De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Beker Van Kazachstan - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Beker Van Kazachstan - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Kazachstan
  • Arlan Kokshetau
  • Arystan Temirtau
  • Ertis Pavlodar
  • HC Astana
  • HK Aktobe
  • HK Almaty
  • HK Beibarys Atyrau
  • ICH Gornyak Rudny
  • Kazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk
  • Kulager Petropavl

Home

Beker Van Kazachstan - Home

KazachstanKazachstan

WinnaarKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk : Kazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk

 
 

Groep A (Kazachstan - 18/08/2019 - 23/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HK Beibarys Atyrau64301165+11
2Ertis Pavlodar643011811+7
3Kazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk64301158+7
4ICH Gornyak Rudny241031011-1
5HC Astana04004630-24
18 Augustus 2019
09h00ICH Gornyak RudnyICH Gornyak Rudny2 - 3HK Beibarys AtyrauHK Beibarys Atyrau
13h00Kazzinc-Torpedo Ust-KamenogorskKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk8 - 3HC AstanaHC Astana
19 Augustus 2019
11h00Ertis PavlodarErtis Pavlodar4 - 3ICH Gornyak RudnyICH Gornyak Rudny
20 Augustus 2019
09h00Ertis PavlodarErtis Pavlodar3 - 5Kazzinc-Torpedo Ust-KamenogorskKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk
11h00HK Beibarys AtyrauHK Beibarys Atyrau10 - 0HC AstanaHC Astana
21 Augustus 2019
11h00ICH Gornyak RudnyICH Gornyak Rudny1 - 2 verlengingenKazzinc-Torpedo Ust-KamenogorskKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk
22 Augustus 2019
11h00HK Beibarys AtyrauHK Beibarys Atyrau2 - 3 verlengingenErtis PavlodarErtis Pavlodar
13h00HC AstanaHC Astana2 - 4ICH Gornyak RudnyICH Gornyak Rudny
23 Augustus 2019
09h00Ertis PavlodarErtis Pavlodar8 - 1HC AstanaHC Astana
13h00Kazzinc-Torpedo Ust-KamenogorskKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk0 - 1 verlengingenHK Beibarys AtyrauHK Beibarys Atyrau

Detail van de uitslagen


Groep B (Kazachstan - 18/08/2019 - 23/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kulager Petropavl64301135+8
2HK Almaty44202139+4
3HK Aktobe4420213130
4Arlan Kokshetau44202711-4
5Arystan Temirtau24103715-8
18 Augustus 2019
11h00HK AktobeHK Aktobe3 - 2Kulager PetropavlKulager Petropavl
15h00HK AlmatyHK Almaty5 - 1Arlan KokshetauArlan Kokshetau
19 Augustus 2019
15h00HK AktobeHK Aktobe5 - 2Arystan TemirtauArystan Temirtau
20 Augustus 2019
13h00Arlan KokshetauArlan Kokshetau4 - 1Arystan TemirtauArystan Temirtau
15h00HK AlmatyHK Almaty0 - 2Kulager PetropavlKulager Petropavl
21 Augustus 2019
15h00HK AktobeHK Aktobe1 - 2Arlan KokshetauArlan Kokshetau
22 Augustus 2019
09h00Kulager PetropavlKulager Petropavl5 - 2Arystan TemirtauArystan Temirtau
15h00HK AlmatyHK Almaty7 - 4HK AktobeHK Aktobe
23 Augustus 2019
11h00Arlan KokshetauArlan Kokshetau0 - 4Kulager PetropavlKulager Petropavl
15h00HK AlmatyHK Almaty1 - 2Arystan TemirtauArystan Temirtau

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Kazachstan - 24/08/2019)


Om 3e/4e plaats (24/08/2019)
24 Augustus 2019
09h00HK Beibarys AtyrauHK Beibarys Atyrau3 - 0HK AlmatyHK Almaty

Finale (24/08/2019)
24 Augustus 2019
15h00Kazzinc-Torpedo Ust-KamenogorskKazzinc-Torpedo Ust-Kamenogorsk3 - 2Kulager PetropavlKulager Petropavl

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden