De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Otepäa - 2016/2017

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Otepäa - Uitslagen Gemengd 2016/2017

EstlandEstland - 8 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Mixed Relay - 8 Maart 2017


1GER Duitsland (Karolin Horchler, Marion Deigentesch, Matthias Dorfer, David Zobel)1:14:34.6
2NOR Noorwegen (Karoline Erdal, Sigrid Bilstad Neraasen, Sindre Pettersen, Fredrik Gjesbakk)1:14:55.4
3UKR Oekraïne (Vita Semerenko, Iana Bondar, Andriy Dotsenko, Ruslan Tkalenko)1:15:14.5
4RUS Rusland (Ekaterina Moshkova, Valeriia Vasnetcova, Igor Malinovskii, Kirill Streltsov)1:15:15.0
5FRA Frankrijk (Chloé Chevalier, Enora Latuillière, Aristide Bègue, Antonin Guigonnat)1:17:20.6
6SWE Zweden (Johanna Skottheim, Olga Alifiravets, Christofer Eriksson, Martin Ponsiluoma)1:17:32.0
7BLR Wit-Rusland (Darya Blashko, Dzinara Alimbekava, Anton Smolski, Raman Shynkevich)1:17:38.5
8AUT Oostenrijk (Simone Kupfner, Julia Schwaiger, Kevin Plessnitzer, Peter Brunner)1:17:45.6
9CZE Tsjechië (Kristyna Cerna, Veronika Zvaricova, Tomas Vojik, Matej Krupcik)1:17:47.6
10SUI Zwitserland (Irene Cadurisch, Susanna Meinen, Eligius Tambornino, Martin Jäger)1:18:21.8
11USA Verenigde Staten (Emily Dreissigacker, Hallie Grossman, Alexander Mc Intosh Howe, Jakob Ellingson)1:20:08.4
12CAN Canada (Leilani Tam von Burg, Nadia Moser, Carsen Campbell, Aidan Millar)1:20:28.1
13FIN Finland (Johanna Pykaelaeinen, Venla Lehtonen, Sami Orpana, Matti Hakala)+ 1 ronde
14MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Anastasia Niciporenko, Liviu Dubalari, Nicolae Gaiduc)+ 1 ronde
15EST Estland (Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Johan Talihärm, Robert Heldna)+ 1 ronde
16BUL Bulgarije (Maria Zdravkova, Dafinka Koeva, Dimitar Partalov, Michail Kletcherov)+ 1 ronde
17ROU Roemenië (Eniko Marton, Katalin Potyo, Marius Ungureanu, Denis Serban)+ 1 ronde
18CRO Kroatië (Nika Blazenic, Anika Kozica, Filip Petrovic, Kresimir Crnkovic)+ 1 ronde

Single Mixed relay - 8 Maart 2017


1NOR Noorwegen (Thekla Brun-Lie, Martin Femsteinevik)38:53.2
2SWE Zweden (Ingela Andersson, Tobias Arwidson)39:18.0
3GER Duitsland (Anna Weidel, Dominic Reiter)39:43.5
4RUS Rusland (Olga Shesterikova, Alexey Volkov)40:11.7
5AUT Oostenrijk (Katharina Innerhofer, David Komatz)40:17.0
6FRA Frankrijk (Julia Simon, Emilien Jacquelin)40:28.7
7BLR Wit-Rusland (Mariya Panfilova, Aliaksandr Darozhka)40:33.9
8SUI Zwitserland (Ladina Meier-Ruge, Severin Dietrich)41:02.3
9CZE Tsjechië (Lea Johanidesova, Ondrej Hosek)41:15.6
10ITA Italië (Nicole Gontier, Thierry Chenal)41:25.1
11GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Scott Dixon)41:25.2
12FIN Finland (Jessika Rolig, Jaakko Olavi Ranta)41:28.4
13SLO Slovenië (Tina Mlakar, Mitja Drinovec)41:32.8
14POL Polen (Anna Maka, Mateusz Janik)41:33.0
15CAN Canada (Sarah Beaudry, Jules Burnotte)41:36.5
16SVK Slowakije (Alzbeta Majdisova, Michal Kubaliak)41:45.4
17UKR Oekraïne (Yuliya Zhuravok, Artem Tyshchenko)41:46.1
18USA Verenigde Staten (Madeleine Grace Phaneuf, Russell Currier)42:22.0
19EST Estland (Regina Oja, Tarvi Sikk)42:45.1
20BUL Bulgarije (Milena Todorova, Kristiyan Stoyanov)43:14.5
21MDA Moldavië (Snejana Tiseeva, Nicolae Gaiduc)ronde
22TUR Turkije (Gulsah Aga, Zana Oztunc)ronde
23LTU Litouwen (Kotryna Vitkunaite, Deivid Demkov)ronde
24ROU Roemenië (Timea Hajdu, Hunor Gego)ronde
25SRB Servië (Maida Drndic, Dejan Krsmanovic)ronde
26LAT Letland (Ieva Puce, Vladislavs Nedaivodins)ronde
27CRO Kroatië (Anika Kozica, Filip Petrovic)ronde
28BIH Bosnië en Herzegovina (Dejana Kosarac, Dejan Mumovic)ronde
29BEL Belgie (Rieke De Maeyer, Eric Langer)ronde

Mixed Relay - 12 Maart 2017


Single Mixed relay - 12 Maart 2017


1RUS Rusland (Anna Nikulina, Yury Shopin)35:24.4
2NOR Noorwegen (Thekla Brun-Lie, Kristoffer Skjelvik)35:32.8
3SWE Zweden (Ingela Andersson, Tobias Arwidson)35:51.3
4GER Duitsland (Anna Weidel, Matthias Dorfer)36:04.4
5SUI Zwitserland (Irene Cadurisch, Ivan Joller)36:34.4
6CZE Tsjechië (Lea Johanidesova, Tomas Vojik)37:09.8
7CAN Canada (Sarah Beaudry, Carsen Campbell)38:07.2
8EST Estland (Regina Oja, Tarvi Sikk)38:13.6
9AUT Oostenrijk (Susanne Hoffmann, Sven Grossegger)38:20.1
10BLR Wit-Rusland (Darya Blashko, Anton Smolski)38:20.6
11USA Verenigde Staten (Emily Dreissigacker, Alexander Mc Intosh Howe)38:26.4
12ROU Roemenië (Eniko Marton, Marius Ungureanu)38:32.2
13POL Polen (Weronika Nowakowska-Ziemniak, Mateusz Janik)39:00.0
14BUL Bulgarije (Milena Todorova, Kristiyan Stoyanov)39:04.3
15FRA Frankrijk (Chloé Chevalier, Emilien Jacquelin)+ 1 ronde
16GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Scott Dixon)+ 1 ronde
17ITA Italië (Nicole Gontier, Thierry Chenal)+ 1 ronde
18UKR Oekraïne (Mariya Kruchova, Maksym Ivko)+ 1 ronde
19SLO Slovenië (Polona Klemencic, Mitja Drinovec)+ 1 ronde
20MDA Moldavië (Snejana Tiseeva, Liviu Dubalari)+ 1 ronde
21SRB Servië (Maida Drndic, Edin Hodzic)+ 1 ronde
22CRO Kroatië (Anika Kozica, Kresimir Crnkovic)+ 1 ronde

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden