De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EK Dames U-19 - 2019 - Home

Handbal - EK Dames U-19 - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Hongarije
  • Denemarken U-19
  • Duitsland U-19
  • Frankrijk U-19
  • Hongarije U-19
  • Kroatië U-19
  • Montenegro U-19
  • Nederland U-19
  • Noorwegen U-19
  • Oostenrijk U-19
  • Portugal U-19
  • Roemenië U-19
  • Rusland U-19
  • Slovenië U-19
  • Slowakije U-19
  • Spanje U-19
  • Zweden U-19

Home

EK Dames U-19 - Home

HongarijeHongarije - Györ - 11 Juli 2019 - 21 Juli 2019

EK Dames U-19 2019 is de 12de editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 11 Juli tot en met 21 Juli 2019.
De ploegen zijn beperkt tot de spelers van minder dan 19 jaar.

WinnaarHongarije U-19 : Hongarije U-19

Pool A (Hongarije - Györ - 11/07/2019 - 14/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland U-196330011258+54
2Frankrijk U-19432018067+13
3Slowakije U-19231026098-38
4Slovenië U-19030036190-29
11 Juli 2019
18h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1928 - 21Slowakije U-19Slowakije U-19
20h30Rusland U-19Rusland U-1936 - 21Slovenië U-19Slovenië U-19
12 Juli 2019
18h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1928 - 16Slovenië U-19Slovenië U-19
20h30Rusland U-19Rusland U-1946 - 13Slowakije U-19Slowakije U-19
14 Juli 2019
18h30Rusland U-19Rusland U-1930 - 24Frankrijk U-19Frankrijk U-19
20h30Slowakije U-19Slowakije U-1926 - 24Slovenië U-19Slovenië U-19

Detail van de uitslagen


Pool B (Hongarije - Györ - 11/07/2019 - 14/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nederland U-19633008573+12
2Denemarken U-19432017767+10
3Duitsland U-19231028180+1
4Kroatië U-19030035780-23
11 Juli 2019
14h30Nederland U-19Nederland U-1931 - 30Duitsland U-19Duitsland U-19
16h30Denemarken U-19Denemarken U-1924 - 18Kroatië U-19Kroatië U-19
12 Juli 2019
14h30Duitsland U-19Duitsland U-1926 - 16Kroatië U-19Kroatië U-19
16h30Nederland U-19Nederland U-1924 - 20Denemarken U-19Denemarken U-19
14 Juli 2019
14h30Denemarken U-19Denemarken U-1933 - 25Duitsland U-19Duitsland U-19
16h30Nederland U-19Nederland U-1930 - 23Kroatië U-19Kroatië U-19

Detail van de uitslagen


Pool C (Hongarije - Györ - 11/07/2019 - 14/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hongarije U-19633009972+27
2Spanje U-19331117776+1
3Oostenrijk U-19231027690-14
4Montenegro U-19130125771-14
11 Juli 2019
18h30Hongarije U-19Hongarije U-1927 - 18Montenegro U-19Montenegro U-19
20h30Spanje U-19Spanje U-1933 - 22Oostenrijk U-19Oostenrijk U-19
12 Juli 2019
18h30Hongarije U-19Hongarije U-1939 - 31Oostenrijk U-19Oostenrijk U-19
20h30Spanje U-19Spanje U-1921 - 21Montenegro U-19Montenegro U-19
14 Juli 2019
18h30Hongarije U-19Hongarije U-1933 - 23Spanje U-19Spanje U-19
20h30Oostenrijk U-19Oostenrijk U-1923 - 18Montenegro U-19Montenegro U-19

Detail van de uitslagen


Pool D (Hongarije - Györ - 11/07/2019 - 14/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen U-19633009368+25
2Roemenië U-19432018376+7
3Portugal U-192310277770
4Zweden U-19030035587-32
11 Juli 2019
14h15Noorwegen U-19Noorwegen U-1933 - 16Zweden U-19Zweden U-19
16h15Roemenië U-19Roemenië U-1928 - 26Portugal U-19Portugal U-19
12 Juli 2019
14h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1930 - 27Portugal U-19Portugal U-19
16h30Roemenië U-19Roemenië U-1930 - 20Zweden U-19Zweden U-19
14 Juli 2019
14h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1930 - 25Roemenië U-19Roemenië U-19
16h30Portugal U-19Portugal U-1924 - 19Zweden U-19Zweden U-19

Detail van de uitslagen


Groep I1 (Hongarije - Györ - 16/07/2019 - 17/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland U-19633009750+47
2Kroatië U-19432018772+15
3Slowakije U-192310268101-33
4Slovenië U-19030036291-29
16 Juli 2019
14h30Kroatië U-19Kroatië U-1933 - 22Slovenië U-19Slovenië U-19
16h30Duitsland U-19Duitsland U-1939 - 18Slowakije U-19Slowakije U-19
17 Juli 2019
14h30Kroatië U-19Kroatië U-1938 - 24Slowakije U-19Slowakije U-19
16h30Duitsland U-19Duitsland U-1932 - 16Slovenië U-19Slovenië U-19

Detail van de uitslagen


Groep I2 (Hongarije - Györ - 16/07/2019 - 17/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Oostenrijk U-19432017475-1
2Montenegro U-19432016061-1
3Zweden U-19231027167+4
4Portugal U-19231026769-2
16 Juli 2019
14h30Montenegro U-19Montenegro U-1920 - 19Zweden U-19Zweden U-19
16h30Oostenrijk U-19Oostenrijk U-1928 - 24Portugal U-19Portugal U-19
17 Juli 2019
14h30Zweden U-19Zweden U-1933 - 23Oostenrijk U-19Oostenrijk U-19
16h30Montenegro U-19Montenegro U-1922 - 19Portugal U-19Portugal U-19

Detail van de uitslagen


Groep M1 (Hongarije - Györ - 16/07/2019 - 17/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland U-19432018878+10
2Nederland U-19432018379+4
3Frankrijk U-19231027781-4
4Denemarken U-19231026676-10
16 Juli 2019
18h30Denemarken U-19Denemarken U-1923 - 22Frankrijk U-19Frankrijk U-19
20h30Nederland U-19Nederland U-1931 - 28Rusland U-19Rusland U-19
17 Juli 2019
18h30Rusland U-19Rusland U-1930 - 23Denemarken U-19Denemarken U-19
20h30Frankrijk U-19Frankrijk U-1931 - 28Nederland U-19Nederland U-19

Detail van de uitslagen


Groep M2 (Hongarije - Györ - 16/07/2019 - 17/07/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hongarije U-19633009268+24
2Noorwegen U-19432017774+3
3Roemenië U-19231027585-10
4Spanje U-19030036885-17
16 Juli 2019
18h30Hongarije U-19Hongarije U-1928 - 24Noorwegen U-19Noorwegen U-19
20h30Roemenië U-19Roemenië U-1929 - 24Spanje U-19Spanje U-19
17 Juli 2019
18h30Hongarije U-19Hongarije U-1931 - 21Roemenië U-19Roemenië U-19
20h30Noorwegen U-19Noorwegen U-1923 - 21Spanje U-19Spanje U-19

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Hongarije - Györ - 19/07/2019 - 21/07/2019)


Plaats 13-16 (19/07/2019)
19 Juli 2019
13h00Zweden U-19Zweden U-1932 - 21Slowakije U-19Slowakije U-19
15h30Portugal U-19Portugal U-1928 - 25Slovenië U-19Slovenië U-19

Plaats 9-12 (19/07/2019)
19 Juli 2019
18h00Duitsland U-19Duitsland U-1922 - 13Montenegro U-19Montenegro U-19
20h30Kroatië U-19Kroatië U-1927 - 24 verlengingenOostenrijk U-19Oostenrijk U-19

Plaats 5-8 (19/07/2019)
19 Juli 2019
13h00Denemarken U-19Denemarken U-1927 - 23Spanje U-19Spanje U-19
15h30Roemenië U-19Roemenië U-1937 - 27Frankrijk U-19Frankrijk U-19

Plaats 15 (20/07/2019)
20 Juli 2019
10h00Slovenië U-19Slovenië U-1927 - 23Slowakije U-19Slowakije U-19

Plaats 13 (20/07/2019)
20 Juli 2019
12h30Zweden U-19Zweden U-1925 - 24Portugal U-19Portugal U-19

Plaats 11 (20/07/2019)
20 Juli 2019
15h00Oostenrijk U-19Oostenrijk U-1922 - 15Montenegro U-19Montenegro U-19

Halve Finale (19/07/2019)
19 Juli 2019
18h00Hongarije U-19Hongarije U-1929 - 27Rusland U-19Rusland U-19
20h30Nederland U-19Nederland U-1931 - 29Noorwegen U-19Noorwegen U-19

Plaats 9 (20/07/2019)
20 Juli 2019
17h30Duitsland U-19Duitsland U-1923 - 22Kroatië U-19Kroatië U-19

Plaats 7 (21/07/2019)
21 Juli 2019
10h00Spanje U-19Spanje U-1927 - 26Frankrijk U-19Frankrijk U-19

Plaats 5 (21/07/2019)
21 Juli 2019
12h30Roemenië U-19Roemenië U-1934 - 26Denemarken U-19Denemarken U-19

Om 3e/4e plaats (21/07/2019)
21 Juli 2019
15h00Noorwegen U-19Noorwegen U-1929 - 26Rusland U-19Rusland U-19

Finale (21/07/2019)
21 Juli 2019
17h30Hongarije U-19Hongarije U-1927 - 20Nederland U-19Nederland U-19

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden