De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Bulgarije - 2017/2018 - Home

Voetbal - Beker van Bulgarije - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Bulgarije
  • Beroe Stara Zagora
  • Botev Plovdiv
  • Cherno More Varna
  • CSKA Sofia
  • FC Botev Galabovo
  • FC Botev Vratza
  • FC Chernomorets Balchik
  • FC Dunav Ruse
  • FC Etar Veliko Tarnovo
  • FC Maritsa Plovdiv
  • FC Oborishte
  • FC Sevlievo
  • FC Sokol Markovo
  • FC Sozopol
  • FC Strumska Slava Radomir
  • FC Tsarsko Selo Sofia
  • FC Vereya Stara Zagora
  • FC Vihren Sandanski
  • FC Vitosha Bistritsa
  • FK Septemvri Sofia
  • Levski Sofia
  • Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
  • Lokomotiv Plovdiv
  • Lokomotiv Sofia
  • Ludogorets 1947 Razgrad
  • Neftochimic Burgas 1986
  • OFC Pomorie
  • OFK Pirin Blagoevgrad
  • PFC Litex Lovech
  • PFC Montana
  • PFC Nesebar
  • Slavia Sofia

Home

Beker van Bulgarije - Home

BulgarijeBulgarije - 19 September 2017 - 26 Oktober 2017


1/16de finales (21/09/2017)
19 September 2017
15h00FC Vihren SandanskiFC Vihren Sandanski0 - 2FK Septemvri SofiaFK Septemvri Sofia
15h00FC SevlievoFC Sevlievo0 - 2Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
15h00FC Sokol MarkovoFC Sokol Markovo1 - 4FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
15h00Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19861 - 2FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia
15h00PFC NesebarPFC Nesebar1 - 4CSKA SofiaCSKA Sofia
18h00FC Botev GalabovoFC Botev Galabovo0 - 1 verlengingenLevski SofiaLevski Sofia
20 September 2017
15h00FC Chernomorets BalchikFC Chernomorets Balchik0 - 2Slavia SofiaSlavia Sofia
15h00FC Strumska Slava RadomirFC Strumska Slava Radomir2 - 1FC SozopolFC Sozopol
15h00OFC PomorieOFC Pomorie2 - 4 verlengingenFC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo
15h00PFC MontanaPFC Montana2 - 1Cherno More VarnaCherno More Varna
15h00Lokomotiv SofiaLokomotiv Sofia2 - 1FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora
15h00FC Botev VratzaFC Botev Vratza3 - 1 verlengingenOFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad
18h00PFC Litex LovechPFC Litex Lovech1 - 0FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
21 September 2017
15h00FC OborishteFC Oborishte2 - 3 verlengingenLudogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
16h30FC Maritsa PlovdivFC Maritsa Plovdiv1 - 3Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
19h00Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa1 - 3Botev PlovdivBotev Plovdiv

Achtste finales (24/10/2017)
24 Oktober 2017
14h00FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia - Botev PlovdivBotev Plovdiv
16h00PFC Litex LovechPFC Litex Lovech - Lokomotiv SofiaLokomotiv Sofia
17h00CSKA SofiaCSKA Sofia - FC Botev VratzaFC Botev Vratza
17h00FC Dunav RuseFC Dunav Ruse - FC Strumska Slava RadomirFC Strumska Slava Radomir
25 Oktober 2017
14h00PFC MontanaPFC Montana - Levski SofiaLevski Sofia
16h30Slavia SofiaSlavia Sofia - Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
26 Oktober 2017
17h00FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo - FK Septemvri SofiaFK Septemvri Sofia
18h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad - Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden