De site voor alle sporten

Menu
Hockey - Euro Hockey League Heren - 2019/2020 - Home

Hockey - Euro Hockey League Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Arminen SV
  • Beerschot THC
  • Bloemendaal
  • CA Montrouge
  • Club Egara Terrassa
  • Dinamo Kazan HC
  • Grange Edimburg
  • Hampstead & Westminster HC
  • HC Minsk
  • Herakles Lier
  • HOC Gazellen Combinatie
  • Kampong Utrecht
  • Mannheimer HC
  • RCP Barcelona
  • Rot-Weiss Keulen
  • Royal Léopold Club Brussels
  • Saint-Germain HC
  • Surbiton HC London
  • Three Rock Rovers
  • Uhlenhorst Mülheim

Home

Euro Hockey League Heren 2019/2020 - Home

KO 16 (Spanje - Barcelona - 04/10/2019 - 06/10/2019)


Achtste finales (05/10/2019)
4 Oktober 2019
11h15Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC6 - 0 (1-0, 2-0, 2-0, 1-0)CA MontrougeCA Montrouge (FRA)
13h30Hampstead & Westminster HC (ENG)Hampstead & Westminster HC2 - 1 (1-0, 0-0, 1-0, 0-1)HOC Gazellen CombinatieHOC Gazellen Combinatie (NED)
15h45Dinamo Kazan HC (RUS)Dinamo Kazan HC4 - 2 (1-0, 1-0, 1-0, 1-2)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
18h00Surbiton HC London (ENG)Surbiton HC London5 - 2 (2-1, 0-0, 1-1, 2-0)RCP BarcelonaRCP Barcelona (ESP)
5 Oktober 2019
09h45Three Rock Rovers (IRL)Three Rock Rovers5 - 0 (1-0, 1-0, 2-0, 1-0)Grange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
12h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen3 - 1 (0-0, 0-0, 1-0, 2-1)Beerschot THCBeerschot THC (BEL)
14h15Herakles Lier (BEL)Herakles Lier10 - 0 (3-0, 2-0, 4-0, 1-0)Arminen SVArminen SV (AUT)
16h30Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht8 - 1 (3-0, 2-0, 1-0, 2-1)HC MinskHC Minsk (BLR)

Plaats 9-16 (06/10/2019)
5 Oktober 2019
11h45HOC Gazellen Combinatie (NED)HOC Gazellen Combinatie3 - 0 (0-0, 2-0, 0-0, 1-0)CA MontrougeCA Montrouge (FRA)
16h15RCP Barcelona (ESP)RCP Barcelona5 - 1 (3-0, 2-0, 0-1, 0-0)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
6 Oktober 2019
11h45Beerschot THC (BEL)Beerschot THC7 - 1 (1-0, 3-0, 1-0, 2-1)Grange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
16h15Arminen SV (AUT)Arminen SV3 - 1 (0-0, 3-0, 0-0, 0-1)HC MinskHC Minsk (BLR)

Kwartfinales (06/10/2019)
6 Oktober 2019
09h45Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC2 - 1 (1-0, 0-0, 0-1, 1-0)Hampstead & Westminster HCHampstead & Westminster HC (ENG)
12h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen4 - 2 (1-0, 1-0, 1-2, 1-0)Three Rock RoversThree Rock Rovers (IRL)
14h15Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht6 - 0 (1-0, 2-0, 3-0, 0-0)Herakles LierHerakles Lier (BEL)
16h30Surbiton HC London (ENG)Surbiton HC London4 - 1 (0-1, 0-0, 3-0, 1-0)Dinamo Kazan HCDinamo Kazan HC (RUS)

Detail van de uitslagen


Eindronde (09/04/2020 - 13/04/2020)


Kwartfinales (09/04/2020)
9 April 2020
Uhlenhorst Mülheim (GER)Uhlenhorst Mülheim - Rot-Weiss KeulenRot-Weiss Keulen (GER)
Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC - Club Egara TerrassaClub Egara Terrassa (ESP)
Bloemendaal (NED)Bloemendaal - Surbiton HC LondonSurbiton HC London (ENG)
Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht - Royal Léopold Club BrusselsRoyal Léopold Club Brussels (BEL)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden