De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Estoril - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Estoril - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Estoril

Estoril 2017

PortugalPortugal - 1 Mei 2017 - 7 Mei 2017 - Gravel


Finale

7 Mei - 17h10Pablo Carreño BustaverslaatGilles Müller6-2 7-6

Halve Finale

6 Mei - 16h10Pablo Carreño BustaverslaatDavid Ferrer6-3 6-3
6 Mei - 18h05Gilles MüllerverslaatKevin Anderson7-5 6-4

Kwartfinales

5 Mei - 15h30Pablo Carreño BustaverslaatNicolas Almagro6-2 6-4
5 Mei - 17h05David FerrerverslaatRyan Harrison6-4 6-0
5 Mei - 22h20Gilles MüllerverslaatTaro Daniel5-7 6-2 6-3
5 Mei - 19h10Kevin AndersonverslaatRichard Gasquet6-2 3-6 7-6

Achtste finales

3 Mei - 14h10Pablo Carreño BustaverslaatTommy Robredo7-6 7-5
3 Mei - 16h35Nicolas AlmagroverslaatGastão Elias6-1 6-2
4 Mei - 19h10David FerrerverslaatFrederico Ferreira Silva6-3 6-4
3 Mei - 12h00Ryan HarrisonverslaatJuan Martin Del Potrow.o.
4 Mei - 20h45Taro DanielverslaatBjorn Fratangelo6-4 6-4
4 Mei - 16h10Gilles MüllerverslaatPedro Sousa6-3 6-2
3 Mei - 21h05Kevin AndersonverslaatJoao Domingues5-7 6-3 7-5
3 Mei - 19h15Richard GasquetverslaatCarlos Berlocq6-1 6-4

1/16de finales

Pablo Carreño Busta Bye
1 Mei - 14h10Tommy RobredoverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-2
1 Mei - 16h00Gastão EliasverslaatMalek Jaziri6-4 3-6 6-3
2 Mei - 14h10Nicolas AlmagroverslaatBenoît Paire6-3 6-2
David Ferrer Bye
1 Mei - 18h45Frederico Ferreira SilvaverslaatDenis Istomin6-2 6-2
2 Mei - 17h30Ryan HarrisonverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 2-6 6-2
2 Mei - 17h50Juan Martin Del PotroverslaatYuichi Sugita6-1 6-3
2 Mei - 16h00Bjorn FratangeloverslaatJoão Sousa6-3 6-4
2 Mei - 13h10Taro DanielverslaatRenzo Olivo7-6 4-6 7-5
2 Mei - 19h40Pedro SousaverslaatPaul-Henri Mathieu3-6 6-4 0-0 ab.
Gilles Müller Bye
2 Mei - 14h55Joao DominguesverslaatKyle Edmund6-4 3-6 7-6
1 Mei - 16h45Kevin AndersonverslaatSalvatore Caruso6-2 6-3
2 Mei - 16h30Carlos BerlocqverslaatElias Ymer7-5 6-4
Richard Gasquet Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

30 Apr - 13h10Elias YmerverslaatErnesto Escobedo6-1 6-4
30 Apr - 14h45Bjorn FratangeloverslaatAndrey Rublev7-5 6-3
30 Apr - 16h15Joao DominguesverslaatGoncalo Oliveira6-4 6-2
30 Apr - 14h10Salvatore CarusoverslaatKenny De Schepper6-3 7-6

Kwalificaties - Eerste ronde

29 Apr - 13h10Ernesto EscobedoverslaatNicolás Jarry6-7 6-4 6-4
29 Apr - 13h10Elias YmerverslaatJoao Monteiro7-5 6-7 6-4
29 Apr - 18h05Andrey RublevverslaatSamuel Groth6-2 7-6
29 Apr - 15h40Bjorn FratangeloverslaatEnrique Lopez Perez3-6 7-6 6-4
29 Apr - 17h35Goncalo OliveiraverslaatIñigo Cervantes Huegun6-1 6-3
29 Apr - 16h30Joao DominguesverslaatErnests Gulbis6-1 0-0 ab.
29 Apr - 14h05Kenny De SchepperverslaatTristan Lamasine7-6 6-2
29 Apr - 15h55Salvatore CarusoverslaatFederico Gaio6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden