De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern Munchen | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 5 | +14 | 3 | 3.8 | 1 | 2.8 |
| 2 | VfL Wolfsburg | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | +10 | 2.4 | 2.6 | 0.6 | 2 |
| 3 | Werder Bremen | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | +4 | 2 | 2.2 | 1.4 | 0.8 |
| 4 | 1. FC Union Berlin | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 10 | +3 | 2 | 2.6 | 2 | 0.6 |
| 5 | Eintracht Frankfurt | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | +3 | 2 | 1.8 | 1.2 | 0.6 |
| 6 | RB Leipzig | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | +4 | 1.8 | 2.6 | 1.8 | 0.8 |
| 7 | Bayer 04 Leverkusen | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 1.4 | 1.6 | 1.8 | -0.2 |
| 8 | SC Freiburg | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 1.2 | 1.6 | 1.8 | -0.2 |
| 9 | 1. FC Köln | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 1.2 | 1.6 | 2 | -0.4 |
| 10 | TSG 1899 Hoffenheim | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 1.2 | 1.4 | 2.2 | -0.8 |
| 11 | Hamburger SV | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 11 | 0 | 0.8 | 2.2 | 2.2 | 0 |
| 12 | 1. FC Nürnberg | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 0.6 | 1.2 | 2.2 | -1 |
| 13 | VfB Stuttgart | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 15 | -11 | 0.4 | 0.8 | 3 | -2.2 |
| 14 | 1. FSV Mainz 05 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 20 | -18 | 0 | 0.4 | 4 | -3.6 |
FC Bayern Munchen (1) - Werder Bremen (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 4 | 3.63 |
| Doelpunten tegen | 3 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.75 | 0.88 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | NGGGGNGN | GGNGGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 2.13 |
| Doelpunten tegen | 7 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.33 | 1.38 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGPGNPGG |
| Serie (*) | NPNPGGPP | GGPGNPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 28/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 2-2 | Real Madrid F. |
| 23/10/2026 | RB Leipzig (7) | 1-5 | FC Bayern Mun. (1) |
| 19/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-0 | VfB Stuttgart (10) |
| 03/10/2026 | Eintracht Fra. (4) | 0-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 30/09/2026 | SL Benfica Li. | 0-3 | FC Bayern Mun. (1) |
| 22/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 2-2 | Manchester Ci. |
| 19/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-2 | 1. FC Köln (6) |
| 14/09/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 2-3 | FC Bayern Mun. (1) |
| 29/10/2026 | Werder Bremen (3) | 3-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 25/10/2026 | Werder Bremen (3) | 4-3 | SC Freiburg (9) |
| 02/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 21/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-1 | VfB Stuttgart (10) |
| 11/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-0 | Hamburger SV (11) |
| 06/09/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 30/08/2026 | Werder Bremen (3) | 2-0 | RB Leipzig (7) |
| 24/08/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 1-2 | Werder Bremen (3) |
| 28/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 2-2 | Real Madrid F. |
| 19/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-0 | VfB Stuttgart (10) |
| 22/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 2-2 | Manchester Ci. |
| 19/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-2 | 1. FC Köln (6) |
| 06/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-1 | SC Freiburg (9) |
| 02/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 06/09/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 24/08/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 1-2 | Werder Bremen (3) |
| 17/05/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-3 | Werder Bremen (3) |
| 02/05/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-0 | Werder Bremen (3) |
| 29/04/2026 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 18 | Werder Bremen (3) | 0 - 2 | FC Bayern Munchen (1) |
| 04/10/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 5 | FC Bayern Munchen (1) | 4 - 0 | Werder Bremen (3) |
| 16/02/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 15 | FC Bayern Munchen (1) | 1 - 0 | Werder Bremen (3) |
| 29/09/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 4 | Werder Bremen (3) | 0 - 4 | FC Bayern Munchen (1) |
| 22/04/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 19 | FC Bayern Munchen (1) | 3 - 0 | Werder Bremen (3) |
| 19/11/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 8 | Werder Bremen (3) | 0 - 2 | FC Bayern Munchen (1) |
| 05/03/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 13 | Werder Bremen (3) | 0 - 2 | FC Bayern Munchen (1) |
| 25/09/2022 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 2 | FC Bayern Munchen (1) | 3 - 0 | Werder Bremen (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Bayern Munchen (1) en Werder Bremen (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 19 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van FC Bayern Munchen (1)
Eintracht Frankfurt (4) - VfL Wolfsburg (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (57 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.71 |
| Doelpunten tegen | 4 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1 |
| Serie voor de competitie | GNGP | GNGGGPN |
| Serie (*) | GGGGNNGP | NNPGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 4 (80 %) | 7 (88 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 26 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.6 | 3.25 |
| Doelpunten tegen | 5 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1 |
| Serie voor de competitie | GGGPG | GGGGPGGG |
| Serie (*) | PGGGPGPG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 17/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 03/10/2026 | Eintracht Fra. (4) | 0-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 18/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 2-3 | Eintracht Fra. (4) |
| 13/09/2026 | Eintracht Fra. (4) | 4-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 07/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 0-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 02/09/2026 | Paris SG | 5-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 30/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 26/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | Paris SG |
| 24/10/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-0 | 1. FC Köln (6) |
| 18/10/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-5 | VfL Wolfsburg (2) |
| 04/10/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 18/09/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 2-1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 13/09/2026 | VfB Stuttgart (10) | 0-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 06/09/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 02/09/2026 | Inter Fem Mil. | 3-1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 30/08/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 03/10/2026 | Eintracht Fra. (4) | 0-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 13/09/2026 | Eintracht Fra. (4) | 4-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 30/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 26/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | Paris SG |
| 22/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 2-0 | 1. FC Köln (6) |
| 18/10/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-5 | VfL Wolfsburg (2) |
| 18/09/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 2-1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 13/09/2026 | VfB Stuttgart (10) | 0-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 02/09/2026 | Inter Fem Mil. | 3-1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 30/08/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 26/04/2026 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 23 | Eintracht Frankfurt (4) | 3 - 1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 08/11/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 10 | VfL Wolfsburg (2) | 2 - 3 | Eintracht Frankfurt (4) |
| 16/02/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 15 | VfL Wolfsburg (2) | 6 - 1 | Eintracht Frankfurt (4) |
| 29/09/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 4 | Eintracht Frankfurt (4) | 3 - 0 | VfL Wolfsburg (2) |
| 11/02/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 13 | VfL Wolfsburg (2) | 3 - 0 | Eintracht Frankfurt (4) |
| 01/10/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 2 | Eintracht Frankfurt (4) | 2 - 4 | VfL Wolfsburg (2) |
| 14/05/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 20 | Eintracht Frankfurt (4) | 4 - 0 | VfL Wolfsburg (2) |
| 03/12/2022 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 9 | VfL Wolfsburg (2) | 5 - 0 | Eintracht Frankfurt (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Eintracht Frankfurt (4) en VfL Wolfsburg (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020, 15 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van Eintracht Frankfurt (4)
Bayer 04 Leverkusen (5) - Hamburger SV (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.63 |
| Doelpunten tegen | 8 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | PPGN | GPGPGGNP |
| Serie (*) | PGGPPPGN | GPGPGGNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 3 (38 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 1.75 |
| Doelpunten tegen | 8 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2 | 1.88 |
| Serie voor de competitie | PPPP | NPNPGPPN |
| Serie (*) | NPGPPPPP | NPNPGPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 25/10/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 2-0 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 17/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 02/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 20/09/2026 | SC Freiburg (9) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 14/09/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 2-3 | FC Bayern Mun. (1) |
| 04/09/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 30/08/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 23/08/2026 | RB Leipzig (7) | 0-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 25/10/2026 | Hamburger SV (11) | 4-4 | 1. FC Union B. (8) |
| 17/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 04/10/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 20/09/2026 | Hamburger SV (11) | 5-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 11/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-0 | Hamburger SV (11) |
| 05/09/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | RB Leipzig (7) |
| 29/08/2026 | VfB Stuttgart (10) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 23/08/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | SC Freiburg (9) |
| 17/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 02/10/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 3-2 | Werder Bremen (3) |
| 14/09/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 2-3 | FC Bayern Mun. (1) |
| 30/08/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 17/05/2026 | Bayer 04 Leve. (5) | 1-3 | Werder Bremen (3) |
| 17/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 04/10/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 11/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-0 | Hamburger SV (11) |
| 29/08/2026 | VfB Stuttgart (10) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 09/05/2026 | 1. FC Köln (6) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 30/03/2026 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 22 | Hamburger SV (11) | 1 - 3 | Bayer 04 Leverkusen (5) |
| 05/11/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 9 | Bayer 04 Leverkusen (5) | 2 - 1 | Hamburger SV (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bayer 04 Leverkusen (5) en Hamburger SV (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Bayer 04 Leverkusen (5)
SC Freiburg (9) - 1. FC Nürnberg (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1.38 |
| Doelpunten tegen | 5 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.25 | 1.75 |
| Serie voor de competitie | GGPP | NGPGPGPP |
| Serie (*) | NGPPGGPP | NGPGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.5 |
| Doelpunten tegen | 10 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 2.88 |
| Serie voor de competitie | NPPP | PNNPPPPG |
| Serie (*) | PPPPNPPP | PNNPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 25/10/2026 | Werder Bremen (3) | 4-3 | SC Freiburg (9) |
| 16/10/2026 | SC Freiburg (9) | 0-3 | RB Leipzig (7) |
| 03/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 0-1 | SC Freiburg (9) |
| 20/09/2026 | SC Freiburg (9) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 13/09/2026 | SC Freiburg (9) | 3-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 06/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-1 | SC Freiburg (9) |
| 29/08/2026 | SC Freiburg (9) | 1-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 23/08/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | SC Freiburg (9) |
| 25/10/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 2-0 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 18/10/2026 | 1. FC Union B. (8) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 04/10/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 20/09/2026 | Hamburger SV (11) | 5-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 12/09/2026 | RB Leipzig (7) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 06/09/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 3-3 | VfB Stuttgart (10) |
| 30/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 22/08/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 2-8 | VfL Wolfsburg (2) |
| 16/10/2026 | SC Freiburg (9) | 0-3 | RB Leipzig (7) |
| 20/09/2026 | SC Freiburg (9) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 13/09/2026 | SC Freiburg (9) | 3-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 29/08/2026 | SC Freiburg (9) | 1-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 09/05/2026 | SC Freiburg (9) | 2-4 | VfL Wolfsburg (2) |
| 18/10/2026 | 1. FC Union B. (8) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 20/09/2026 | Hamburger SV (11) | 5-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 12/09/2026 | RB Leipzig (7) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 30/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 1-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 17/05/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 13/03/2026 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 20 | SC Freiburg (9) | 2 - 1 | 1. FC Nürnberg (13) |
| 18/10/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 7 | 1. FC Nürnberg (13) | 3 - 2 | SC Freiburg (9) |
| 17/03/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 16 | 1. FC Nürnberg (13) | 0 - 0 | SC Freiburg (9) |
| 21/10/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 5 | SC Freiburg (9) | 0 - 2 | 1. FC Nürnberg (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen SC Freiburg (9) en 1. FC Nürnberg (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 4 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van SC Freiburg (9) en 1 gelijk spel
1. FSV Mainz 05 (14) - VfB Stuttgart (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 7 (100 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.43 |
| Doelpunten tegen | 14 | 24 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 3.5 | 3.43 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPP |
| Serie (*) | PPPP | PPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 7
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 2 (50 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (42 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 1.14 |
| Doelpunten tegen | 10 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 2.43 |
| Serie voor de competitie | GNNP | GGNPNPP |
| Serie (*) | GNNP | GGNPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 18/10/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-5 | VfL Wolfsburg (2) |
| 03/10/2026 | RB Leipzig (7) | 5-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 18/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 2-3 | Eintracht Fra. (4) |
| 13/09/2026 | SC Freiburg (9) | 3-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 05/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-4 | 1. FC Köln (6) |
| 31/08/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 2-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 24/08/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 1-2 | Werder Bremen (3) |
| 19/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-0 | VfB Stuttgart (10) |
| 04/10/2026 | VfB Stuttgart (10) | 0-4 | 1. FC Union B. (8) |
| 21/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-1 | VfB Stuttgart (10) |
| 13/09/2026 | VfB Stuttgart (10) | 0-2 | VfL Wolfsburg (2) |
| 06/09/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 3-3 | VfB Stuttgart (10) |
| 29/08/2026 | VfB Stuttgart (10) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 23/08/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 1-2 | VfB Stuttgart (10) |
| 18/10/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-5 | VfL Wolfsburg (2) |
| 18/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 2-3 | Eintracht Fra. (4) |
| 05/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-4 | 1. FC Köln (6) |
| 24/08/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 1-2 | Werder Bremen (3) |
| 19/10/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-0 | VfB Stuttgart (10) |
| 21/09/2026 | Werder Bremen (3) | 1-1 | VfB Stuttgart (10) |
| 06/09/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 3-3 | VfB Stuttgart (10) |
| 23/08/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 1-2 | VfB Stuttgart (10) |
1. FC Union Berlin (8) - TSG 1899 Hoffenheim (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 1.75 |
| Doelpunten tegen | 8 | 16 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2 | 2 |
| Serie voor de competitie | PPGG | PPPPGGGN |
| Serie (*) | GGPPPPGG | PPPPGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 12 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.14 |
| Doelpunten tegen | 9 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.25 | 2 |
| Serie voor de competitie | PPGP | PPPPGGP |
| Serie (*) | PGNGPPGP | NPPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 25/10/2026 | Hamburger SV (11) | 4-4 | 1. FC Union B. (8) |
| 18/10/2026 | 1. FC Union B. (8) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 04/10/2026 | VfB Stuttgart (10) | 0-4 | 1. FC Union B. (8) |
| 20/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 3-2 | RB Leipzig (7) |
| 12/09/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 07/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 0-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 29/08/2026 | SC Freiburg (9) | 1-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 21/08/2026 | 1. FC Union B. (8) | 1-4 | FC Bayern Mun. (1) |
| 29/10/2026 | Werder Bremen (3) | 3-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 04/10/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 18/09/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 2-1 | VfL Wolfsburg (2) |
| 13/09/2026 | Eintracht Fra. (4) | 4-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 04/09/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 28/08/2026 | 1. FC Köln (6) | 1-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 23/08/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 1-2 | VfB Stuttgart (10) |
| 17/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 0-0 | RB Leipzig (7) |
| 18/10/2026 | 1. FC Union B. (8) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 20/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 3-2 | RB Leipzig (7) |
| 07/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 0-1 | Eintracht Fra. (4) |
| 21/08/2026 | 1. FC Union B. (8) | 1-4 | FC Bayern Mun. (1) |
| 10/05/2026 | 1. FC Union B. (8) | 0-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 29/10/2026 | Werder Bremen (3) | 3-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 04/10/2026 | 1. FC Nürnbe. (13) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 13/09/2026 | Eintracht Fra. (4) | 4-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 28/08/2026 | 1. FC Köln (6) | 1-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 10/05/2026 | 1. FC Union B. (8) | 0-2 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 10/05/2026 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 25 | 1. FC Union Berlin (8) | 0 - 2 | TSG 1899 Hoffenheim (12) |
| 07/12/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 12 | TSG 1899 Hoffenheim (12) | 3 - 0 | 1. FC Union Berlin (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen 1. FC Union Berlin (8) en TSG 1899 Hoffenheim (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van 1. FC Union Berlin (8)
1. FC Köln (6) - RB Leipzig (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.63 |
| Doelpunten tegen | 2 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.5 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | GGPG | PGGGPPGP |
| Serie (*) | PPGGGGPG | PGGGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 1.75 |
| Doelpunten tegen | 6 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.75 |
| Serie voor de competitie | PNPG | PPNGPGGP |
| Serie (*) | NNPNPNPG | PPNGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 24/10/2026 | VfL Wolfsburg (2) | 3-0 | 1. FC Köln (6) |
| 17/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 03/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 0-1 | SC Freiburg (9) |
| 19/09/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 5-2 | 1. FC Köln (6) |
| 12/09/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 05/09/2026 | 1. FSV Mainz . (14) | 0-4 | 1. FC Köln (6) |
| 28/08/2026 | 1. FC Köln (6) | 1-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 22/08/2026 | Eintracht Fra. (4) | 2-0 | 1. FC Köln (6) |
| 23/10/2026 | RB Leipzig (7) | 1-5 | FC Bayern Mun. (1) |
| 16/10/2026 | SC Freiburg (9) | 0-3 | RB Leipzig (7) |
| 03/10/2026 | RB Leipzig (7) | 5-0 | 1. FSV Mainz . (14) |
| 20/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 3-2 | RB Leipzig (7) |
| 12/09/2026 | RB Leipzig (7) | 2-1 | 1. FC Nürnbe. (13) |
| 05/09/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | RB Leipzig (7) |
| 30/08/2026 | Werder Bremen (3) | 2-0 | RB Leipzig (7) |
| 23/08/2026 | RB Leipzig (7) | 0-2 | Bayer 04 Leve. (5) |
| 17/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 03/10/2026 | 1. FC Köln (6) | 0-1 | SC Freiburg (9) |
| 12/09/2026 | 1. FC Köln (6) | 3-0 | 1. FC Union B. (8) |
| 28/08/2026 | 1. FC Köln (6) | 1-0 | TSG 1899 Hoff. (12) |
| 09/05/2026 | 1. FC Köln (6) | 2-1 | Hamburger SV (11) |
| 16/10/2026 | SC Freiburg (9) | 0-3 | RB Leipzig (7) |
| 20/09/2026 | 1. FC Union B. (8) | 3-2 | RB Leipzig (7) |
| 05/09/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | RB Leipzig (7) |
| 30/08/2026 | Werder Bremen (3) | 2-0 | RB Leipzig (7) |
| 17/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (12) | 0-0 | RB Leipzig (7) |
| 21/12/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 14 | RB Leipzig (7) | 0 - 1 | 1. FC Köln (6) |
| 06/09/2025 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 1 | 1. FC Köln (6) | 0 - 2 | RB Leipzig (7) |
| 16/12/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 12 | 1. FC Köln (6) | 0 - 2 | RB Leipzig (7) |
| 01/09/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 1 | RB Leipzig (7) | 2 - 1 | 1. FC Köln (6) |
| 03/02/2024 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 12 | RB Leipzig (7) | 2 - 1 | 1. FC Köln (6) |
| 17/09/2023 - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 1 | 1. FC Köln (6) | 2 - 1 | RB Leipzig (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen 1. FC Köln (6) en RB Leipzig (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 6 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van 1. FC Köln (6)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities