
  • Assät Pori
  • HIFK Helsinki
  • HPK Hämeenlinna
  • Ilves Tampere
  • JYP Jyväskylä
  • KalPa Kuopio
  • KooKoo Kouvola
  • Kärpät Oulu
  • Lukko Rauma
  • Mikkelin Jukurit
  • Pelicans Lahti
  • SaiPa Lappeenranta
  • Sport Vaasa
  • Tappara Tampere
  • TPS Turku

Home

Finland SM-liiga 2021/2022 - Home

FinlandFinland

WinnaarTappara Tampere : Tappara Tampere

 
 

Regulier Seizoen (Finland - 09/09/2021 - 22/03/2022)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Tappara Tampere11560319164188120+68
2Mikkelin Jukurit11360318174166138+28
3Ilves Tampere11360299157191168+23
4TPS Turku10260296223151137+14
5HIFK Helsinki9959275198174146+28
6Kärpät Oulu9560247209171141+30
7HPK Hämeenlinna9560249225147135+12
8KooKoo Kouvola9460255219148141+7
9Pelicans Lahti936025421101421420
10Lukko Rauma8958245227169151+18
11KalPa Kuopio88601991913167159+8
12Sport Vaasa7759188267120155-35
13JYP Jyväskylä6260148344139221-82
14SaiPa Lappeenranta5860153357128193-65
15Assät Pori5360117375127181-54

Playoffs

Laatste wedstrijden

21 Maart 2022
17h30HIFK HelsinkiHIFK Helsinki5 - 1
(2-1, 3-0, 0-0)
Lukko RaumaLukko Rauma
22 Maart 2022
17h30SaiPa LappeenrantaSaiPa Lappeenranta0 - 5
(0-1, 0-3, 0-1)
TPS TurkuTPS Turku
17h30KalPa KuopioKalPa Kuopio1 - 2
(0-0, 0-1, 1-1)
JYP JyväskyläJYP Jyväskylä
17h30Sport VaasaSport Vaasa2 - 1
(0-0, 1-0, 1-1)
Ilves TampereIlves Tampere
17h30Tappara TampereTappara Tampere3 - 0
(3-0, 0-0, 0-0)
Assät PoriAssät Pori
17h30Kärpät OuluKärpät Oulu4 - 3
(1-0, 3-2, 0-1)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
17h30Pelicans LahtiPelicans Lahti4 - 2
(1-1, 1-1, 2-0)
HPK HämeenlinnaHPK Hämeenlinna
17h30Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit6 - 2
(2-0, 1-1, 3-1)
Lukko RaumaLukko Rauma

Detail van de uitslagen


Playoffs (Finland - 24/03/2022 - 28/04/2022)


Eerste ronde
24 Maart 2022
17h30Pelicans LahtiPelicans Lahti1 - 2
(0-1, 1-1, 0-0)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
17h30Lukko RaumaLukko Rauma3 - 0
(0-0, 2-0, 1-0)
HPK HämeenlinnaHPK Hämeenlinna
25 Maart 2022
17h30HPK HämeenlinnaHPK HämeenlinnaGeannuleerdLukko RaumaLukko Rauma
17h30KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola2 - 3
(0-0, 1-0, 0-0)
Pelicans LahtiPelicans Lahti

Kwartfinales
27 Maart 2022
15h00Ilves TampereIlves Tampere5 - 1
(3-0, 1-0, 1-1)
Kärpät OuluKärpät Oulu
16h00TPS TurkuTPS Turku2 - 0
(1-0, 1-0, 0-0)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki
28 Maart 2022
17h30Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit1 - 3
(0-0, 1-2, 0-1)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
17h30Kärpät OuluKärpät Oulu1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
Ilves TampereIlves Tampere
17h30Tappara TampereTappara Tampere5 - 3
(0-2, 3-0, 2-1)
Lukko RaumaLukko Rauma
29 Maart 2022
17h30Lukko RaumaLukko Rauma2 - 1
(0-0, 1-0, 1-1)
Tappara TampereTappara Tampere
17h30KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola3 - 2
(0-1, 3-1, 0-0)
Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit
17h30HIFK HelsinkiHIFK Helsinki4 - 3 verlengingen
(2-2, 1-1, 0-0, 1-0)
TPS TurkuTPS Turku
30 Maart 2022
17h30Ilves TampereIlves Tampere1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
Kärpät OuluKärpät Oulu
31 Maart 2022
17h30Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit1 - 0
(0-0, 1-0, 0-0)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
17h30Tappara TampereTappara Tampere3 - 1
(1-0, 1-1, 1-0)
Lukko RaumaLukko Rauma
17h30TPS TurkuTPS Turku3 - 4 verlengingen
(0-0, 1-2, 2-1, 0-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki
1 April 2022
17h30Kärpät OuluKärpät Oulu3 - 2 verlengingen
(1-2, 0-0, 1-0, 1-0)
Ilves TampereIlves Tampere
2 April 2022
16h00Ilves TampereIlves Tampere1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Kärpät OuluKärpät Oulu
16h00KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola2 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 1-0, 0-1)
Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit
16h00Lukko RaumaLukko Rauma2 - 3 verlengingen
(0-0, 0-0, 2-2, 0-1)
Tappara TampereTappara Tampere
16h00HIFK HelsinkiHIFK Helsinki5 - 7
(0-4, 2-1, 3-2)
TPS TurkuTPS Turku
3 April 2022
16h00Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit1 - 5
(0-2, 1-1, 0-2)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
16h00Tappara TampereTappara Tampere4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Lukko RaumaLukko Rauma
17h30TPS TurkuTPS Turku2 - 1
(1-0, 0-0, 1-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki
5 April 2022
17h30KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola1 - 2
(0-0, 0-0, 1-2)
Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit
17h30Kärpät OuluKärpät Oulu2 - 1
(1-0, 0-0, 1-1)
Ilves TampereIlves Tampere
17h30HIFK HelsinkiHIFK Helsinki3 - 2
(2-0, 0-2, 1-0)
TPS TurkuTPS Turku
6 April 2022
17h30Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit0 - 1
(0-0, 0-0, 0-1)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
17h30Ilves TampereIlves Tampere2 - 1 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
Kärpät OuluKärpät Oulu
17h30TPS TurkuTPS Turku3 - 1
(0-1, 2-0, 1-0)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki

Halve Finale
8 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere3 - 4 verlengingen
(2-0, 1-3, 0-0, 0-1)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
9 April 2022
16h00Ilves TampereIlves Tampere3 - 2
(2-1, 0-1, 1-0)
TPS TurkuTPS Turku
16h00KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola3 - 6
(3-1, 0-2, 0-3)
Tappara TampereTappara Tampere
10 April 2022
17h30TPS TurkuTPS Turku6 - 0
(3-0, 1-0, 2-0)
Ilves TampereIlves Tampere
11 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere4 - 2
(0-0, 2-2, 2-0)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
12 April 2022
17h30KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola1 - 5
(0-0, 1-2, 0-3)
Tappara TampereTappara Tampere
17h30Ilves TampereIlves Tampere2 - 3 verlengingen
(0-0, 1-1, 1-1, 0-1)
TPS TurkuTPS Turku
13 April 2022
17h30TPS TurkuTPS Turku3 - 0
(0-0, 0-0, 3-0)
Ilves TampereIlves Tampere
14 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere4 - 1
(1-1, 1-0, 2-0)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola
15 April 2022
17h30Ilves TampereIlves Tampere3 - 0
(1-0, 1-0, 1-0)
TPS TurkuTPS Turku
16 April 2022
17h30TPS TurkuTPS Turku2 - 1
(1-0, 0-0, 1-1)
Ilves TampereIlves Tampere

Om 3e/4e plaats
24 April 2022
16h00Ilves TampereIlves Tampere3 - 2
(2-0, 1-2, 0-0)
KooKoo KouvolaKooKoo Kouvola

Finale
20 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere2 - 1
(1-1, 0-0, 1-0)
TPS TurkuTPS Turku
23 April 2022
16h00TPS TurkuTPS Turku1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
Tappara TampereTappara Tampere
25 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere3 - 1
(0-0, 2-0, 1-1)
TPS TurkuTPS Turku
26 April 2022
17h30TPS TurkuTPS Turku1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Tappara TampereTappara Tampere
28 April 2022
17h30Tappara TampereTappara Tampere1 - 0
(1-0, 0-0, 0-0)
TPS TurkuTPS Turku

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 495
    • Thuiszeges : 268 (54 %)
    • Overwinningen uit : 226 (46 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (507 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.12
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.63
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.48
    • Totaal aantal punten : 2532
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 211
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Tappara Tampere52
    2Ilves Tampere45
    3TPS Turku44
    4Mikkelin Jukurit42
    5KooKoo Kouvola36
    6HIFK Helsinki35
    Nederlagen
    1Assät Pori42
    2SaiPa Lappeenranta42
    3KooKoo Kouvola39
    4JYP Jyväskylä38
    5TPS Turku34
    6Kärpät Oulu33

    Thuiszeges
    1Ilves Tampere27
    2Tappara Tampere27
    3TPS Turku24
    4Kärpät Oulu20
    5KalPa Kuopio20
    6HPK Hämeenlinna19
    Thuisnederlagen
    1Assät Pori21
    2SaiPa Lappeenranta21
    3JYP Jyväskylä20
    4KooKoo Kouvola18
    5HIFK Helsinki15
    6Lukko Rauma15

    Overwinningen uit
    1Tappara Tampere25
    2Mikkelin Jukurit23
    3TPS Turku20
    4Ilves Tampere18
    5KooKoo Kouvola18
    6HIFK Helsinki17
    Uitnederlagen
    1KalPa Kuopio22
    2Assät Pori21
    3KooKoo Kouvola21
    4SaiPa Lappeenranta21
    5Kärpät Oulu20
    6TPS Turku19

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden