De site voor alle sporten

Menu
Hockey - Euro Hockey League Heren - 2019/2020 - Home

Hockey - Euro Hockey League Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Arminen SV
  • Atletic Terrassa
  • Beerschot THC
  • Bloemendaal
  • CA Montrouge
  • Club Egara Terrassa
  • Dynamo Ak Bars Kazan HC
  • Grange Edimburg
  • Hampstead & Westminster HC
  • HC Minsk
  • Herakles Lier
  • HOC Gazellen Combinatie
  • Kampong Utrecht
  • Mannheimer HC
  • RCP Barcelona
  • Rot-Weiss Keulen
  • Royal Léopold Club Brussels
  • Saint-Germain HC
  • Surbiton HC London
  • Three Rock Rovers
  • Uhlenhorst Mülheim

Home

Euro Hockey League Heren 2019/2020 - Home

WinnaarBloemendaal : Bloemendaal

KO 16 (Spanje - Barcelona - 04/10/2019 - 06/10/2019)

Deze wedstrijd werd geannuleerd


Achtste finales
4 Oktober 2019
11h15Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC6 - 0 (1-0, 2-0, 2-0, 1-0)CA MontrougeCA Montrouge (FRA)
13h30Hampstead & Westminster HC (ENG)Hampstead & Westminster HC2 - 1 (1-0, 0-0, 1-0, 0-1)HOC Gazellen CombinatieHOC Gazellen Combinatie (NED)
15h45Dynamo Ak Bars Kazan HC (RUS)Dynamo Ak Bars Kazan HC4 - 2 (1-0, 1-0, 1-0, 1-2)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
18h00Surbiton HC London (ENG)Surbiton HC London5 - 2 (2-1, 0-0, 1-1, 2-0)RCP BarcelonaRCP Barcelona (ESP)
5 Oktober 2019
09h45Three Rock Rovers (IRL)Three Rock Rovers5 - 0 (1-0, 1-0, 2-0, 1-0)Grange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
12h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen3 - 1 (0-0, 0-0, 1-0, 2-1)Beerschot THCBeerschot THC (BEL)
14h15Herakles Lier (BEL)Herakles Lier10 - 0 (3-0, 2-0, 4-0, 1-0)Arminen SVArminen SV (AUT)
16h30Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht8 - 1 (3-0, 2-0, 1-0, 2-1)HC MinskHC Minsk (BLR)

Plaats 9-16
5 Oktober 2019
11h45HOC Gazellen Combinatie (NED)HOC Gazellen Combinatie3 - 0 (0-0, 2-0, 0-0, 1-0)CA MontrougeCA Montrouge (FRA)
16h15RCP Barcelona (ESP)RCP Barcelona5 - 1 (3-0, 2-0, 0-1, 0-0)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
6 Oktober 2019
11h45Beerschot THC (BEL)Beerschot THC7 - 1 (1-0, 3-0, 1-0, 2-1)Grange EdimburgGrange Edimburg (SCO)
16h15Arminen SV (AUT)Arminen SV3 - 1 (0-0, 3-0, 0-0, 0-1)HC MinskHC Minsk (BLR)

Kwartfinales
6 Oktober 2019
09h45Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC2 - 1 (1-0, 0-0, 0-1, 1-0)Hampstead & Westminster HCHampstead & Westminster HC (ENG)
12h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen4 - 2 (1-0, 1-0, 1-2, 1-0)Three Rock RoversThree Rock Rovers (IRL)
14h15Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht6 - 0 (1-0, 2-0, 3-0, 0-0)Herakles LierHerakles Lier (BEL)
16h30Surbiton HC London (ENG)Surbiton HC London4 - 1 (0-1, 0-0, 3-0, 1-0)Dynamo Ak Bars Kazan HCDynamo Ak Bars Kazan HC (RUS)

Detail van de uitslagen


Eindronde (Nederland - Amsterdam - 14/10/2020 - 05/04/2021)

Deze wedstrijd werd geannuleerd


Kwartfinales
14 Oktober 2020
12h30Club Egara Terrassa (ESP)Club Egara TerrassaGeannuleerdMannheimer HCMannheimer HC (GER)
14h45Royal Léopold Club Brussels (BEL)Royal Léopold Club BrusselsGeannuleerdKampong UtrechtKampong Utrecht (NED)
17h00Uhlenhorst Mülheim (GER)Uhlenhorst MülheimGeannuleerdRot-Weiss KeulenRot-Weiss Keulen (GER)
19h15Bloemendaal (NED)BloemendaalGeannuleerdSurbiton HC LondonSurbiton HC London (ENG)

Halve Finale
3 April 2021
16h15Bloemendaal (NED)Bloemendaal1 - 1 (0-0, 0-0, 0-1, 1-0) (5 str 4)Royal Léopold Club BrusselsRoyal Léopold Club Brussels (BEL)
17h45Atletic Terrassa (ESP)Atletic Terrassa3 - 2 (0-1, 0-0, 1-0, 2-1)Uhlenhorst MülheimUhlenhorst Mülheim (GER)

Om 3e/4e plaats
4 April 2021
16h00Royal Léopold Club Brussels (BEL)Royal Léopold Club Brussels4 - 2 (0-1, 2-1, 0-0, 2-0)Uhlenhorst MülheimUhlenhorst Mülheim (GER)

Finale
5 April 2021
13h30Bloemendaal (NED)Bloemendaal5 - 2 (2-1, 1-0, 1-0, 1-1)Atletic TerrassaAtletic Terrassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 7
    • Wedstrijden : 20
    • Thuiszeges : 20 (100 %)
    • Overwinningen uit : 0 (0 %)
    • Gelijke spelen : 0 (0 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (50 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.55
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 4.5
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 1.05
    • Totaal aantal punten : 111
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 15.86
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Bloemendaal2
    2Kampong Utrecht2
    3Mannheimer HC2
    4Rot-Weiss Keulen2
    5Surbiton HC London2
    6Arminen SV1
    Gelijke spelen
    1Arminen SV0
    2Atletic Terrassa0
    3Beerschot THC0
    4Bloemendaal0
    5CA Montrouge0
    6Dynamo Ak Bars Kazan HC0
    Nederlagen
    1CA Montrouge2
    2Grange Edimburg2
    3HC Minsk2
    4Saint-Germain HC2
    5Uhlenhorst Mülheim2
    6Arminen SV1

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden