De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metz Handball | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 176 | 113 | +63 | 3 | 35.2 | 22.6 | 12.6 |
| 2 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 144 | 117 | +27 | 2.6 | 28.8 | 23.4 | 5.4 |
| 3 | Brest Bretagne HB | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 154 | 128 | +26 | 2.6 | 30.8 | 25.6 | 5.2 |
| 4 | Plan-de-Cuques HB | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 147 | 132 | +15 | 2.6 | 29.4 | 26.4 | 3 |
| 5 | JDA Dijon Bourgogne HB | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 143 | 146 | -3 | 2.6 | 28.6 | 29.2 | -0.6 |
| 6 | OGC Nice Côte d'Azur HB | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 135 | 139 | -4 | 2.2 | 27 | 27.8 | -0.8 |
| 7 | Chambray Touraine HB | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 142 | 124 | +18 | 2 | 28.4 | 24.8 | 3.6 |
| 8 | Saint-Amand-les-Eaux HB | 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 126 | 136 | -10 | 1.8 | 25.2 | 27.2 | -2 |
| 9 | ES Besançon Féminin | 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 145 | 164 | -19 | 1.8 | 29 | 32.8 | -3.8 |
| 10 | Paris 92 Handball | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 144 | 149 | -5 | 1.6 | 28.8 | 29.8 | -1 |
| 11 | Toulon Métropole Var HB | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 150 | 161 | -11 | 1.4 | 30 | 32.2 | -2.2 |
| 12 | Stella Saint-Maur HB | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 135 | 163 | -28 | 1.4 | 27 | 32.6 | -5.6 |
| 13 | Sambre Avesnois Handball | 6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 144 | 170 | -26 | 1.2 | 28.8 | 34 | -5.2 |
| 14 | Le Havre AC HB | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 142 | 192 | -50 | 1 | 28.4 | 38.4 | -10 |
Brest Bretagne HB (2) - Paris 92 Handball (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 11 (100 %) | 22 (96 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (4 %) |
| Doelpunten voor | 367 | 788 |
| Gemiddelde doelpunt | 33.36 | 34.26 |
| Doelpunten tegen | 254 | 555 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.09 | 24.13 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGGG | GGGGGPGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 4 (36 %) | 8 (35 %) |
| Gelijkspel | 3 (27 %) | 4 (17 %) |
| Verloren | 4 (37 %) | 11 (48 %) |
| Doelpunten voor | 284 | 603 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.82 | 26.22 |
| Doelpunten tegen | 301 | 641 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.36 | 27.87 |
| Serie voor de competitie | GPNGNGGN | GGGPGPNP |
| Serie (*) | PNGNGPGN | GGPPGPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.83
| 09/05/2026 | Chambray Tour. (3) | 25-28 | Brest Bretagn. (2) |
| 06/05/2026 | Brest Bretagn. (2) | 27-22 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 03/05/2026 | Metz Handball (1) | 32-28 | Brest Bretagn. (2) |
| 26/04/2026 | Brest Bretagn. (2) | 36-30 | CS Gloria 201. |
| 18/04/2026 | CS Gloria 201. | 35-36 | Brest Bretagn. (2) |
| 01/04/2026 | Brest Bretagn. (2) | 31-28 | Saint-Amand-l. (4) |
| 25/03/2026 | Stella Saint-. (12) | 21-40 | Brest Bretagn. (2) |
| 18/03/2026 | Brest Bretagn. (2) | 35-26 | ES Besançon . (9) |
| 10/05/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 29-31 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 06/05/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-28 | Paris 92 Hand. (8) |
| 24/04/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 28-31 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 18/04/2026 | Toulon Métro. (11) | 32-33 | Paris 92 Hand. (8) |
| 04/04/2026 | Metz Handball (1) | 41-23 | Paris 92 Hand. (8) |
| 25/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 26-27 | Strasbourg Ac. (10) |
| 18/03/2026 | Le Havre AC H. (14) | 26-29 | Paris 92 Hand. (8) |
| 12/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 29-25 | ES Besançon . (9) |
| 06/05/2026 | Brest Bretagn. (2) | 27-22 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 26/04/2026 | Brest Bretagn. (2) | 36-30 | CS Gloria 201. |
| 01/04/2026 | Brest Bretagn. (2) | 31-28 | Saint-Amand-l. (4) |
| 18/03/2026 | Brest Bretagn. (2) | 35-26 | ES Besançon . (9) |
| 14/02/2026 | Brest Bretagn. (2) | 36-25 | Sola HK |
| 06/05/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-28 | Paris 92 Hand. (8) |
| 18/04/2026 | Toulon Métro. (11) | 32-33 | Paris 92 Hand. (8) |
| 04/04/2026 | Metz Handball (1) | 41-23 | Paris 92 Hand. (8) |
| 18/03/2026 | Le Havre AC H. (14) | 26-29 | Paris 92 Hand. (8) |
| 13/02/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 25-25 | Paris 92 Hand. (8) |
| 10/09/2025 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 2 | Paris 92 Handball (8) | 21 - 25 | Brest Bretagne HB (2) |
| 25/05/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 24 | Brest Bretagne HB (2) | 32 - 28 | Paris 92 Handball (8) |
| 29/01/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 11 | Paris 92 Handball (8) | 23 - 36 | Brest Bretagne HB (2) |
| 31/01/2024 - Franse F.A. Cup Dames - Playoffs - Kwartfinales | Paris 92 Handball (8) | 29 - 37 | Brest Bretagne HB (2) |
| 24/01/2024 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 14 | Brest Bretagne HB (2) | 26 - 24 | Paris 92 Handball (8) |
| 04/10/2023 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 6 | Paris 92 Handball (8) | 31 - 33 | Brest Bretagne HB (2) |
| 12/05/2023 - Franse Division 1 Dames - Ligue Butagaz Énergie - Speeldag 23 | Paris 92 Handball (8) | 19 - 24 | Brest Bretagne HB (2) |
| 18/01/2023 - Franse Division 1 Dames - Ligue Butagaz Énergie - Speeldag 12 | Brest Bretagne HB (2) | 22 - 19 | Paris 92 Handball (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Brest Bretagne HB (2) en Paris 92 Handball (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 23 gespeelde wedstrijden : 18 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Brest Bretagne HB (2) en 1 gelijk spel
OGC Nice Côte d'Azur HB (6) - ES Besançon Féminin (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 6 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 6 (55 %) | 12 (52 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 4 (36 %) | 10 (44 %) |
| Doelpunten voor | 301 | 619 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.36 | 26.91 |
| Doelpunten tegen | 309 | 651 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.09 | 28.3 |
| Serie voor de competitie | GPGPNPGG | PGPPGPGG |
| Serie (*) | PGGPNPGG | PGPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 2 (18 %) | 10 (43 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 9 (82 %) | 13 (57 %) |
| Doelpunten voor | 299 | 661 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.18 | 28.74 |
| Doelpunten tegen | 347 | 695 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.55 | 30.22 |
| Serie voor de competitie | GPPPPPPP | GPPGPGPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.63
| 09/05/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 18-22 | OGC Nice Côt. (6) |
| 06/05/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 27-23 | Chambray Tour. (3) |
| 24/04/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 29-25 | OGC Nice Côt. (6) |
| 17/04/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 38-36 | Le Havre AC H. (14) |
| 01/04/2026 | Metz Handball (1) | 33-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 18/03/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 24-29 | Toulon Métro. (11) |
| 13/03/2026 | Sambre Avesno. (13) | 22-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 28/02/2026 | Chambray Tour. (3) | 32-22 | OGC Nice Côt. (6) |
| 09/05/2026 | ES Besançon . (9) | 20-38 | Metz Handball (1) |
| 06/05/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 34-26 | ES Besançon . (9) |
| 25/04/2026 | ES Besançon . (9) | 38-35 | Toulon Métro. (11) |
| 18/04/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 29-21 | ES Besançon . (9) |
| 25/03/2026 | ES Besançon . (9) | 40-28 | Le Havre AC H. (14) |
| 18/03/2026 | Brest Bretagn. (2) | 35-26 | ES Besançon . (9) |
| 12/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 29-25 | ES Besançon . (9) |
| 27/02/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 36-35 | ES Besançon . (9) |
| 06/05/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 27-23 | Chambray Tour. (3) |
| 17/04/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 38-36 | Le Havre AC H. (14) |
| 18/03/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 24-29 | Toulon Métro. (11) |
| 13/02/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 25-25 | Paris 92 Hand. (8) |
| 28/01/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 23-32 | Saint-Amand-l. (4) |
| 06/05/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 34-26 | ES Besançon . (9) |
| 18/04/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 29-21 | ES Besançon . (9) |
| 18/03/2026 | Brest Bretagn. (2) | 35-26 | ES Besançon . (9) |
| 12/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 29-25 | ES Besançon . (9) |
| 27/02/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 36-35 | ES Besançon . (9) |
| 14/01/2026 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 12 | ES Besançon Féminin (9) | 28 - 24 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) |
| 19/04/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 19 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) | 37 - 32 | ES Besançon Féminin (9) |
| 05/02/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 12 | ES Besançon Féminin (9) | 28 - 35 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) |
| 11/01/2025 - Franse F.A. Cup Dames - Playoffs - Eerste ronde | ES Besançon Féminin (9) | 28 - 27 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) |
| 24/04/2024 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 21 | ES Besançon Féminin (9) | 41 - 28 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) |
| 27/09/2023 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 5 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) | 30 - 35 | ES Besançon Féminin (9) |
| 23/04/2023 - Franse Division 1 Dames - Ligue Butagaz Énergie - Speeldag 21 | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) | 26 - 28 | ES Besançon Féminin (9) |
| 01/02/2023 - Franse F.A. Cup Dames - Kwartfinales | ES Besançon Féminin (9) | 27 - 26 verlengingen | OGC Nice Côte d'Azur HB (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen OGC Nice Côte d'Azur HB (6) en ES Besançon Féminin (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1982/1983, 38 gespeelde wedstrijden : 16 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van OGC Nice Côte d'Azur HB (6) en 1 gelijk spel
Sambre Avesnois Handball (13) - Le Havre AC HB (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 1 (9 %) | 3 (13 %) |
| Gelijkspel | 2 (18 %) | 2 (9 %) |
| Verloren | 8 (73 %) | 18 (78 %) |
| Doelpunten voor | 264 | 570 |
| Gemiddelde doelpunt | 24 | 24.78 |
| Doelpunten tegen | 335 | 732 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.45 | 31.83 |
| Serie voor de competitie | PPPNPPPN | PPPPPPNP |
| Serie (*) | PGPNPPPN | PPPPPPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 1 (9 %) | 2 (9 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 10 (91 %) | 21 (91 %) |
| Doelpunten voor | 296 | 608 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.91 | 26.43 |
| Doelpunten tegen | 400 | 812 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 36.36 | 35.3 |
| Serie voor de competitie | GPPPPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 7
| 10/05/2026 | Stella Saint-. (12) | 40-29 | Sambre Avesno. (13) |
| 06/05/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-28 | Paris 92 Hand. (8) |
| 24/04/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 30-27 | Sambre Avesno. (13) |
| 17/04/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-33 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 01/04/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 39-32 | Sambre Avesno. (13) |
| 18/03/2026 | Sambre Avesno. (13) | 15-42 | Metz Handball (1) |
| 13/03/2026 | Sambre Avesno. (13) | 22-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 25/02/2026 | Chambray Tour. (3) | 34-22 | Sambre Avesno. (13) |
| 09/05/2026 | Le Havre AC H. (14) | 31-34 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 06/05/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 42-24 | Le Havre AC H. (14) |
| 25/04/2026 | Le Havre AC H. (14) | 23-38 | Chambray Tour. (3) |
| 17/04/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 38-36 | Le Havre AC H. (14) |
| 25/03/2026 | ES Besançon . (9) | 40-28 | Le Havre AC H. (14) |
| 18/03/2026 | Le Havre AC H. (14) | 26-29 | Paris 92 Hand. (8) |
| 13/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 35-22 | Le Havre AC H. (14) |
| 25/02/2026 | Le Havre AC H. (14) | 14-39 | Metz Handball (1) |
| 06/05/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-28 | Paris 92 Hand. (8) |
| 17/04/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-33 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 18/03/2026 | Sambre Avesno. (13) | 15-42 | Metz Handball (1) |
| 13/03/2026 | Sambre Avesno. (13) | 22-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 13/02/2026 | Sambre Avesno. (13) | 24-24 | Strasbourg Ac. (10) |
| 06/05/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 42-24 | Le Havre AC H. (14) |
| 17/04/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 38-36 | Le Havre AC H. (14) |
| 25/03/2026 | ES Besançon . (9) | 40-28 | Le Havre AC H. (14) |
| 13/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 35-22 | Le Havre AC H. (14) |
| 04/02/2026 | Brest Bretagn. (2) | 40-23 | Le Havre AC H. (14) |
| 24/09/2025 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 3 | Le Havre AC HB (14) | 21 - 27 | Sambre Avesnois Handball (13) |
| 06/09/2024 - Franse F.A. Cup Dames - Groep F | Le Havre AC HB (14) | 28 - 31 | Sambre Avesnois Handball (13) |
| 09/03/2024 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 17 | Le Havre AC HB (14) | 28 - 37 | Sambre Avesnois Handball (13) |
| 29/09/2023 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 4 | Sambre Avesnois Handball (13) | 26 - 19 | Le Havre AC HB (14) |
| 22/04/2023 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 21 | Sambre Avesnois Handball (13) | 28 - 20 | Le Havre AC HB (14) |
| 04/02/2023 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 13 | Le Havre AC HB (14) | 27 - 28 | Sambre Avesnois Handball (13) |
| 19/02/2022 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 15 | Sambre Avesnois Handball (13) | 24 - 24 | Le Havre AC HB (14) |
| 04/09/2021 - Franse Division 2 Dames - Speeldag 2 | Le Havre AC HB (14) | 21 - 28 | Sambre Avesnois Handball (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sambre Avesnois Handball (13) en Le Havre AC HB (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 14 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Sambre Avesnois Handball (13) en 1 gelijk spel
Metz Handball (1) - Stella Saint-Maur HB (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 11 (100 %) | 22 (96 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (4 %) |
| Doelpunten voor | 408 | 855 |
| Gemiddelde doelpunt | 37.09 | 37.17 |
| Doelpunten tegen | 262 | 523 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.82 | 22.74 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGNGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 1 (9 %) | 6 (26 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 10 (91 %) | 17 (74 %) |
| Doelpunten voor | 265 | 591 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.09 | 25.7 |
| Doelpunten tegen | 318 | 677 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.91 | 29.43 |
| Serie voor de competitie | PPPPGPPP | GPGPPPPG |
| Serie (*) | PPPPGPPP | GPGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4.25
| 09/05/2026 | ES Besançon . (9) | 20-38 | Metz Handball (1) |
| 06/05/2026 | Metz Handball (1) | 31-19 | Saint-Amand-l. (4) |
| 03/05/2026 | Metz Handball (1) | 32-28 | Brest Bretagn. (2) |
| 29/04/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 23-42 | Metz Handball (1) |
| 25/04/2026 | Metz Handball (1) | 31-28 | FTC R-C-H Bud. |
| 19/04/2026 | FTC R-C-H Bud. | 31-31 | Metz Handball (1) |
| 04/04/2026 | Metz Handball (1) | 41-23 | Paris 92 Hand. (8) |
| 01/04/2026 | Metz Handball (1) | 33-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 10/05/2026 | Stella Saint-. (12) | 40-29 | Sambre Avesno. (13) |
| 06/05/2026 | Toulon Métro. (11) | 34-28 | Stella Saint-. (12) |
| 24/04/2026 | Stella Saint-. (12) | 24-28 | Strasbourg Ac. (10) |
| 17/04/2026 | Chambray Tour. (3) | 32-22 | Stella Saint-. (12) |
| 25/03/2026 | Stella Saint-. (12) | 21-40 | Brest Bretagn. (2) |
| 18/03/2026 | Stella Saint-. (12) | 34-32 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 14/03/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 20-19 | Stella Saint-. (12) |
| 21/02/2026 | Stella Saint-. (12) | 32-28 | OGC Nice Côt. (6) |
| 06/05/2026 | Metz Handball (1) | 31-19 | Saint-Amand-l. (4) |
| 03/05/2026 | Metz Handball (1) | 32-28 | Brest Bretagn. (2) |
| 25/04/2026 | Metz Handball (1) | 31-28 | FTC R-C-H Bud. |
| 04/04/2026 | Metz Handball (1) | 41-23 | Paris 92 Hand. (8) |
| 01/04/2026 | Metz Handball (1) | 33-23 | OGC Nice Côt. (6) |
| 06/05/2026 | Toulon Métro. (11) | 34-28 | Stella Saint-. (12) |
| 17/04/2026 | Chambray Tour. (3) | 32-22 | Stella Saint-. (12) |
| 14/03/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 20-19 | Stella Saint-. (12) |
| 11/02/2026 | Le Havre AC H. (14) | 22-28 | Stella Saint-. (12) |
| 04/02/2026 | ES Besançon . (9) | 32-28 | Stella Saint-. (12) |
| 01/10/2025 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 4 | Stella Saint-Maur HB (12) | 20 - 40 | Metz Handball (1) |
| 02/04/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 18 | Stella Saint-Maur HB (12) | 18 - 44 | Metz Handball (1) |
| 29/01/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 11 | Metz Handball (1) | 46 - 26 | Stella Saint-Maur HB (12) |
| 19/04/2024 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 21 | Stella Saint-Maur HB (12) | 19 - 37 | Metz Handball (1) |
| 15/11/2023 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 11 | Metz Handball (1) | 43 - 19 | Stella Saint-Maur HB (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Metz Handball (1) en Stella Saint-Maur HB (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 5 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Metz Handball (1)
Plan-de-Cuques HB (7) - Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 7 (64 %) | 12 (52 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (36 %) | 11 (48 %) |
| Doelpunten voor | 346 | 684 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.45 | 29.74 |
| Doelpunten tegen | 293 | 649 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.64 | 28.22 |
| Serie voor de competitie | PGPPPGGG | PGPGGGPG |
| Serie (*) | GGPPPGGG | PGPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 4 (36 %) | 8 (35 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 6 (55 %) | 14 (61 %) |
| Doelpunten voor | 270 | 576 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.55 | 25.04 |
| Doelpunten tegen | 305 | 625 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.73 | 27.17 |
| Serie voor de competitie | PGPPNGGG | PGPGGGGP |
| Serie (*) | GGPPNGGG | PGPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| 10/05/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 29-31 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 06/05/2026 | Brest Bretagn. (2) | 27-22 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 24/04/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 29-25 | OGC Nice Côt. (6) |
| 17/04/2026 | Sambre Avesno. (13) | 28-33 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 25/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 32-23 | Toulon Métro. (11) |
| 18/03/2026 | Stella Saint-. (12) | 34-32 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 13/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 35-22 | Le Havre AC H. (14) |
| 21/02/2026 | ES Besançon . (9) | 35-32 | Plan-de-Cuque. (7) |
| 09/05/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 18-22 | OGC Nice Côt. (6) |
| 06/05/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 42-24 | Le Havre AC H. (14) |
| 24/04/2026 | Stella Saint-. (12) | 24-28 | Strasbourg Ac. (10) |
| 18/04/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 29-21 | ES Besançon . (9) |
| 25/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 26-27 | Strasbourg Ac. (10) |
| 18/03/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 22-27 | Saint-Amand-l. (4) |
| 14/03/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 26-27 | Strasbourg Ac. (10) |
| 25/02/2026 | Strasbourg Ac. (10) | 28-37 | Brest Bretagn. (2) |
| 24/04/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 29-25 | OGC Nice Côt. (6) |
| 25/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 32-23 | Toulon Métro. (11) |
| 13/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 35-22 | Le Havre AC H. (14) |
| 11/02/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 26-28 | Chambray Tour. (3) |
| 28/01/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 27-30 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 24/04/2026 | Stella Saint-. (12) | 24-28 | Strasbourg Ac. (10) |
| 25/03/2026 | Paris 92 Hand. (8) | 26-27 | Strasbourg Ac. (10) |
| 14/03/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 26-27 | Strasbourg Ac. (10) |
| 13/02/2026 | Sambre Avesno. (13) | 24-24 | Strasbourg Ac. (10) |
| 04/02/2026 | Chambray Tour. (3) | 25-18 | Strasbourg Ac. (10) |
| 27/09/2025 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 4 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) | 24 - 25 | Plan-de-Cuques HB (7) |
| 19/04/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 19 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) | 25 - 28 | Plan-de-Cuques HB (7) |
| 04/01/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 8 | Plan-de-Cuques HB (7) | 27 - 22 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) |
| 19/04/2024 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 21 | Plan-de-Cuques HB (7) | 30 - 19 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) |
| 15/11/2023 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 11 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) | 25 - 31 | Plan-de-Cuques HB (7) |
| 18/05/2019 - Franse Division 2 Dames - Playoffs - Speeldag 8 | Plan-de-Cuques HB (7) | 31 - 27 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) |
| 13/04/2019 - Franse Division 2 Dames - Playoffs - Speeldag 4 | Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) | 25 - 29 | Plan-de-Cuques HB (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Plan-de-Cuques HB (7) en Strasbourg Achenheim Truchtersheim HB (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 7 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Plan-de-Cuques HB (7)
Toulon Métropole Var HB (11) - Chambray Touraine HB (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 5 (45 %) | 9 (39 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 5 (46 %) | 13 (57 %) |
| Doelpunten voor | 321 | 648 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.18 | 28.17 |
| Doelpunten tegen | 332 | 692 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.18 | 30.09 |
| Serie voor de competitie | PPGPGPPG | GPGPPPGP |
| Serie (*) | PGPPGPPG | GPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.86
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 6 (55 %) | 14 (61 %) |
| Gelijkspel | 2 (18 %) | 2 (9 %) |
| Verloren | 3 (27 %) | 7 (30 %) |
| Doelpunten voor | 305 | 645 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.73 | 28.04 |
| Doelpunten tegen | 286 | 606 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26 | 26.35 |
| Serie voor de competitie | GPGGPNGP | GPGNGGPP |
| Serie (*) | PGNPNPGP | PGNPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.17
| 10/05/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 30-26 | Toulon Métro. (11) |
| 06/05/2026 | Toulon Métro. (11) | 34-28 | Stella Saint-. (12) |
| 25/04/2026 | ES Besançon . (9) | 38-35 | Toulon Métro. (11) |
| 18/04/2026 | Toulon Métro. (11) | 32-33 | Paris 92 Hand. (8) |
| 25/03/2026 | Plan-de-Cuque. (7) | 32-23 | Toulon Métro. (11) |
| 18/03/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 24-29 | Toulon Métro. (11) |
| 14/03/2026 | Toulon Métro. (11) | 30-35 | Brest Bretagn. (2) |
| 25/02/2026 | Toulon Métro. (11) | 31-30 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 09/05/2026 | Chambray Tour. (3) | 25-28 | Brest Bretagn. (2) |
| 06/05/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 27-23 | Chambray Tour. (3) |
| 25/04/2026 | Le Havre AC H. (14) | 23-38 | Chambray Tour. (3) |
| 17/04/2026 | Chambray Tour. (3) | 32-22 | Stella Saint-. (12) |
| 04/04/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 31-25 | Chambray Tour. (3) |
| 25/03/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 24-24 | Chambray Tour. (3) |
| 18/03/2026 | Chambray Tour. (3) | 24-22 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 15/03/2026 | Metz Handball (1) | 30-26 | Chambray Tour. (3) |
| 06/05/2026 | Toulon Métro. (11) | 34-28 | Stella Saint-. (12) |
| 18/04/2026 | Toulon Métro. (11) | 32-33 | Paris 92 Hand. (8) |
| 14/03/2026 | Toulon Métro. (11) | 30-35 | Brest Bretagn. (2) |
| 25/02/2026 | Toulon Métro. (11) | 31-30 | JDA Dijon Bou. (5) |
| 06/02/2026 | Toulon Métro. (11) | 22-25 | Sambre Avesno. (13) |
| 06/05/2026 | OGC Nice Côt. (6) | 27-23 | Chambray Tour. (3) |
| 25/04/2026 | Le Havre AC H. (14) | 23-38 | Chambray Tour. (3) |
| 04/04/2026 | JDA Dijon Bou. (5) | 31-25 | Chambray Tour. (3) |
| 25/03/2026 | Saint-Amand-l. (4) | 24-24 | Chambray Tour. (3) |
| 15/03/2026 | Metz Handball (1) | 30-26 | Chambray Tour. (3) |
| 12/11/2025 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 9 | Chambray Touraine HB (3) | 35 - 28 | Toulon Métropole Var HB (11) |
| 19/02/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 14 | Chambray Touraine HB (3) | 31 - 25 | Toulon Métropole Var HB (11) |
| 11/01/2025 - Franse F.A. Cup Dames - Playoffs - Eerste ronde | Chambray Touraine HB (3) | 30 - 32 | Toulon Métropole Var HB (11) |
| 03/01/2025 - Ligue Butagaz Energie - Speeldag 8 | Toulon Métropole Var HB (11) | 23 - 27 | Chambray Touraine HB (3) |
| 07/02/2024 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 15 | Toulon Métropole Var HB (11) | 29 - 35 | Chambray Touraine HB (3) |
| 04/10/2023 - Franse Division 1 Dames - Speeldag 6 | Chambray Touraine HB (3) | 36 - 24 | Toulon Métropole Var HB (11) |
| 24/02/2023 - Franse Division 1 Dames - Ligue Butagaz Énergie - Speeldag 16 | Chambray Touraine HB (3) | 28 - 27 | Toulon Métropole Var HB (11) |
| 11/01/2023 - Franse Division 1 Dames - Ligue Butagaz Énergie - Speeldag 11 | Toulon Métropole Var HB (11) | 21 - 30 | Chambray Touraine HB (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Toulon Métropole Var HB (11) en Chambray Touraine HB (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 21 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van Toulon Métropole Var HB (11)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities