De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - Regulier Seizoen - 1988/1989 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten
  • Atlanta Hawks
  • Boston Celtics
  • Charlotte Hornets
  • Chicago Bulls
  • Cleveland Cavaliers
  • Dallas Mavericks
  • Denver Nuggets
  • Detroit Pistons
  • Golden State Warriors
  • Houston Rockets
  • Indiana Pacers
  • Los Angeles Clippers
  • Los Angeles Lakers
  • Miami Heat
  • Milwaukee Bucks
  • New Jersey Nets
  • New York Knicks
  • Philadelphia 76ers
  • Phoenix Suns
  • Portland Trail Blazers
  • Sacramento Kings
  • San Antonio Spurs
  • Seattle SuperSonics
  • Utah Jazz
  • Washington Wizards

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen 1988/1989

Verenigde StatenVerenigde Staten - 4 November 1988 - 23 April 1989

Speeldag :

Uitslagen

23 April 1989
Portland Trail BlazersPortland Trail Blazers126 - 120 verlengingenSacramento KingsSacramento Kings
Los Angeles LakersLos Angeles Lakers121 - 117Seattle SuperSonicsSeattle SuperSonics
Boston CelticsBoston Celtics120 - 110Charlotte HornetsCharlotte Hornets
Philadelphia 76ersPhiladelphia 76ers115 - 106Washington WizardsWashington Wizards
Detroit PistonsDetroit Pistons99 - 81Atlanta HawksAtlanta Hawks
Denver NuggetsDenver Nuggets96 - 113Dallas MavericksDallas Mavericks
Chicago BullsChicago Bulls84 - 90Cleveland CavaliersCleveland Cavaliers

Stand

  • Klassement per conferentie
  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Klassement per conferentie

Eastern Conference


Atlantic Division

PloegPctGWWVDVDTDS
1New York Knicks0.63482523095679258+309
2Philadelphia 76ers0.56182463691749051+123
3Boston Celtics0.51282424089588863+95
4Washington Wizards0.48882404288799056-177
5New Jersey Nets0.31782265685069027-521


Central Division

PloegPctGWWVDVDTDS
1Detroit Pistons0.76882631987408264+476
2Cleveland Cavaliers0.69582572589238300+623
3Atlanta Hawks0.63482523091028699+403
4Milwaukee Bucks0.59882493389328636+296
5Chicago Bulls0.57382473587268608+118
6Indiana Pacers0.34182285487679109-342

Western Conference


Pacific Division

PloegPctGWWVDVDTDS
1Los Angeles Lakers0.69582572594068818+588
2Phoenix Suns0.67182552797279096+631
3Seattle SuperSonics0.57382473591968958+238
4Golden State Warriors0.52482433995589583-25
5Portland Trail Blazers0.47682394393959275+120
6Sacramento Kings0.32982275586519106-455
7Los Angeles Clippers0.25682216187129525-813


Midwest Division

PloegPctGWWVDVDTDS
1Utah Jazz0.62282513185888176+412
2Houston Rockets0.54982453788978819+78
3Denver Nuggets0.53782443896759536+139
4Dallas Mavericks0.46382384484848583-99
5San Antonio Spurs0.25682216186529249-597
6Miami Heat0.18382156780168937-921

Algemeen klassement

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden