De site voor alle sporten

Menu
Hockey - Euro Hockey League Heren - 2021/2022 - Home

Hockey - Euro Hockey League Heren - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Arminen SV
  • Club de Campo Madrid
  • Den Bosch
  • Dinamo Elektrostal Moskow
  • Dragons KHC Brasschaat
  • Dynamo Ak Bars Kazan HC
  • Grange Edimburg
  • Hampstead & Westminster HC
  • HC Minsk
  • Kampong Utrecht
  • La Gantoise HC
  • Mannheimer HC
  • Rot-Weiss Keulen
  • Saint-Germain HC
  • Surbiton HC London
  • Three Rock Rovers

Home

Euro Hockey League Heren 2021/2022 - Home


Eerste ronde
30 September 2021
12h45Arminen SV (AUT)Arminen SV5 - 0 (forfait)Grange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
15h00Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht5 - 2 (1-1, 1-0, 1-1, 2-0)Dinamo Elektrostal MoskowDinamo Elektrostal Moskow (RUS)
17h15Den Bosch (NED)Den Bosch6 - 0 (0-0, )Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
19h30Club de Campo Madrid (ESP)Club de Campo Madrid4 - 4 (1-0, 2-1, 0-0, 1-3) (4 str 3)La Gantoise HCLa Gantoise HC (BEL)
2 Oktober 2021
09h30HC Minsk (BLR)HC Minsk5 - 4 (0-0, 2-2, 2-1, 1-1)Three Rock RoversThree Rock Rovers (IRL)
11h45Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC2 - 2 (0-1, 0-0, 0-0, 2-1) (2 str 0)Hampstead & Westminster HCHampstead & Westminster HC (ENG)
14h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen5 - 0 (forfait)Dynamo Ak Bars Kazan HCDynamo Ak Bars Kazan HC (RUS)
16h15Dragons KHC Brasschaat (BEL)Dragons KHC Brasschaat1 - 1 (0-0, 0-0, 1-1, 0-0) (3 str 1)Surbiton HC LondonSurbiton HC London (ENG)

Plaatsing play-offs
1 Oktober 2021
12h45Dinamo Elektrostal Moskow (RUS)Dinamo Elektrostal MoskowGeannuleerdGrange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
17h15La Gantoise HC (BEL)La Gantoise HC4 - 2 (1-0, 1-0, 0-1, 2-1)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
3 Oktober 2021
09h30Hampstead & Westminster HC (ENG)Hampstead & Westminster HC4 - 1 (0-0, 3-1, 0-0, 1-0)Three Rock RoversThree Rock Rovers (IRL)
14h00Surbiton HC London (ENG)Surbiton HC London5 - 0 (forfait)Dynamo Ak Bars Kazan HCDynamo Ak Bars Kazan HC (RUS)

Achtste finales
1 Oktober 2021
15h00Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht5 - 1Arminen SVArminen SV (AUT)
19h30Den Bosch (NED)Den Bosch3 - 2 (1-1, 1-0, 0-0, 1-1)Club de Campo MadridClub de Campo Madrid (ESP)
3 Oktober 2021
11h45Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC5 - 1 (1-0, 1-0, 0-0, 3-1)HC MinskHC Minsk (BLR)
15h00Dragons KHC Brasschaat (BEL)Dragons KHC Brasschaat5 - 1 (0-0, 2-1, 1-0, 2-0)Rot-Weiss KeulenRot-Weiss Keulen (GER)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden