De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Portugese League Cup - 2017/2018 - Home

Voetbal - Portugese League Cup - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Portugal
  • Academica Coimbra
  • Académico Viseu
  • Belenenses
  • Benfica Lisbon
  • Boavista
  • CD Cova da Piedade
  • CD Feirense
  • CD Tondela
  • Desportivo das Aves
  • Estoril-Praia
  • FC Arouca
  • FC Famalicão
  • FC Paços de Ferreira
  • FC Porto
  • G.D. Chaves
  • Gil Vicente
  • Leixões SC
  • Marítimo Funchal
  • Moreirense
  • Nacional Madeira
  • Penafiel
  • Portimorense SC
  • Real Sport Clube
  • Rio Ave
  • S.C. Covilhã
  • Santa Clara
  • Sporting Braga
  • Sporting Lisbon
  • U.D. Oliveirense
  • União da Madeira
  • Varzim
  • Vitória Guimarães
  • Vitória Setúbal

Home

Portugese League Cup - Home

PortugalPortugal

1er Tour (Portugal - 23/07/2017 - 31/07/2017)

23 Juli 2017
17h00FC FamalicãoFC Famalicão1 - 2Santa ClaraSanta Clara
17h00S.C. CovilhãS.C. Covilhã1 - 1 (3 str 4)União da MadeiraUnião da Madeira
17h00Leixões SCLeixões SC2 - 0Académico ViseuAcadémico Viseu
17h00CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade3 - 2Nacional MadeiraNacional Madeira
18h00PenafielPenafiel0 - 1U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense
19h00VarzimVarzim1 - 2Gil VicenteGil Vicente
20h30Academica CoimbraAcademica Coimbra0 - 0 (2 str 4)FC AroucaFC Arouca

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (Portugal - 29/07/2017 - 03/09/2017)

29 Juli 2017
19h00BelenensesBelenenses0 - 1Real Sport ClubeReal Sport Clube
30 Juli 2017
17h00FC AroucaFC Arouca1 - 2FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira
17h00MoreirenseMoreirense1 - 0Desportivo das AvesDesportivo das Aves
17h00U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense2 - 1Santa ClaraSanta Clara
17h00União da MadeiraUnião da Madeira2 - 1Gil VicenteGil Vicente
19h00Vitória SetúbalVitória Setúbal1 - 0CD TondelaCD Tondela
1 September 2017
19h00Marítimo FunchalMarítimo Funchal1 - 0Estoril-PraiaEstoril-Praia
2 September 2017
16h00Portimorense SCPortimorense SC3 - 1G.D. ChavesG.D. Chaves
19h00Rio AveRio Ave2 - 0CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade
3 September 2017
20h00BoavistaBoavista1 - 2Sporting BragaSporting Braga

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep A (Portugal - 20/09/2017 - 29/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting Braga11010110
-Benfica Lisbon11010110
3Vitória Setúbal00000000
-Portimorense SC00000000
20 September 2017
17h00Benfica LisbonBenfica Lisbon1 - 1Sporting BragaSporting Braga
25 Oktober 2017
17h00Portimorense SCPortimorense SC - Vitória SetúbalVitória Setúbal
17h00Benfica LisbonBenfica Lisbon - Portimorense SCPortimorense SC
17h00Vitória SetúbalVitória Setúbal - Sporting BragaSporting Braga
29 November 2017
17h00Vitória SetúbalVitória Setúbal - Benfica LisbonBenfica Lisbon
17h00Sporting BragaSporting Braga - Portimorense SCPortimorense SC

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep B (Portugal - 19/09/2017 - 29/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting Lisbon11010000
-Marítimo Funchal11010000
3Belenenses00000000
-União da Madeira00000000
19 September 2017
17h00Sporting LisbonSporting Lisbon0 - 0Marítimo FunchalMarítimo Funchal
25 Oktober 2017
17h00BelenensesBelenenses - Marítimo FunchalMarítimo Funchal
17h00Sporting LisbonSporting Lisbon - União da MadeiraUnião da Madeira
17h00União da MadeiraUnião da Madeira - BelenensesBelenenses
29 November 2017
17h00BelenensesBelenenses - Sporting LisbonSporting Lisbon
17h00Marítimo FunchalMarítimo Funchal - União da MadeiraUnião da Madeira

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep C (Portugal - 07/10/2017 - 29/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vitória Guimarães11010110
-CD Feirense11010110
3Moreirense11010000
-U.D. Oliveirense11010000
7 Oktober 2017
17h00Vitória GuimarãesVitória Guimarães1 - 1CD FeirenseCD Feirense
10 Oktober 2017
17h00U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense0 - 0MoreirenseMoreirense
11 November 2017
16h00Vitória GuimarãesVitória Guimarães - U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense
17h00MoreirenseMoreirense - CD FeirenseCD Feirense
29 November 2017
17h00MoreirenseMoreirense - Vitória GuimarãesVitória Guimarães
17h00CD FeirenseCD Feirense - U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep D (Portugal - 20/09/2017 - 21/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Leixões SC3110010+1
2Rio Ave11010110
3FC Paços de Ferreira1201112-1
4FC Porto00000000
20 September 2017
17h00Leixões SCLeixões SC1 - 0FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira
8 Oktober 2017
17h00FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira1 - 1Rio AveRio Ave
24 Oktober 2017
21h15FC PortoFC Porto - Leixões SCLeixões SC
29 November 2017
17h00FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira - FC PortoFC Porto
17h00Rio AveRio Ave - Leixões SCLeixões SC
21 December 2017
22h15FC PortoFC Porto - Rio AveRio Ave

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Portugal - 25/01/2018 - 29/01/2018)



Halve Finale (25/01/2018)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden