De site voor alle sporten

Menu
Handbal - WK Jeugd U-19 Heren - 2019 - Home

Handbal - WK Jeugd U-19 Heren - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Noord-Macedonië
  • Argentinië U-19
  • Bahrein U-19
  • Brazilië U-19
  • Canada U-19
  • Chili U-19
  • Denemarken U-19
  • Duitsland U-19
  • Egypte U-19
  • Frankrijk U-19
  • Hongarije U-19
  • Ijsland U-19
  • Japan U-19
  • Kroatië U-19
  • Nigeria U-19
  • Noord-Macedonië U-19
  • Noorwegen U-19
  • Portugal U-19
  • Saoedi-Arabië U-19
  • Servië U-19
  • Slovenië U-19
  • Spanje U-19
  • Taiwan U-19
  • Tunesië U-19
  • Zweden U-19

Home

WK Jeugd U-19 Heren - Home

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - 6 Augustus 2019 - 18 Augustus 2019

WK Jeugd U-19 Heren 2019 is de 8ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 6 Augustus tot en met 18 Augustus 2019.
De ploegen zijn beperkt tot de spelers van minder dan 19 jaar.

WinnaarEgypte U-19 : Egypte U-19

Pool A (Noord-Macedonië - 06/08/2019 - 12/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië U-19105500168103+65
2Noorwegen U-1975311157131+26
3Spanje U-1975311141117+24
4Slovenië U-1945203132141-9
5Saoedi-Arabië U-1925104112162-50
6Chili U-1905005120176-56
6 Augustus 2019
10h30Kroatië U-19Kroatië U-1932 - 22Noorwegen U-19Noorwegen U-19
12h30Spanje U-19Spanje U-1936 - 21Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19
14h30Slovenië U-19Slovenië U-1935 - 30Chili U-19Chili U-19
8 Augustus 2019
16h30Spanje U-19Spanje U-1928 - 28Noorwegen U-19Noorwegen U-19
18h30Kroatië U-19Kroatië U-1943 - 21Chili U-19Chili U-19
20h30Slovenië U-19Slovenië U-1930 - 22Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19
9 Augustus 2019
16h30Kroatië U-19Kroatië U-1936 - 17Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19
18h30Spanje U-19Spanje U-1924 - 21Slovenië U-19Slovenië U-19
20h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1938 - 23Chili U-19Chili U-19
11 Augustus 2019
16h30Spanje U-19Spanje U-1931 - 21Chili U-19Chili U-19
18h30Kroatië U-19Kroatië U-1931 - 21Slovenië U-19Slovenië U-19
20h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1935 - 23Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19
12 Augustus 2019
16h30Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-1929 - 25Chili U-19Chili U-19
18h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1934 - 25Slovenië U-19Slovenië U-19
20h30Kroatië U-19Kroatië U-1926 - 22Spanje U-19Spanje U-19

Detail van de uitslagen


Pool B (Noord-Macedonië - 06/08/2019 - 12/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Egypte U-1985401170126+44
2Zweden U-1975311176126+50
3Frankrijk U-1975311161121+40
4Hongarije U-1965302157118+39
5Taiwan U-1925104119171-52
6Canada U-190500582203-121
6 Augustus 2019
16h30Egypte U-19Egypte U-1932 - 29Zweden U-19Zweden U-19
18h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1944 - 16Canada U-19Canada U-19
20h30Hongarije U-19Hongarije U-1938 - 20Taiwan U-19Taiwan U-19
7 Augustus 2019
16h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1928 - 24Egypte U-19Egypte U-19
18h30Zweden U-19Zweden U-1948 - 18Taiwan U-19Taiwan U-19
20h30Hongarije U-19Hongarije U-1941 - 13Canada U-19Canada U-19
9 Augustus 2019
10h30Zweden U-19Zweden U-1938 - 16Canada U-19Canada U-19
12h30Hongarije U-19Hongarije U-1926 - 25Frankrijk U-19Frankrijk U-19
14h30Egypte U-19Egypte U-1936 - 25Taiwan U-19Taiwan U-19
10 Augustus 2019
16h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1932 - 23Taiwan U-19Taiwan U-19
18h30Zweden U-19Zweden U-1929 - 28Hongarije U-19Hongarije U-19
20h30Egypte U-19Egypte U-1947 - 20Canada U-19Canada U-19
12 Augustus 2019
10h30Taiwan U-19Taiwan U-1933 - 17Canada U-19Canada U-19
12h30Egypte U-19Egypte U-1931 - 24Hongarije U-19Hongarije U-19
14h30Zweden U-19Zweden U-1932 - 32Frankrijk U-19Frankrijk U-19

Detail van de uitslagen


Pool C (Noord-Macedonië - 06/08/2019 - 12/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken U-19105500159119+40
2Japan U-1985401145132+13
3Argentinië U-1965302123124-1
4Noord-Macedonië U-1945203132142-10
5Bahrein U-1925104138143-5
6Nigeria U-1905005136173-37
6 Augustus 2019
16h30Denemarken U-19Denemarken U-1930 - 23Japan U-19Japan U-19
18h30Bahrein U-19Bahrein U-1936 - 28Nigeria U-19Nigeria U-19
20h30Argentinië U-19Argentinië U-1923 - 20Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-19
8 Augustus 2019
16h30Japan U-19Japan U-1927 - 24Bahrein U-19Bahrein U-19
18h30Denemarken U-19Denemarken U-1929 - 19Argentinië U-19Argentinië U-19
20h30Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-1937 - 34Nigeria U-19Nigeria U-19
9 Augustus 2019
16h30Denemarken U-19Denemarken U-1935 - 22Nigeria U-19Nigeria U-19
18h30Japan U-19Japan U-1929 - 26Argentinië U-19Argentinië U-19
20h30Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-1927 - 25Bahrein U-19Bahrein U-19
11 Augustus 2019
16h30Argentinië U-19Argentinië U-1925 - 24Bahrein U-19Bahrein U-19
18h30Japan U-19Japan U-1935 - 30Nigeria U-19Nigeria U-19
20h30Denemarken U-19Denemarken U-1929 - 26Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-19
12 Augustus 2019
16h30Argentinië U-19Argentinië U-1930 - 22Nigeria U-19Nigeria U-19
18h30Denemarken U-19Denemarken U-1936 - 29Bahrein U-19Bahrein U-19
20h30Japan U-19Japan U-1931 - 22Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-19

Detail van de uitslagen


Pool D (Noord-Macedonië - 06/08/2019 - 12/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Portugal U-19105500149124+25
2Duitsland U-1985401146113+33
3Ijsland U-1965302126122+4
4Tunesië U-1945203110139-29
5Servië U-1925104118127-9
6Brazilië U-1905005126150-24
6 Augustus 2019
10h30Ijsland U-19Ijsland U-1925 - 20Tunesië U-19Tunesië U-19
12h30Portugal U-19Portugal U-1933 - 26Duitsland U-19Duitsland U-19
14h30Servië U-19Servië U-1930 - 24Brazilië U-19Brazilië U-19
7 Augustus 2019
16h30Duitsland U-19Duitsland U-1936 - 15Tunesië U-19Tunesië U-19
18h30Ijsland U-19Ijsland U-1930 - 26Brazilië U-19Brazilië U-19
20h30Portugal U-19Portugal U-1922 - 21Servië U-19Servië U-19
9 Augustus 2019
10h30Portugal U-19Portugal U-1928 - 24Ijsland U-19Ijsland U-19
12h30Duitsland U-19Duitsland U-1930 - 22Servië U-19Servië U-19
14h30Tunesië U-19Tunesië U-1926 - 25Brazilië U-19Brazilië U-19
10 Augustus 2019
16h30Duitsland U-19Duitsland U-1928 - 22Brazilië U-19Brazilië U-19
18h30Ijsland U-19Ijsland U-1926 - 22Servië U-19Servië U-19
20h30Portugal U-19Portugal U-1930 - 24Tunesië U-19Tunesië U-19
12 Augustus 2019
10h30Portugal U-19Portugal U-1936 - 29Brazilië U-19Brazilië U-19
12h30Tunesië U-19Tunesië U-1925 - 23Servië U-19Servië U-19
14h30Duitsland U-19Duitsland U-1926 - 21Ijsland U-19Ijsland U-19

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Noord-Macedonië - 14/08/2019 - 18/08/2019)


Achtste finales (14/08/2019)
14 Augustus 2019
14h00Egypte U-19Egypte U-1930 - 23Slovenië U-19Slovenië U-19
14h00Duitsland U-19Duitsland U-1933 - 25Argentinië U-19Argentinië U-19
16h15Hongarije U-19Hongarije U-1927 - 23Kroatië U-19Kroatië U-19
16h15Ijsland U-19Ijsland U-1939 - 34Japan U-19Japan U-19
18h30Denemarken U-19Denemarken U-1930 - 25Tunesië U-19Tunesië U-19
18h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1933 - 28Noorwegen U-19Noorwegen U-19
20h45Spanje U-19Spanje U-1928 - 27Zweden U-19Zweden U-19
20h45Portugal U-19Portugal U-1929 - 25Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-19

Plaats 21-24 (14/08/2019)
14 Augustus 2019
09h30Brazilië U-19Brazilië U-1930 - 23Nigeria U-19Nigeria U-19
09h30Chili U-19Chili U-1946 - 24Canada U-19Canada U-19

Plaats 17-20 (14/08/2019)
14 Augustus 2019
11h45Taiwan U-19Taiwan U-1928 - 23Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19
11h45Bahrein U-19Bahrein U-1934 - 33Servië U-19Servië U-19

Kwartfinales (15/08/2019)
15 Augustus 2019
18h30Duitsland U-19Duitsland U-1926 - 16Hongarije U-19Hongarije U-19
18h30Egypte U-19Egypte U-1935 - 31Ijsland U-19Ijsland U-19
20h45Denemarken U-19Denemarken U-1923 - 19Spanje U-19Spanje U-19
20h45Portugal U-19Portugal U-1931 - 26Frankrijk U-19Frankrijk U-19

Plaats 5-8 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
10h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1930 - 24Ijsland U-19Ijsland U-19
13h00Hongarije U-19Hongarije U-1929 - 24Spanje U-19Spanje U-19

Halve Finale (17/08/2019)
17 Augustus 2019
17h30Egypte U-19Egypte U-1941 - 36Portugal U-19Portugal U-19
20h00Duitsland U-19Duitsland U-1931 - 23Denemarken U-19Denemarken U-19

Plaats 19 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
09h30Servië U-19Servië U-1928 - 23Saoedi-Arabië U-19Saoedi-Arabië U-19

Plaats 21 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
11h45Brazilië U-19Brazilië U-1930 - 22Chili U-19Chili U-19

Plaats 23 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
09h30Nigeria U-19Nigeria U-1937 - 31Canada U-19Canada U-19

Plaats 17 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
11h45Bahrein U-19Bahrein U-1926 - 22Taiwan U-19Taiwan U-19

Plaats 15 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
14h00Slovenië U-19Slovenië U-1934 - 23Tunesië U-19Tunesië U-19

Plaats 13 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
16h15Noord-Macedonië U-19Noord-Macedonië U-1929 - 26Argentinië U-19Argentinië U-19

Plaats 11 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
14h00Zweden U-19Zweden U-1930 - 24Noorwegen U-19Noorwegen U-19

Plaats 9 (15/08/2019)
15 Augustus 2019
16h15Japan U-19Japan U-1936 - 35 verlengingen (30-30,6-5)Kroatië U-19Kroatië U-19

Plaats 7 (18/08/2019)
18 Augustus 2019
10h30Spanje U-19Spanje U-1930 - 26Ijsland U-19Ijsland U-19

Plaats 5 (18/08/2019)
18 Augustus 2019
13h00Hongarije U-19Hongarije U-1930 - 20Frankrijk U-19Frankrijk U-19

Om 3e/4e plaats (18/08/2019)
18 Augustus 2019
15h30Denemarken U-19Denemarken U-1935 - 27Portugal U-19Portugal U-19

Finale (18/08/2019)
18 Augustus 2019
18h00Egypte U-19Egypte U-1932 - 28Duitsland U-19Duitsland U-19

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden