De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - St Petersburg - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St Petersburg

St Petersburg 2017

RuslandRusland - 18 September 2017 - 24 September 2017 - Indoor


Finale

24 Sep - 15h45Damir DzumhurverslaatFabio Fognini3-6 6-4 6-2

Halve Finale

23 Sep - 15h00Fabio FogniniverslaatRoberto Bautista Agut2-6 7-6 7-6
23 Sep - 13h10Damir DzumhurverslaatJan-Lennard Struff6-3 7-5

Kwartfinales

22 Sep - 14h20Roberto Bautista AgutverslaatViktor Troicki6-1 6-2
22 Sep - 18h15Fabio FogniniverslaatRicardas Berankis6-3 6-0
22 Sep - 12h10Damir DzumhurverslaatLiam Broady6-3 2-6 6-4
22 Sep - 15h55Jan-Lennard StruffverslaatJo-Wilfried Tsonga3-6 6-3 6-2

Achtste finales

21 Sep - 12h10Roberto Bautista AgutverslaatRogerio Dutra Da Silva6-4 4-6 6-0
21 Sep - 12h10Viktor TroickiverslaatGuido Pella7-6 4-6 6-4
21 Sep - 16h00Fabio FogniniverslaatMikhail Youzhny6-4 4-6 6-4
21 Sep - 13h30Ricardas BerankisverslaatPhilipp Kohlschreiberw.o.
20 Sep - 12h15Damir DzumhurverslaatMarcos Baghdatis6-4 7-6
20 Sep - 20h10Liam BroadyverslaatAdrian Mannarino2-6 6-4 6-0
21 Sep - 14h15Jan-Lennard StruffverslaatThomas Fabbiano6-1 6-4
21 Sep - 18h20Jo-Wilfried TsongaverslaatJoão Sousa7-6 3-6 6-2

1/16de finales

Roberto Bautista Agut Bye
20 Sep - 14h40Rogerio Dutra Da SilvaverslaatRadu Albot2-6 6-2 6-2
20 Sep - 12h55Guido PellaverslaatDusan Lajovic7-6 6-3
Viktor TroickiverslaatAndrey Kuznetsov7-6 7-6
Fabio Fognini Bye
Mikhail YouzhnyverslaatJohn-Patrick Smith7-6 6-4
Ricardas BerankisverslaatDaniel Masur3-6 6-3 6-2
18 Sep - 16h25Philipp KohlschreiberverslaatEvgeny Tyurnev6-1 6-3
18 Sep - 14h30Damir DzumhurverslaatPaolo Lorenzi7-5 7-5
18 Sep - 14h10Marcos BaghdatisverslaatHoracio Zeballos7-5 6-4
Liam BroadyverslaatErnests Gulbis6-3 6-0
Adrian Mannarino Bye
20 Sep - 14h10Jan-Lennard StruffverslaatBorna Coric3-6 6-2 6-4
20 Sep - 16h20Thomas FabbianoverslaatDaniil Medvedev7-6 7-5
20 Sep - 18h15João SousaverslaatEvgeny Donskoy7-6 6-3
Jo-Wilfried Tsonga Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Sep - 12h15Liam BroadyverslaatRadu Albot6-1 2-6 7-6
18 Sep - 10h10John-Patrick SmithverslaatMikhail Elgin7-6 6-2
18 Sep - 11h35Daniel MasurverslaatAlexey Vatutin6-2 6-2
18 Sep - 10h10Ernests GulbisverslaatIvan Nedelko6-2 6-1

Kwalificaties - Eerste ronde

17 Sep - 16h05Radu AlbotverslaatAlexander Kudryavtsev7-5 7-5
17 Sep - 15h00Liam BroadyverslaatFilip Horansky6-3 6-1
17 Sep - 10h10John-Patrick SmithverslaatIvan Gakhov6-2 6-0
17 Sep - 11h30Mikhail ElginverslaatPetr Michnev7-6 6-4
17 Sep - 13h20Alexey VatutinverslaatEvgeny Karlovskiy7-5 6-0
17 Sep - 13h50Daniel MasurverslaatTeimuraz Gabashvili3-6 6-1 7-5
17 Sep - 11h50Ernests GulbisverslaatAlexander Vasilenko4-6 6-3 6-2
17 Sep - 10h10Ivan NedelkoverslaatPedja Krstin6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden