De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Portugese League Cup - 2018/2019 - Home

Voetbal - Portugese League Cup - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Portugal
  • Academica Coimbra
  • Académico Viseu
  • Belenenses
  • Benfica Lisbon
  • Boavista
  • CD Cova da Piedade
  • CD Feirense
  • CD Mafra
  • CD Tondela
  • Desportivo das Aves
  • Estoril-Praia
  • Farense
  • FC Arouca
  • FC Famalicão
  • FC Paços de Ferreira
  • FC Porto
  • G.D. Chaves
  • Leixões SC
  • Marítimo Funchal
  • Moreirense
  • Nacional Madeira
  • Penafiel
  • Portimonense SC
  • Rio Ave
  • Santa Clara
  • SC Covilhã
  • Sporting Braga
  • Sporting Lisbon
  • U.D. Oliveirense
  • Varzim
  • Vitória Guimarães
  • Vitória Setúbal

Home

Portugese League Cup - Home

PortugalPortugal

1er Tour (Portugal - 21/07/2018 - 22/07/2018)

21 Juli 2018
17h00CD MafraCD Mafra2 - 0SC CovilhãSC Covilhã
17h00VarzimVarzim2 - 0CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade
20h45FarenseFarense0 - 0 (5 str 4)PenafielPenafiel
22 Juli 2018
17h00FC FamalicãoFC Famalicão1 - 1 (4 str 5)FC AroucaFC Arouca
20h45Academica CoimbraAcademica Coimbra0 - 0 (3 str 4)Leixões SCLeixões SC

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (Portugal - 28/07/2018 - 06/08/2018)

28 Juli 2018
16h00Desportivo das AvesDesportivo das Aves2 - 2 (8 str 7)Santa ClaraSanta Clara
17h00Marítimo FunchalMarítimo Funchal3 - 0CD MafraCD Mafra
19h00FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira3 - 2Académico ViseuAcadémico Viseu
19h00BelenensesBelenenses3 - 1U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense
29 Juli 2018
18h00FarenseFarense0 - 2Estoril-PraiaEstoril-Praia
18h00FC AroucaFC Arouca0 - 0 (3 str 5)G.D. ChavesG.D. Chaves
18h00VarzimVarzim2 - 0MoreirenseMoreirense
18h00CD FeirenseCD Feirense3 - 2Leixões SCLeixões SC
20h45Nacional MadeiraNacional Madeira2 - 1BoavistaBoavista
5 Augustus 2018
17h00Portimonense SCPortimonense SC0 - 2Rio AveRio Ave
6 Augustus 2018
21h00Vitória GuimarãesVitória Guimarães0 - 2CD TondelaCD Tondela

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep A (Portugal - 16/09/2018 - 28/12/2018)

Deelnemende teams

ClubStadStadion
Benfica LisbonBenfica LisbonLisboaEstádio da Luz
Desportivo das AvesDesportivo das AvesVila Das AvesEstádio do Clube Desportivo das Aves
FC Paços de FerreiraFC Paços de FerreiraPaços de FerreiraEstádio da Mata Real
Rio AveRio AveVila do CondeEstádio do Rio Ave FC

16 September 2018
FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira - Desportivo das AvesDesportivo das Aves
Benfica LisbonBenfica Lisbon - Rio AveRio Ave
31 Oktober 2018
Desportivo das AvesDesportivo das Aves - Rio AveRio Ave
Benfica LisbonBenfica Lisbon - FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira
28 December 2018
Desportivo das AvesDesportivo das Aves - Benfica LisbonBenfica Lisbon
Rio AveRio Ave - FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep B (Portugal - 16/09/2018 - 28/12/2018)

Deelnemende teams

ClubStadStadion
CD TondelaCD TondelaTondelaEstádio João Cardoso
Nacional MadeiraNacional MadeiraFunchalEstádio da Madeira
Sporting BragaSporting BragaBragaGround Municipal de Braga
Vitória SetúbalVitória SetúbalSetúbalEstádio do Bonfim

16 September 2018
Nacional MadeiraNacional Madeira - Vitória SetúbalVitória Setúbal
Sporting BragaSporting Braga - CD TondelaCD Tondela
31 Oktober 2018
Vitória SetúbalVitória Setúbal - CD TondelaCD Tondela
Sporting BragaSporting Braga - Nacional MadeiraNacional Madeira
28 December 2018
CD TondelaCD Tondela - Nacional MadeiraNacional Madeira
Vitória SetúbalVitória Setúbal - Sporting BragaSporting Braga

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep C (Portugal - 16/09/2018 - 28/12/2018)

Deelnemende teams

ClubStadStadion
BelenensesBelenensesLisboaEstádio do Restelo
FC PortoFC PortoPortoEstádio do Dragão
G.D. ChavesG.D. ChavesChavesEstádio Municipal de Chaves
VarzimVarzimPóvoa de VarzimEstádio do Varzim SC

16 September 2018
FC PortoFC Porto - G.D. ChavesG.D. Chaves
VarzimVarzim - BelenensesBelenenses
31 Oktober 2018
FC PortoFC Porto - VarzimVarzim
BelenensesBelenenses - G.D. ChavesG.D. Chaves
28 December 2018
BelenensesBelenenses - FC PortoFC Porto
G.D. ChavesG.D. Chaves - VarzimVarzim

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep D (Portugal - 16/09/2018 - 28/12/2018)

Deelnemende teams

ClubStadStadion
CD FeirenseCD FeirenseSanta Maria da FeiraEstádio Marcolino de Castro
Estoril-PraiaEstoril-PraiaEstorilEstádio António Coimbra Da Mota
Marítimo FunchalMarítimo FunchalFunchalEstádio Do Marítimo
Sporting LisbonSporting LisbonLisboaEstádio José Alvalade - Século XXI

16 September 2018
Sporting LisbonSporting Lisbon - Marítimo FunchalMarítimo Funchal
Estoril-PraiaEstoril-Praia - CD FeirenseCD Feirense
31 Oktober 2018
CD FeirenseCD Feirense - Marítimo FunchalMarítimo Funchal
Sporting LisbonSporting Lisbon - Estoril-PraiaEstoril-Praia
28 December 2018
CD FeirenseCD Feirense - Sporting LisbonSporting Lisbon
Marítimo FunchalMarítimo Funchal - Estoril-PraiaEstoril-Praia

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Portugal - 23/01/2019 - 27/01/2019)



Halve Finale (23/01/2019)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden