De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 4 | +8 | 2.6 | 2.4 | 0.8 | 1.6 |
| 2 | Bournemouth | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 4 | +6 | 2.6 | 2 | 0.8 | 1.2 |
| 3 | Nottingham Forest | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 4 | +10 | 2.2 | 2.8 | 0.8 | 2 |
| 4 | Leeds United | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 5 | +6 | 2.2 | 2.2 | 1 | 1.2 |
| 5 | Brighton & Hove Albion FC | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | +6 | 2 | 2.2 | 1 | 1.2 |
| 6 | Liverpool FC | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | +4 | 2 | 2 | 1.2 | 0.8 |
| 7 | Manchester United | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 2 | 1.4 | 1 | 0.4 |
| 8 | Arsenal FC | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | +3 | 1.8 | 1.4 | 0.8 | 0.6 |
| 9 | Tottenham Hotspur FC | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | +1 | 1.6 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 10 | West Ham United | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | +1 | 1.4 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 11 | Aston Villa | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 1 | 1.6 | 1.8 | -0.2 |
| 12 | Brentford FC | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 1 | 1.2 | 1.4 | -0.2 |
| 13 | Crystal Palace | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 1 | 1 | 1.8 | -0.8 |
| 14 | Sunderland | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 1 | 1 | 2 | -1 |
| 15 | Newcastle United | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 0.8 | 1.2 | 1.4 | -0.2 |
| 16 | Fulham FC | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | -5 | 0.8 | 0.2 | 1.2 | -1 |
| 17 | Everton FC | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 0.6 | 1.8 | 2.2 | -0.4 |
| 18 | Burnley FC | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 0.2 | 0.8 | 2.4 | -1.6 |
| 19 | Chelsea FC | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | -9 | 0.2 | 0.4 | 2.2 | -1.8 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 12 | -11 | 0.2 | 0.2 | 2.4 | -2.2 |
Aston Villa (5) - Liverpool FC (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 11 (61 %) | 17 (47 %) |
| Gelijkspel | 2 (11 %) | 8 (22 %) |
| Verloren | 5 (28 %) | 11 (31 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.39 |
| Doelpunten tegen | 20 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.11 | 1.28 |
| Serie voor de competitie | PPGNPGGP | PPGNGPPN |
| Serie (*) | NPGGGGPG | NGGPPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 4 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 7 (39 %) | 17 (47 %) |
| Gelijkspel | 3 (17 %) | 8 (22 %) |
| Verloren | 8 (44 %) | 11 (31 %) |
| Doelpunten voor | 27 | 60 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 1.67 |
| Doelpunten tegen | 29 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.61 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | NPGGPPGP | PNPGGGPN |
| Serie (*) | GGPPPPGP | PPGPGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| 10/05/2026 | Burnley FC (19) | 2-2 | Aston Villa (5) |
| 07/05/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Nottingham Fo. (16) |
| 03/05/2026 | Aston Villa (5) | 1-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 30/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-0 | Aston Villa (5) |
| 25/04/2026 | Fulham FC (11) | 1-0 | Aston Villa (5) |
| 19/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-3 | Sunderland (12) |
| 16/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Bologna FC |
| 12/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-1 | Aston Villa (5) |
| 09/05/2026 | Liverpool FC (4) | 1-1 | Chelsea FC (9) |
| 03/05/2026 | Manchester Un. (3) | 3-2 | Liverpool FC (4) |
| 25/04/2026 | Liverpool FC (4) | 3-1 | Crystal Palac. (15) |
| 19/04/2026 | Everton FC (10) | 1-2 | Liverpool FC (4) |
| 14/04/2026 | Liverpool FC (4) | 0-2 | Paris SG |
| 11/04/2026 | Liverpool FC (4) | 2-0 | Fulham FC (11) |
| 08/04/2026 | Paris SG | 2-0 | Liverpool FC (4) |
| 21/03/2026 | Brighton & Ho. (8) | 2-1 | Liverpool FC (4) |
| 07/05/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Nottingham Fo. (16) |
| 03/05/2026 | Aston Villa (5) | 1-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 19/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-3 | Sunderland (12) |
| 16/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Bologna FC |
| 22/03/2026 | Aston Villa (5) | 2-0 | West Ham Unit. (18) |
| 03/05/2026 | Manchester Un. (3) | 3-2 | Liverpool FC (4) |
| 19/04/2026 | Everton FC (10) | 1-2 | Liverpool FC (4) |
| 08/04/2026 | Paris SG | 2-0 | Liverpool FC (4) |
| 21/03/2026 | Brighton & Ho. (8) | 2-1 | Liverpool FC (4) |
| 10/03/2026 | Galatasaray I. | 1-0 | Liverpool FC (4) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Liverpool FC (4) | 2 - 0 | Aston Villa (5) |
| 19/02/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 29 | Aston Villa (5) | 2 - 2 | Liverpool FC (4) |
| 09/11/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 11 | Liverpool FC (4) | 2 - 0 | Aston Villa (5) |
| 13/05/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 37 | Aston Villa (5) | 3 - 3 | Liverpool FC (4) |
| 03/09/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 4 | Liverpool FC (4) | 3 - 0 | Aston Villa (5) |
| 20/05/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 37 | Liverpool FC (4) | 1 - 1 | Aston Villa (5) |
| 26/12/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 17 | Aston Villa (5) | 1 - 3 | Liverpool FC (4) |
| 10/05/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 33 | Aston Villa (5) | 1 - 2 | Liverpool FC (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Aston Villa (5) en Liverpool FC (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1894/1895, 196 gespeelde wedstrijden : 58 zeges Doelpunten voor 96 nederlagen van Aston Villa (5) 42 gelijke spelen
Wolverhampton Wanderers (20) - Fulham FC (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 20 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 3 (17 %) | 3 (8 %) |
| Gelijkspel | 4 (22 %) | 9 (25 %) |
| Verloren | 11 (61 %) | 24 (67 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 0.69 |
| Doelpunten tegen | 33 | 66 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.83 | 1.83 |
| Serie voor de competitie | NPPNGGPN | GGNPPPNP |
| Serie (*) | NPPNGGPN | GGNPPPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 11 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 4 (22 %) | 14 (39 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 7 (19 %) |
| Verloren | 9 (50 %) | 15 (42 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.89 | 1.22 |
| Doelpunten tegen | 29 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.61 | 1.36 |
| Serie voor de competitie | PPPGNPNP | PNGPNGPP |
| Serie (*) | PPPGNPNP | PNGPNGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.56
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 09/05/2026 | Brighton & Ho. (8) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 02/05/2026 | Wolverhampton. (20) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 25/04/2026 | Wolverhampton. (20) | 0-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 18/04/2026 | Leeds United (14) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 10/04/2026 | West Ham Unit. (18) | 4-0 | Wolverhampton. (20) |
| 16/03/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Wolverhampton. (20) |
| 03/03/2026 | Wolverhampton. (20) | 2-1 | Liverpool FC (4) |
| 27/02/2026 | Wolverhampton. (20) | 2-0 | Aston Villa (5) |
| 09/05/2026 | Fulham FC (11) | 0-1 | Bournemouth (7) |
| 02/05/2026 | Arsenal FC (1) | 3-0 | Fulham FC (11) |
| 25/04/2026 | Fulham FC (11) | 1-0 | Aston Villa (5) |
| 18/04/2026 | Brentford FC (6) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 11/04/2026 | Liverpool FC (4) | 2-0 | Fulham FC (11) |
| 21/03/2026 | Fulham FC (11) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 15/03/2026 | Nottingham Fo. (16) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 04/03/2026 | Fulham FC (11) | 0-1 | West Ham Unit. (18) |
| 02/05/2026 | Wolverhampton. (20) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 25/04/2026 | Wolverhampton. (20) | 0-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 03/03/2026 | Wolverhampton. (20) | 2-1 | Liverpool FC (4) |
| 27/02/2026 | Wolverhampton. (20) | 2-0 | Aston Villa (5) |
| 18/02/2026 | Wolverhampton. (20) | 2-2 | Arsenal FC (1) |
| 02/05/2026 | Arsenal FC (1) | 3-0 | Fulham FC (11) |
| 18/04/2026 | Brentford FC (6) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 11/04/2026 | Liverpool FC (4) | 2-0 | Fulham FC (11) |
| 15/03/2026 | Nottingham Fo. (16) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 22/02/2026 | Sunderland (12) | 1-3 | Fulham FC (11) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Fulham FC (11) | 3 - 0 | Wolverhampton Wanderers (20) |
| 25/02/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 27 | Wolverhampton Wanderers (20) | 1 - 2 | Fulham FC (11) |
| 23/11/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 12 | Fulham FC (11) | 1 - 4 | Wolverhampton Wanderers (20) |
| 09/03/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 28 | Wolverhampton Wanderers (20) | 2 - 1 | Fulham FC (11) |
| 27/11/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 13 | Fulham FC (11) | 3 - 2 | Wolverhampton Wanderers (20) |
| 24/02/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Fulham FC (11) | 1 - 1 | Wolverhampton Wanderers (20) |
| 13/08/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 2 | Wolverhampton Wanderers (20) | 0 - 0 | Fulham FC (11) |
| 09/04/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 31 | Fulham FC (11) | 0 - 1 | Wolverhampton Wanderers (20) |
Statistieken onderlinge duels tussen Wolverhampton Wanderers (20) en Fulham FC (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1949/1950, 49 gespeelde wedstrijden : 23 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Wolverhampton Wanderers (20) 13 gelijke spelen
Newcastle United (13) - West Ham United (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 8 (44 %) | 12 (33 %) |
| Gelijkspel | 3 (17 %) | 8 (22 %) |
| Verloren | 7 (39 %) | 16 (45 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.78 | 1.36 |
| Doelpunten tegen | 29 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.61 | 1.44 |
| Serie voor de competitie | GPPPGPPG | GGPPPPGN |
| Serie (*) | PGPGNPPG | GPPPPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 18 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 4 (22 %) | 9 (25 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 9 (25 %) |
| Verloren | 9 (50 %) | 18 (50 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.17 |
| Doelpunten tegen | 32 | 62 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.78 | 1.72 |
| Serie voor de competitie | GPGPGPNP | GNPGNGPP |
| Serie (*) | GPGPGPNP | GNPGNGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.8
| 10/05/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 02/05/2026 | Newcastle Uni. (13) | 3-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 25/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-0 | Newcastle Uni. (13) |
| 18/04/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 12/04/2026 | Crystal Palac. (15) | 2-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 22/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Sunderland (12) |
| 18/03/2026 | FC Barcelona | 7-2 | Newcastle Uni. (13) |
| 14/03/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 10/05/2026 | West Ham Unit. (18) | 0-1 | Arsenal FC (1) |
| 02/05/2026 | Brentford FC (6) | 3-0 | West Ham Unit. (18) |
| 25/04/2026 | West Ham Unit. (18) | 2-1 | Everton FC (10) |
| 20/04/2026 | Crystal Palac. (15) | 0-0 | West Ham Unit. (18) |
| 10/04/2026 | West Ham Unit. (18) | 4-0 | Wolverhampton. (20) |
| 22/03/2026 | Aston Villa (5) | 2-0 | West Ham Unit. (18) |
| 14/03/2026 | West Ham Unit. (18) | 1-1 | Manchester Ci. (2) |
| 04/03/2026 | Fulham FC (11) | 0-1 | West Ham Unit. (18) |
| 02/05/2026 | Newcastle Uni. (13) | 3-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 18/04/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 22/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Sunderland (12) |
| 10/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-1 | FC Barcelona |
| 04/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 2-1 | Manchester Un. (3) |
| 02/05/2026 | Brentford FC (6) | 3-0 | West Ham Unit. (18) |
| 20/04/2026 | Crystal Palac. (15) | 0-0 | West Ham Unit. (18) |
| 22/03/2026 | Aston Villa (5) | 2-0 | West Ham Unit. (18) |
| 04/03/2026 | Fulham FC (11) | 0-1 | West Ham Unit. (18) |
| 28/02/2026 | Liverpool FC (4) | 5-2 | West Ham Unit. (18) |
| 02/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | West Ham United (18) | 3 - 1 | Newcastle United (13) |
| 10/03/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 28 | West Ham United (18) | 0 - 1 | Newcastle United (13) |
| 25/11/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 12 | Newcastle United (13) | 0 - 2 | West Ham United (18) |
| 30/03/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 30 | Newcastle United (13) | 4 - 3 | West Ham United (18) |
| 08/10/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 8 | West Ham United (18) | 2 - 2 | Newcastle United (13) |
| 05/04/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 7 | West Ham United (18) | 1 - 5 | Newcastle United (13) |
| 04/02/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 22 | Newcastle United (13) | 1 - 1 | West Ham United (18) |
| 19/02/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 26 | West Ham United (18) | 1 - 1 | Newcastle United (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen Newcastle United (13) en West Ham United (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1923/1924, 116 gespeelde wedstrijden : 49 zeges Doelpunten voor 38 nederlagen van Newcastle United (13) 29 gelijke spelen
Manchester United (3) - Nottingham Forest (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 12 (71 %) | 18 (51 %) |
| Gelijkspel | 2 (12 %) | 10 (29 %) |
| Verloren | 3 (17 %) | 7 (20 %) |
| Doelpunten voor | 35 | 62 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.06 | 1.77 |
| Doelpunten tegen | 21 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.24 | 1.34 |
| Serie voor de competitie | GGGGGPGG | PGNPGGGN |
| Serie (*) | GGGGGPGG | PGNPGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 16 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 7 (39 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 3 (17 %) | 10 (28 %) |
| Verloren | 8 (44 %) | 15 (41 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.44 | 1.25 |
| Doelpunten tegen | 25 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.39 | 1.31 |
| Serie voor de competitie | GGPPNGGG | NNGNGGGN |
| Serie (*) | PNGGNGGP | NGGGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.14
| 09/05/2026 | Sunderland (12) | 0-0 | Manchester Un. (3) |
| 03/05/2026 | Manchester Un. (3) | 3-2 | Liverpool FC (4) |
| 27/04/2026 | Manchester Un. (3) | 2-1 | Brentford FC (6) |
| 18/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Manchester Un. (3) |
| 13/04/2026 | Manchester Un. (3) | 1-2 | Leeds United (14) |
| 20/03/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Manchester Un. (3) |
| 15/03/2026 | Manchester Un. (3) | 3-1 | Aston Villa (5) |
| 04/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 2-1 | Manchester Un. (3) |
| 10/05/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 07/05/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Nottingham Fo. (16) |
| 04/05/2026 | Chelsea FC (9) | 1-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 30/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-0 | Aston Villa (5) |
| 24/04/2026 | Sunderland (12) | 0-5 | Nottingham Fo. (16) |
| 19/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 4-1 | Burnley FC (19) |
| 16/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-0 | FC Porto |
| 12/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 1-1 | Aston Villa (5) |
| 03/05/2026 | Manchester Un. (3) | 3-2 | Liverpool FC (4) |
| 27/04/2026 | Manchester Un. (3) | 2-1 | Brentford FC (6) |
| 13/04/2026 | Manchester Un. (3) | 1-2 | Leeds United (14) |
| 15/03/2026 | Manchester Un. (3) | 3-1 | Aston Villa (5) |
| 01/03/2026 | Manchester Un. (3) | 2-1 | Crystal Palac. (15) |
| 07/05/2026 | Aston Villa (5) | 4-0 | Nottingham Fo. (16) |
| 04/05/2026 | Chelsea FC (9) | 1-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 24/04/2026 | Sunderland (12) | 0-5 | Nottingham Fo. (16) |
| 09/04/2026 | FC Porto | 1-1 | Nottingham Fo. (16) |
| 22/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 0-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Nottingham Forest (16) | 2 - 2 | Manchester United (3) |
| 01/04/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 30 | Nottingham Forest (16) | 1 - 0 | Manchester United (3) |
| 07/12/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 15 | Manchester United (3) | 2 - 3 | Nottingham Forest (16) |
| 28/02/2024 - Engelse FA Cup - Achtste finales | Nottingham Forest (16) | 0 - 1 | Manchester United (3) |
| 30/12/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 20 | Nottingham Forest (16) | 2 - 1 | Manchester United (3) |
| 26/08/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 3 | Manchester United (3) | 3 - 2 | Nottingham Forest (16) |
| 16/04/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 31 | Nottingham Forest (16) | 0 - 2 | Manchester United (3) |
| 01/02/2023 - Engeland - League Cup - Carling Cup - Halve Finale | Manchester United (3) | 2 - 0 | Nottingham Forest (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen Manchester United (3) en Nottingham Forest (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1892/1893, 92 gespeelde wedstrijden : 43 zeges Doelpunten voor 29 nederlagen van Manchester United (3) 20 gelijke spelen
Leeds United (14) - Brighton & Hove Albion FC (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 14 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 8 (44 %) | 10 (28 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 14 (39 %) |
| Verloren | 5 (28 %) | 12 (33 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.33 |
| Doelpunten tegen | 21 | 53 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.17 | 1.47 |
| Serie voor de competitie | GPGPPNGG | PNNGGNGN |
| Serie (*) | GPGPPNGG | PNNGGNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.56
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.71
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 8 |
| Wedstrijden | 18 | 35 |
| Gewonnen | 5 (28 %) | 14 (40 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 10 (29 %) |
| Verloren | 8 (44 %) | 11 (31 %) |
| Doelpunten voor | 22 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.22 | 1.46 |
| Doelpunten tegen | 25 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.39 | 1.17 |
| Serie voor de competitie | NPPGGGNP | PGGGNGPG |
| Serie (*) | NPPGGGNP | PGGGNGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.1
| 11/05/2026 | Tottenham Hot. (17) | 1-1 | Leeds United (14) |
| 01/05/2026 | Leeds United (14) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 25/04/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Leeds United (14) |
| 18/04/2026 | Leeds United (14) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 13/04/2026 | Manchester Un. (3) | 1-2 | Leeds United (14) |
| 21/03/2026 | Leeds United (14) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 15/03/2026 | Crystal Palac. (15) | 0-0 | Leeds United (14) |
| 03/03/2026 | Leeds United (14) | 0-1 | Sunderland (12) |
| 09/05/2026 | Brighton & Ho. (8) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 02/05/2026 | Newcastle Uni. (13) | 3-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 21/04/2026 | Brighton & Ho. (8) | 3-0 | Chelsea FC (9) |
| 18/04/2026 | Tottenham Hot. (17) | 2-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 11/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 21/03/2026 | Brighton & Ho. (8) | 2-1 | Liverpool FC (4) |
| 14/03/2026 | Sunderland (12) | 0-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 04/03/2026 | Brighton & Ho. (8) | 0-1 | Arsenal FC (1) |
| 01/05/2026 | Leeds United (14) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 18/04/2026 | Leeds United (14) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 21/03/2026 | Leeds United (14) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 03/03/2026 | Leeds United (14) | 0-1 | Sunderland (12) |
| 28/02/2026 | Leeds United (14) | 0-1 | Manchester Ci. (2) |
| 02/05/2026 | Newcastle Uni. (13) | 3-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 18/04/2026 | Tottenham Hot. (17) | 2-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 11/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 14/03/2026 | Sunderland (12) | 0-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 21/02/2026 | Brentford FC (6) | 0-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Brighton & Hove Albion FC (8) | 3 - 0 | Leeds United (14) |
| 11/03/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 27 | Leeds United (14) | 2 - 2 | Brighton & Hove Albion FC (8) |
| 27/08/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 4 | Brighton & Hove Albion FC (8) | 1 - 0 | Leeds United (14) |
| 15/05/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 37 | Leeds United (14) | 1 - 1 | Brighton & Hove Albion FC (8) |
| 27/11/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 13 | Brighton & Hove Albion FC (8) | 0 - 0 | Leeds United (14) |
| 01/05/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 34 | Brighton & Hove Albion FC (8) | 2 - 0 | Leeds United (14) |
| 16/01/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 19 | Leeds United (14) | 0 - 1 | Brighton & Hove Albion FC (8) |
| 18/03/2017 - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 38 | Leeds United (14) | 2 - 0 | Brighton & Hove Albion FC (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Leeds United (14) en Brighton & Hove Albion FC (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1979/1980, 29 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van Leeds United (14) 9 gelijke spelen
Everton FC (10) - Sunderland (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 10 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 6 (33 %) | 13 (36 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 10 (28 %) |
| Verloren | 7 (39 %) | 13 (36 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.39 | 1.28 |
| Doelpunten tegen | 24 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1.28 |
| Serie voor de competitie | NNPPGGPN | GPGNPPNN |
| Serie (*) | NNPPGGPN | GPGNPPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.44
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.44
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 12 |
| Wedstrijden | 19 | 37 |
| Gewonnen | 4 (21 %) | 12 (32 %) |
| Gelijkspel | 6 (32 %) | 12 (32 %) |
| Verloren | 9 (47 %) | 13 (36 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.74 | 1 |
| Doelpunten tegen | 30 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.58 | 1.32 |
| Serie voor de competitie | PPPNGGPN | GPGGPPNN |
| Serie (*) | PPPNGGPN | GPGGPPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 10/05/2026 | Crystal Palac. (15) | 2-2 | Everton FC (10) |
| 04/05/2026 | Everton FC (10) | 3-3 | Manchester Ci. (2) |
| 25/04/2026 | West Ham Unit. (18) | 2-1 | Everton FC (10) |
| 19/04/2026 | Everton FC (10) | 1-2 | Liverpool FC (4) |
| 11/04/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Everton FC (10) |
| 21/03/2026 | Everton FC (10) | 3-0 | Chelsea FC (9) |
| 14/03/2026 | Arsenal FC (1) | 2-0 | Everton FC (10) |
| 03/03/2026 | Everton FC (10) | 2-0 | Burnley FC (19) |
| 09/05/2026 | Sunderland (12) | 0-0 | Manchester Un. (3) |
| 02/05/2026 | Wolverhampton. (20) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 24/04/2026 | Sunderland (12) | 0-5 | Nottingham Fo. (16) |
| 19/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-3 | Sunderland (12) |
| 12/04/2026 | Sunderland (12) | 1-0 | Tottenham Hot. (17) |
| 22/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Sunderland (12) |
| 14/03/2026 | Sunderland (12) | 0-1 | Brighton & Ho. (8) |
| 03/03/2026 | Leeds United (14) | 0-1 | Sunderland (12) |
| 04/05/2026 | Everton FC (10) | 3-3 | Manchester Ci. (2) |
| 19/04/2026 | Everton FC (10) | 1-2 | Liverpool FC (4) |
| 21/03/2026 | Everton FC (10) | 3-0 | Chelsea FC (9) |
| 03/03/2026 | Everton FC (10) | 2-0 | Burnley FC (19) |
| 23/02/2026 | Everton FC (10) | 0-1 | Manchester Un. (3) |
| 02/05/2026 | Wolverhampton. (20) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 19/04/2026 | Aston Villa (5) | 4-3 | Sunderland (12) |
| 22/03/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Sunderland (12) |
| 03/03/2026 | Leeds United (14) | 0-1 | Sunderland (12) |
| 28/02/2026 | Bournemouth (7) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 03/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Sunderland (12) | 1 - 1 | Everton FC (10) |
| 20/09/2017 - Engeland - League Cup - Carling Cup - 1/16de finales | Everton FC (10) | 3 - 0 | Sunderland (12) |
| 25/02/2017 - Engelse Premier League - Speeldag 26 | Everton FC (10) | 2 - 0 | Sunderland (12) |
| 12/09/2016 - Engelse Premier League - Speeldag 4 | Sunderland (12) | 0 - 3 | Everton FC (10) |
| 11/05/2016 - Engelse Premier League - Speeldag 30 | Sunderland (12) | 3 - 0 | Everton FC (10) |
| 01/11/2015 - Engelse Premier League - Speeldag 11 | Everton FC (10) | 6 - 2 | Sunderland (12) |
| 09/05/2015 - Engelse Premier League - Speeldag 36 | Everton FC (10) | 0 - 2 | Sunderland (12) |
| 09/11/2014 - Engelse Premier League - Speeldag 11 | Sunderland (12) | 1 - 1 | Everton FC (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Everton FC (10) en Sunderland (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1890/1891, 169 gespeelde wedstrijden : 76 zeges Doelpunten voor 65 nederlagen van Everton FC (10) 28 gelijke spelen
Brentford FC (6) - Crystal Palace (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 20 | 38 |
| Gewonnen | 9 (45 %) | 15 (39 %) |
| Gelijkspel | 8 (40 %) | 10 (26 %) |
| Verloren | 3 (15 %) | 13 (35 %) |
| Doelpunten voor | 35 | 56 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.47 |
| Doelpunten tegen | 20 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.32 |
| Serie voor de competitie | NPNPNNNG | NNNNNPGP |
| Serie (*) | NPNPNNNG | NNNNNPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.08
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 15 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 7 (41 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 2 (12 %) | 11 (31 %) |
| Verloren | 8 (47 %) | 13 (38 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.18 | 1.09 |
| Doelpunten tegen | 23 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.35 | 1.26 |
| Serie voor de competitie | PPNGPGPP | PGNGNPPN |
| Serie (*) | NPGGPPGP | GPNPGPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.44
| 09/05/2026 | Manchester Ci. (2) | 3-0 | Brentford FC (6) |
| 02/05/2026 | Brentford FC (6) | 3-0 | West Ham Unit. (18) |
| 27/04/2026 | Manchester Un. (3) | 2-1 | Brentford FC (6) |
| 18/04/2026 | Brentford FC (6) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 11/04/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Everton FC (10) |
| 21/03/2026 | Leeds United (14) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 16/03/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Wolverhampton. (20) |
| 03/03/2026 | Bournemouth (7) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 10/05/2026 | Crystal Palac. (15) | 2-2 | Everton FC (10) |
| 07/05/2026 | Crystal Palac. (15) | 2-1 | Shakhtar Done. |
| 03/05/2026 | Bournemouth (7) | 3-0 | Crystal Palac. (15) |
| 30/04/2026 | Shakhtar Done. | 1-3 | Crystal Palac. (15) |
| 25/04/2026 | Liverpool FC (4) | 3-1 | Crystal Palac. (15) |
| 20/04/2026 | Crystal Palac. (15) | 0-0 | West Ham Unit. (18) |
| 16/04/2026 | Fiorentina | 2-1 | Crystal Palac. (15) |
| 12/04/2026 | Crystal Palac. (15) | 2-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 02/05/2026 | Brentford FC (6) | 3-0 | West Ham Unit. (18) |
| 18/04/2026 | Brentford FC (6) | 0-0 | Fulham FC (11) |
| 11/04/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Everton FC (10) |
| 16/03/2026 | Brentford FC (6) | 2-2 | Wolverhampton. (20) |
| 21/02/2026 | Brentford FC (6) | 0-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 03/05/2026 | Bournemouth (7) | 3-0 | Crystal Palac. (15) |
| 30/04/2026 | Shakhtar Done. | 1-3 | Crystal Palac. (15) |
| 25/04/2026 | Liverpool FC (4) | 3-1 | Crystal Palac. (15) |
| 16/04/2026 | Fiorentina | 2-1 | Crystal Palac. (15) |
| 19/03/2026 | AEK Larnaca | 1-2 | Crystal Palac. (15) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Crystal Palace (15) | 2 - 0 | Brentford FC (6) |
| 26/01/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 23 | Crystal Palace (15) | 1 - 2 | Brentford FC (6) |
| 18/08/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 1 | Brentford FC (6) | 1 - 0 | Crystal Palace (15) |
| 30/12/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 20 | Crystal Palace (15) | 3 - 1 | Brentford FC (6) |
| 26/08/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 3 | Brentford FC (6) | 1 - 1 | Crystal Palace (15) |
| 18/02/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 24 | Brentford FC (6) | 1 - 1 | Crystal Palace (15) |
| 30/08/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 5 | Crystal Palace (15) | 1 - 1 | Brentford FC (6) |
| 12/02/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Brentford FC (6) | 0 - 0 | Crystal Palace (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen Brentford FC (6) en Crystal Palace (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009, 11 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Brentford FC (6) 7 gelijke spelen
Arsenal FC (1) - Burnley FC (19)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 14 (78 %) | 24 (67 %) |
| Gelijkspel | 2 (11 %) | 7 (19 %) |
| Verloren | 2 (11 %) | 5 (14 %) |
| Doelpunten voor | 40 | 68 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.22 | 1.89 |
| Doelpunten tegen | 11 | 26 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.61 | 0.72 |
| Serie voor de competitie | NPGGGPGG | GGGPPGGG |
| Serie (*) | GGPPNGGG | PNPGNGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 19 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 2 (11 %) | 4 (11 %) |
| Gelijkspel | 3 (17 %) | 9 (25 %) |
| Verloren | 13 (72 %) | 23 (64 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.11 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 45 | 73 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 2.03 |
| Serie voor de competitie | NPGNPPPP | PNPPPPPN |
| Serie (*) | NPGNPPPP | PNPPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.88
| 10/05/2026 | West Ham Unit. (18) | 0-1 | Arsenal FC (1) |
| 05/05/2026 | Arsenal FC (1) | 1-0 | Atletico Madr. |
| 02/05/2026 | Arsenal FC (1) | 3-0 | Fulham FC (11) |
| 29/04/2026 | Atletico Madr. | 1-1 | Arsenal FC (1) |
| 25/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-0 | Newcastle Uni. (13) |
| 19/04/2026 | Manchester Ci. (2) | 2-1 | Arsenal FC (1) |
| 15/04/2026 | Arsenal FC (1) | 0-0 | Sporting Club. |
| 11/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 10/05/2026 | Burnley FC (19) | 2-2 | Aston Villa (5) |
| 01/05/2026 | Leeds United (14) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 26/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-1 | Manchester Ci. (2) |
| 19/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 4-1 | Burnley FC (19) |
| 11/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 21/03/2026 | Fulham FC (11) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 14/03/2026 | Burnley FC (19) | 0-0 | Bournemouth (7) |
| 03/03/2026 | Everton FC (10) | 2-0 | Burnley FC (19) |
| 05/05/2026 | Arsenal FC (1) | 1-0 | Atletico Madr. |
| 02/05/2026 | Arsenal FC (1) | 3-0 | Fulham FC (11) |
| 25/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-0 | Newcastle Uni. (13) |
| 15/04/2026 | Arsenal FC (1) | 0-0 | Sporting Club. |
| 11/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 01/05/2026 | Leeds United (14) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 19/04/2026 | Nottingham Fo. (16) | 4-1 | Burnley FC (19) |
| 21/03/2026 | Fulham FC (11) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 03/03/2026 | Everton FC (10) | 2-0 | Burnley FC (19) |
| 21/02/2026 | Chelsea FC (9) | 1-1 | Burnley FC (19) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Burnley FC (19) | 0 - 2 | Arsenal FC (1) |
| 17/02/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Burnley FC (19) | 0 - 5 | Arsenal FC (1) |
| 11/11/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 12 | Arsenal FC (1) | 3 - 1 | Burnley FC (19) |
| 23/01/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 23 | Arsenal FC (1) | 0 - 0 | Burnley FC (19) |
| 18/09/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 5 | Burnley FC (19) | 0 - 1 | Arsenal FC (1) |
| 06/03/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 27 | Burnley FC (19) | 1 - 1 | Arsenal FC (1) |
| 13/12/2020 - Engelse Premier League - Speeldag 12 | Arsenal FC (1) | 0 - 1 | Burnley FC (19) |
| 02/02/2020 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Burnley FC (19) | 0 - 0 | Arsenal FC (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Arsenal FC (1) en Burnley FC (19) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1919/1920, 98 gespeelde wedstrijden : 48 zeges Doelpunten voor 29 nederlagen van Arsenal FC (1) 21 gelijke spelen
Chelsea FC (9) - Tottenham Hotspur FC (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 9 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 6 (33 %) | 13 (36 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 10 (28 %) |
| Verloren | 7 (39 %) | 13 (36 %) |
| Doelpunten voor | 24 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.33 | 1.53 |
| Doelpunten tegen | 24 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1.36 |
| Serie voor de competitie | GGNNPPPP | GPPPPPPN |
| Serie (*) | GNNPPPPP | PPPPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.86
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 17 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 7 (39 %) | 9 (25 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 11 (31 %) |
| Verloren | 6 (33 %) | 16 (44 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.39 | 1.28 |
| Doelpunten tegen | 24 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1.53 |
| Serie voor de competitie | PNPPNPGG | PNPPNGGN |
| Serie (*) | GPPPNPGG | NGPPNGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 09/05/2026 | Liverpool FC (4) | 1-1 | Chelsea FC (9) |
| 04/05/2026 | Chelsea FC (9) | 1-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 21/04/2026 | Brighton & Ho. (8) | 3-0 | Chelsea FC (9) |
| 18/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Manchester Un. (3) |
| 12/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Manchester Ci. (2) |
| 21/03/2026 | Everton FC (10) | 3-0 | Chelsea FC (9) |
| 17/03/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Paris SG |
| 14/03/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 11/05/2026 | Tottenham Hot. (17) | 1-1 | Leeds United (14) |
| 03/05/2026 | Aston Villa (5) | 1-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 25/04/2026 | Wolverhampton. (20) | 0-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 18/04/2026 | Tottenham Hot. (17) | 2-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 12/04/2026 | Sunderland (12) | 1-0 | Tottenham Hot. (17) |
| 22/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 0-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 18/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 3-2 | Atletico Madr. |
| 15/03/2026 | Liverpool FC (4) | 1-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 04/05/2026 | Chelsea FC (9) | 1-3 | Nottingham Fo. (16) |
| 18/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Manchester Un. (3) |
| 12/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Manchester Ci. (2) |
| 17/03/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Paris SG |
| 14/03/2026 | Chelsea FC (9) | 0-1 | Newcastle Uni. (13) |
| 03/05/2026 | Aston Villa (5) | 1-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 25/04/2026 | Wolverhampton. (20) | 0-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 12/04/2026 | Sunderland (12) | 1-0 | Tottenham Hot. (17) |
| 15/03/2026 | Liverpool FC (4) | 1-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 10/03/2026 | Atletico Madr. | 5-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 01/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Tottenham Hotspur FC (17) | 0 - 1 | Chelsea FC (9) |
| 03/04/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 30 | Chelsea FC (9) | 1 - 0 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 08/12/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 15 | Tottenham Hotspur FC (17) | 3 - 4 | Chelsea FC (9) |
| 02/05/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 26 | Chelsea FC (9) | 2 - 0 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 06/11/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 11 | Tottenham Hotspur FC (17) | 1 - 4 | Chelsea FC (9) |
| 26/02/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Tottenham Hotspur FC (17) | 2 - 0 | Chelsea FC (9) |
| 14/08/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 2 | Chelsea FC (9) | 2 - 2 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 23/01/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 23 | Chelsea FC (9) | 2 - 0 | Tottenham Hotspur FC (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen Chelsea FC (9) en Tottenham Hotspur FC (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1909/1910, 163 gespeelde wedstrijden : 75 zeges Doelpunten voor 50 nederlagen van Chelsea FC (9) 38 gelijke spelen
Bournemouth (7) - Manchester City (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 7 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 7 (39 %) | 13 (36 %) |
| Gelijkspel | 9 (50 %) | 16 (44 %) |
| Verloren | 2 (11 %) | 7 (20 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 56 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.56 |
| Doelpunten tegen | 19 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.06 | 1.44 |
| Serie voor de competitie | GGNNNNNG | NNNGGNGG |
| Serie (*) | GGNNNNNG | NNNGGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.78
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 18 | 36 |
| Gewonnen | 9 (50 %) | 22 (61 %) |
| Gelijkspel | 5 (28 %) | 9 (25 %) |
| Verloren | 4 (22 %) | 5 (14 %) |
| Doelpunten voor | 31 | 73 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.72 | 2.03 |
| Doelpunten tegen | 20 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.11 | 0.92 |
| Serie voor de competitie | PNGGNGGN | GNNGGGNG |
| Serie (*) | GGPNGGGN | NPGGGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 09/05/2026 | Fulham FC (11) | 0-1 | Bournemouth (7) |
| 03/05/2026 | Bournemouth (7) | 3-0 | Crystal Palac. (15) |
| 25/04/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Leeds United (14) |
| 18/04/2026 | Newcastle Uni. (13) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 11/04/2026 | Arsenal FC (1) | 1-2 | Bournemouth (7) |
| 20/03/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Manchester Un. (3) |
| 14/03/2026 | Burnley FC (19) | 0-0 | Bournemouth (7) |
| 03/03/2026 | Bournemouth (7) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 09/05/2026 | Manchester Ci. (2) | 3-0 | Brentford FC (6) |
| 04/05/2026 | Everton FC (10) | 3-3 | Manchester Ci. (2) |
| 26/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-1 | Manchester Ci. (2) |
| 19/04/2026 | Manchester Ci. (2) | 2-1 | Arsenal FC (1) |
| 12/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Manchester Ci. (2) |
| 22/03/2026 | Arsenal FC (1) | 0-2 | Manchester Ci. (2) |
| 17/03/2026 | Manchester Ci. (2) | 1-2 | Real Madrid |
| 14/03/2026 | West Ham Unit. (18) | 1-1 | Manchester Ci. (2) |
| 03/05/2026 | Bournemouth (7) | 3-0 | Crystal Palac. (15) |
| 25/04/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Leeds United (14) |
| 20/03/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Manchester Un. (3) |
| 03/03/2026 | Bournemouth (7) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 28/02/2026 | Bournemouth (7) | 1-1 | Sunderland (12) |
| 04/05/2026 | Everton FC (10) | 3-3 | Manchester Ci. (2) |
| 26/04/2026 | Burnley FC (19) | 0-1 | Manchester Ci. (2) |
| 12/04/2026 | Chelsea FC (9) | 0-3 | Manchester Ci. (2) |
| 22/03/2026 | Arsenal FC (1) | 0-2 | Manchester Ci. (2) |
| 14/03/2026 | West Ham Unit. (18) | 1-1 | Manchester Ci. (2) |
| 02/11/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Manchester City (2) | 3 - 1 | Bournemouth (7) |
| 20/05/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 37 | Manchester City (2) | 3 - 1 | Bournemouth (7) |
| 30/03/2025 - Engelse FA Cup - Kwartfinales | Bournemouth (7) | 1 - 2 | Manchester City (2) |
| 02/11/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 10 | Bournemouth (7) | 2 - 1 | Manchester City (2) |
| 24/02/2024 - Engelse Premier League - Speeldag 26 | Bournemouth (7) | 0 - 1 | Manchester City (2) |
| 04/11/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 11 | Manchester City (2) | 6 - 1 | Bournemouth (7) |
| 25/02/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 25 | Bournemouth (7) | 1 - 4 | Manchester City (2) |
| 13/08/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 2 | Manchester City (2) | 4 - 0 | Bournemouth (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bournemouth (7) en Manchester City (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 19 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 18 nederlagen van Bournemouth (7)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities