De site voor alle sporten

Menu
 

Endurance - 6 uur van Spa-Francorchamps - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019/2020

6 uur van Spa-Francorchamps 2019/2020

BelgiëBelgië - Spa - 15 Augustus 2020


6 uur van Spa-Francorchamps - 15 Augustus 2020


1JAP Toyota Gazoo Racing (Mike Conway, Kamui Kobayashi, José María López)6 h 00 min 02 s 534
2JAP Toyota Gazoo Racing 2 (Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Brendon Hartley)+ 34 s 170
3SUI Rebellion Racing (Bruno Senna, Gustavo Menezes, Norman Nato)+ 1 ronde
4GBR United Autosports (Philip Hanson, Filipe Albuquerque, Paul Di Resta)+ 3 rondes
5SUI Cool Racing (Nicolas Lapierre, Antonin Borga, Alexander Coigny)+ 4 rondes
6NED Racing Team Nederland (Frits Van Eerd, Giedo Van der Garde, Job van Uitert)+ 4 rondes
7GBR Jota Sport (Roberto González Valdez, António Félix da Costa, Anthony Davidson)+ 4 rondes
8ITA Cetilar Racing (Roberto Lacorte, Andrea Belicchi, Giorgio Sernagiotto)+ 6 rondes
9GER Porsche GT Team (Michael Christensen, Kévin Estre)+ 8 rondes
10GBR Aston Martin Racing (Nicki Thiim, Marco Sørensen)+ 8 rondes
11GBR Aston Martin Racing 2 (Alex Lynn, Maxime Martin)+ 8 rondes
12ITA Ferrari (James Calado, Alessandro Pier Guidi, Davide Rigon, Miguel Molina)+ 8 rondes
13GER Porsche GT Team 2 (Richard Lietz, Gianmaria Bruni)+ 8 rondes
14ITA Ferrari (James Calado, Alessandro Pier Guidi, Davide Rigon, Miguel Molina)+ 8 rondes
15ITA AF Corse 2 (François Perrodo, Emmanuel Collard, Nicklas Nielsen)+ 9 rondes
16GER Dempsey-Proton Racing (Matt Campbell, Christian Ried, Riccardo Pera)+ 9 rondes
17GBR TF Sport (Salih Yoluç, Charlie Eastwood, Jonathan Adam)+ 9 rondes
18GER Team Project 1 (Egidio Perfetti, Laurents Hörr, Matteo Cairoli)+ 10 rondes
19GER Dempsey-Proton Racing 2 (Gianluca Giraudi, Ricardo Sanchez, Lucas Légeret)+ 10 rondes
20GER Team Project 1 II (Ben Keating, Felipe Fraga, Jeroen Bleekemolen)+ 10 rondes
21ITA AF Corse 3 (Thomas Flohr, Francesco Castellacci, Giancarlo Fisichella)+ 10 rondes
22GBR Red River Sport (Bonamy Grimes, Johnny Mowlem, Charles Hollings)+ 11 rondes
23CHN Jackie Chan DC Racing (Ho-Pin Tung, Ryan Cullen, Will Stevens)+ 11 rondes
24DEN High Class Racing (Mark Patterson, Kenta Yamashita, Anders Fjordbach)+ 11 rondes
25GBR Aston Martin Racing 3 (Paul Dalla Lana, Augusto Farfus, Ross Gunn)+ 12 rondes
26GBR Gulf Racing (Michael Wainwright, Andrew Watson, Ben Barker)+ 13 rondes
27AUT ByKolles Racing Team (Tom Dillmann, Bruno Spengler, Oliver Webb)+ 17 rondes
28PHI Eurasia Motorsport (Nobuya Yamanaka, Nicholas Foster, Roberto Merhi)+ 21 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden