De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Otepäa - 2016/2017

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Otepäa - Uitslagen Dames 2016/2017

EstlandEstland - 8 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Sprint Dames - 9 Maart 2017


1RUSAnastasia Zagoruiko (RUS)22:09.7
2AUTJulia Schwaiger (AUT)22:15.5
3RUSAnna Nikulina (RUS)22:16.7
4RUSValeriia Vasnetcova (RUS)22:21.3
5NORKaroline Erdal (NOR)22:26.3
6AUTKatharina Innerhofer (AUT)22:26.9
7SWEOlga Alifiravets (SWE)22:27.5
8BLRDzinara Alimbekava (BLR)22:39.0
9UKRVita Semerenko (UKR)22:39.4
10UKRYuliya Zhuravok (UKR)22:41.4
11NORThekla Brun-Lie (NOR)22:42.0
12BLRKristina Ilchenko (BLR)22:42.3
13RUSUliana Kaisheva (RUS)22:42.8
14RUSOlga Shesterikova (RUS)22:45.6
15GERHelene Therese Hendel (GER)22:47.8
16GERAnna Weidel (GER)22:48.2
17GERKarolin Horchler (GER)22:54.3
18UKRMariya Panfilova (UKR)22:59.6
19RUSEkaterina Moshkova (RUS)23:09.1
20FRAJulia Simon (FRA)23:19.1
21SWEJohanna Skottheim (SWE)23:19.7
22FRAMyrtille Bègue (FRA)23:20.4
23CZELea Johanidesova (CZE)23:22.5
24BLRDarya Blashko (BLR)23:25.3
25CANSarah Beaudry (CAN)23:33.6
26SUISabine Di Lallo (SUI)23:33.9
27GERMarion Deigentesch (GER)23:34.1
28POLWeronika Nowakowska-Ziemniak (POL)23:35.5
29GERAnnika Knoll (GER)23:36.6
30USAEmily Dreissigacker (USA)23:37.7
31GBRAmanda Lightfoot (GBR)23:39.6
32AUTSimone Kupfner (AUT)23:40.6
33SUISusanna Meinen (SUI)23:42.8
34CANNadia Moser (CAN)23:47.2
35AUTSusanne Hoffmann (AUT)23:48.8
36SWEIngela Andersson (SWE)23:48.9
37CZEKristyna Cerna (CZE)23:57.3
38NORSigrid Bilstad Neraasen (NOR)24:00.0
39CZEVeronika Zvaricova (CZE)24:07.5
40ESTRegina Oja (EST)24:17.4
41SUILadina Meier-Ruge (SUI)24:18.3
42FRAChloé Chevalier (FRA)24:24.3
43HUNEmoeke Szoecs (HUN)24:26.4
44AUTTamara Steiner (AUT)24:28.7
45BULDafinka Koeva (BUL)24:29.4
46UKRMariya Kruchova (UKR)24:30.6
47ITANicole Gontier (ITA)24:30.9
48FRAEnora Latuillière (FRA)24:31.8
49MDAAlla Ghilenko (MDA)24:32.1
50SVKAlzbeta Majdisova (SVK)24:34.2
51SVKTerezia Poliakova (SVK)24:38.4
52NORKristina Skjevdal (NOR)24:39.9
53POLAnna Maka (POL)24:40.7
54CZELudmila Horka (CZE)24:43.8
55ESTKristel Viigipuu (EST)24:44.2
56GERLuise Kummer (GER)24:48.2
57UKRIana Bondar (UKR)24:50.3
58SUIIrene Cadurisch (SUI)24:52.5
59NORRikke Andersen (NOR)24:53.9
60BIHTanja Karisik (BIH)24:56.9
61USAHallie Grossman (USA)25:01.7
62FINJessika Rolig (FIN)25:03.3
63SUITanja Bissig (SUI)25:05.9
64BULMilena Todorova (BUL)25:08.5
64UKRYuliya Bryhynets (UKR)25:08.5
66UKRSnejana Tiseeva (UKR)25:12.4
67MDAAnastasia Niciporenko (MDA)25:16.1
68USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)25:19.1
69BULDaniela Kadeva (BUL)25:33.2
70LATZanna Juskane (LAT)25:50.2
71BULMaria Zdravkova (BUL)25:55.1
72BIHDejana Kosarac (BIH)25:55.8
73FINJohanna Pykaelaeinen (FIN)25:57.2
74CROAnika Kozica (CRO)25:58.6
75FINVenla Lehtonen (FIN)25:58.8
76SLOTina Mlakar (SLO)26:02.0
77SRBMaida Drndic (SRB)26:03.3
78POLDominika Bielecka (POL)26:06.8
79CANLeilani Tam von Burg (CAN)26:09.1
80ROUEniko Marton (ROU)26:17.5
81SLOPolona Klemencic (SLO)26:25.0
82BELRieke De Maeyer (BEL)26:36.2
83ESTMari Uha (EST)26:39.9
84LATInga Paskovska (LAT)26:55.0
85TURGulsah Aga (TUR)27:04.2
86LATIeva Puce (LAT)27:21.3
87LTUKotryna Vitkunaite (LTU)27:48.7
87ROUTimea Hajdu (ROU)27:48.7
89CRONika Blazenic (CRO)29:11.6
90ROUKatalin Potyo (ROU)29:49.3

Sprint Dames - 11 Maart 2017


1NORTiril Eckhoff (NOR)19:18.4
2GERLaura Dahlmeier (GER)19:36.7
3BLRDarya Domracheva (BLR)19:38.8
4RUSDaria Virolaynen (RUS)19:53.2
5USASusan Dunklee (USA)19:53.3
6ITALisa Vittozzi (ITA)19:55.4
7FRACelia Aymonier (FRA)19:58.2
8FRAAnaïs Chevalier-Bouchet (FRA)20:01.1
9FRAMarie Dorin-Habert (FRA)20:03.7
10SWEAnna Magnusson (SWE)20:04.4
11SUISelina Gasparin (SUI)20:08.8
12FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)20:10.0
13CZEGabriela Koukalová (CZE)20:11.0
14KAZDarya Usanova (KAZ)20:11.6
15SVKAnastasiya Kuzmina (SVK)20:14.5
16GERMaren Hammerschmidt (GER)20:15.4
17GERFranziska Hildebrand (GER)20:18.5
18GERDenise Herrmann (GER)20:19.1
19FINMari Laukkanen (FIN)20:20.3
20GERNadine Horchler (GER)20:20.6
21ITADorothea Wierer (ITA)20:20.8
22KAZGalina Vishnevskaya-Sheporenko (KAZ)20:24.2
23RUSEkaterina Shumilova (RUS)20:26.6
24RUSIrina Starykh (RUS)20:27.7
25SWEMona Brorsson (SWE)20:28.2
26BLRNadezhda Skardino (BLR)20:28.8
27POLMagdalena Gwizdon (POL)20:32.5
28FRAAnaïs Bescond (FRA)20:32.7
29AUTLisa Theresa Hauser (AUT)20:33.5
30UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)20:33.9
31NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)20:34.8
32CZEVeronika Vitkova (CZE)20:35.2
33UKRIryna Varvynets (UKR)20:39.4
34UKRJuliya Dzhyma (UKR)20:41.5
35ITAFederica Sanfilippo (ITA)20:46.5
36NORHilde Fenne (NOR)20:47.7
37SVKPaulina Fialkova (SVK)20:49.1
38SUILena Häcki (SUI)20:51.2
39POLMonika Hojnisz-Starega (POL)20:51.3
40RUSIrina Uslugina (RUS)20:53.8
41SWEEmma Nilsson (SWE)20:54.4
42RUSOlga Abramova (RUS)20:54.8
43NORSynnoeve Solemdal (NOR)20:56.4
44UKRNadiia Bielkina (UKR)20:57.2
45CZELucie Charvatova (CZE)21:02.6
46SLOTeja Gregorin (SLO)21:03.4
47ITAAlexia Runggaldier (ITA)21:05.5
48POLKrystyna Palka-Guzik (POL)21:08.5
49FINKaisa Mäkäräinen (FIN)21:08.8
50SVKIvona Fialkova (SVK)21:09.6
51KORAnna Boulygina-Frolina (KOR)21:10.8
52KAZAlina Raikova (KAZ)21:11.0
53SWEChardine Sloof (SWE)21:11.2
54AUTChristina Rieder (AUT)21:17.8
55USAJoanne Firesteel Reid (USA)21:18.1
56CANEmma Lunder (CAN)21:21.2
57LTUNatalija Kocergina (LTU)21:21.6
58RUSVictoria Slivko (RUS)21:21.7
59USAClare Egan (USA)21:25.8
60CANJulia Ransom (CAN)21:26.4
61BLRDarya Yurkevich (BLR)21:26.5
62LATBaiba Bendika (LAT)21:27.2
63CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)21:28.1
64BULEmilia Yordanova (BUL)21:31.7
65AUTDunja Zdouc (AUT)21:34.2
66ROULuminita Piscoran (ROU)21:34.9
67ESTMeril Beilmann (EST)21:37.0
68KOREkaterina Avvakumova (KOR)21:39.9
69BLRIryna Kryuko (BLR)21:48.6
69FINLaura Toivanen (FIN)21:48.6
71NORMarion Rønning Huber (NOR)21:51.3
72SLOAnja Erzen (SLO)21:54.7
73JAPYurie Tanaka (JAP)21:55.8
74KAZOlga Poltoranina (KAZ)22:00.6
75SUIAita Gasparin (SUI)22:01.6
76JAPSari Furuya (JAP)22:04.4
77JAPFuyuko Tachizaki (JAP)22:04.7
78CANMegan Bankes (CAN)22:15.3
79AUTFabienne Hartweger (AUT)22:15.9
80BLRNadzeya Pisareva (BLR)22:18.7
81CZEJessica Jislova (CZE)22:19.3
82SWEHanna Öberg (SWE)22:23.1
83LTUNatalija Paulauskaite (LTU)22:23.6
84LTUDiana Rasimoviciute-Brice (LTU)22:28.4
85ROUEva Tofalvi (ROU)22:31.5
86SLOUrska Poje (SLO)22:31.9
87ESTKadri Lehtla (EST)22:43.8
88BULDesislava Stoyanova (BUL)22:56.7
89FINSanna Markkanen (FIN)22:59.6
90ESPVictoria Padial Hernández (ESP)23:00.6
91ESTSusan Kuelm (EST)23:01.7
92ROUDiana Marian Salman (ROU)23:32.9
93BULStefani Popova (BUL)23:38.7
94POLKinga Mitoraj (POL)24:17.0

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden