De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Basketball | 9 | 5 | 4 | 1 | 490 | 440 | +50 | 1.8 | 98 | 88 | 10 |
| 2 | JDA Dijon Bourgogne | 9 | 5 | 4 | 1 | 474 | 429 | +45 | 1.8 | 94.8 | 85.8 | 9 |
| 3 | Le Mans Sarthe Basket | 9 | 5 | 4 | 1 | 493 | 449 | +44 | 1.8 | 98.6 | 89.8 | 8.8 |
| 4 | ASVEL Lyon-Villeurbanne | 9 | 5 | 4 | 1 | 435 | 409 | +26 | 1.8 | 87 | 81.8 | 5.2 |
| 5 | Elan Chalon-sur-Saone | 8 | 5 | 3 | 2 | 489 | 429 | +60 | 1.6 | 97.8 | 85.8 | 12 |
| 6 | Nanterre 92 Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 436 | 413 | +23 | 1.6 | 87.2 | 82.6 | 4.6 |
| 7 | Strasbourg IG Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 421 | 450 | -29 | 1.6 | 84.2 | 90 | -5.8 |
| 8 | JL Bourg-en-Bresse Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 440 | 434 | +6 | 1.4 | 88 | 86.8 | 1.2 |
| 9 | Chorale de Roanne Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 404 | 416 | -12 | 1.4 | 80.8 | 83.2 | -2.4 |
| 10 | Cholet Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 407 | 429 | -22 | 1.4 | 81.4 | 85.8 | -4.4 |
| 11 | SLUC Nancy Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 405 | 430 | -25 | 1.4 | 81 | 86 | -5 |
| 12 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez | 7 | 5 | 2 | 3 | 424 | 450 | -26 | 1.4 | 84.8 | 90 | -5.2 |
| 13 | Boulazac Basket Dordogne Pro | 7 | 5 | 2 | 3 | 405 | 436 | -31 | 1.4 | 81 | 87.2 | -6.2 |
| 14 | Limoges CSP | 6 | 5 | 1 | 4 | 452 | 464 | -12 | 1.2 | 90.4 | 92.8 | -2.4 |
| 15 | Saint-Quentin Basket-Ball | 6 | 5 | 1 | 4 | 450 | 483 | -33 | 1.2 | 90 | 96.6 | -6.6 |
| 16 | BCM Gravelines Dunkerque | 5 | 5 | 0 | 5 | 371 | 441 | -70 | 1 | 74.2 | 88.2 | -14 |
Boulazac Basket Dordogne Pro (12) - BCM Gravelines Dunkerque (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 2 (33 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 235 | 484 |
| Gemiddelde doelpunt | 78.33 | 80.67 |
| Doelpunten tegen | 251 | 517 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83.67 | 86.17 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPGPPG |
| Serie (*) | GGGPGPGP | GPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 6 (100 %) |
| Doelpunten voor | 154 | 468 |
| Gemiddelde doelpunt | 77 | 78 |
| Doelpunten tegen | 190 | 544 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 95 | 90.67 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPPPP |
| Serie (*) | GPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 31/10/2026 | Limoges CSP (15) | 89-99 | Boulazac Bask. (12) |
| 24/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 72-97 | Le Mans Sarth. (3) |
| 18/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 90-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 10/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 84-73 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 06/10/2026 | Vendée Chall. | 107-96 | Boulazac Bask. (12) |
| 03/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 87-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 26/09/2026 | Boulazac Bask. (12) | 79-81 | Chorale de Ro. (8) |
| 16/05/2026 | Boulazac Bask. (12) | 92-74 | AS Monaco Bas. |
| 31/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 69-89 | Chorale de Ro. (8) |
| 24/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 89-81 | BCM Graveline. (16) |
| 18/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 83-92 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 10/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 101-73 | BCM Graveline. (16) |
| 06/10/2026 | ASC Denain-Vo. | 106-81 | BCM Graveline. (16) |
| 04/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 65-70 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 26/09/2026 | BCM Graveline. (16) | 97-103 | Le Mans Sarth. (3) |
| 16/05/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 95-78 | BCM Graveline. (16) |
| 24/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 72-97 | Le Mans Sarth. (3) |
| 10/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 84-73 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 26/09/2026 | Boulazac Bask. (12) | 79-81 | Chorale de Ro. (8) |
| 16/05/2026 | Boulazac Bask. (12) | 92-74 | AS Monaco Bas. |
| 02/05/2026 | Boulazac Bask. (12) | 68-77 | Cholet Basket (9) |
| 24/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 89-81 | BCM Graveline. (16) |
| 10/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 101-73 | BCM Graveline. (16) |
| 06/10/2026 | ASC Denain-Vo. | 106-81 | BCM Graveline. (16) |
| 16/05/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 95-78 | BCM Graveline. (16) |
| 01/05/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 88-79 | BCM Graveline. (16) |
| 08/03/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 21 | BCM Gravelines Dunkerque (16) | 91 - 92 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) |
| 11/11/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 10 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) | 97 - 67 | BCM Gravelines Dunkerque (16) |
| 03/06/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) | 75 - 80 | BCM Gravelines Dunkerque (16) |
| 29/01/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | BCM Gravelines Dunkerque (16) | 100 - 84 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) |
| 04/10/2019 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | BCM Gravelines Dunkerque (16) | 108 - 106 verlengingen | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) |
| 13/04/2019 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) | 72 - 65 | BCM Gravelines Dunkerque (16) |
| 09/11/2018 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | BCM Gravelines Dunkerque (16) | 69 - 77 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) |
| 03/02/2018 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | BCM Gravelines Dunkerque (16) | 113 - 111 | Boulazac Basket Dordogne Pro (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Boulazac Basket Dordogne Pro (12) en BCM Gravelines Dunkerque (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 11 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Boulazac Basket Dordogne Pro (12)
Cholet Basket (9) - JDA Dijon Bourgogne (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 341 | 577 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.25 | 82.43 |
| Doelpunten tegen | 352 | 602 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 88 | 86 |
| Serie voor de competitie | PGPG | PGGPPPG |
| Serie (*) | GGPPPGPG | PPGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 272 | 555 |
| Gemiddelde doelpunt | 90.67 | 92.5 |
| Doelpunten tegen | 225 | 501 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75 | 83.5 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGP |
| Serie (*) | PPPGGGGG | GGGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/11/2026 | Cholet Basket (9) | 94-90 | Paris Basketb. (1) |
| 31/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 88-82 | Cholet Basket (9) |
| 24/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 86-69 | Cholet Basket (9) |
| 17/10/2026 | Cholet Basket (9) | 77-86 | Elan Chalon-s. (5) |
| 10/10/2026 | Cholet Basket (9) | 85-79 | Elan Béarnai. (13) |
| 03/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 76-85 | Cholet Basket (9) |
| 27/09/2026 | Cholet Basket (9) | 85-97 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 09/06/2026 | Cholet Basket (9) | 91-94 | Paris Basketb. (1) |
| 03/11/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 90-74 | Limoges CSP (15) |
| 30/10/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 94-108 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 23/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 81-91 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 18/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 83-92 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 13/10/2026 | SCABB Saint-E. | 71-82 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 09/10/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 108-96 | Limoges CSP (15) |
| 03/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 61-89 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 25/09/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 81-72 | Strasbourg IG. (7) |
| 03/11/2026 | Cholet Basket (9) | 94-90 | Paris Basketb. (1) |
| 17/10/2026 | Cholet Basket (9) | 77-86 | Elan Chalon-s. (5) |
| 10/10/2026 | Cholet Basket (9) | 85-79 | Elan Béarnai. (13) |
| 27/09/2026 | Cholet Basket (9) | 85-97 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 09/06/2026 | Cholet Basket (9) | 91-94 | Paris Basketb. (1) |
| 23/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 81-91 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 18/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 83-92 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 13/10/2026 | SCABB Saint-E. | 71-82 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 03/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 61-89 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 16/05/2026 | ESSM Le Porte. | 80-126 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 11/04/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 26 | Cholet Basket (9) | 111 - 74 | JDA Dijon Bourgogne (2) |
| 11/10/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 3 | JDA Dijon Bourgogne (2) | 76 - 64 | Cholet Basket (9) |
| 08/03/2025 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | JDA Dijon Bourgogne (2) | 67 - 93 | Cholet Basket (9) |
| 17/12/2024 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Cholet Basket (9) | 95 - 89 | JDA Dijon Bourgogne (2) |
| 30/04/2024 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | Cholet Basket (9) | 79 - 88 | JDA Dijon Bourgogne (2) |
| 24/09/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | JDA Dijon Bourgogne (2) | 60 - 62 | Cholet Basket (9) |
| 08/04/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | JDA Dijon Bourgogne (2) | 102 - 82 | Cholet Basket (9) |
| 17/12/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Cholet Basket (9) | 107 - 79 | JDA Dijon Bourgogne (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Cholet Basket (9) en JDA Dijon Bourgogne (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 51 gespeelde wedstrijden : 30 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van Cholet Basket (9)
ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) - Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 3 (150 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (-50 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 174 | 532 |
| Gemiddelde doelpunt | 87 | 88.67 |
| Doelpunten tegen | 151 | 494 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.5 | 82.33 |
| Serie voor de competitie | GG | GGGGGP |
| Serie (*) | PGPGPGGG | PPGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 240 | 488 |
| Gemiddelde doelpunt | 80 | 81.33 |
| Doelpunten tegen | 269 | 528 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.67 | 88 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPGGP |
| Serie (*) | GGGPGPPG | PPGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | Saint-Quentin. (14) | 99-94 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 94-79 | Baskonia Vito. |
| 28/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 82-75 | Partizan Belg. |
| 25/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 78-74 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 23/10/2026 | Zalgiris Kaun. | 105-85 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 17/10/2026 | Limoges CSP (15) | 94-97 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 15/10/2026 | Real Madrid | 111-92 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 82-84 | Rote Ster Bel. |
| 03/11/2026 | Antibes Shark. | 87-93 | Elan Béarnai. (13) |
| 31/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 106-97 | Elan Béarnai. (13) |
| 25/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 85-81 | Limoges CSP (15) |
| 17/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 102-89 | Saint-Quentin. (14) |
| 10/10/2026 | Cholet Basket (9) | 85-79 | Elan Béarnai. (13) |
| 06/10/2026 | Union Tarbes . | 69-109 | Elan Béarnai. (13) |
| 03/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 61-89 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 26/09/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-64 | Elan Béarnai. (13) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 94-79 | Baskonia Vito. |
| 28/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 82-75 | Partizan Belg. |
| 25/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 78-74 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 82-84 | Rote Ster Bel. |
| 11/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 96-77 | Chorale de Ro. (8) |
| 03/11/2026 | Antibes Shark. | 87-93 | Elan Béarnai. (13) |
| 31/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 106-97 | Elan Béarnai. (13) |
| 10/10/2026 | Cholet Basket (9) | 85-79 | Elan Béarnai. (13) |
| 06/10/2026 | Union Tarbes . | 69-109 | Elan Béarnai. (13) |
| 26/09/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-64 | Elan Béarnai. (13) |
| 25/04/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) | 87 - 83 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) |
| 27/11/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) | 91 - 79 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) |
| 26/04/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) | 106 - 90 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) |
| 11/12/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) | 88 - 85 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) |
| 22/05/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) | 84 - 90 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) |
| 20/04/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) | 106 - 90 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) |
| 20/10/2019 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) | 76 - 68 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) |
| 10/04/2019 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) | 88 - 75 | Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen ASVEL Lyon-Villeurbanne (4) en Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 47 gespeelde wedstrijden : 26 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van ASVEL Lyon-Villeurbanne (4)
SLUC Nancy Basket (11) - Limoges CSP (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 229 | 478 |
| Gemiddelde doelpunt | 76.33 | 79.67 |
| Doelpunten tegen | 228 | 508 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76 | 84.67 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPPGPG |
| Serie (*) | GGPGGPPG | PPPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 15 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 251 | 526 |
| Gemiddelde doelpunt | 83.67 | 87.67 |
| Doelpunten tegen | 275 | 546 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 91.67 | 91 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPPP |
| Serie (*) | PGPPPGPP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 01/11/2026 | ASA Gries-Sou. | 87-93 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 30/10/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 94-108 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 25/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 78-74 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 17/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 80-65 | Nanterre 92 B. (6) |
| 10/10/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 108-67 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 03/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 76-85 | Cholet Basket (9) |
| 27/09/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 73-78 | Paris Basketb. (1) |
| 20/05/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 91-75 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 03/11/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 90-74 | Limoges CSP (15) |
| 31/10/2026 | Limoges CSP (15) | 89-99 | Boulazac Bask. (12) |
| 25/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 85-81 | Limoges CSP (15) |
| 17/10/2026 | Limoges CSP (15) | 94-97 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 13/10/2026 | Toulouse BC | 88-99 | Limoges CSP (15) |
| 09/10/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 108-96 | Limoges CSP (15) |
| 03/10/2026 | Limoges CSP (15) | 92-75 | Saint-Quentin. (14) |
| 26/09/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 82-74 | Limoges CSP (15) |
| 17/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 80-65 | Nanterre 92 B. (6) |
| 03/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 76-85 | Cholet Basket (9) |
| 27/09/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 73-78 | Paris Basketb. (1) |
| 16/05/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 84-71 | Saint-Quentin. (14) |
| 18/04/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 95-50 | ESSM Le Porte. |
| 03/11/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 90-74 | Limoges CSP (15) |
| 25/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 85-81 | Limoges CSP (15) |
| 13/10/2026 | Toulouse BC | 88-99 | Limoges CSP (15) |
| 09/10/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 108-96 | Limoges CSP (15) |
| 26/09/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 82-74 | Limoges CSP (15) |
| 28/03/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 24 | Limoges CSP (15) | 89 - 95 | SLUC Nancy Basket (11) |
| 18/10/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 4 | SLUC Nancy Basket (11) | 117 - 85 | Limoges CSP (15) |
| 09/02/2025 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Limoges CSP (15) | 97 - 89 | SLUC Nancy Basket (11) |
| 16/11/2024 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | SLUC Nancy Basket (11) | 90 - 86 verlengingen | Limoges CSP (15) |
| 20/04/2024 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Limoges CSP (15) | 102 - 99 | SLUC Nancy Basket (11) |
| 10/12/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | SLUC Nancy Basket (11) | 67 - 75 | Limoges CSP (15) |
| 04/03/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Limoges CSP (15) | 82 - 76 | SLUC Nancy Basket (11) |
| 24/09/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | SLUC Nancy Basket (11) | 87 - 78 | Limoges CSP (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen SLUC Nancy Basket (11) en Limoges CSP (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 32 gespeelde wedstrijden : 17 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van SLUC Nancy Basket (11)
Nanterre 92 Basket (6) - Elan Chalon-sur-Saone (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 265 | 514 |
| Gemiddelde doelpunt | 88.33 | 85.67 |
| Doelpunten tegen | 206 | 477 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 68.67 | 79.5 |
| Serie voor de competitie | GGG | GPGPGG |
| Serie (*) | GPGPPGGG | PPGPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 275 | 571 |
| Gemiddelde doelpunt | 91.67 | 95.17 |
| Doelpunten tegen | 283 | 503 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 94.33 | 83.83 |
| Serie voor de competitie | PGP | GPGGGP |
| Serie (*) | GPGGPPGP | GPGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 98-101 | Nanterre 92 B. (6) |
| 24/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 86-69 | Cholet Basket (9) |
| 17/10/2026 | SLUC Nancy Ba. (11) | 80-65 | Nanterre 92 B. (6) |
| 10/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 101-73 | BCM Graveline. (16) |
| 02/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 93-83 | Nanterre 92 B. (6) |
| 26/09/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-64 | Elan Béarnai. (13) |
| 08/06/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-89 | AS Monaco Bas. |
| 06/06/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 61-83 | AS Monaco Bas. |
| 01/11/2026 | Paris Basketb. (1) | 116-112 | Elan Chalon-s. (5) |
| 24/10/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 106-79 | Strasbourg IG. (7) |
| 17/10/2026 | Cholet Basket (9) | 77-86 | Elan Chalon-s. (5) |
| 10/10/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 108-67 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 03/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 90-77 | Elan Chalon-s. (5) |
| 26/09/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 82-74 | Limoges CSP (15) |
| 23/05/2026 | Strasbourg IG. (7) | 102-81 | Elan Chalon-s. (5) |
| 20/05/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 91-75 | SLUC Nancy Ba. (11) |
| 24/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 86-69 | Cholet Basket (9) |
| 10/10/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 101-73 | BCM Graveline. (16) |
| 26/09/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-64 | Elan Béarnai. (13) |
| 08/06/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 78-89 | AS Monaco Bas. |
| 06/06/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 61-83 | AS Monaco Bas. |
| 01/11/2026 | Paris Basketb. (1) | 116-112 | Elan Chalon-s. (5) |
| 17/10/2026 | Cholet Basket (9) | 77-86 | Elan Chalon-s. (5) |
| 03/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 90-77 | Elan Chalon-s. (5) |
| 23/05/2026 | Strasbourg IG. (7) | 102-81 | Elan Chalon-s. (5) |
| 16/05/2026 | Strasbourg IG. (7) | 90-91 | Elan Chalon-s. (5) |
| 31/01/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 18 | Nanterre 92 Basket (6) | 88 - 82 | Elan Chalon-sur-Saone (5) |
| 30/09/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 1 | Elan Chalon-sur-Saone (5) | 78 - 86 | Nanterre 92 Basket (6) |
| 27/04/2025 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Elan Chalon-sur-Saone (5) | 107 - 84 | Nanterre 92 Basket (6) |
| 27/10/2024 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Nanterre 92 Basket (6) | 91 - 70 | Elan Chalon-sur-Saone (5) |
| 20/04/2024 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Elan Chalon-sur-Saone (5) | 89 - 97 | Nanterre 92 Basket (6) |
| 02/12/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Nanterre 92 Basket (6) | 83 - 72 | Elan Chalon-sur-Saone (5) |
| 12/05/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Elan Chalon-sur-Saone (5) | 87 - 97 | Nanterre 92 Basket (6) |
| 17/04/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Nanterre 92 Basket (6) | 97 - 84 | Elan Chalon-sur-Saone (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Nanterre 92 Basket (6) en Elan Chalon-sur-Saone (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 32 gespeelde wedstrijden : 21 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van Nanterre 92 Basket (6) en 1 gelijk spel
Chorale de Roanne Basket (8) - Saint-Quentin Basket-Ball (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 8 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 168 | 485 |
| Gemiddelde doelpunt | 84 | 80.83 |
| Doelpunten tegen | 179 | 495 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.5 | 82.5 |
| Serie voor de competitie | GP | GGPPPG |
| Serie (*) | GGPGGGGP | GGGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 14 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 164 | 631 |
| Gemiddelde doelpunt | 82 | 90.14 |
| Doelpunten tegen | 194 | 678 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 97 | 96.86 |
| Serie voor de competitie | PP | GPPPPPG |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PGPPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 5
| 31/10/2026 | BCM Graveline. (16) | 69-89 | Chorale de Ro. (8) |
| 25/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 75-96 | Paris Basketb. (1) |
| 16/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 72-70 | Chorale de Ro. (8) |
| 11/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (4) | 96-77 | Chorale de Ro. (8) |
| 06/10/2026 | Antibes Shark. | 80-78 | Chorale de Ro. (8) |
| 02/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 93-83 | Nanterre 92 B. (6) |
| 26/09/2026 | Boulazac Bask. (12) | 79-81 | Chorale de Ro. (8) |
| 15/05/2026 | Chorale de Ro. (8) | 108-82 | Elan Béarnai. (13) |
| 01/11/2026 | Saint-Quentin. (14) | 99-94 | ASVEL Lyon-Vi. (4) |
| 27/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 94-98 | Strasbourg IG. (7) |
| 23/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 81-91 | JDA Dijon Bou. (2) |
| 17/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 102-89 | Saint-Quentin. (14) |
| 11/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 87-98 | Le Mans Sarth. (3) |
| 03/10/2026 | Limoges CSP (15) | 92-75 | Saint-Quentin. (14) |
| 26/09/2026 | Saint-Quentin. (14) | 106-103 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 15/09/2026 | Besançon Ave. | 123-74 | Saint-Quentin. (14) |
| 25/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 75-96 | Paris Basketb. (1) |
| 02/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 93-83 | Nanterre 92 B. (6) |
| 15/05/2026 | Chorale de Ro. (8) | 108-82 | Elan Béarnai. (13) |
| 01/05/2026 | Chorale de Ro. (8) | 75-71 | Caen Basket C. |
| 17/04/2026 | Chorale de Ro. (8) | 87-69 | ASA Gries-Sou. |
| 17/10/2026 | Elan Béarnai. (13) | 102-89 | Saint-Quentin. (14) |
| 03/10/2026 | Limoges CSP (15) | 92-75 | Saint-Quentin. (14) |
| 15/09/2026 | Besançon Ave. | 123-74 | Saint-Quentin. (14) |
| 31/05/2026 | Poitiers Bask. | 76-73 | Saint-Quentin. (14) |
| 24/05/2026 | Poitiers Bask. | 100-96 | Saint-Quentin. (14) |
| 20/01/2024 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Chorale de Roanne Basket (8) | 90 - 96 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) |
| 09/12/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) | 57 - 64 | Chorale de Roanne Basket (8) |
| 13/05/2017 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) | 77 - 81 | Chorale de Roanne Basket (8) |
| 24/01/2017 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Chorale de Roanne Basket (8) | 86 - 56 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) |
| 10/05/2016 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) | 82 - 71 | Chorale de Roanne Basket (8) |
| 11/12/2015 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Chorale de Roanne Basket (8) | 71 - 72 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) |
| 24/04/2015 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Chorale de Roanne Basket (8) | 96 - 82 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) |
| 29/11/2014 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Saint-Quentin Basket-Ball (14) | 64 - 78 | Chorale de Roanne Basket (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Chorale de Roanne Basket (8) en Saint-Quentin Basket-Ball (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 8 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Chorale de Roanne Basket (8)
Paris Basketball (1) - JL Bourg-en-Bresse Basket (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 304 | 671 |
| Gemiddelde doelpunt | 101.33 | 95.86 |
| Doelpunten tegen | 271 | 614 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 90.33 | 87.71 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGGP |
| Serie (*) | PGPGPGPG | PGPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 266 | 543 |
| Gemiddelde doelpunt | 88.67 | 90.5 |
| Doelpunten tegen | 281 | 540 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 93.67 | 90 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPGP |
| Serie (*) | GPPPPPPP | PPPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 03/11/2026 | Cholet Basket (9) | 94-90 | Paris Basketb. (1) |
| 01/11/2026 | Paris Basketb. (1) | 116-112 | Elan Chalon-s. (5) |
| 29/10/2026 | Maccabi Tel-A. | 94-99 | Paris Basketb. (1) |
| 27/10/2026 | Dubai BC | 93-99 | Paris Basketb. (1) |
| 25/10/2026 | Chorale de Ro. (8) | 75-96 | Paris Basketb. (1) |
| 23/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 93-104 | Valencia BC |
| 18/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 90-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 16/10/2026 | Rote Ster Bel. | 90-81 | Paris Basketb. (1) |
| 31/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 98-101 | Nanterre 92 B. (6) |
| 24/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 89-81 | BCM Graveline. (16) |
| 18/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 91-90 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 10/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 84-73 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 03/10/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 90-77 | Elan Chalon-s. (5) |
| 26/09/2026 | Saint-Quentin. (14) | 106-103 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 27/05/2026 | JL Bourg-en-B. (10) | 103-114 | AS Monaco Bas. |
| 25/05/2026 | AS Monaco Bas. | 81-75 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 01/11/2026 | Paris Basketb. (1) | 116-112 | Elan Chalon-s. (5) |
| 23/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 93-104 | Valencia BC |
| 18/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 90-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 14/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 94-96 | Virtus Bologn. |
| 11/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 98-84 | Strasbourg IG. (7) |
| 18/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 91-90 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 10/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 84-73 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 26/09/2026 | Saint-Quentin. (14) | 106-103 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 25/05/2026 | AS Monaco Bas. | 81-75 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 09/05/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 101-83 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 22/03/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 23 | Paris Basketball (1) | 85 - 95 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) |
| 20/02/2026 - Frankrijk - Leaders Cup - Kwartfinales | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) | 78 - 74 | Paris Basketball (1) |
| 15/11/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 8 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) | 75 - 91 | Paris Basketball (1) |
| 08/06/2025 - Betclic Elite - Playoffs - Halve Finale | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) | 93 - 103 | Paris Basketball (1) |
| 06/06/2025 - Betclic Elite - Playoffs - Halve Finale | Paris Basketball (1) | 117 - 103 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) |
| 04/06/2025 - Betclic Elite - Playoffs - Halve Finale | Paris Basketball (1) | 100 - 89 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) |
| 12/04/2025 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) | 91 - 98 | Paris Basketball (1) |
| 15/03/2025 - Franse Beker - Halve Finale | Paris Basketball (1) | 99 - 91 | JL Bourg-en-Bresse Basket (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Paris Basketball (1) en JL Bourg-en-Bresse Basket (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 17 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Paris Basketball (1)
Strasbourg IG Basket (7) - Le Mans Sarthe Basket (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 247 | 580 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.33 | 82.86 |
| Doelpunten tegen | 227 | 606 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.67 | 86.57 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGPGPGG |
| Serie (*) | PPPGGGGG | PPGPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 298 | 596 |
| Gemiddelde doelpunt | 99.33 | 99.33 |
| Doelpunten tegen | 256 | 546 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.33 | 91 |
| Serie voor de competitie | GGG | GPGGGG |
| Serie (*) | GGPGPGGG | PPGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 88-82 | Cholet Basket (9) |
| 27/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 94-98 | Strasbourg IG. (7) |
| 24/10/2026 | Elan Chalon-s. (5) | 106-79 | Strasbourg IG. (7) |
| 16/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 72-70 | Chorale de Ro. (8) |
| 11/10/2026 | Paris Basketb. (1) | 98-84 | Strasbourg IG. (7) |
| 03/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 87-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 25/09/2026 | JDA Dijon Bou. (2) | 81-72 | Strasbourg IG. (7) |
| 30/05/2026 | Paris Basketb. (1) | 89-75 | Strasbourg IG. (7) |
| 31/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 106-97 | Elan Béarnai. (13) |
| 24/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 72-97 | Le Mans Sarth. (3) |
| 18/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 91-90 | JL Bourg-en-B. (10) |
| 11/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 87-98 | Le Mans Sarth. (3) |
| 04/10/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 101-103 | Paris Basketb. (1) |
| 26/09/2026 | BCM Graveline. (16) | 97-103 | Le Mans Sarth. (3) |
| 27/05/2026 | Le Mans Sarth. (3) | 55-64 | Nanterre 92 B. (6) |
| 25/05/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 90-74 | Le Mans Sarth. (3) |
| 31/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 88-82 | Cholet Basket (9) |
| 16/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 72-70 | Chorale de Ro. (8) |
| 03/10/2026 | Strasbourg IG. (7) | 87-75 | Boulazac Bask. (12) |
| 28/05/2026 | Strasbourg IG. (7) | 87-82 | Paris Basketb. (1) |
| 23/05/2026 | Strasbourg IG. (7) | 102-81 | Elan Chalon-s. (5) |
| 24/10/2026 | Boulazac Bask. (12) | 72-97 | Le Mans Sarth. (3) |
| 11/10/2026 | Saint-Quentin. (14) | 87-98 | Le Mans Sarth. (3) |
| 26/09/2026 | BCM Graveline. (16) | 97-103 | Le Mans Sarth. (3) |
| 25/05/2026 | Nanterre 92 B. (6) | 90-74 | Le Mans Sarth. (3) |
| 09/05/2026 | Saint-Quentin. (14) | 85-88 | Le Mans Sarth. (3) |
| 17/02/2026 - Franse Beker - Kwartfinales | Le Mans Sarthe Basket (3) | 88 - 74 | Strasbourg IG Basket (7) |
| 31/01/2026 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 18 | Strasbourg IG Basket (7) | 103 - 96 | Le Mans Sarthe Basket (3) |
| 08/11/2025 - Pro A - Betclic Elite - Speeldag 7 | Le Mans Sarthe Basket (3) | 72 - 84 | Strasbourg IG Basket (7) |
| 19/04/2025 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Le Mans Sarthe Basket (3) | 90 - 70 | Strasbourg IG Basket (7) |
| 04/10/2024 - Betclic Elite - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Strasbourg IG Basket (7) | 88 - 95 | Le Mans Sarthe Basket (3) |
| 24/04/2024 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | Strasbourg IG Basket (7) | 71 - 80 | Le Mans Sarthe Basket (3) |
| 07/10/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Le Mans Sarthe Basket (3) | 86 - 78 | Strasbourg IG Basket (7) |
| 21/01/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Strasbourg IG Basket (7) | 92 - 89 | Le Mans Sarthe Basket (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Strasbourg IG Basket (7) en Le Mans Sarthe Basket (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 66 gespeelde wedstrijden : 29 zeges Doelpunten voor 37 nederlagen van Strasbourg IG Basket (7)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities