De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Oostenrijk - 2017/2018 - Home

Voetbal - Beker van Oostenrijk - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Home

Beker van Oostenrijk - Home

OostenrijkOostenrijk - 14 Juli 2017 - 27 Februari 2018


Eerste ronde (18/07/2017)
14 Juli 2017
17h30ASK EbreichsdorfASK Ebreichsdorf0 - 0 (3 str 4)Austria WienAustria Wien
17h30ASKÖ OedtASKÖ Oedt3 - 1ATSV Stadl-PauraATSV Stadl-Paura
18h55SK Vorwärts SteyrSK Vorwärts Steyr1 - 4 verlengingenFC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
19h00SC KalsdorfSC Kalsdorf0 - 2SC Neusiedl am See 1919SC Neusiedl am See 1919
19h00TSV St. Johann im PongauTSV St. Johann im Pongau0 - 1KSV KapfenbergKSV Kapfenberg
19h00SV Seekirchen 1945SV Seekirchen 19451 - 2 verlengingenSV GrödigSV Grödig
19h00SC WeizSC Weiz2 - 1SV LafnitzSV Lafnitz
19h00SC-ESV Parndorf 1919SC-ESV Parndorf 19192 - 1 verlengingenFirst Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
19h00Union VöcklamarktUnion Vöcklamarkt7 - 0SV WörglSV Wörgl
19h30SC Bad SauerbrunnSC Bad Sauerbrunn0 - 4ASK-BSC Bruck/LeithaASK-BSC Bruck/Leitha
19h30SKU AmstettenSKU Amstetten1 - 0SC Wiener NeustadtSC Wiener Neustadt
19h30SV HornSV Horn3 - 1Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
15 Juli 2017
17h00Wiener SportclubWiener Sportclub0 - 4SV RiedSV Ried
17h00SV Stripfing/WeidenSV Stripfing/Weiden0 - 1Austria LustenauAustria Lustenau
17h00FC KitzbühelFC Kitzbühel0 - 1LASK LinzLASK Linz
17h00Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC0 - 7FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
17h00FC Pinzgau SaalfeldenFC Pinzgau Saalfelden1 - 6SV MattersburgSV Mattersburg
17h00SV LendorfSV Lendorf1 - 3FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
17h30FC StadlauFC Stadlau1 - 2SV WimpassingSV Wimpassing
17h30ATUS FerlachATUS Ferlach1 - 3FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
17h30USK AnifUSK Anif5 - 1FC KufsteinFC Kufstein
18h00VfB HohenemsVfB Hohenems3 - 4Union GurtenUnion Gurten
19h00SC MannsdorfSC Mannsdorf1 - 2Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
19h00TuS Bad GleichenbergTuS Bad Gleichenberg5 - 1WSG WattensWSG Wattens
16 Juli 2017
10h30FC SchwarzachFC Schwarzach0 - 3Union St. FlorianUnion St. Florian
11h00FC Dornbirn 1913FC Dornbirn 19131 - 5SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
15h30FC HardFC Hard0 - 3SK Sturm GrazSK Sturm Graz
16h00SC SchwazSC Schwaz0 - 2SK Rapid WienSK Rapid Wien
16h00FC Karabakh ViennaFC Karabakh Vienna1 - 5FC Blau-Weiß LinzFC Blau-Weiß Linz
16h00ASK Elektra WienASK Elektra Wien2 - 1FCM TraiskirchenFCM Traiskirchen
18h30SAK KlagenfurtSAK Klagenfurt0 - 5TSV HartbergTSV Hartberg
18 Juli 2017
18h30SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt2 - 1SKN St. PöltenSKN St. Pölten

1/16de finales (26/09/2017)
18 September 2017
18h00SV WimpassingSV Wimpassing3 - 2FC Blau-Weiß LinzFC Blau-Weiß Linz
19 September 2017
16h00ASKÖ OedtASKÖ Oedt2 - 0Austria LustenauAustria Lustenau
19h00SC Neusiedl am See 1919SC Neusiedl am See 19190 - 1SV RiedSV Ried
19h00Union St. FlorianUnion St. Florian1 - 0SC WeizSC Weiz
19h00FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 091 - 2Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
19h00SV GrödigSV Grödig4 - 4 (3 str 5)LASK LinzLASK Linz
19h30SKU AmstettenSKU Amstetten0 - 1FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
19h30SV HornSV Horn3 - 3 (3 str 4)TSV HartbergTSV Hartberg
20 September 2017
18h00USK AnifUSK Anif1 - 2SK Sturm GrazSK Sturm Graz
18h30Union VöcklamarktUnion Vöcklamarkt0 - 3Austria WienAustria Wien
19h00Union GurtenUnion Gurten3 - 4 verlengingenSC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
20h30ASK Elektra WienASK Elektra Wien0 - 4SK Rapid WienSK Rapid Wien
21 September 2017
19h00ASK-BSC Bruck/LeithaASK-BSC Bruck/Leitha1 - 3 verlengingenFC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
26 September 2017
19h00SC-ESV Parndorf 1919SC-ESV Parndorf 19191 - 2SV MattersburgSV Mattersburg
19h00TuS Bad GleichenbergTuS Bad Gleichenberg3 - 1FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
19h00SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt3 - 0KSV KapfenbergKSV Kapfenberg

Achtste finales (25/10/2017)
24 Oktober 2017
15h00ASKÖ OedtASKÖ Oedt0 - 3SV MattersburgSV Mattersburg
19h00Union St. FlorianUnion St. Florian0 - 4TSV HartbergTSV Hartberg
19h12SV RiedSV Ried4 - 1LASK LinzLASK Linz
25 Oktober 2017
18h00SK Sturm GrazSK Sturm Graz4 - 1SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
18h30SV WimpassingSV Wimpassing1 - 0Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
19h00TuS Bad GleichenbergTuS Bad Gleichenberg0 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
20h00SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt4 - 2FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
20h30Austria WienAustria Wien1 - 2SK Rapid WienSK Rapid Wien

Kwartfinales (27/02/2018)
27 Februari 2018
19h00SK Rapid WienSK Rapid Wien - SV RiedSV Ried
19h00FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg - SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
19h00SK Sturm GrazSK Sturm Graz - SV WimpassingSV Wimpassing
19h00SV MattersburgSV Mattersburg - TSV HartbergTSV Hartberg

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden