De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Kroatië - 2017/2018 - Home

Voetbal - Beker van Kroatië - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Kroatië
  • Dinamo Zagreb
  • Hajduk Split
  • HNK Cibalia
  • HNK Gorica
  • HNK Rijeka
  • HNK Sibenik
  • Inter Zapresic
  • Nehaj Senj
  • NK Bedem Ivankovo
  • NK Bjelovar
  • NK Borac Imbriovec
  • NK Croatia Dakovo
  • NK Croatia Zmijavci
  • NK GOSK Dubrovnik
  • NK Istra 1961
  • NK Lokomotiva Zagreb
  • NK Nedelisce
  • NK Novigrad
  • NK Oriolik Oriovac
  • NK Osijek
  • NK Rudes
  • NK Sesvete
  • NK Slaven Belupo
  • NK Slavonija Pozega
  • NK Varazdin
  • NK Vinogradar
  • NK Zadar
  • NK Zagreb
  • NK Zelina
  • PIK Vrbovec
  • RNK Split
  • Zagora Unesic

Home

Beker van Kroatië - Home

KroatiëKroatië - 19 September 2017 - 13 December 2017


1/16de finales (18/10/2017)
19 September 2017
19h00NK Slavonija PozegaNK Slavonija Pozega1 - 2NK ZadarNK Zadar
20 September 2017
15h30NK Bedem IvankovoNK Bedem Ivankovo0 - 3NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
15h30NK Oriolik OriovacNK Oriolik Oriovac0 - 3Hajduk SplitHajduk Split
15h30Zagora UnesicZagora Unesic0 - 3HNK SibenikHNK Sibenik
15h30Nehaj SenjNehaj Senj0 - 6NK OsijekNK Osijek
15h30NK NedelisceNK Nedelisce0 - 6Inter ZapresicInter Zapresic
15h30NK Croatia ZmijavciNK Croatia Zmijavci0 - 1NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
15h30NK Croatia DakovoNK Croatia Dakovo0 - 4NK Istra 1961NK Istra 1961
15h30NK Borac ImbriovecNK Borac Imbriovec0 - 6Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
15h30PIK VrbovecPIK Vrbovec1 - 3HNK RijekaHNK Rijeka
15h30NK BjelovarNK Bjelovar2 - 3NK ZagrebNK Zagreb
15h30NK SesveteNK Sesvete3 - 0RNK SplitRNK Split
15h30NK NovigradNK Novigrad5 - 1NK ZelinaNK Zelina
4 Oktober 2017
14h00NK RudesNK Rudes2 - 2 (4 str 2)NK VinogradarNK Vinogradar
14h00HNK GoricaHNK Gorica3 - 0NK GOSK DubrovnikNK GOSK Dubrovnik
18 Oktober 2017
18h00NK VarazdinNK Varazdin1 - 2HNK CibaliaHNK Cibalia

Achtste finales (14/11/2017)
24 Oktober 2017
14h00NK RudesNK Rudes2 - 0 verlengingenNK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
25 Oktober 2017
14h00NK ZagrebNK Zagreb0 - 1NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
15h30NK ZadarNK Zadar0 - 4NK OsijekNK Osijek
17h00Inter ZapresicInter Zapresic2 - 1 verlengingenNK SesveteNK Sesvete
18h00HNK SibenikHNK Sibenik0 - 1Hajduk SplitHajduk Split
31 Oktober 2017
13h30NK NovigradNK Novigrad0 - 0 (2 str 3)Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
7 November 2017
14h00HNK CibaliaHNK Cibalia2 - 3NK Istra 1961NK Istra 1961
14 November 2017
13h00HNK GoricaHNK Gorica0 - 3HNK RijekaHNK Rijeka

Kwartfinales (13/12/2017)
29 November 2017
15h00Dinamo ZagrebDinamo Zagreb4 - 2NK Istra 1961NK Istra 1961
18h00NK OsijekNK Osijek1 - 3Hajduk SplitHajduk Split
30 November 2017
16h00NK RudesNK Rudes1 - 2NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
13 December 2017
17h00Inter ZapresicInter Zapresic1 - 2HNK RijekaHNK Rijeka

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden