De site voor alle sporten

Menu
 

GP2 Series - Sochi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2019

Sochi 2019

RuslandRusland - 27 September 2019 - 29 September 2019


Sochi - Serie 1 - 28 September 2019


1NEDNyck De Vries (NED)Art Grand Prix54:12.087
2CANNicholas Latifi (CAN)Dams54:17.005
3SUILouis Delétraz (SUI)Carlin54:18.082
4ITALuca Ghiotto (ITA)Uni-Virtuosi54:19.694
5BRASérgio Sette Câmara (BRA)Dams54:23.465
6JAPNobuharu Matsushita (JAP)Carlin54:32.451
7GBRJack Aitken (GBR)Campos Racing54:39.490
8RUSNikita Mazepin (RUS)Art Grand Prix54:40.659
9GBRCallum Ilott (GBR)Sauber Junior Team by Charouz54:44.481
10CHNGuanyu Zhou (CHN)Uni-Virtuosi54:45.843
11INASean Gelael (INA)Prema Racing54:55.452
12GBRJordan King (GBR)MP Motorsport54:59.580
13FRAGiuliano Alesi (FRA)Trident55:00.707
14SUIRalph Boschung (SUI)Trident55:11.108
15COLTatiana Calderón (COL)Bwt Arden55:21.971
16JAPMarino Sato (JAP)Campos Racing55:58.305
17INDMahaveer Raghunathan (IND)MP Motorsport54:13.250
18RUSMatevos Isaakyan (RUS)Sauber Junior Team by Charouz54:21.039

Sochi - Serie 2 - 29 September 2019


1ITALuca Ghiotto (ITA)Uni-Virtuosi1:18:21.329
2NEDNyck De Vries (NED)Art Grand Prix0.712
3GBRCallum Ilott (GBR)Sauber Junior Team by Charouz1.672
4CANNicholas Latifi (CAN)Dams3.383
5CHNGuanyu Zhou (CHN)Uni-Virtuosi3.820
6BRASérgio Sette Câmara (BRA)Dams7.336
7INASean Gelael (INA)Prema Racing10.343
8FRAGiuliano Alesi (FRA)Trident13.108
9GBRJordan King (GBR)MP Motorsport14.851
10RUSArtem Markelov (RUS)Bwt Arden16.769
11GBRJack Aitken (GBR)Campos Racing23.898
12SUIRalph Boschung (SUI)Trident26.558
13RUSMatevos Isaakyan (RUS)Sauber Junior Team by Charouz27.414
14SUILouis Delétraz (SUI)Carlin31.933
15JAPMarino Sato (JAP)Campos Racing36.472
16COLTatiana Calderón (COL)Bwt Arden43.057
17INDMahaveer Raghunathan (IND)MP Motorsport61.506

Sochi - 29 September 2019


1NEDNyck De Vries (NED)Art Grand Prix41
2ITALuca Ghiotto (ITA)Uni-Virtuosi29
3CANNicholas Latifi (CAN)Dams28
4SUILouis Delétraz (SUI)Carlin15
5BRASérgio Sette Câmara (BRA)Dams14
6GBRCallum Ilott (GBR)Sauber Junior Team by Charouz12
7JAPNobuharu Matsushita (JAP)Carlin8
8CHNGuanyu Zhou (CHN)Uni-Virtuosi7
9GBRJack Aitken (GBR)Campos Racing6
10RUSNikita Mazepin (RUS)Art Grand Prix4
11INASean Gelael (INA)Prema Racing2
12FRAGiuliano Alesi (FRA)Trident1

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden