De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Champions League - 2017/2018 - Home

Voetbal - UEFA Champions League - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Champions League - Home

Eerste Kwalificatieronde (27/06/2017 - 04/07/2017)

27 Juni 2017
18h00Alashkert Martuni (ARM)Alashkert Martuni1 - 0FC Santa ColomaFC Santa Coloma (AND)
20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC1 - 2Europa FCEuropa FC (GIB)
20h00Hibernians F.C. (MLT)Hibernians F.C.2 - 0FC Infonet TallinnFC Infonet Tallinn (EST)
20h00Víkingur Gøta (FAR)Víkingur Gøta2 - 1KF Trepça'89KF Trepça'89 (KOS)
28 Juni 2017
20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC1 - 0SP La FioritaSP La Fiorita (SMR)
4 Juli 2017
18h00FC Infonet Tallinn (EST)FC Infonet Tallinn0 - 1Hibernians F.C.Hibernians F.C. (MLT)
18h00KF Trepça'89 (KOS)KF Trepça'891 - 4Víkingur GøtaVíkingur Gøta (FAR)
19h30Europa FC (GIB)Europa FC1 - 3 verlengingenThe New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
20h30SP La Fiorita (SMR)SP La Fiorita0 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR)
20h30FC Santa Coloma (AND)FC Santa Coloma1 - 1Alashkert MartuniAlashkert Martuni (ARM)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (11/07/2017 - 19/07/2017)

11 Juli 2017
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam5 - 0FC Iberia SamtrediaFC Iberia Samtredia (GEO)
20h30Hibernians F.C. (MLT)Hibernians F.C.0 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
20h45FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad2 - 0Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20h45HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka2 - 0The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
12 Juli 2017
18h00FK Spartaks Jurmala (LAT)FK Spartaks Jurmala0 - 1FC AstanaFC Astana (KAZ)
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia1 - 0F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
19h00NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar1 - 2NK MariborNK Maribor (SLO)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 0FK KukësiFK Kukësi (ALB)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF1 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19h00Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah2 - 1Honvéd BudapestHonvéd Budapest (HUN)
19h30FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov1 - 1Alashkert MartuniAlashkert Martuni (ARM)
20h00IFK Mariehamn (FIN)IFK Mariehamn0 - 3Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
20h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius2 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h15MSK Zilina (SVK)MSK Zilina1 - 3FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC1 - 1BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
21h15FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur1 - 1Víkingur GøtaVíkingur Gøta (FAR)
14 Juli 2017
18h00Linfield FC (NIR)Linfield FC0 - 2Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18 Juli 2017
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana1 - 1FK Spartaks JurmalaFK Spartaks Jurmala (LAT)
18h00Alashkert Martuni (ARM)Alashkert Martuni1 - 3FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
18h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje3 - 1Malmö FFMalmö FF (SWE)
19h00FC Iberia Samtredia (GEO)FC Iberia Samtredia0 - 1FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
20h00Víkingur Gøta (FAR)Víkingur Gøta0 - 2FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC1 - 5HNK RijekaHNK Rijeka (CRO)
20h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica0 - 0FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
19 Juli 2017
18h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange0 - 1Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
19h15BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim2 - 1 verlengingenDundalk FCDundalk FC (IRL)
19h30FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 2MSK ZilinaMSK Zilina (SVK)
19h30FK Kukësi (ALB)FK Kukësi2 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
20h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad4 - 1Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor1 - 1NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar (BIH)
20h30FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg3 - 0Hibernians F.C.Hibernians F.C. (MLT)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow4 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR)
20h45Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw6 - 0IFK MariehamnIFK Mariehamn (FIN)
21h15Honvéd Budapest (HUN)Honvéd Budapest2 - 3Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (25/07/2017 - 02/08/2017)

25 Juli 2017
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam - FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
19h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague - FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
19h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti - Viktoria PlzenViktoria Plzen (CZE)
19h30AEK Athens (GRE)AEK Athens - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
20h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje - FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
20h45FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
26 Juli 2017
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana - Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
18h30Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv - Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)
18h45FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - HNK RijekaHNK Rijeka (CRO)
19h00Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
20h20NK Maribor (SLO)NK Maribor - FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow - BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
20h45Nice (FRA)Nice - Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge - Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
1 Augustus 2017
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol - FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
20h45FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov - Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
20h45HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka - FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
20h45Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw - FC AstanaFC Astana (KAZ)
2 Augustus 2017
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia - Viitorul ConstantaViitorul Constanta (ROU)
19h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - AEK AthensAEK Athens (GRE)
19h45Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B. - Club BruggeClub Brugge (BEL)
20h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen - Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
20h15Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
20h15Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne - Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
20h30FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur - NK MariborNK Maribor (SLO)
20h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad - Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
20h45Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam - NiceNice (FRA)
20h45Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
20h45BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim - Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)

Detail van de uitslagen


Play-Off (16/08/2017 - 24/08/2017)



Groep A (13/09/2017 - 06/12/2017)



Groep B (13/09/2017 - 06/12/2017)



Groep C (13/09/2017 - 06/12/2017)



Groep D (13/09/2017 - 06/12/2017)



Groep E (14/09/2017 - 07/12/2017)



Groep F (14/09/2017 - 07/12/2017)



Groep G (14/09/2017 - 07/12/2017)



Groep H (14/09/2017 - 07/12/2017)



Finaleronde (14/02/2018 - 03/06/2018)



Achtste finales (14/02/2018)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale (26/05/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden